Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 10. forduló

2019.10.20 - 14:00

Dánszentmiklós, Dánszentmiklós KSK Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
SZALMA BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HERCIK RÓBERT
Dánszentmiklós KSK
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
90'
45'

Gólok

SÁRGA JÓZSEF DÁVID

18'

1 - 0

 

PETRÓ ZOLTÁN

29'

2 - 0

 

PETRÓ ZOLTÁN

31'

3 - 0

 

DEMETER MIKLÓS

44'

4 - 0

 

 

4 - 1

48'

SÁNDOR GYULA
ZSIGÓ ZSOLT

56'

5 - 1

 

 

5 - 2

61'

KOVÁCS SZABOLCS
PETRÓ ZOLTÁN

63'

6 - 2

 

 

6 - 3

73'

JESZENSZKI GÁBOR
PETRÓ ZOLTÁN

88'

7 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Albertirsa SE Albertirsa SE 10 9 0 1 31 16 15 27 8.8
2 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 10 6 2 2 34 20 14 20 11.2
3 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 10 6 1 3 25 15 10 19 9.2
4 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 10 6 1 3 31 23 8 19 9.2
5 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 10 6 0 4 29 29 0 18 8.9
6 Úri KSK Úri KSK 10 5 1 4 24 23 1 16 9.3
7 Dány KSK Dány KSK 10 5 1 4 27 27 0 16 6.3
8 Inárcs VSE Inárcs VSE 10 4 2 4 21 17 4 14 7.3
9 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 10 4 1 5 28 26 2 13 8.1
10 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 10 5 0 5 20 20 0 12 8.8 (-3 pont)
11 Sülysápi SE Sülysápi SE 10 3 2 5 21 31 -10 11 9.2
12 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 10 2 3 5 16 20 -4 9 9.3
13 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 10 2 3 5 25 34 -9 9 7.7
14 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 10 2 2 6 20 30 -10 8 7.9
15 GEAC-FISE GEAC-FISE 10 3 1 6 18 29 -11 7 8 (-3 pont)
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 10 2 0 8 12 22 -10 6 6.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újszilvás KSE Tápiógyörgye KSK 4 4 0 0 5 1 4 12 6 3 1 2 11 9 2 10 10 7 1 2 16 10 6 22
2 Újszilvás KSE Pilisi LK II. 6 4 2 0 8 2 6 14 4 2 2 0 5 3 2 8 10 6 4 0 13 5 8 22
3 Újszilvás KSE Albertirsa SE 6 3 1 2 8 4 4 10 4 3 0 1 7 4 3 9 10 6 1 3 15 8 7 19
4 Újszilvás KSE Dány KSK 5 4 1 0 12 7 5 13 5 1 2 2 2 9 -7 5 10 5 3 2 14 16 -2 18
5 Újszilvás KSE Úri KSK 4 3 0 1 8 4 4 9 6 2 0 4 6 7 -1 6 10 5 0 5 14 11 3 15
6 Újszilvás KSE Abonyi KID FC 5 2 2 1 5 2 3 8 5 2 1 2 4 6 -2 7 10 4 3 3 9 8 1 15
7 Újszilvás KSE Dánszentmiklós KSK 6 3 1 2 16 7 9 10 4 1 1 2 4 4 0 4 10 4 2 4 20 11 9 14
8 Újszilvás KSE Inárcs VSE 5 2 1 2 6 6 0 7 5 1 3 1 3 3 0 6 10 3 4 3 9 9 0 13
9 Újszilvás KSE Újlengyel DSE 5 3 0 2 8 5 3 9 5 1 0 4 5 9 -4 3 10 4 0 6 13 14 -1 12
10 Újszilvás KSE Tápiószőlős KSE 6 2 1 3 6 6 0 7 4 1 2 1 8 7 1 5 10 3 3 4 14 13 1 12
11 Újszilvás KSE Galgahévíz SK 5 2 3 0 6 2 4 9 5 1 0 4 4 13 -9 3 10 3 3 4 10 15 -5 12
12 Újszilvás KSE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 5 2 0 3 6 7 -1 6 5 1 1 3 3 8 -5 4 10 3 1 6 9 15 -6 10
13 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 5 1 3 1 4 4 0 6 5 1 1 3 2 7 -5 4 10 2 4 4 6 11 -5 10
14 Újszilvás KSE Nyáregyházi SE 6 2 1 3 5 6 -1 4 4 1 2 1 5 5 0 5 10 3 3 4 10 11 -1 9
15 Újszilvás KSE Sülysápi SE 3 1 1 1 4 5 -1 4 7 1 1 5 5 11 -6 4 10 2 2 6 9 16 -7 8
16 Újszilvás KSE GEAC-FISE 4 1 1 2 4 8 -4 4 6 1 1 4 2 6 -4 1 10 2 2 6 6 14 -8 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újszilvás KSE Albertirsa SE 6 6 0 0 20 8 12 18 4 3 0 1 11 8 3 9 10 9 0 1 31 16 15 27
2 Újszilvás KSE Tápiógyörgye KSK 4 2 2 0 14 6 8 8 6 4 0 2 20 14 6 12 10 6 2 2 34 20 14 20
3 Újszilvás KSE Pilisi LK II. 6 5 0 1 18 5 13 15 4 1 1 2 7 10 -3 4 10 6 1 3 25 15 10 19
4 Újszilvás KSE Dánszentmiklós KSK 6 4 1 1 23 17 6 13 4 2 0 2 8 6 2 6 10 6 1 3 31 23 8 19
5 Újszilvás KSE Újlengyel DSE 5 3 0 2 13 14 -1 9 5 3 0 2 16 15 1 9 10 6 0 4 29 29 0 18
6 Újszilvás KSE Úri KSK 4 2 1 1 12 7 5 7 6 3 0 3 12 16 -4 9 10 5 1 4 24 23 1 16
7 Újszilvás KSE Dány KSK 5 3 0 2 17 13 4 9 5 2 1 2 10 14 -4 7 10 5 1 4 27 27 0 16
8 Újszilvás KSE Inárcs VSE 5 3 1 1 18 9 9 10 5 1 1 3 3 8 -5 4 10 4 2 4 21 17 4 14
9 Újszilvás KSE Tápiószőlős KSE 6 2 1 3 13 11 2 7 4 2 0 2 15 15 0 6 10 4 1 5 28 26 2 13
10 Újszilvás KSE Nyáregyházi SE 6 3 0 3 11 11 0 6 4 2 0 2 9 9 0 6 10 5 0 5 20 20 0 12
11 Újszilvás KSE Sülysápi SE 3 1 1 1 8 11 -3 4 7 2 1 4 13 20 -7 7 10 3 2 5 21 31 -10 11
12 Újszilvás KSE Abonyi KID FC 5 2 1 2 9 8 1 7 5 0 2 3 7 12 -5 2 10 2 3 5 16 20 -4 9
13 Újszilvás KSE Galgahévíz SK 5 2 1 2 13 13 0 7 5 0 2 3 12 21 -9 2 10 2 3 5 25 34 -9 9
14 Újszilvás KSE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 5 1 1 3 10 13 -3 4 5 1 1 3 10 17 -7 4 10 2 2 6 20 30 -10 8
15 Újszilvás KSE GEAC-FISE 4 2 0 2 5 10 -5 6 6 1 1 4 13 19 -6 1 10 3 1 6 18 29 -11 7
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 5 1 0 4 10 12 -2 3 5 1 0 4 2 10 -8 3 10 2 0 8 12 22 -10 6
 
Abonyi KID FC
--2 - 3-2 - 1-1 - 1--0 - 2---4 - 1-
Albertirsa SE
2 - 1-5 - 1---4 - 2-3 - 2---5 - 21 - 0-
Dánszentmiklós KSK
-3 - 5-6 - 4-3 - 27 - 3-1 - 1-----3 - 2
Dány KSK
--1 - 2----4 - 3--5 - 26 - 4--1 - 2
Galgahévíz SK
2 - 1---2 - 2---2 - 34 - 2--3 - 5--
GEAC-FISE
--0 - 5----2 - 1--1 - 0---2 - 4
Inárcs VSE
3 - 33 - 0------4 - 14 - 0--4 - 5--
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
-----1 - 3---3 - 32 - 5--0 - 14 - 1
Nyáregyházi SE
-1 - 2--4 - 3-1 - 0--2 - 12 - 3---1 - 2
Pilisi LK II.
---1 - 2-6 - 1-3 - 1---3 - 11 - 04 - 0-
Sülysápi SE
---1 - 1-3 - 2----4 - 8----
Tápiógyörgye KSK
2 - 2---3 - 3-4 - 0-------5 - 1
Tápiószőlős KSE
-1 - 42 - 1-7 - 1-0 - 02 - 31 - 2------
Újlengyel DSE
---5 - 3-5 - 4----1 - 3-1 - 41 - 0-
Újszilvás KSE
--3 - 0---0 - 1-2 - 3--0 - 25 - 6--
Úri KSK
3 - 0---1 - 1-----6 - 2--2 - 4-

Meccsek

Dánszentmiklós KSK

2019. 08. 18. 17:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Úri KSK
2019. 08. 25. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Dánszentmiklós KSK
2019. 09. 01. 16:30
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 09. 01. 16:30
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Galgahévíz SK
2019. 09. 07. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Dánszentmiklós KSK
2019. 09. 15. 16:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Inárcs VSE
2019. 09. 22. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Dánszentmiklós KSK
2019. 09. 29. 15:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 09. 29. 15:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Albertirsa SE
2019. 10. 06. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Dánszentmiklós KSK
2019. 10. 13. 15:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Pilisi LK II.
2019. 10. 20. 14:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 10. 27. 13:30
Újlengyeli sportpálya
2019. 10. 27. 13:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Dánszentmiklós KSK
2019. 11. 03. 13:30
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Nyáregyházi SE
2019. 11. 09. 13:30
Abonyi sportpálya
2019. 11. 09. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Dánszentmiklós KSK
2019. 11. 17. 13:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Tápiógyörgye KSK
2019. 11. 23. 13:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2019. 11. 23. 13:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Dánszentmiklós KSK
2020. 02. 23. 14:00
Tápiósági sportpálya
2020. 02. 23. 14:00
Tápiósági sportpálya
Úri KSK
Dánszentmiklós KSK
2020. 03. 01. 14:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2020. 03. 01. 14:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
GEAC-FISE
2020. 03. 08. 14:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 03. 08. 14:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Dánszentmiklós KSK
2020. 03. 14. 15:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Dány KSK
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
06. 30.
Újszilvás KSE
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
06. 30.
Újlengyel DSE
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
06. 30.
Abonyi KID FC
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
06. 30.
Sülysápi SE

Nagykőrösi Kinizsi SE II.

2019. 08. 17. 17:00
Abonyi sportpálya
2019. 08. 17. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 08. 24. 17:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Újszilvás KSE
2019. 08. 31. 16:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 08. 31. 16:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Tápiógyörgye KSK
2019. 09. 08. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 09. 08. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 09. 14. 16:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 09. 14. 16:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Sülysápi SE
2019. 09. 22. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 09. 28. 16:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Úri KSK
2019. 10. 05. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 10. 12. 15:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 10. 12. 15:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
GEAC-FISE
2019. 10. 20. 14:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 10. 26. 13:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Galgahévíz SK
2019. 11. 03. 13:30
Újlengyeli sportpálya
2019. 11. 03. 13:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 11. 09. 13:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Dány KSK
2019. 11. 17. 13:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 11. 17. 13:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 11. 23. 13:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Inárcs VSE
2020. 02. 22. 14:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 02. 22. 14:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Abonyi KID FC
2020. 03. 01. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 03. 01. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 03. 08. 14:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 03. 14. 15:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Albertirsa SE
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
Sülysápi SE
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
06. 30.
Újlengyel DSE
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
06. 30.
Nyáregyházi SE
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple