Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 5. forduló

2019.09.15 - 16:00

Bugyi, Bugyi SE Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
TUSA ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERENDI TAMÁS CSABA, BALOGH II. ZOLTÁN
Bugyi SE
Halásztelek FC
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 5 5 0 0 15 4 11 15 11.4
2 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 5 4 1 0 24 5 19 13 11.8
3 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 5 3 1 1 13 8 5 10 7
4 Bugyi SE Bugyi SE 5 3 0 2 16 12 4 9 8
5 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 5 3 0 2 14 11 3 9 9.8
6 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 5 2 2 1 11 7 4 8 9
7 Örkény SE Örkény SE 5 2 1 2 15 12 3 7 9.6
8 Üllő SE Üllő SE 5 2 1 2 13 14 -1 7 8.6
9 Halásztelek FC Halásztelek FC 5 2 0 3 8 13 -5 6 8
10 FC Dabas II. FC Dabas II. 5 1 3 1 11 11 0 6 9.2
11 Taksony SE II. Taksony SE II. 5 1 3 1 9 11 -2 6 6.6
12 Péteri KSK Péteri KSK 5 1 2 2 13 17 -4 5 8.2
13 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 5 1 2 2 4 9 -5 5 6.8
14 Pereg SE Pereg SE 5 1 1 3 5 7 -2 4 8.6
15 Tárnok KSK Tárnok KSK 5 0 1 4 5 16 -11 1 7.2
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 5 0 0 5 4 23 -19 0 6.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 3 2 1 0 8 1 7 7 2 1 1 0 3 0 3 4 5 3 2 0 11 1 10 11
2 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 2 2 0 0 6 0 6 6 3 1 2 0 4 3 1 5 5 3 2 0 10 3 7 11
3 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 3 2 1 0 6 1 5 7 2 1 0 1 2 2 0 3 5 3 1 1 8 3 5 10
4 Aranyszarvas SE Pereg SE 3 2 1 0 3 0 3 7 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 2 2 1 4 2 2 8
5 Aranyszarvas SE Bugyi SE 3 1 0 2 5 4 1 3 2 1 1 0 4 1 3 4 5 2 1 2 9 5 4 7
6 Aranyszarvas SE Péteri KSK 3 2 1 0 4 1 3 7 2 0 0 2 1 8 -7 0 5 2 1 2 5 9 -4 7
7 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 2 1 1 0 2 1 1 4 3 0 3 0 2 2 0 3 5 1 4 0 4 3 1 7
8 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 3 0 3 0 3 3 0 3 2 1 1 0 1 0 1 4 5 1 4 0 4 3 1 7
9 Aranyszarvas SE Örkény SE 3 1 0 2 3 3 0 3 2 1 0 1 4 3 1 3 5 2 0 3 7 6 1 6
10 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 1 0 1 0 1 1 0 1 4 1 2 1 3 3 0 5 5 1 3 1 4 4 0 6
11 Aranyszarvas SE Üllő SE 3 1 2 0 4 3 1 5 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 3 1 4 4 0 6
12 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 3 0 2 1 1 4 -3 2 2 1 1 0 2 1 1 4 5 1 3 1 3 5 -2 6
13 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 2 1 1 0 2 1 1 4 3 0 1 2 0 3 -3 1 5 1 2 2 2 4 -2 5
14 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 2 1 0 1 2 2 0 3 3 0 2 1 0 4 -4 2 5 1 2 2 2 6 -4 5
15 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 2 0 1 1 0 3 -3 1 3 0 0 3 0 6 -6 0 5 0 1 4 0 9 -9 1
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 0 0 3 2 11 -9 0 5 0 1 4 2 12 -10 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 3 3 0 0 12 4 8 9 2 2 0 0 3 0 3 6 5 5 0 0 15 4 11 15
2 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 3 3 0 0 20 2 18 9 2 1 1 0 4 3 1 4 5 4 1 0 24 5 19 13
3 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 2 2 0 0 9 1 8 6 3 1 1 1 4 7 -3 4 5 3 1 1 13 8 5 10
4 Aranyszarvas SE Bugyi SE 3 1 0 2 10 9 1 3 2 2 0 0 6 3 3 6 5 3 0 2 16 12 4 9
5 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 3 2 0 1 11 7 4 6 2 1 0 1 3 4 -1 3 5 3 0 2 14 11 3 9
6 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 2 1 0 1 3 2 1 3 3 1 2 0 8 5 3 5 5 2 2 1 11 7 4 8
7 Aranyszarvas SE Örkény SE 3 1 1 1 7 5 2 4 2 1 0 1 8 7 1 3 5 2 1 2 15 12 3 7
8 Aranyszarvas SE Üllő SE 3 2 0 1 10 6 4 6 2 0 1 1 3 8 -5 1 5 2 1 2 13 14 -1 7
9 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 2 1 0 1 2 3 -1 3 3 1 0 2 6 10 -4 3 5 2 0 3 8 13 -5 6
10 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 2 0 2 0 4 4 0 2 3 1 1 1 7 7 0 4 5 1 3 1 11 11 0 6
11 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 3 0 3 0 6 6 0 3 2 1 0 1 3 5 -2 3 5 1 3 1 9 11 -2 6
12 Aranyszarvas SE Péteri KSK 3 1 1 1 9 8 1 4 2 0 1 1 4 9 -5 1 5 1 2 2 13 17 -4 5
13 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 1 0 1 0 1 1 0 1 4 1 1 2 3 8 -5 4 5 1 2 2 4 9 -5 5
14 Aranyszarvas SE Pereg SE 3 1 1 1 4 2 2 4 2 0 0 2 1 5 -4 0 5 1 1 3 5 7 -2 4
15 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 2 0 0 2 2 5 -3 0 3 0 1 2 3 11 -8 1 5 0 1 4 5 16 -11 1
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 2 0 0 2 1 4 -3 0 3 0 0 3 3 19 -16 0 5 0 0 5 4 23 -19 0
 
Alsónémedi SE
--------1 - 1------
Aranyszarvas SE
----1 - 2------0 - 2---
Bugyi SE
----7 - 33 - 5--0 - 1------
FC Dabas II.
1 - 1-------------3 - 3
Felsőpakonyi KSE
-11 - 1-4 - 1----------5 - 0
Halásztelek FC
------1 - 0------1 - 3-
Örkény SE
0 - 1------3 - 3-4 - 1-----
Pereg SE
-3 - 0--0 - 1-------1 - 1--
Péteri KSK
---2 - 5------3 - 3-4 - 0--
Ráckeve VAFC
--------6 - 1----3 - 0-
Taksony SE II.
---1 - 13 - 3-----2 - 2----
Tápiószecső FC
2 - 0-1 - 2------------
Tápiószelei SE
-----2 - 1-4 - 1-6 - 2-----
Tárnok KSK
--2 - 4---------0 - 1--
Újhartyán VSE
-5 - 2---------0 - 3-6 - 2-
Üllő SE
5 - 1-----4 - 3---1 - 2----

Meccsek

Bugyi SE

2019. 08. 17. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 08. 17. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Örkény SE
2019. 08. 24. 17:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Bugyi SE
2019. 09. 01. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2019. 09. 01. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Ráckeve VAFC
2019. 09. 07. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
2019. 09. 07. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Bugyi SE
2019. 09. 15. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Halásztelek FC
2019. 09. 22. 16:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 09. 22. 16:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Bugyi SE
2019. 09. 29. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Pereg SE
2019. 10. 06. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Bugyi SE
2019. 10. 13. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Újhartyán VSE
2019. 10. 20. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Felsőpakonyi KSE
2019. 10. 26. 13:30
Péteri sportpálya
2019. 10. 26. 13:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
10. 26. 13:30
Bugyi SE
2019. 11. 03. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
11. 03. 13:30
Alsónémedi SE
2019. 11. 09. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 11. 09. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
11. 09. 13:30
Bugyi SE
2019. 11. 17. 13:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
11. 17. 13:00
Üllő SE
2019. 11. 23. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
11. 23. 13:00
Bugyi SE

Halásztelek FC

2019. 08. 17. 17:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2019. 08. 17. 17:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
Halásztelek FC
2019. 08. 24. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 08. 24. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Pereg SE
2019. 09. 01. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 09. 01. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Halásztelek FC
2019. 09. 06. 18:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 09. 06. 18:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Újhartyán VSE
2019. 09. 15. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Halásztelek FC
2019. 09. 21. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 09. 21. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Péteri KSK
2019. 09. 29. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2019. 09. 29. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Halásztelek FC
2019. 10. 05. 14:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2019. 10. 05. 14:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Halásztelek FC
2019. 10. 12. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Halásztelek FC
2019. 10. 19. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 10. 19. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
FC Dabas II.
2019. 10. 27. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
10. 27. 13:30
Halásztelek FC
2019. 11. 02. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 11. 02. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
11. 02. 13:30
Tápiószecső FC
2019. 11. 09. 13:30
Ráckevei sportpálya
2019. 11. 09. 13:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
11. 09. 13:30
Halásztelek FC
2019. 11. 16. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 11. 16. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
11. 16. 13:00
Tárnok KSK
2019. 11. 23. 13:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
11. 23. 13:00
Halásztelek FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom