Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 16. forduló

2020.02.22 - 14:00

Dabas, FC Dabas Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
ZUIGÉBER ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
EISENBACHER MIHÁLY, SZAPINSZKI ÁGNES
FC Dabas II.
Péteri KSK
90'
45'

Gólok

NAGY BENDEGÚZ

5'

1 - 0

 

SÁNDLI MÁRK

7'

2 - 0

 

 

2 - 1

50'

HAJDÚ KRISZTIÁN

 

2 - 2

77'

HAJDÚ KRISZTIÁN

 

2 - 3

81'

HAJDÚ KRISZTIÁN
ANTAL DOMINIK

82'

3 - 3

 

CSIKI NORBERT FERENCZ

87'

4 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 16 14 2 0 66 9 57 44 9.1
2 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 16 12 0 4 41 24 17 36 8.7
3 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 16 11 2 3 48 24 24 35 9
4 Bugyi SE Bugyi SE 16 11 1 4 42 26 16 34 8.7
5 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 16 9 1 6 48 25 23 28 8.3
6 Üllő SE Üllő SE 16 9 1 6 52 41 11 28 8.7
7 Örkény SE Örkény SE 16 8 4 4 46 29 17 28 8.3
8 Halásztelek FC Halásztelek FC 16 8 2 6 34 34 0 26 9
9 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 16 7 3 6 30 32 -2 24 8.3
10 Taksony SE II. Taksony SE II. 16 6 6 4 39 38 1 24 7.9
11 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 16 5 1 10 27 42 -15 16 8
12 FC Dabas II. FC Dabas II. 16 3 4 9 41 41 0 13 8.6
13 Tárnok KSK Tárnok KSK 16 3 2 11 19 36 -17 11 8.6
14 Péteri KSK Péteri KSK 16 2 4 10 34 50 -16 10 8.4
15 Pereg SE Pereg SE 16 3 1 12 18 45 -27 0 8.4 (-10 pont)
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 16 0 0 16 17 106 -89 0 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 9 8 1 0 21 2 19 25 7 6 1 0 11 0 11 19 16 14 2 0 32 2 30 44
2 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 8 6 1 1 16 5 11 19 8 4 3 1 9 5 4 15 16 10 4 2 25 10 15 34
3 Aranyszarvas SE Bugyi SE 8 4 0 4 10 7 3 12 8 6 2 0 14 3 11 20 16 10 2 4 24 10 14 32
4 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 8 6 0 2 19 4 15 18 8 3 2 3 9 7 2 11 16 9 2 5 28 11 17 29
5 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 8 2 3 3 11 10 1 9 8 5 2 1 9 4 5 17 16 7 5 4 20 14 6 26
6 Aranyszarvas SE Üllő SE 8 4 3 1 12 7 5 15 8 3 2 3 11 11 0 11 16 7 5 4 23 18 5 26
7 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 8 3 2 3 9 8 1 11 8 3 1 4 6 7 -1 10 16 6 3 7 15 15 0 21
8 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 9 2 3 4 6 10 -4 9 7 3 2 2 12 11 1 11 16 5 5 6 18 21 -3 20
9 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 7 1 4 2 5 7 -2 7 9 3 3 3 7 6 1 12 16 4 7 5 12 13 -1 19
10 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 7 1 4 2 7 8 -1 7 9 3 3 3 5 10 -5 12 16 4 7 5 12 18 -6 19
11 Aranyszarvas SE Örkény SE 9 2 1 6 8 10 -2 7 7 3 1 3 11 11 0 10 16 5 2 9 19 21 -2 17
12 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 8 3 4 1 14 5 9 13 8 0 3 5 3 13 -10 3 16 3 7 6 17 18 -1 16
13 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 8 2 4 2 4 4 0 10 8 0 3 5 3 12 -9 3 16 2 7 7 7 16 -9 13
14 Aranyszarvas SE Pereg SE 8 4 2 2 9 7 2 4 8 1 3 4 3 11 -8 6 16 5 5 6 12 18 -6 10
15 Aranyszarvas SE Péteri KSK 8 2 2 4 6 9 -3 8 8 0 2 6 4 18 -14 2 16 2 4 10 10 27 -17 10
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 7 0 1 6 2 18 -16 1 9 0 2 7 4 30 -26 2 16 0 3 13 6 48 -42 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 9 8 1 0 43 5 38 25 7 6 1 0 23 4 19 19 16 14 2 0 66 9 57 44
2 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 8 5 0 3 24 18 6 15 8 7 0 1 17 6 11 21 16 12 0 4 41 24 17 36
3 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 8 6 0 2 25 11 14 18 8 5 2 1 23 13 10 17 16 11 2 3 48 24 24 35
4 Aranyszarvas SE Bugyi SE 8 4 0 4 22 16 6 12 8 7 1 0 20 10 10 22 16 11 1 4 42 26 16 34
5 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 8 6 0 2 29 6 23 18 8 3 1 4 19 19 0 10 16 9 1 6 48 25 23 28
6 Aranyszarvas SE Üllő SE 8 6 0 2 26 15 11 18 8 3 1 4 26 26 0 10 16 9 1 6 52 41 11 28
7 Aranyszarvas SE Örkény SE 9 4 4 1 26 13 13 16 7 4 0 3 20 16 4 12 16 8 4 4 46 29 17 28
8 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 7 5 0 2 18 13 5 15 9 3 2 4 16 21 -5 11 16 8 2 6 34 34 0 26
9 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 7 3 2 2 15 17 -2 11 9 4 1 4 15 15 0 13 16 7 3 6 30 32 -2 24
10 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 9 2 5 2 16 16 0 11 7 4 1 2 23 22 1 13 16 6 6 4 39 38 1 24
11 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 8 3 1 4 16 20 -4 10 8 2 0 6 11 22 -11 6 16 5 1 10 27 42 -15 16
12 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 8 2 2 4 30 19 11 8 8 1 2 5 11 22 -11 5 16 3 4 9 41 41 0 13
13 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 8 2 0 6 11 11 0 6 8 1 2 5 8 25 -17 5 16 3 2 11 19 36 -17 11
14 Aranyszarvas SE Péteri KSK 8 2 1 5 21 23 -2 7 8 0 3 5 13 27 -14 3 16 2 4 10 34 50 -16 10
15 Aranyszarvas SE Pereg SE 8 3 1 4 14 16 -2 0 8 0 0 8 4 29 -25 0 16 3 1 12 18 45 -27 0
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 7 0 0 7 7 40 -33 0 9 0 0 9 10 66 -56 0 16 0 0 16 17 106 -89 0
 
Alsónémedi SE
---0 - 62 - 4-3 - 03 - 31 - 1----3 - 13 - 2
Aranyszarvas SE
1 - 61 - 2--1 - 21 - 5--0 - 11--0 - 2--3 - 12
Bugyi SE
1 - 2--0 - 27 - 33 - 54 - 1-0 - 1----4 - 13 - 1
FC Dabas II.
1 - 118 - 02 - 3----4 - 3--0 - 21 - 41 - 3-3 - 3
Felsőpakonyi KSE
-11 - 1-4 - 13 - 03 - 1--6 - 01 - 15 - 1-5 - 0-5 - 0
Halásztelek FC
-3 - 1-4 - 2--1 - 04 - 1--2 - 5-3 - 11 - 3-
Örkény SE
0 - 1-2 - 22 - 2-1 - 16 - 03 - 33 - 14 - 1---5 - 2-
Pereg SE
-3 - 0-1 - 00 - 1--3 - 1-5 - 60 - 5-1 - 11 - 2-
Péteri KSK
-7 - 21 - 22 - 50 - 2----3 - 63 - 31 - 34 - 0--
Ráckeve VAFC
---6 - 0-1 - 0-5 - 06 - 17 - 11 - 20 - 2-3 - 0-
Taksony SE II.
2 - 15 - 20 - 31 - 13 - 31 - 1----2 - 21 - 21 - 1--
Tápiószecső FC
2 - 08 - 21 - 2---4 - 3----2 - 04 - 02 - 02 - 4
Tápiószelei SE
3 - 2-1 - 2-1 - 62 - 11 - 24 - 1-6 - 2----6 - 2
Tárnok KSK
0 - 16 - 02 - 4---0 - 11 - 0-1 - 2--0 - 1-1 - 2
Újhartyán VSE
-5 - 2-2 - 00 - 3---1 - 1-1 - 60 - 31 - 36 - 2-
Üllő SE
5 - 1----3 - 44 - 35 - 23 - 02 - 11 - 2---3 - 2

Meccsek

FC Dabas II.

2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2019. 08. 31. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 08. 31. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2019. 09. 07. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Üllő SE
2019. 09. 14. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 09. 14. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
FC Dabas II.
2019. 09. 22. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
FC Dabas II.
2019. 09. 28. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tápiószecső FC
2019. 10. 05. 15:00
Ráckevei sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
FC Dabas II.
2019. 10. 12. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tárnok KSK
2019. 10. 19. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 10. 19. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
FC Dabas II.
2019. 10. 26. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2019. 11. 03. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 11. 03. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
FC Dabas II.
2019. 11. 09. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tápiószelei SE
2019. 11. 17. 13:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2019. 11. 23. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 23. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Bugyi SE
2020. 02. 22. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 02. 22. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Péteri KSK
2020. 03. 01. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 03. 01. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2020. 03. 08. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Taksony SE II.
2020. 03. 14. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
FC Dabas II.
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
06. 30.
Felsőpakonyi KSE
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
06. 30.
Örkény SE
2020. 06. 30.
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
06. 30.
FC Dabas II.
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
06. 30.
Ráckeve VAFC
2020. 06. 30.
Tárnok KSK sportpályája
2020. 06. 30.
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
06. 30.
FC Dabas II.
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
06. 30.
Halásztelek FC
2020. 06. 30.
Tápiószentmártoni sportpálya
2020. 06. 30.
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
06. 30.
FC Dabas II.
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
06. 30.
Pereg SE
2020. 06. 30.
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
06. 30.
FC Dabas II.
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
06. 30.
Újhartyán VSE
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
06. 30.
FC Dabas II.

Péteri KSK

2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2019. 08. 25. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Péteri KSK
2019. 08. 31. 16:30
Péteri sportpálya
2019. 08. 31. 16:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Tápiószecső FC
2019. 09. 07. 16:30
Ráckevei sportpálya
2019. 09. 07. 16:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Péteri KSK
2019. 09. 14. 16:00
Péteri sportpálya
2019. 09. 14. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Tárnok KSK
2019. 09. 21. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 09. 21. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Péteri KSK
2019. 09. 28. 16:00
Péteri sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Aranyszarvas SE
2019. 10. 06. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 10. 06. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Péteri KSK
2019. 10. 12. 15:00
Péteri sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Tápiószelei SE
2019. 10. 20. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 10. 20. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Péteri KSK
2019. 10. 26. 13:30
Péteri sportpálya
2019. 10. 26. 13:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Bugyi SE
2019. 11. 02. 13:30
Péteri sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Felsőpakonyi KSE
2019. 11. 10. 13:30
Alsónémedi sportpálya
2019. 11. 10. 13:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Péteri KSK
2019. 11. 16. 13:00
Péteri sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Taksony SE II.
2019. 11. 23. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Péteri KSK
2020. 02. 22. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 02. 22. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Péteri KSK
2020. 02. 29. 14:00
Péteri sportpálya
2020. 02. 29. 14:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Örkény SE
2020. 03. 07. 14:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 03. 07. 14:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Péteri KSK
2020. 03. 14. 15:00
Péteri sportpálya
2020. 03. 14. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Ráckeve VAFC
2020. 06. 30.
Tárnok KSK sportpályája
2020. 06. 30.
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
06. 30.
Péteri KSK
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
Péteri KSK
06. 30.
Halásztelek FC
2020. 06. 30.
Tápiószentmártoni sportpálya
2020. 06. 30.
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
06. 30.
Péteri KSK
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
Péteri KSK
06. 30.
Pereg SE
2020. 06. 30.
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
06. 30.
Péteri KSK
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
Péteri KSK
06. 30.
Újhartyán VSE
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
06. 30.
Péteri KSK
2020. 06. 30.
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
06. 30.
Péteri KSK
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
Péteri KSK
06. 30.
Alsónémedi SE
2020. 06. 30.
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2020. 06. 30.
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
06. 30.
Péteri KSK
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
Péteri KSK
06. 30.
Üllő SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple