Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 2. forduló

2019.08.24 - 17:00

Dabas, FC Dabas Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
TÓTH ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÁBI ZOLTÁN, SZŐKE LÁSZLÓ
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

16'

SÁNDOR KRISZTIÁN
ANTAL DOMINIK

46'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 2 2 0 0 7 2 5 6 11
2 Halásztelek FC Halásztelek FC 2 2 0 0 3 1 2 6 13.5
3 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 2 1 1 0 14 4 10 4 11
4 FC Dabas II. FC Dabas II. 2 1 1 0 6 3 3 4 13.5
5 Örkény SE Örkény SE 2 1 1 0 8 6 2 4 11
6 Taksony SE II. Taksony SE II. 2 1 1 0 5 4 1 4 5
7 Üllő SE Üllő SE 2 1 0 1 6 3 3 3 10
8 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 2 1 0 1 4 2 2 3 12
9 Bugyi SE Bugyi SE 2 1 0 1 5 6 -1 3 6.5
10 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 2 1 0 1 5 6 -1 3 8
11 Pereg SE Pereg SE 2 0 1 1 1 2 -1 1 7
12 Tárnok KSK Tárnok KSK 2 0 1 1 1 2 -1 1 6
13 Péteri KSK Péteri KSK 2 0 1 1 5 8 -3 1 4.5
14 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 2 0 1 1 2 6 -4 1 5.5
15 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 2 0 0 2 0 6 -6 0 9
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 2 0 0 2 2 13 -11 0 2.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 1 1 0 0 6 1 5 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 9 1 8 6
2 Aranyszarvas SE Örkény SE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 6 2 4 6
3 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4
4 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
5 Aranyszarvas SE Pereg SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 1 1 0 3
6 Aranyszarvas SE Péteri KSK 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 2 3 -1 3
7 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 2 2 0 2 2 0 2 0 2 2 0 2
8 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
9 Aranyszarvas SE Üllő SE 2 0 2 0 2 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 2 2 0 2
10 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
11 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
12 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
13 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
14 Aranyszarvas SE Bugyi SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 4 -2 1
15 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 4 -3 1
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 0 1 1 1 6 -5 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 1 1 0 0 6 2 4 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 7 2 5 6
2 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 3 1 2 6
3 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 1 1 0 0 11 1 10 3 1 0 1 0 3 3 0 1 2 1 1 0 14 4 10 4
4 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 5 2 3 3 2 1 1 0 6 3 3 4
5 Aranyszarvas SE Örkény SE 1 0 1 0 3 3 0 1 1 1 0 0 5 3 2 3 2 1 1 0 8 6 2 4
6 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 1 0 1 0 3 3 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 5 4 1 4
7 Aranyszarvas SE Üllő SE 2 1 0 1 6 3 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 6 3 3 3
8 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 4 2 2 3
9 Aranyszarvas SE Bugyi SE 1 0 0 1 3 5 -2 0 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 5 6 -1 3
10 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 2 6 -4 0 2 1 0 1 5 6 -1 3
11 Aranyszarvas SE Pereg SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
12 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
13 Aranyszarvas SE Péteri KSK 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 1 1 5 8 -3 1
14 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 2 6 -4 1 2 0 1 1 2 6 -4 1
15 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 6 -6 0
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 11 -10 0 2 0 0 2 2 13 -11 0
 
Alsónémedi SE
---------------
Aranyszarvas SE
----1 - 2----------
Bugyi SE
-----3 - 5---------
FC Dabas II.
1 - 1--------------
Felsőpakonyi KSE
-11 - 1-------------
Halásztelek FC
------1 - 0--------
Örkény SE
-------3 - 3-------
Pereg SE
------------1 - 1--
Péteri KSK
---2 - 5-----------
Ráckeve VAFC
-------------3 - 0-
Taksony SE II.
----3 - 3----------
Tápiószecső FC
--1 - 2------------
Tápiószelei SE
---------6 - 2-----
Tárnok KSK
------------0 - 1--
Újhartyán VSE
-----------0 - 3---
Üllő SE
5 - 1---------1 - 2----

Meccsek

FC Dabas II.

2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2019. 08. 31. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 08. 31. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2019. 09. 07. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Üllő SE
2019. 09. 14. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 09. 14. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
FC Dabas II.
2019. 09. 22. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
INFO
FC Dabas II.
2019. 09. 28. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
09. 28. 16:00
Tápiószecső FC
2019. 10. 05. 15:00
Ráckevei sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
10. 05. 15:00
FC Dabas II.
2019. 10. 12. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
10. 12. 15:00
Tárnok KSK
2019. 10. 19. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 10. 19. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
10. 19. 14:00
FC Dabas II.
2019. 10. 26. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
10. 26. 13:30
Aranyszarvas SE
2019. 11. 03. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 11. 03. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
11. 03. 13:30
FC Dabas II.
2019. 11. 09. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
11. 09. 13:30
Tápiószelei SE
2019. 11. 17. 13:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
11. 17. 13:00
FC Dabas II.
2019. 11. 23. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
11. 23. 13:00
Bugyi SE

Alsónémedi SE

2019. 08. 17. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 08. 17. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Alsónémedi SE
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2019. 09. 01. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2019. 09. 01. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Alsónémedi SE
2019. 09. 07. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Alsónémedi SE
2019. 09. 15. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2019. 09. 15. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Ráckeve VAFC
2019. 09. 21. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
2019. 09. 21. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
INFO
Alsónémedi SE
2019. 09. 29. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2019. 09. 29. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
09. 29. 16:00
Halásztelek FC
2019. 10. 05. 15:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
10. 05. 15:00
Alsónémedi SE
2019. 10. 13. 15:00
Alsónémedi sportpálya
2019. 10. 13. 15:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
10. 13. 15:00
Pereg SE
2019. 10. 20. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
10. 20. 14:00
Alsónémedi SE
2019. 10. 27. 13:30
Alsónémedi sportpálya
2019. 10. 27. 13:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
10. 27. 13:30
Újhartyán VSE
2019. 11. 03. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
11. 03. 13:30
Alsónémedi SE
2019. 11. 10. 13:30
Alsónémedi sportpálya
2019. 11. 10. 13:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
11. 10. 13:30
Péteri KSK
2019. 11. 17. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
11. 17. 13:00
Felsőpakonyi KSE
2019. 11. 23. 13:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 11. 23. 13:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
11. 23. 13:00
Alsónémedi SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom