Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 4. forduló

2019.09.07 - 16:30

Dabas, FC Dabas Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
ASZÓDI CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ZUIGÉBER ATTILA, VERSICS DÁNIEL
FC Dabas II.
Üllő SE
90'
45'

Gólok

RADÁCSI KRISTÓF

5'

1 - 0

 

ANTAL DOMINIK

50'

2 - 0

 

 

2 - 1

52'

SINKÓ BALÁZS

 

2 - 2

62'

GÁLVÖLGYI ISTVÁN
KŐSZEGI ZOLTÁN ZALÁN

66'

3 - 2

 

 

3 - 3

86'

MEZEI DÁVID

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 4 4 0 0 11 3 8 12 10.5
2 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 4 3 1 0 20 4 16 10 12.3
3 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 4 3 0 1 12 7 5 9 7
4 Örkény SE Örkény SE 4 2 1 1 12 8 4 7 10.8
5 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 4 2 1 1 9 5 4 7 10
6 Bugyi SE Bugyi SE 4 2 0 2 9 9 0 6 6.8
7 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 4 2 0 2 9 9 0 6 7.8
8 Halásztelek FC Halásztelek FC 4 2 0 2 5 6 -1 6 8.8
9 FC Dabas II. FC Dabas II. 4 1 3 0 10 7 3 6 12.3
10 Taksony SE II. Taksony SE II. 4 1 2 1 7 9 -2 5 6.8
11 Pereg SE Pereg SE 4 1 1 2 4 3 1 4 10.3
12 Üllő SE Üllő SE 4 1 1 2 9 11 -2 4 8.5
13 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 4 1 1 2 3 8 -5 4 7.5
14 Péteri KSK Péteri KSK 4 0 2 2 9 17 -8 2 5.3
15 Tárnok KSK Tárnok KSK 4 0 1 3 5 12 -7 1 6.3
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 4 0 0 4 2 18 -16 0 5.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 2 2 0 0 6 0 6 6 2 1 1 0 3 2 1 4 4 3 1 0 9 2 7 10
2 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 2 1 1 0 6 1 5 4 2 1 1 0 3 0 3 4 4 2 2 0 9 1 8 8
3 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 2 1 1 0 3 0 3 4 2 1 0 1 2 2 0 3 4 2 1 1 5 2 3 7
4 Aranyszarvas SE Pereg SE 3 2 1 0 3 0 3 7 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 2 1 1 3 1 2 7
5 Aranyszarvas SE Örkény SE 3 1 0 2 3 3 0 3 1 1 0 0 3 1 2 3 4 2 0 2 6 4 2 6
6 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 2 0 1 1 0 2 4 1 3 0 3 2 1 6
7 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 2 0 2 0 2 2 0 2 2 1 1 0 1 0 1 4 4 1 3 0 3 2 1 6
8 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 4 1 2 1 3 3 0 5 4 1 2 1 3 3 0 5
9 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 2 1 2 2 0 5
10 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 2 0 0 0 0 2 4 1 2 1 2 2 0 5
11 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 2 0 1 1 0 3 -3 1 2 1 1 0 2 1 1 4 4 1 2 1 2 4 -2 5
12 Aranyszarvas SE Bugyi SE 2 0 0 2 1 4 -3 0 2 1 1 0 4 1 3 4 4 1 1 2 5 5 0 4
13 Aranyszarvas SE Péteri KSK 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 0 2 1 8 -7 0 4 1 1 2 3 9 -6 4
14 Aranyszarvas SE Üllő SE 2 0 2 0 2 2 0 2 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 3 1 2 3 -1 3
15 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 2 0 1 1 0 3 -3 1 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 0 1 3 0 7 -7 1
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 0 0 2 1 8 -7 0 4 0 1 3 1 9 -8 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 2 2 0 0 8 3 5 6 2 2 0 0 3 0 3 6 4 4 0 0 11 3 8 12
2 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 2 2 0 0 16 1 15 6 2 1 1 0 4 3 1 4 4 3 1 0 20 4 16 10
3 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 2 2 0 0 9 1 8 6 2 1 0 1 3 6 -3 3 4 3 0 1 12 7 5 9
4 Aranyszarvas SE Örkény SE 3 1 1 1 7 5 2 4 1 1 0 0 5 3 2 3 4 2 1 1 12 8 4 7
5 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 2 1 0 1 3 2 1 3 2 1 1 0 6 3 3 4 4 2 1 1 9 5 4 7
6 Aranyszarvas SE Bugyi SE 2 0 0 2 3 6 -3 0 2 2 0 0 6 3 3 6 4 2 0 2 9 9 0 6
7 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 2 1 0 1 6 5 1 3 2 1 0 1 3 4 -1 3 4 2 0 2 9 9 0 6
8 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 2 1 0 1 2 3 -1 3 2 1 0 1 3 3 0 3 4 2 0 2 5 6 -1 6
9 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 2 0 2 0 4 4 0 2 2 1 1 0 6 3 3 4 4 1 3 0 10 7 3 6
10 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 2 0 2 0 4 4 0 2 2 1 0 1 3 5 -2 3 4 1 2 1 7 9 -2 5
11 Aranyszarvas SE Pereg SE 3 1 1 1 4 2 2 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 1 1 2 4 3 1 4
12 Aranyszarvas SE Üllő SE 2 1 0 1 6 3 3 3 2 0 1 1 3 8 -5 1 4 1 1 2 9 11 -2 4
13 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 4 1 1 2 3 8 -5 4 4 1 1 2 3 8 -5 4
14 Aranyszarvas SE Péteri KSK 2 0 1 1 5 8 -3 1 2 0 1 1 4 9 -5 1 4 0 2 2 9 17 -8 2
15 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 2 0 0 2 2 5 -3 0 2 0 1 1 3 7 -4 1 4 0 1 3 5 12 -7 1
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 2 0 0 2 1 4 -3 0 2 0 0 2 1 14 -13 0 4 0 0 4 2 18 -16 0
 
Alsónémedi SE
---------------
Aranyszarvas SE
----1 - 2------0 - 2---
Bugyi SE
-----3 - 5--0 - 1------
FC Dabas II.
1 - 1-------------3 - 3
Felsőpakonyi KSE
-11 - 1------------5 - 0
Halásztelek FC
------1 - 0------1 - 3-
Örkény SE
0 - 1------3 - 3-4 - 1-----
Pereg SE
-3 - 0--0 - 1-------1 - 1--
Péteri KSK
---2 - 5------3 - 3----
Ráckeve VAFC
--------6 - 1----3 - 0-
Taksony SE II.
---1 - 13 - 3----------
Tápiószecső FC
2 - 0-1 - 2------------
Tápiószelei SE
-----2 - 1---6 - 2-----
Tárnok KSK
--2 - 4---------0 - 1--
Újhartyán VSE
-----------0 - 3-6 - 2-
Üllő SE
5 - 1---------1 - 2----

Meccsek

FC Dabas II.

2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2019. 08. 31. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 08. 31. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2019. 09. 07. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Üllő SE
2019. 09. 14. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 09. 14. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
FC Dabas II.
2019. 09. 22. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
FC Dabas II.
2019. 09. 28. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tápiószecső FC
2019. 10. 05. 15:00
Ráckevei sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
FC Dabas II.
2019. 10. 12. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tárnok KSK
2019. 10. 19. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 10. 19. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
FC Dabas II.
2019. 10. 26. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2019. 11. 03. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 11. 03. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
FC Dabas II.
2019. 11. 09. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tápiószelei SE
2019. 11. 17. 13:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2019. 11. 23. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 23. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
INFO
Bugyi SE

Üllő SE

2019. 08. 17. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 08. 17. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Alsónémedi SE
2019. 08. 24. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Taksony SE II.
2019. 08. 31. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 08. 31. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Üllő SE
2019. 09. 07. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Üllő SE
2019. 09. 14. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 09. 14. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Örkény SE
2019. 09. 21. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2019. 09. 21. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Üllő SE
2019. 09. 28. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Ráckeve VAFC
2019. 10. 05. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
2019. 10. 05. 15:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Üllő SE
2019. 10. 12. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Halásztelek FC
2019. 10. 20. 14:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 10. 20. 14:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Üllő SE
2019. 10. 26. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Pereg SE
2019. 11. 03. 13:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Üllő SE
2019. 11. 09. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Újhartyán VSE
2019. 11. 17. 13:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Üllő SE
2019. 11. 23. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
INFO
Péteri KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom