Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 5. forduló

2019.09.14 - 16:00

Felsőpakony, Felsőpakonyi KSE Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
LACZKÓ ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZABADOS TIBOR, DELI KRISTÓF
Felsőpakonyi KSE
FC Dabas II.
90'
45'

Gólok

PINTÉR ANDRÁS

18'

1 - 0

 

KORDÉ KRISZTIÁN

19'

2 - 0

 

PINTÉR ANDRÁS

61'

3 - 0

 

PINTÉR ANDRÁS

65'

4 - 0

 

 

4 - 1

80'

TOKICS TAMÁS BENCE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 5 5 0 0 15 4 11 15 11.4
2 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 5 4 1 0 24 5 19 13 11.8
3 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 5 3 1 1 13 8 5 10 7
4 Bugyi SE Bugyi SE 5 3 0 2 16 12 4 9 8
5 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 5 3 0 2 14 11 3 9 9.8
6 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 5 2 2 1 11 7 4 8 9
7 Örkény SE Örkény SE 5 2 1 2 15 12 3 7 9.6
8 Üllő SE Üllő SE 5 2 1 2 13 14 -1 7 8.6
9 Halásztelek FC Halásztelek FC 5 2 0 3 8 13 -5 6 8
10 FC Dabas II. FC Dabas II. 5 1 3 1 11 11 0 6 9.2
11 Taksony SE II. Taksony SE II. 5 1 3 1 9 11 -2 6 6.6
12 Péteri KSK Péteri KSK 5 1 2 2 13 17 -4 5 8.2
13 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 5 1 2 2 4 9 -5 5 6.8
14 Pereg SE Pereg SE 5 1 1 3 5 7 -2 4 8.6
15 Tárnok KSK Tárnok KSK 5 0 1 4 5 16 -11 1 7.2
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 5 0 0 5 4 23 -19 0 6.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 3 2 1 0 8 1 7 7 2 1 1 0 3 0 3 4 5 3 2 0 11 1 10 11
2 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 2 2 0 0 6 0 6 6 3 1 2 0 4 3 1 5 5 3 2 0 10 3 7 11
3 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 3 2 1 0 6 1 5 7 2 1 0 1 2 2 0 3 5 3 1 1 8 3 5 10
4 Aranyszarvas SE Pereg SE 3 2 1 0 3 0 3 7 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 2 2 1 4 2 2 8
5 Aranyszarvas SE Bugyi SE 3 1 0 2 5 4 1 3 2 1 1 0 4 1 3 4 5 2 1 2 9 5 4 7
6 Aranyszarvas SE Péteri KSK 3 2 1 0 4 1 3 7 2 0 0 2 1 8 -7 0 5 2 1 2 5 9 -4 7
7 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 2 1 1 0 2 1 1 4 3 0 3 0 2 2 0 3 5 1 4 0 4 3 1 7
8 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 3 0 3 0 3 3 0 3 2 1 1 0 1 0 1 4 5 1 4 0 4 3 1 7
9 Aranyszarvas SE Örkény SE 3 1 0 2 3 3 0 3 2 1 0 1 4 3 1 3 5 2 0 3 7 6 1 6
10 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 1 0 1 0 1 1 0 1 4 1 2 1 3 3 0 5 5 1 3 1 4 4 0 6
11 Aranyszarvas SE Üllő SE 3 1 2 0 4 3 1 5 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 3 1 4 4 0 6
12 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 3 0 2 1 1 4 -3 2 2 1 1 0 2 1 1 4 5 1 3 1 3 5 -2 6
13 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 2 1 1 0 2 1 1 4 3 0 1 2 0 3 -3 1 5 1 2 2 2 4 -2 5
14 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 2 1 0 1 2 2 0 3 3 0 2 1 0 4 -4 2 5 1 2 2 2 6 -4 5
15 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 2 0 1 1 0 3 -3 1 3 0 0 3 0 6 -6 0 5 0 1 4 0 9 -9 1
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 0 0 3 2 11 -9 0 5 0 1 4 2 12 -10 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 3 3 0 0 12 4 8 9 2 2 0 0 3 0 3 6 5 5 0 0 15 4 11 15
2 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 3 3 0 0 20 2 18 9 2 1 1 0 4 3 1 4 5 4 1 0 24 5 19 13
3 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 2 2 0 0 9 1 8 6 3 1 1 1 4 7 -3 4 5 3 1 1 13 8 5 10
4 Aranyszarvas SE Bugyi SE 3 1 0 2 10 9 1 3 2 2 0 0 6 3 3 6 5 3 0 2 16 12 4 9
5 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 3 2 0 1 11 7 4 6 2 1 0 1 3 4 -1 3 5 3 0 2 14 11 3 9
6 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 2 1 0 1 3 2 1 3 3 1 2 0 8 5 3 5 5 2 2 1 11 7 4 8
7 Aranyszarvas SE Örkény SE 3 1 1 1 7 5 2 4 2 1 0 1 8 7 1 3 5 2 1 2 15 12 3 7
8 Aranyszarvas SE Üllő SE 3 2 0 1 10 6 4 6 2 0 1 1 3 8 -5 1 5 2 1 2 13 14 -1 7
9 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 2 1 0 1 2 3 -1 3 3 1 0 2 6 10 -4 3 5 2 0 3 8 13 -5 6
10 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 2 0 2 0 4 4 0 2 3 1 1 1 7 7 0 4 5 1 3 1 11 11 0 6
11 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 3 0 3 0 6 6 0 3 2 1 0 1 3 5 -2 3 5 1 3 1 9 11 -2 6
12 Aranyszarvas SE Péteri KSK 3 1 1 1 9 8 1 4 2 0 1 1 4 9 -5 1 5 1 2 2 13 17 -4 5
13 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 1 0 1 0 1 1 0 1 4 1 1 2 3 8 -5 4 5 1 2 2 4 9 -5 5
14 Aranyszarvas SE Pereg SE 3 1 1 1 4 2 2 4 2 0 0 2 1 5 -4 0 5 1 1 3 5 7 -2 4
15 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 2 0 0 2 2 5 -3 0 3 0 1 2 3 11 -8 1 5 0 1 4 5 16 -11 1
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 2 0 0 2 1 4 -3 0 3 0 0 3 3 19 -16 0 5 0 0 5 4 23 -19 0
 
Alsónémedi SE
--------1 - 1------
Aranyszarvas SE
----1 - 2------0 - 2---
Bugyi SE
----7 - 33 - 5--0 - 1------
FC Dabas II.
1 - 1-------------3 - 3
Felsőpakonyi KSE
-11 - 1-4 - 1----------5 - 0
Halásztelek FC
------1 - 0------1 - 3-
Örkény SE
0 - 1------3 - 3-4 - 1-----
Pereg SE
-3 - 0--0 - 1-------1 - 1--
Péteri KSK
---2 - 5------3 - 3-4 - 0--
Ráckeve VAFC
--------6 - 1----3 - 0-
Taksony SE II.
---1 - 13 - 3-----2 - 2----
Tápiószecső FC
2 - 0-1 - 2------------
Tápiószelei SE
-----2 - 1-4 - 1-6 - 2-----
Tárnok KSK
--2 - 4---------0 - 1--
Újhartyán VSE
-5 - 2---------0 - 3-6 - 2-
Üllő SE
5 - 1-----4 - 3---1 - 2----

Meccsek

Felsőpakonyi KSE

2019. 08. 17. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 08. 17. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Felsőpakonyi KSE
2019. 08. 24. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Aranyszarvas SE
2019. 08. 31. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 08. 31. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Üllő SE
2019. 09. 08. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 09. 08. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Felsőpakonyi KSE
2019. 09. 14. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 09. 14. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
FC Dabas II.
2019. 09. 22. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Felsőpakonyi KSE
2019. 09. 28. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Örkény SE
2019. 10. 06. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 10. 06. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Felsőpakonyi KSE
2019. 10. 12. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Tápiószecső FC
2019. 10. 20. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
INFO
Felsőpakonyi KSE
2019. 10. 26. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
10. 26. 13:30
Ráckeve VAFC
2019. 11. 02. 13:30
Péteri sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
11. 02. 13:30
Felsőpakonyi KSE
2019. 11. 09. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
11. 09. 13:30
Tárnok KSK
2019. 11. 17. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
11. 17. 13:00
Felsőpakonyi KSE
2019. 11. 23. 13:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
11. 23. 13:00
Halásztelek FC

FC Dabas II.

2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2019. 08. 31. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 08. 31. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2019. 09. 07. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Üllő SE
2019. 09. 14. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 09. 14. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
FC Dabas II.
2019. 09. 22. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
FC Dabas II.
2019. 09. 28. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tápiószecső FC
2019. 10. 05. 15:00
Ráckevei sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
FC Dabas II.
2019. 10. 12. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tárnok KSK
2019. 10. 19. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 10. 19. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
INFO
FC Dabas II.
2019. 10. 26. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
10. 26. 13:30
Aranyszarvas SE
2019. 11. 03. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 11. 03. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
11. 03. 13:30
FC Dabas II.
2019. 11. 09. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
11. 09. 13:30
Tápiószelei SE
2019. 11. 17. 13:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
11. 17. 13:00
FC Dabas II.
2019. 11. 23. 13:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
11. 23. 13:00
Bugyi SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom