Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 11. forduló

2019.10.26 - 13:30

Sülysáp, Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
BERKES ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÁBI ZOLTÁN, SZAPINSZKI ÁGNES
Sülysápi SE
Újszilvás KSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

2'

GÁL PÉTER

 

0 - 2

23'

GÁL PÉTER

 

0 - 3

80'

DOMBAI GERGŐ
BÉRES KRISTÓF LÁSZLÓ

82'

1 - 3

 

 

1 - 4

86'

BILECZ KÁROLY

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Albertirsa SE Albertirsa SE 11 9 0 2 31 18 13 27 7.8
2 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 11 7 2 2 36 20 16 23 10.2
3 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 11 7 1 3 35 24 11 22 8.9
4 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 11 7 1 3 28 17 11 22 9
5 Dány KSK Dány KSK 11 6 1 4 29 27 2 19 7.5
6 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 11 6 0 5 30 33 -3 18 8.4
7 Inárcs VSE Inárcs VSE 11 5 2 4 27 19 8 17 7.3
8 Úri KSK Úri KSK 11 5 1 5 26 29 -3 16 9.1
9 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 11 4 1 6 29 30 -1 13 8.1
10 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 11 5 0 6 22 23 -1 12 8.3 (-3 pont)
11 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 11 3 3 5 20 21 -1 12 9.3
12 Sülysápi SE Sülysápi SE 11 3 2 6 22 35 -13 11 9.7
13 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 11 2 4 5 25 34 -9 10 8.7
14 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 11 3 0 8 16 23 -7 9 7.3
15 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 11 2 3 6 20 30 -10 9 8.5
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 11 3 1 7 18 31 -13 4 8.1 (-6 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 5 5 0 0 6 1 5 15 6 3 1 2 11 9 2 10 11 8 1 2 17 10 7 25
2 GEAC-FISE Pilisi LK II. 6 4 2 0 8 2 6 14 5 3 2 0 7 4 3 11 11 7 4 0 15 6 9 25
3 GEAC-FISE Dány KSK 5 4 1 0 12 7 5 13 6 2 2 2 3 9 -6 8 11 6 3 2 15 16 -1 21
4 GEAC-FISE Albertirsa SE 6 3 1 2 8 4 4 10 5 3 0 2 7 5 2 9 11 6 1 4 15 9 6 19
5 GEAC-FISE Abonyi KID FC 6 3 2 1 8 2 6 11 5 2 1 2 4 6 -2 7 11 5 3 3 12 8 4 18
6 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 6 3 1 2 16 7 9 10 5 2 1 2 6 4 2 7 11 5 2 4 22 11 11 17
7 GEAC-FISE Inárcs VSE 5 2 1 2 6 6 0 7 6 2 3 1 5 3 2 9 11 4 4 3 11 9 2 16
8 GEAC-FISE Úri KSK 5 3 0 2 8 6 2 9 6 2 0 4 6 7 -1 6 11 5 0 6 14 13 1 15
9 GEAC-FISE Újszilvás KSE 5 1 3 1 4 4 0 6 6 2 1 3 4 7 -3 7 11 3 4 4 8 11 -3 13
10 GEAC-FISE Galgahévíz SK 5 2 3 0 6 2 4 9 6 1 1 4 4 13 -9 4 11 3 4 4 10 15 -5 13
11 GEAC-FISE Újlengyel DSE 6 3 0 3 8 7 1 9 5 1 0 4 5 9 -4 3 11 4 0 7 13 16 -3 12
12 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 6 2 1 3 6 6 0 7 5 1 2 2 8 10 -2 5 11 3 3 5 14 16 -2 12
13 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 6 2 1 3 6 7 -1 7 5 1 1 3 3 8 -5 4 11 3 2 6 9 15 -6 11
14 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 7 2 1 4 6 8 -2 4 4 1 2 1 5 5 0 5 11 3 3 5 11 13 -2 9
15 GEAC-FISE Sülysápi SE 4 1 1 2 4 7 -3 4 7 1 1 5 5 11 -6 4 11 2 2 7 9 18 -9 8
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 5 1 1 3 4 9 -5 1 6 1 1 4 2 6 -4 1 11 2 2 7 6 15 -9 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Albertirsa SE 6 6 0 0 20 8 12 18 5 3 0 2 11 10 1 9 11 9 0 2 31 18 13 27
2 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 5 3 2 0 16 6 10 11 6 4 0 2 20 14 6 12 11 7 2 2 36 20 16 23
3 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 6 4 1 1 23 17 6 13 5 3 0 2 12 7 5 9 11 7 1 3 35 24 11 22
4 GEAC-FISE Pilisi LK II. 6 5 0 1 18 5 13 15 5 2 1 2 10 12 -2 7 11 7 1 3 28 17 11 22
5 GEAC-FISE Dány KSK 5 3 0 2 17 13 4 9 6 3 1 2 12 14 -2 10 11 6 1 4 29 27 2 19
6 GEAC-FISE Újlengyel DSE 6 3 0 3 14 18 -4 9 5 3 0 2 16 15 1 9 11 6 0 5 30 33 -3 18
7 GEAC-FISE Inárcs VSE 5 3 1 1 18 9 9 10 6 2 1 3 9 10 -1 7 11 5 2 4 27 19 8 17
8 GEAC-FISE Úri KSK 5 2 1 2 14 13 1 7 6 3 0 3 12 16 -4 9 11 5 1 5 26 29 -3 16
9 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 6 2 1 3 13 11 2 7 5 2 0 3 16 19 -3 6 11 4 1 6 29 30 -1 13
10 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 7 3 0 4 13 14 -1 6 4 2 0 2 9 9 0 6 11 5 0 6 22 23 -1 12
11 GEAC-FISE Abonyi KID FC 6 3 1 2 13 9 4 10 5 0 2 3 7 12 -5 2 11 3 3 5 20 21 -1 12
12 GEAC-FISE Sülysápi SE 4 1 1 2 9 15 -6 4 7 2 1 4 13 20 -7 7 11 3 2 6 22 35 -13 11
13 GEAC-FISE Galgahévíz SK 5 2 1 2 13 13 0 7 6 0 3 3 12 21 -9 3 11 2 4 5 25 34 -9 10
14 GEAC-FISE Újszilvás KSE 5 1 0 4 10 12 -2 3 6 2 0 4 6 11 -5 6 11 3 0 8 16 23 -7 9
15 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 6 1 2 3 10 13 -3 5 5 1 1 3 10 17 -7 4 11 2 3 6 20 30 -10 9
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 5 2 0 3 5 12 -7 3 6 1 1 4 13 19 -6 1 11 3 1 7 18 31 -13 4
 
Abonyi KID FC
--2 - 3-2 - 1-1 - 1--0 - 2-4 - 1-4 - 1-
Albertirsa SE
2 - 1-5 - 1---4 - 2-3 - 2---5 - 21 - 0-
Dánszentmiklós KSK
-3 - 5-6 - 4-3 - 27 - 3-1 - 1-----3 - 2
Dány KSK
--1 - 2----4 - 3--5 - 26 - 4--1 - 2
Galgahévíz SK
2 - 1---2 - 2---2 - 34 - 2--3 - 5--
GEAC-FISE
--0 - 50 - 2---2 - 1--1 - 0---2 - 4
Inárcs VSE
3 - 33 - 0------4 - 14 - 0--4 - 5--
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
----0 - 01 - 3---3 - 32 - 5--0 - 14 - 1
Nyáregyházi SE
-1 - 2--4 - 3-1 - 0-2 - 32 - 12 - 3---1 - 2
Pilisi LK II.
---1 - 2-6 - 1-3 - 1---3 - 11 - 04 - 0-
Sülysápi SE
---1 - 1-3 - 2----4 - 8--1 - 4-
Tápiógyörgye KSK
2 - 22 - 0--3 - 3-4 - 0-------5 - 1
Tápiószőlős KSE
-1 - 42 - 1-7 - 1-0 - 02 - 31 - 2------
Újlengyel DSE
--1 - 45 - 3-5 - 4----1 - 3-1 - 41 - 0-
Újszilvás KSE
--3 - 0---0 - 1-2 - 3--0 - 25 - 6--
Úri KSK
3 - 0---1 - 1-2 - 6---6 - 2--2 - 4-

Meccsek

Sülysápi SE

2019. 08. 18. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2019. 08. 18. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Sülysápi SE
2019. 08. 25. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 08. 25. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Sülysápi SE
2019. 08. 31. 10:00
Abonyi sportpálya
2019. 08. 31. 10:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Sülysápi SE
2019. 09. 07. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2019. 09. 07. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Tápiógyörgye KSK
2019. 09. 14. 16:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 09. 14. 16:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Sülysápi SE
2019. 09. 21. 16:00
Úri sportpálya
2019. 09. 21. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Sülysápi SE
2019. 09. 28. 16:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2019. 09. 28. 16:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
GEAC-FISE
2019. 10. 06. 15:00
Galgahévízi sportpálya
2019. 10. 06. 15:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Sülysápi SE
2019. 10. 12. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2019. 10. 12. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Dány KSK
2019. 10. 20. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Sülysápi SE
2019. 10. 26. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2019. 10. 26. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Újszilvás KSE
2019. 11. 02. 13:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 11. 02. 13:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Sülysápi SE
2019. 11. 09. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2019. 11. 09. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Tápiószőlős KSE
2019. 11. 16. 13:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Sülysápi SE
2019. 11. 23. 13:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2019. 11. 23. 13:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Dánszentmiklós KSK
2020. 02. 22. 14:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 02. 22. 14:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Újlengyel DSE
2020. 02. 29. 14:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 02. 29. 14:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Nyáregyházi SE
2020. 03. 08. 14:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 03. 08. 14:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Abonyi KID FC
2020. 03. 14. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Sülysápi SE
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
Sülysápi SE
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
06. 30.
Úri KSK
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
06. 30.
Sülysápi SE
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
06. 30.
Galgahévíz SK
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 30.
Sülysápi SE
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
06. 30.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
06. 30.
Sülysápi SE
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
06. 30.
Albertirsa SE
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
06. 30.
Sülysápi SE
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
06. 30.
Sülysápi SE

Újszilvás KSE

2019. 08. 18. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Inárcs VSE
2019. 08. 24. 17:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Újszilvás KSE
2019. 08. 31. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 08. 31. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Újszilvás KSE
2019. 09. 08. 16:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Tápiószőlős KSE
2019. 09. 14. 16:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 09. 14. 16:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Újszilvás KSE
2019. 09. 22. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Dánszentmiklós KSK
2019. 09. 29. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2019. 09. 29. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Újszilvás KSE
2019. 10. 06. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Nyáregyházi SE
2019. 10. 12. 15:00
Abonyi sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Újszilvás KSE
2019. 10. 20. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Tápiógyörgye KSK
2019. 10. 26. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2019. 10. 26. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Újszilvás KSE
2019. 11. 03. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Úri KSK
2019. 11. 10. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 11. 10. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Újszilvás KSE
2019. 11. 17. 13:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Galgahévíz SK
2019. 11. 23. 13:00
Dány KSK Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Újszilvás KSE
2020. 02. 23. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 02. 23. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Újszilvás KSE
2020. 03. 01. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 03. 01. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 03. 08.
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 03. 08.
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Albertirsa SE
2020. 03. 14. 13:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 03. 14. 13:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Újszilvás KSE
2020. 06. 30.
Törteli KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Törteli KSK Sporttelep
Újszilvás KSE
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
06. 30.
Újszilvás KSE
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
06. 30.
Újlengyel DSE
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
06. 30.
Újszilvás KSE
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
06. 30.
Abonyi KID FC
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
06. 30.
Újszilvás KSE
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
06. 30.
Sülysápi SE
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Újszilvás KSE
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
06. 30.
GEAC-FISE
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
06. 30.
Újszilvás KSE
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
06. 30.
Dány KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple