Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 7. forduló

2019.09.28 - 16:00

Dabas, FC Dabas Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
RIZK ANTONIO
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DÉCSI NÁNDOR, FEIGL GÁBOR
FC Dabas II.
Tápiószecső FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

16'

CSIKÓS JÓZSEF BERTOLD

 

0 - 2

57'

NAGY BENCE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 7 6 1 0 33 7 26 19 10.1
2 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 7 6 0 1 19 11 8 18 9
3 Bugyi SE Bugyi SE 7 5 0 2 22 14 8 15 10.4
4 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 7 4 1 2 21 11 10 13 7.1
5 Üllő SE Üllő SE 7 4 1 2 19 17 2 13 8.3
6 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 7 4 0 3 17 15 2 12 9.4
7 Halásztelek FC Halásztelek FC 7 4 0 3 16 16 0 12 8.9
8 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 7 3 2 2 15 11 4 11 8.6
9 Örkény SE Örkény SE 7 2 2 3 18 17 1 8 7.9
10 Péteri KSK Péteri KSK 7 2 2 3 21 23 -2 8 10.1
11 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 7 2 2 3 7 13 -6 8 8.6
12 FC Dabas II. FC Dabas II. 7 1 4 2 13 15 -2 7 8.1
13 Taksony SE II. Taksony SE II. 7 1 4 2 11 19 -8 7 7.7
14 Pereg SE Pereg SE 7 1 1 5 7 13 -6 4 7.1
15 Tárnok KSK Tárnok KSK 7 0 2 5 6 18 -12 2 8.4
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 7 0 0 7 7 32 -25 0 6.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 4 3 1 0 11 2 9 10 3 2 1 0 6 0 6 7 7 5 2 0 17 2 15 17
2 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 3 3 0 0 10 0 10 9 4 1 2 1 4 4 0 5 7 4 2 1 14 4 10 14
3 Aranyszarvas SE Bugyi SE 4 2 0 2 7 4 3 6 3 2 1 0 6 1 5 7 7 4 1 2 13 5 8 13
4 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 4 2 1 1 6 3 3 7 3 2 0 1 3 2 1 6 7 4 1 2 9 5 4 13
5 Aranyszarvas SE Üllő SE 4 2 2 0 5 3 2 8 3 1 1 1 3 2 1 4 7 3 3 1 8 5 3 12
6 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 3 1 1 1 3 4 -1 4 4 1 3 0 3 2 1 6 7 2 4 1 6 6 0 10
7 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 4 0 3 1 3 6 -3 3 3 2 1 0 3 0 3 7 7 2 4 1 6 6 0 10
8 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 3 1 1 1 3 3 0 4 4 1 2 1 1 4 -3 5 7 2 3 2 4 7 -3 9
9 Aranyszarvas SE Péteri KSK 4 2 2 0 5 2 3 8 3 0 1 2 2 9 -7 1 7 2 3 2 7 11 -4 9
10 Aranyszarvas SE Pereg SE 4 2 1 1 3 1 2 7 3 0 1 2 1 4 -3 1 7 2 2 3 4 5 -1 8
11 Aranyszarvas SE Örkény SE 4 1 1 2 4 4 0 4 3 1 0 2 5 6 -1 3 7 2 1 4 9 10 -1 7
12 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 1 3 1 3 3 0 6 7 1 4 2 4 5 -1 7
13 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 4 0 3 1 2 5 -3 3 3 1 1 1 2 5 -3 4 7 1 4 2 4 10 -6 7
14 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 3 1 1 1 2 2 0 4 4 0 2 2 1 4 -3 2 7 1 3 3 3 6 -3 6
15 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 3 0 2 1 0 3 -3 2 4 0 1 3 1 7 -6 1 7 0 3 4 1 10 -9 3
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 3 0 1 2 0 3 -3 1 4 0 1 3 3 12 -9 1 7 0 2 5 3 15 -12 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 4 4 0 0 23 3 20 12 3 2 1 0 10 4 6 7 7 6 1 0 33 7 26 19
2 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 4 3 0 1 13 10 3 9 3 3 0 0 6 1 5 9 7 6 0 1 19 11 8 18
3 Aranyszarvas SE Bugyi SE 4 2 0 2 14 10 4 6 3 3 0 0 8 4 4 9 7 5 0 2 22 14 8 15
4 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 3 3 0 0 16 2 14 9 4 1 1 2 5 9 -4 4 7 4 1 2 21 11 10 13
5 Aranyszarvas SE Üllő SE 4 3 0 1 12 7 5 9 3 1 1 1 7 10 -3 4 7 4 1 2 19 17 2 13
6 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 4 2 0 2 12 10 2 6 3 2 0 1 5 5 0 6 7 4 0 3 17 15 2 12
7 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 3 2 0 1 6 4 2 6 4 2 0 2 10 12 -2 6 7 4 0 3 16 16 0 12
8 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 3 1 0 2 5 6 -1 3 4 2 2 0 10 5 5 8 7 3 2 2 15 11 4 11
9 Aranyszarvas SE Örkény SE 4 1 2 1 9 7 2 5 3 1 0 2 9 10 -1 3 7 2 2 3 18 17 1 8
10 Aranyszarvas SE Péteri KSK 4 2 1 1 16 10 6 7 3 0 1 2 5 13 -8 1 7 2 2 3 21 23 -2 8
11 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 2 0 1 1 3 5 -2 1 5 2 1 2 4 8 -4 7 7 2 2 3 7 13 -6 8
12 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 3 0 2 1 4 6 -2 2 4 1 2 1 9 9 0 5 7 1 4 2 13 15 -2 7
13 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 4 0 4 0 7 7 0 4 3 1 0 2 4 12 -8 3 7 1 4 2 11 19 -8 7
14 Aranyszarvas SE Pereg SE 4 1 1 2 5 4 1 4 3 0 0 3 2 9 -7 0 7 1 1 5 7 13 -6 4
15 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 3 0 0 3 2 6 -4 0 4 0 2 2 4 12 -8 2 7 0 2 5 6 18 -12 2
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 3 0 0 3 2 6 -4 0 4 0 0 4 5 26 -21 0 7 0 0 7 7 32 -25 0
 
Alsónémedi SE
----2 - 4---1 - 1------
Aranyszarvas SE
-1 - 2--1 - 2------0 - 2---
Bugyi SE
----7 - 33 - 54 - 1-0 - 1------
FC Dabas II.
1 - 1---------0 - 2---3 - 3
Felsőpakonyi KSE
-11 - 1-4 - 1-3 - 1--------5 - 0
Halásztelek FC
------1 - 04 - 1-----1 - 3-
Örkény SE
0 - 1--2 - 2---3 - 3-4 - 1-----
Pereg SE
-3 - 0--0 - 1-------1 - 11 - 2-
Péteri KSK
-7 - 2-2 - 5------3 - 3-4 - 0--
Ráckeve VAFC
--------6 - 17 - 1---3 - 0-
Taksony SE II.
---1 - 13 - 3-----2 - 2-1 - 1--
Tápiószecső FC
2 - 0-1 - 2-----------2 - 4
Tápiószelei SE
----1 - 62 - 1-4 - 1-6 - 2-----
Tárnok KSK
0 - 1-2 - 4---------0 - 1--
Újhartyán VSE
-5 - 2---------0 - 31 - 36 - 2-
Üllő SE
5 - 1-----4 - 3--2 - 11 - 2----

Meccsek

FC Dabas II.

2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2019. 08. 31. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 08. 31. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2019. 09. 07. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Üllő SE
2019. 09. 14. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 09. 14. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
FC Dabas II.
2019. 09. 22. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
FC Dabas II.
2019. 09. 28. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tápiószecső FC
2019. 10. 05. 15:00
Ráckevei sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
FC Dabas II.
2019. 10. 12. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tárnok KSK
2019. 10. 19. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 10. 19. 14:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
FC Dabas II.
2019. 10. 26. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2019. 11. 03. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 11. 03. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
FC Dabas II.
2019. 11. 09. 13:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tápiószelei SE
2019. 11. 17. 13:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2019. 11. 23. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 11. 23. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Bugyi SE
2020. 02. 22. 14:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 02. 22. 14:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
02. 22. 14:00
Péteri KSK
2020. 02. 29. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 02. 29. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
02. 29. 14:00
FC Dabas II.
2020. 03. 07. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2020. 03. 07. 14:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
03. 07. 14:30
Taksony SE II.
2020. 03. 14. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
03. 14. 15:00
FC Dabas II.
2020. 03. 21. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 03. 21. 15:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
03. 21. 15:00
Felsőpakonyi KSE
2020. 03. 28. 15:30
FC Dabas Sporttelep
2020. 03. 28. 15:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
03. 28. 15:30
Örkény SE
2020. 04. 04. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 04. 04. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
04. 04. 16:00
FC Dabas II.
2020. 04. 11. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 04. 11. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
04. 11. 16:00
Ráckeve VAFC
2020. 04. 18. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
2020. 04. 18. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
04. 18. 16:00
FC Dabas II.
2020. 04. 25. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2020. 04. 25. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
04. 25. 16:30
Halásztelek FC
2020. 05. 02. 16:30
Tápiószentmártoni sportpálya
2020. 05. 02. 16:30
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
05. 02. 16:30
FC Dabas II.
2020. 05. 09. 16:30
FC Dabas Sporttelep
2020. 05. 09. 16:30
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
05. 09. 16:30
Pereg SE
2020. 05. 16. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 05. 16. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
05. 16. 17:00
FC Dabas II.
2020. 05. 23. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 05. 23. 17:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
05. 23. 17:00
Újhartyán VSE
2020. 05. 30. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
05. 30. 17:00
FC Dabas II.

Tápiószecső FC

2019. 08. 18. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 08. 18. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tápiószecső FC
2019. 08. 24. 17:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Bugyi SE
2019. 08. 31. 16:30
Péteri sportpálya
2019. 08. 31. 16:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Tápiószecső FC
2019. 09. 07. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Alsónémedi SE
2019. 09. 14. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2019. 09. 14. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Tápiószecső FC
2019. 09. 21. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2019. 09. 21. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Üllő SE
2019. 09. 28. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
FC Dabas Sporttelep
FC Dabas II.
Tápiószecső FC
2019. 10. 05. 15:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Örkény SE
2019. 10. 12. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Tápiószecső FC
2019. 10. 19. 14:00
Ráckevei sportpálya
2019. 10. 19. 14:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Tápiószecső FC
2019. 10. 26. 13:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Tárnok KSK
2019. 11. 02. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 11. 02. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Tápiószecső FC
2019. 11. 09. 13:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Aranyszarvas SE
2019. 11. 17. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 11. 17. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Tápiószecső FC
2019. 11. 23. 13:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Tápiószelei SE
2020. 02. 22. 14:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 02. 22. 14:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
02. 22. 14:00
Újhartyán VSE
2020. 02. 29. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 02. 29. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
02. 29. 14:00
Tápiószecső FC
2020. 03. 07. 14:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 03. 07. 14:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
03. 07. 14:30
Péteri KSK
2020. 03. 14. 15:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 03. 14. 15:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
03. 14. 15:00
Tápiószecső FC
2020. 03. 21. 15:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 03. 21. 15:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
03. 21. 15:00
Taksony SE II.
2020. 03. 28. 15:30
Üllői Városi Sporttelep
2020. 03. 28. 15:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
03. 28. 15:30
Tápiószecső FC
2020. 04. 04. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 04. 04. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
04. 04. 16:00
FC Dabas II.
2020. 04. 11. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2020. 04. 11. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
04. 11. 16:00
Tápiószecső FC
2020. 04. 18. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 04. 18. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
04. 18. 16:00
Felsőpakonyi KSE
2020. 04. 25. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 04. 25. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
04. 25. 16:30
Ráckeve VAFC
2020. 05. 02. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
2020. 05. 02. 16:30
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
05. 02. 16:30
Tápiószecső FC
2020. 05. 09. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 05. 09. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
05. 09. 16:30
Halásztelek FC
2020. 05. 16. 17:00
Tápiószentmártoni sportpálya
2020. 05. 16. 17:00
Tápiószentmártoni sportpálya
Aranyszarvas SE
05. 16. 17:00
Tápiószecső FC
2020. 05. 23. 17:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 05. 23. 17:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
05. 23. 17:00
Pereg SE
2020. 05. 30. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
05. 30. 17:00
Tápiószecső FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom