Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 8. forduló

2019.10.06 - 15:00

Kiskunlacháza, Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
NEMES ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RESCH NORBERT, KOLOK ISTVÁN BAKSA
Pereg SE
Péteri KSK
90'
45'

Gólok

TURCSÁN PÁL

14'

1 - 0

 

HORÁK CSABA

28'

2 - 0

 

 

2 - 1

34'

TÓTH DÁVID GÁBOR
TÓTH FERENC

89'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 8 7 1 0 36 7 29 22 10.1
2 Bugyi SE Bugyi SE 8 6 0 2 24 15 9 18 9.3
3 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 8 6 0 2 20 13 7 18 8.3
4 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 8 5 1 2 27 11 16 16 8
5 Üllő SE Üllő SE 8 5 1 2 21 18 3 16 8.9
6 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 8 4 2 2 19 14 5 14 8.9
7 Halásztelek FC Halásztelek FC 8 4 1 3 17 17 0 13 9.3
8 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 8 4 0 4 17 18 -1 12 8.1
9 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 8 3 2 3 13 14 -1 11 9.6
10 Örkény SE Örkény SE 8 2 2 4 21 21 0 8 7.5
11 Péteri KSK Péteri KSK 8 2 2 4 22 26 -4 8 10.6
12 Taksony SE II. Taksony SE II. 8 1 5 2 12 20 -8 8 7.8
13 Pereg SE Pereg SE 8 2 1 5 10 14 -4 7 7.9
14 FC Dabas II. FC Dabas II. 8 1 4 3 13 21 -8 7 7.3
15 Tárnok KSK Tárnok KSK 8 0 2 6 7 20 -13 2 7.9
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 8 0 0 8 8 38 -30 0 6.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 4 3 1 0 11 2 9 10 4 3 1 0 7 0 7 10 8 6 2 0 18 2 16 20
2 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 4 4 0 0 14 0 14 12 4 1 2 1 4 4 0 5 8 5 2 1 18 4 14 17
3 Aranyszarvas SE Bugyi SE 4 2 0 2 7 4 3 6 4 3 1 0 8 1 7 10 8 5 1 2 15 5 10 16
4 Aranyszarvas SE Üllő SE 4 2 2 0 5 3 2 8 4 2 1 1 4 2 2 7 8 4 3 1 9 5 4 15
5 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 5 2 1 2 6 4 2 7 3 2 0 1 3 2 1 6 8 4 1 3 9 6 3 13
6 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 4 2 1 1 6 5 1 7 4 1 3 0 3 2 1 6 8 3 4 1 9 7 2 13
7 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 3 1 1 1 3 3 0 4 5 2 2 1 2 4 -2 8 8 3 3 2 5 7 -2 12
8 Aranyszarvas SE Pereg SE 5 3 1 1 5 2 3 10 3 0 1 2 1 4 -3 1 8 3 2 3 6 6 0 11
9 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 2 0 1 1 1 2 -1 1 6 2 3 1 5 3 2 9 8 2 4 2 6 5 1 10
10 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 5 0 3 2 3 8 -5 3 3 2 1 0 3 0 3 7 8 2 4 2 6 8 -2 10
11 Aranyszarvas SE Péteri KSK 4 2 2 0 5 2 3 8 4 0 1 3 3 11 -8 1 8 2 3 3 8 13 -5 9
12 Aranyszarvas SE Örkény SE 4 1 1 2 4 4 0 4 4 1 0 3 6 9 -3 3 8 2 1 5 10 13 -3 7
13 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 5 0 3 2 2 6 -4 3 3 1 1 1 2 5 -3 4 8 1 4 3 4 11 -7 7
14 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 3 1 1 1 2 2 0 4 5 0 2 3 1 8 -7 2 8 1 3 4 3 10 -7 6
15 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 4 0 2 2 0 4 -4 2 4 0 1 3 1 7 -6 1 8 0 3 5 1 11 -10 3
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 4 0 1 3 0 5 -5 1 4 0 1 3 3 12 -9 1 8 0 2 6 3 17 -14 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 4 4 0 0 23 3 20 12 4 3 1 0 13 4 9 10 8 7 1 0 36 7 29 22
2 Aranyszarvas SE Bugyi SE 4 2 0 2 14 10 4 6 4 4 0 0 10 5 5 12 8 6 0 2 24 15 9 18
3 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 5 3 0 2 14 12 2 9 3 3 0 0 6 1 5 9 8 6 0 2 20 13 7 18
4 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 4 4 0 0 22 2 20 12 4 1 1 2 5 9 -4 4 8 5 1 2 27 11 16 16
5 Aranyszarvas SE Üllő SE 4 3 0 1 12 7 5 9 4 2 1 1 9 11 -2 7 8 5 1 2 21 18 3 16
6 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 4 2 0 2 9 9 0 6 4 2 2 0 10 5 5 8 8 4 2 2 19 14 5 14
7 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 3 2 0 1 6 4 2 6 5 2 1 2 11 13 -2 7 8 4 1 3 17 17 0 13
8 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 5 2 0 3 12 13 -1 6 3 2 0 1 5 5 0 6 8 4 0 4 17 18 -1 12
9 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 2 0 1 1 3 5 -2 1 6 3 1 2 10 9 1 10 8 3 2 3 13 14 -1 11
10 Aranyszarvas SE Örkény SE 4 1 2 1 9 7 2 5 4 1 0 3 12 14 -2 3 8 2 2 4 21 21 0 8
11 Aranyszarvas SE Péteri KSK 4 2 1 1 16 10 6 7 4 0 1 3 6 16 -10 1 8 2 2 4 22 26 -4 8
12 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 5 0 5 0 8 8 0 5 3 1 0 2 4 12 -8 3 8 1 5 2 12 20 -8 8
13 Aranyszarvas SE Pereg SE 5 2 1 2 8 5 3 7 3 0 0 3 2 9 -7 0 8 2 1 5 10 14 -4 7
14 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 3 0 2 1 4 6 -2 2 5 1 2 2 9 15 -6 5 8 1 4 3 13 21 -8 7
15 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 4 0 0 4 3 8 -5 0 4 0 2 2 4 12 -8 2 8 0 2 6 7 20 -13 2
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 4 0 0 4 3 12 -9 0 4 0 0 4 5 26 -21 0 8 0 0 8 8 38 -30 0
 
Alsónémedi SE
----2 - 4---1 - 1------
Aranyszarvas SE
1 - 61 - 2--1 - 2------0 - 2---
Bugyi SE
----7 - 33 - 54 - 1-0 - 1------
FC Dabas II.
1 - 1---------0 - 2---3 - 3
Felsőpakonyi KSE
-11 - 1-4 - 1-3 - 1--------5 - 0
Halásztelek FC
------1 - 04 - 1-----1 - 3-
Örkény SE
0 - 1--2 - 2---3 - 3-4 - 1-----
Pereg SE
-3 - 0--0 - 1--3 - 1----1 - 11 - 2-
Péteri KSK
-7 - 2-2 - 5------3 - 3-4 - 0--
Ráckeve VAFC
---6 - 0----6 - 17 - 1---3 - 0-
Taksony SE II.
---1 - 13 - 31 - 1----2 - 2-1 - 1--
Tápiószecső FC
2 - 0-1 - 2---4 - 3-------2 - 4
Tápiószelei SE
--1 - 2-1 - 62 - 1-4 - 1-6 - 2-----
Tárnok KSK
0 - 1-2 - 4---------0 - 1-1 - 2
Újhartyán VSE
-5 - 2--0 - 3------0 - 31 - 36 - 2-
Üllő SE
5 - 1-----4 - 3--2 - 11 - 2----

Meccsek

Pereg SE

2019. 08. 18. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 08. 18. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Tárnok KSK
2019. 08. 24. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 08. 24. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Pereg SE
2019. 09. 01. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 09. 01. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Aranyszarvas SE
2019. 09. 08. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 09. 08. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Felsőpakonyi KSE
2019. 09. 15. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Pereg SE
2019. 09. 22. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 09. 22. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Újhartyán VSE
2019. 09. 29. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Pereg SE
2019. 10. 06. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 10. 06. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Péteri KSK
2019. 10. 13.
Alsónémedi sportpálya
2019. 10. 13.
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Pereg SE
2019. 10. 20. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 10. 20. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Taksony SE II.
2019. 10. 26. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Pereg SE
2019. 11. 03. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 11. 03. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
FC Dabas II.
2019. 11. 10. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Pereg SE
2019. 11. 17. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 11. 17. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Tápiószecső FC
2019. 11. 23. 13:00
Ráckevei Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Pereg SE
2020. 02. 22. 14:00
Tárnok KSK sportpályája
2020. 02. 22. 14:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Pereg SE
2020. 03. 01. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 03. 01. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Halásztelek FC
2020. 03. 07. 14:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 03. 07. 14:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Pereg SE
2020. 03. 14. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Pereg SE
2020. 06. 30.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 06. 30.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
06. 30.
Tápiószelei SE
2020. 06. 30.
Újhartyáni sportpálya
2020. 06. 30.
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
06. 30.
Pereg SE
2020. 06. 30.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 06. 30.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
06. 30.
Bugyi SE
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
Péteri KSK
06. 30.
Pereg SE
2020. 06. 30.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 06. 30.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
06. 30.
Alsónémedi SE
2020. 06. 30.
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2020. 06. 30.
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
06. 30.
Pereg SE
2020. 06. 30.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 06. 30.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
06. 30.
Üllő SE
2020. 06. 30.
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 06. 30.
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
06. 30.
Pereg SE
2020. 06. 30.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 06. 30.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
06. 30.
Örkény SE
2020. 06. 30.
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
06. 30.
Pereg SE
2020. 06. 30.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 06. 30.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
06. 30.
Ráckeve VAFC

Péteri KSK

2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
2019. 08. 17. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2019. 08. 25. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Péteri KSK
2019. 08. 31. 16:30
Péteri sportpálya
2019. 08. 31. 16:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Tápiószecső FC
2019. 09. 07. 16:30
Ráckevei Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Péteri KSK
2019. 09. 14. 16:00
Péteri sportpálya
2019. 09. 14. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Tárnok KSK
2019. 09. 21. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 09. 21. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Péteri KSK
2019. 09. 28. 16:00
Péteri sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Aranyszarvas SE
2019. 10. 06. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 10. 06. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Péteri KSK
2019. 10. 12. 15:00
Péteri sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Tápiószelei SE
2019. 10. 20. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2019. 10. 20. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Péteri KSK
2019. 10. 26. 13:30
Péteri sportpálya
2019. 10. 26. 13:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Bugyi SE
2019. 11. 02. 13:30
Péteri sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Felsőpakonyi KSE
2019. 11. 10. 13:30
Alsónémedi sportpálya
2019. 11. 10. 13:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Péteri KSK
2019. 11. 16. 13:00
Péteri sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Taksony SE II.
2019. 11. 23. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllő SE
Péteri KSK
2020. 02. 22. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 02. 22. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Péteri KSK
2020. 02. 29. 14:00
Péteri sportpálya
2020. 02. 29. 14:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Örkény SE
2020. 03. 07. 14:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 03. 07. 14:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Péteri KSK
2020. 03. 14. 15:00
Péteri sportpálya
2020. 03. 14. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Ráckeve VAFC
2020. 06. 30.
Tárnok KSK sportpályája
2020. 06. 30.
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
06. 30.
Péteri KSK
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
Péteri KSK
06. 30.
Halásztelek FC
2020. 06. 30.
Tápiószentmártoni Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
06. 30.
Péteri KSK
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
Péteri KSK
06. 30.
Pereg SE
2020. 06. 30.
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
06. 30.
Péteri KSK
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
Péteri KSK
06. 30.
Újhartyán VSE
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
06. 30.
Péteri KSK
2020. 06. 30.
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
06. 30.
Péteri KSK
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
Péteri KSK
06. 30.
Alsónémedi SE
2020. 06. 30.
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2020. 06. 30.
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
06. 30.
Péteri KSK
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
Péteri KSK
06. 30.
Üllő SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->