Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 3. forduló

2019.08.31 - 16:30

Taksony, Taksony SE Fő utcai sportpályája

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
MÁRTON LAJOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HERCIK RÓBERT, RISZ DOMONKOS
Taksony SE II.
FC Dabas II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

87'

ANTAL DOMINIK
KIRÁLY MÁTYÁS

88'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 3 3 0 0 9 3 6 9 7.3
2 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 3 2 1 0 19 4 15 7 11.3
3 Halásztelek FC Halásztelek FC 3 2 0 1 4 3 1 6 8.3
4 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 3 2 0 1 6 6 0 6 8.3
5 FC Dabas II. FC Dabas II. 3 1 2 0 7 4 3 5 10
6 Taksony SE II. Taksony SE II. 3 1 2 0 6 5 1 5 6.3
7 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 3 1 1 1 7 5 2 4 12.7
8 Pereg SE Pereg SE 3 1 1 1 4 2 2 4 11.3
9 Örkény SE Örkény SE 3 1 1 1 8 7 1 4 12.3
10 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 3 1 1 1 3 6 -3 4 8.7
11 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 3 1 0 2 6 8 -2 3 8.7
12 Üllő SE Üllő SE 3 1 0 2 6 8 -2 3 6
13 Bugyi SE Bugyi SE 3 1 0 2 5 7 -2 3 6.7
14 Péteri KSK Péteri KSK 3 0 2 1 8 11 -3 2 7
15 Tárnok KSK Tárnok KSK 3 0 1 2 3 8 -5 1 6.7
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 3 0 0 3 2 16 -14 0 4.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 2 1 1 0 6 1 5 4 1 1 0 0 3 0 3 3 3 2 1 0 9 1 8 7
2 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 3 2 1 4 3 2 1 0 4 2 2 7
3 Aranyszarvas SE Örkény SE 2 1 0 1 3 2 1 3 1 1 0 0 3 1 2 3 3 2 0 1 6 3 3 6
4 Aranyszarvas SE Pereg SE 2 2 0 0 3 0 3 6 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 2 0 1 3 1 2 6
5 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 2 0 3 2 1 5 3 1 2 0 3 2 1 5
6 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 2 0 0 0 0 2 3 1 2 0 1 0 1 5
7 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 2 1 1 0 3 0 3 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 1 1 3 1 2 4
8 Aranyszarvas SE Péteri KSK 2 1 1 0 2 1 1 4 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 1 1 1 3 4 -1 4
9 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2 3 0 3 0 2 2 0 3
10 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 2 0 2 0 2 2 0 2 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 3 0 2 2 0 3
11 Aranyszarvas SE Üllő SE 2 0 2 0 2 2 0 2 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 3 0 2 2 0 3
12 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 0 2 1 1 2 -1 2
13 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 2 0 1 1 0 3 -3 1 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 2 1 1 4 -3 2
14 Aranyszarvas SE Bugyi SE 2 0 0 2 1 4 -3 0 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 2 5 -3 1
15 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 0 2 0 4 -4 0 3 0 1 2 0 4 -4 1
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 0 2 1 8 -7 0 3 0 1 2 1 8 -7 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 2 2 0 0 8 3 5 6 1 1 0 0 1 0 1 3 3 3 0 0 9 3 6 9
2 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 2 2 0 0 16 1 15 6 1 0 1 0 3 3 0 1 3 2 1 0 19 4 15 7
3 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 3 3 0 3 3 2 0 1 4 3 1 6
4 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 3 6 -3 3 3 2 0 1 6 6 0 6
5 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 6 3 3 4 3 1 2 0 7 4 3 5
6 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 2 0 2 0 4 4 0 2 1 1 0 0 2 1 1 3 3 1 2 0 6 5 1 5
7 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 1 0 6 3 3 4 3 1 1 1 7 5 2 4
8 Aranyszarvas SE Pereg SE 2 1 1 0 4 1 3 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 1 1 4 2 2 4
9 Aranyszarvas SE Örkény SE 2 0 1 1 3 4 -1 1 1 1 0 0 5 3 2 3 3 1 1 1 8 7 1 4
10 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 1 1 3 6 -3 4 3 1 1 1 3 6 -3 4
11 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 2 1 0 1 6 5 1 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 1 0 2 6 8 -2 3
12 Aranyszarvas SE Üllő SE 2 1 0 1 6 3 3 3 1 0 0 1 0 5 -5 0 3 1 0 2 6 8 -2 3
13 Aranyszarvas SE Bugyi SE 2 0 0 2 3 6 -3 0 1 1 0 0 2 1 1 3 3 1 0 2 5 7 -2 3
14 Aranyszarvas SE Péteri KSK 2 0 1 1 5 8 -3 1 1 0 1 0 3 3 0 1 3 0 2 1 8 11 -3 2
15 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 3 7 -4 1 3 0 1 2 3 8 -5 1
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 14 -13 0 3 0 0 3 2 16 -14 0
 
Alsónémedi SE
---------------
Aranyszarvas SE
----1 - 2----------
Bugyi SE
-----3 - 5--0 - 1------
FC Dabas II.
1 - 1--------------
Felsőpakonyi KSE
-11 - 1------------5 - 0
Halásztelek FC
------1 - 0--------
Örkény SE
0 - 1------3 - 3-------
Pereg SE
-3 - 0----------1 - 1--
Péteri KSK
---2 - 5------3 - 3----
Ráckeve VAFC
-------------3 - 0-
Taksony SE II.
---1 - 13 - 3----------
Tápiószecső FC
--1 - 2------------
Tápiószelei SE
-----2 - 1---6 - 2-----
Tárnok KSK
------------0 - 1--
Újhartyán VSE
-----------0 - 3-6 - 2-
Üllő SE
5 - 1---------1 - 2----

Meccsek

Taksony SE II.

2019. 08. 17. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 08. 17. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Felsőpakonyi KSE
2019. 08. 24. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Taksony SE II.
2019. 08. 31. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 08. 31. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2019. 09. 08. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Taksony SE II.
2019. 09. 14. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 09. 14. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Tápiószecső FC
2019. 09. 21. 16:00
Ráckevei sportpálya
2019. 09. 21. 16:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
INFO
Taksony SE II.
2019. 09. 28. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 09. 28. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
09. 28. 16:00
Tárnok KSK
2019. 10. 05. 15:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 10. 05. 15:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
10. 05. 15:00
Taksony SE II.
2019. 10. 12. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 10. 12. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
10. 12. 15:00
Aranyszarvas SE
2019. 10. 20. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 10. 20. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
10. 20. 14:00
Taksony SE II.
2019. 10. 26. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 10. 26. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
10. 26. 13:30
Tápiószelei SE
2019. 11. 03. 13:30
Újhartyáni sportpálya
2019. 11. 03. 13:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
11. 03. 13:30
Taksony SE II.
2019. 11. 09. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 11. 09. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
11. 09. 13:30
Bugyi SE
2019. 11. 16. 13:00
Péteri sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
11. 16. 13:00
Taksony SE II.
2019. 11. 23. 13:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 11. 23. 13:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
11. 23. 13:00
Alsónémedi SE

FC Dabas II.

2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2019. 08. 31. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 08. 31. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2019. 09. 07. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Üllő SE
2019. 09. 14. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 09. 14. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
FC Dabas II.
2019. 09. 22. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
INFO
FC Dabas II.
2019. 09. 28. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
09. 28. 16:00
Tápiószecső FC
2019. 10. 05. 15:00
Ráckevei sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
10. 05. 15:00
FC Dabas II.
2019. 10. 12. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
10. 12. 15:00
Tárnok KSK
2019. 10. 19. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 10. 19. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
10. 19. 14:00
FC Dabas II.
2019. 10. 26. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
10. 26. 13:30
Aranyszarvas SE
2019. 11. 03. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 11. 03. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
11. 03. 13:30
FC Dabas II.
2019. 11. 09. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
11. 09. 13:30
Tápiószelei SE
2019. 11. 17. 13:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
11. 17. 13:00
FC Dabas II.
2019. 11. 23. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
11. 23. 13:00
Bugyi SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom