Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 18. forduló

2020.03.08 - 14:30

Dabas, FC Dabas Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
MOLDVÁN ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FAZEKAS ATTILA, RISZ DOMONKOS
FC Dabas II.
Taksony SE II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

7'

BALOGH VIKTOR
ANTAL DOMINIK

27'

1 - 1

 

NAGY BENDEGÚZ

70'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 18 14 2 2 68 18 50 44 9.2
2 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 18 12 2 4 51 25 26 38 9.1
3 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 18 12 2 4 45 28 17 38 9
4 Bugyi SE Bugyi SE 18 12 2 4 43 26 17 38 8.3
5 Üllő SE Üllő SE 18 10 1 7 57 50 7 31 8.3
6 Örkény SE Örkény SE 18 9 4 5 48 31 17 31 8.7
7 Halásztelek FC Halásztelek FC 18 9 3 6 39 37 2 30 9.1
8 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 18 9 3 6 34 34 0 30 8.4
9 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 18 9 2 7 50 28 22 29 8.1
10 Taksony SE II. Taksony SE II. 18 7 6 5 48 42 6 27 8
11 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 18 7 1 10 32 45 -13 22 8.3
12 FC Dabas II. FC Dabas II. 18 4 4 10 44 44 0 16 8.7
13 Tárnok KSK Tárnok KSK 18 3 3 12 22 40 -18 12 8.5
14 Péteri KSK Péteri KSK 18 2 4 12 34 54 -20 10 7.9
15 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 18 2 0 16 27 108 -81 6 8.1
16 Pereg SE Pereg SE 18 3 1 14 20 52 -32 0 8.6 (-10 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Pereg SE Felsőpakonyi KSE 9 8 1 0 21 2 19 25 9 6 2 1 11 1 10 20 18 14 3 1 32 3 29 45
2 Pereg SE Tápiószecső FC 9 7 1 1 17 5 12 22 9 4 4 1 9 5 4 16 18 11 5 2 26 10 16 38
3 Pereg SE Bugyi SE 9 4 1 4 10 7 3 13 9 6 3 0 14 3 11 21 18 10 4 4 24 10 14 34
4 Pereg SE Ráckeve VAFC 9 6 1 2 19 4 15 19 9 3 3 3 10 8 2 12 18 9 4 5 29 12 17 31
5 Pereg SE Tápiószelei SE 9 3 3 3 13 10 3 12 9 5 3 1 10 5 5 18 18 8 6 4 23 15 8 30
6 Pereg SE Üllő SE 9 4 4 1 12 7 5 16 9 3 2 4 11 13 -2 11 18 7 6 5 23 20 3 27
7 Pereg SE Újhartyán VSE 9 3 3 3 10 9 1 12 9 4 1 4 8 8 0 13 18 7 4 7 18 17 1 25
8 Pereg SE Taksony SE II. 10 3 3 4 8 10 -2 12 8 3 3 2 13 12 1 12 18 6 6 6 21 22 -1 24
9 Pereg SE Alsónémedi SE 9 1 6 2 7 9 -2 9 9 3 3 3 7 6 1 12 18 4 9 5 14 15 -1 21
10 Pereg SE Halásztelek FC 8 1 5 2 8 9 -1 8 10 3 4 3 6 11 -5 13 18 4 9 5 14 20 -6 21
11 Pereg SE Örkény SE 9 2 1 6 8 10 -2 7 9 3 3 3 12 12 0 12 18 5 4 9 20 22 -2 19
12 Pereg SE FC Dabas II. 9 3 5 1 15 6 9 14 9 0 4 5 4 14 -10 4 18 3 9 6 19 20 -1 18
13 Pereg SE Tárnok KSK 9 2 4 3 5 6 -1 10 9 0 3 6 3 14 -11 3 18 2 7 9 8 20 -12 13
14 Pereg SE Pereg SE 9 4 3 2 10 8 2 5 9 1 3 5 4 13 -9 6 18 5 6 7 14 21 -7 11
15 Pereg SE Péteri KSK 9 2 3 4 6 9 -3 9 9 0 2 7 4 19 -15 2 18 2 5 11 10 28 -18 11
16 Pereg SE Aranyszarvas SE 9 2 1 6 5 19 -14 7 9 0 2 7 4 30 -26 2 18 2 3 13 9 49 -40 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Pereg SE Felsőpakonyi KSE 9 8 1 0 43 5 38 25 9 6 1 2 25 13 12 19 18 14 2 2 68 18 50 44
2 Pereg SE Tápiószecső FC 9 7 0 2 28 11 17 21 9 5 2 2 23 14 9 17 18 12 2 4 51 25 26 38
3 Pereg SE Tápiószelei SE 9 5 1 3 26 20 6 16 9 7 1 1 19 8 11 22 18 12 2 4 45 28 17 38
4 Pereg SE Bugyi SE 9 5 0 4 23 16 7 15 9 7 2 0 20 10 10 23 18 12 2 4 43 26 17 38
5 Pereg SE Üllő SE 9 7 0 2 29 16 13 21 9 3 1 5 28 34 -6 10 18 10 1 7 57 50 7 31
6 Pereg SE Örkény SE 9 4 4 1 26 13 13 16 9 5 0 4 22 18 4 15 18 9 4 5 48 31 17 31
7 Pereg SE Halásztelek FC 8 5 1 2 20 15 5 16 10 4 2 4 19 22 -3 14 18 9 3 6 39 37 2 30
8 Pereg SE Alsónémedi SE 9 5 2 2 19 19 0 17 9 4 1 4 15 15 0 13 18 9 3 6 34 34 0 30
9 Pereg SE Ráckeve VAFC 9 6 1 2 29 6 23 19 9 3 1 5 21 22 -1 10 18 9 2 7 50 28 22 29
10 Pereg SE Taksony SE II. 10 3 5 2 24 18 6 14 8 4 1 3 24 24 0 13 18 7 6 5 48 42 6 27
11 Pereg SE Újhartyán VSE 9 4 1 4 19 22 -3 13 9 3 0 6 13 23 -10 9 18 7 1 10 32 45 -13 22
12 Pereg SE FC Dabas II. 9 3 2 4 32 20 12 11 9 1 2 6 12 24 -12 5 18 4 4 10 44 44 0 16
13 Pereg SE Tárnok KSK 9 2 0 7 12 13 -1 6 9 1 3 5 10 27 -17 6 18 3 3 12 22 40 -18 12
14 Pereg SE Péteri KSK 9 2 1 6 21 24 -3 7 9 0 3 6 13 30 -17 3 18 2 4 12 34 54 -20 10
15 Pereg SE Aranyszarvas SE 9 2 0 7 17 42 -25 6 9 0 0 9 10 66 -56 0 18 2 0 16 27 108 -81 6
16 Pereg SE Pereg SE 9 3 1 5 15 19 -4 0 9 0 0 9 5 33 -28 0 18 3 1 14 20 52 -32 0
 
Alsónémedi SE
--2 - 10 - 62 - 42 - 13 - 03 - 31 - 1----3 - 13 - 2
Aranyszarvas SE
1 - 61 - 2-6 - 11 - 21 - 54 - 1-0 - 11--0 - 2--3 - 12
Bugyi SE
1 - 2--0 - 27 - 33 - 54 - 1-0 - 1-1 - 0--4 - 13 - 1
FC Dabas II.
1 - 118 - 02 - 3----4 - 3-2 - 10 - 21 - 41 - 3-3 - 3
Felsőpakonyi KSE
-11 - 1-4 - 13 - 03 - 1--6 - 01 - 15 - 1-5 - 0-5 - 0
Halásztelek FC
-3 - 1-4 - 2--1 - 04 - 1--2 - 52 - 23 - 11 - 3-
Örkény SE
0 - 1-2 - 22 - 2-1 - 16 - 03 - 33 - 14 - 1---5 - 2-
Pereg SE
-3 - 0-1 - 00 - 11 - 3-3 - 1-5 - 60 - 5-1 - 11 - 2-
Péteri KSK
-7 - 21 - 22 - 50 - 2-0 - 1--3 - 63 - 31 - 34 - 0--
Ráckeve VAFC
--0 - 06 - 0-1 - 0-5 - 06 - 17 - 11 - 20 - 2-3 - 0-
Taksony SE II.
2 - 15 - 20 - 31 - 13 - 31 - 1----2 - 21 - 21 - 1-8 - 2
Tápiószecső FC
2 - 08 - 21 - 2---4 - 3-3 - 0--2 - 04 - 02 - 02 - 4
Tápiószelei SE
3 - 2-1 - 2-1 - 62 - 11 - 24 - 1-6 - 2--2 - 2-6 - 2
Tárnok KSK
0 - 16 - 02 - 4---0 - 11 - 0-1 - 2--0 - 11 - 21 - 2
Újhartyán VSE
-5 - 2-2 - 00 - 3---1 - 13 - 21 - 60 - 31 - 36 - 2-
Üllő SE
5 - 1---3 - 13 - 44 - 35 - 23 - 02 - 11 - 2---3 - 2

Meccsek

FC Dabas II.

2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2019. 08. 31. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 08. 31. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2019. 09. 07. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Üllő SE
2019. 09. 14. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 09. 14. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
FC Dabas II.
2019. 09. 22. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
FC Dabas II.
2019. 09. 28. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tápiószecső FC
2019. 10. 05. 15:00
Ráckevei sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
FC Dabas II.
2019. 10. 12. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tárnok KSK
2019. 10. 19. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 10. 19. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
FC Dabas II.
2019. 10. 26. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2019. 11. 03. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 11. 03. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
FC Dabas II.
2019. 11. 09. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tápiószelei SE
2019. 11. 17. 13:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2019. 11. 23. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 23. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Bugyi SE
2020. 02. 22. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 02. 22. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Péteri KSK
2020. 03. 01. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 03. 01. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2020. 03. 08. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Taksony SE II.
2020. 03. 14. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
FC Dabas II.
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
06. 30.
Felsőpakonyi KSE
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
06. 30.
Örkény SE
2020. 06. 30.
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
06. 30.
FC Dabas II.
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
06. 30.
Ráckeve VAFC
2020. 06. 30.
Tárnok KSK sportpályája
2020. 06. 30.
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
06. 30.
FC Dabas II.
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
06. 30.
Halásztelek FC
2020. 06. 30.
Tápiószentmártoni sportpálya
2020. 06. 30.
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
06. 30.
FC Dabas II.
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
06. 30.
Pereg SE
2020. 06. 30.
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
06. 30.
FC Dabas II.
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
2020. 06. 30.
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
06. 30.
Újhartyán VSE
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
06. 30.
FC Dabas II.

Taksony SE II.

2019. 08. 17. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 08. 17. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Felsőpakonyi KSE
2019. 08. 24. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Taksony SE II.
2019. 08. 31. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 08. 31. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2019. 09. 08. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Taksony SE II.
2019. 09. 14. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 09. 14. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Tápiószecső FC
2019. 09. 21. 16:00
Ráckevei sportpálya
2019. 09. 21. 16:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Taksony SE II.
2019. 09. 28. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 09. 28. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Tárnok KSK
2019. 10. 05. 14:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2019. 10. 05. 14:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Halásztelek FC
2019. 10. 12. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 10. 12. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Aranyszarvas SE
2019. 10. 20. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 10. 20. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Taksony SE II.
2019. 10. 26. 13:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2019. 10. 26. 13:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Tápiószelei SE
2019. 11. 03. 13:30
Újhartyáni sportpálya
2019. 11. 03. 13:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Taksony SE II.
2019. 11. 09. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 11. 09. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Bugyi SE
2019. 11. 16. 13:00
Péteri sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Taksony SE II.
2019. 11. 23. 13:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2019. 11. 23. 13:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Alsónémedi SE
2020. 02. 22. 14:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2020. 02. 22. 14:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Taksony SE II.
2020. 02. 29. 14:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2020. 02. 29. 14:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Üllő SE
2020. 03. 08. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Taksony SE II.
2020. 03. 14. 15:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2020. 03. 14. 15:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Örkény SE
2020. 06. 30.
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
06. 30.
Taksony SE II.
2020. 06. 30.
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2020. 06. 30.
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
06. 30.
Ráckeve VAFC
2020. 06. 30.
Tárnok KSK sportpályája
2020. 06. 30.
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
06. 30.
Taksony SE II.
2020. 06. 30.
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 06. 30.
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
06. 30.
Taksony SE II.
2020. 06. 30.
Tápiószentmártoni sportpálya
2020. 06. 30.
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
06. 30.
Taksony SE II.
2020. 06. 30.
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2020. 06. 30.
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
06. 30.
Pereg SE
2020. 06. 30.
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
06. 30.
Taksony SE II.
2020. 06. 30.
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2020. 06. 30.
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
06. 30.
Újhartyán VSE
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
06. 30.
Taksony SE II.
2020. 06. 30.
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2020. 06. 30.
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
06. 30.
Péteri KSK
2020. 06. 30.
Alsónémedi sportpálya
2020. 06. 30.
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
06. 30.
Taksony SE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple