Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 12. forduló

2019.11.03 - 13:30

Tápiószőlős, Tápiószőlős KSE Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
KÉRI I. ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
WEIL LEVENTE, PÉLI CSANÁD
Tápiószőlős KSE
Tápiógyörgye KSK
90'
45'

Gólok

VARGA SÁNDOR

14'

1 - 0

 

GÖRBE ISTVÁN

38'

2 - 0

 

 

2 - 1

39'

UNGVÁRI BENCE
GÁL SÁNDOR

53'

3 - 1

 

 

3 - 2

87'

MISKOLCZI MÁRTON

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Albertirsa SE Albertirsa SE 12 10 0 2 32 18 14 30 7.8
2 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 12 7 2 3 38 23 15 23 10
3 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 12 7 2 3 30 19 11 23 8.5
4 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 12 7 1 4 38 31 7 22 8.8
5 Inárcs VSE Inárcs VSE 12 6 2 4 30 21 9 20 8.4
6 Dány KSK Dány KSK 12 6 1 5 31 31 0 19 8.3
7 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 12 6 0 6 33 37 -4 18 9
8 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 12 5 1 6 32 32 0 16 6.9
9 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 12 6 0 6 29 26 3 15 8.1 (-3 pont)
10 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 12 3 4 5 22 23 -1 13 8.8
11 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 12 3 4 5 29 36 -7 13 8.9
12 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 12 4 0 8 19 25 -6 12 7.6
13 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 12 3 3 6 24 33 -9 12 8.6
14 Sülysápi SE Sülysápi SE 12 3 2 7 22 36 -14 11 8.9
15 Úri KSK Úri KSK 12 5 1 6 28 32 -4 10 9.1 (-6 pont)
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 12 3 1 8 20 34 -14 4 8.3 (-6 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Pilisi LK II. 7 5 2 0 9 2 7 17 5 3 2 0 7 4 3 11 12 8 4 0 16 6 10 28
2 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 5 5 0 0 6 1 5 15 7 3 1 3 12 11 1 10 12 8 1 3 18 12 6 25
3 GEAC-FISE Albertirsa SE 7 4 1 2 9 4 5 13 5 3 0 2 7 5 2 9 12 7 1 4 16 9 7 22
4 GEAC-FISE Dány KSK 6 4 1 1 12 10 2 13 6 2 2 2 3 9 -6 8 12 6 3 3 15 19 -4 21
5 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 7 3 2 2 18 9 9 11 5 2 1 2 6 4 2 7 12 5 3 4 24 13 11 18
6 GEAC-FISE Abonyi KID FC 6 3 2 1 8 2 6 11 6 2 1 3 4 7 -3 7 12 5 3 4 12 9 3 18
7 GEAC-FISE Inárcs VSE 6 2 2 2 7 7 0 8 6 2 3 1 5 3 2 9 12 4 5 3 12 10 2 17
8 GEAC-FISE Újszilvás KSE 6 2 3 1 6 4 2 9 6 2 1 3 4 7 -3 7 12 4 4 4 10 11 -1 16
9 GEAC-FISE Galgahévíz SK 5 2 3 0 6 2 4 9 7 2 1 4 7 13 -6 7 12 4 4 4 13 15 -2 16
10 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 7 3 1 3 8 7 1 10 5 1 2 2 8 10 -2 5 12 4 3 5 16 17 -1 15
11 GEAC-FISE Újlengyel DSE 7 3 1 3 9 8 1 10 5 1 0 4 5 9 -4 3 12 4 1 7 14 17 -3 13
12 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 6 2 1 3 6 7 -1 7 6 1 2 3 4 9 -5 5 12 3 3 6 10 16 -6 12
13 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 7 2 1 4 6 8 -2 4 5 1 3 1 7 7 0 6 12 3 4 5 13 15 -2 10
14 GEAC-FISE Úri KSK 5 3 0 2 8 6 2 9 7 2 0 5 6 9 -3 0 12 5 0 7 14 15 -1 9
15 GEAC-FISE Sülysápi SE 4 1 1 2 4 7 -3 4 8 1 1 6 5 12 -7 4 12 2 2 8 9 19 -10 8
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 5 1 1 3 4 9 -5 1 7 1 2 4 3 7 -4 2 12 2 3 7 7 16 -9 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Albertirsa SE 7 7 0 0 21 8 13 21 5 3 0 2 11 10 1 9 12 10 0 2 32 18 14 30
2 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 5 3 2 0 16 6 10 11 7 4 0 3 22 17 5 12 12 7 2 3 38 23 15 23
3 GEAC-FISE Pilisi LK II. 7 5 1 1 20 7 13 16 5 2 1 2 10 12 -2 7 12 7 2 3 30 19 11 23
4 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 7 4 1 2 26 24 2 13 5 3 0 2 12 7 5 9 12 7 1 4 38 31 7 22
5 GEAC-FISE Inárcs VSE 6 4 1 1 21 11 10 13 6 2 1 3 9 10 -1 7 12 6 2 4 30 21 9 20
6 GEAC-FISE Dány KSK 6 3 0 3 19 17 2 9 6 3 1 2 12 14 -2 10 12 6 1 5 31 31 0 19
7 GEAC-FISE Újlengyel DSE 7 3 0 4 17 22 -5 9 5 3 0 2 16 15 1 9 12 6 0 6 33 37 -4 18
8 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 7 3 1 3 16 13 3 10 5 2 0 3 16 19 -3 6 12 5 1 6 32 32 0 16
9 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 7 3 0 4 13 14 -1 6 5 3 0 2 16 12 4 9 12 6 0 6 29 26 3 15
10 GEAC-FISE Abonyi KID FC 6 3 1 2 13 9 4 10 6 0 3 3 9 14 -5 3 12 3 4 5 22 23 -1 13
11 GEAC-FISE Galgahévíz SK 5 2 1 2 13 13 0 7 7 1 3 3 16 23 -7 6 12 3 4 5 29 36 -7 13
12 GEAC-FISE Újszilvás KSE 6 2 0 4 13 14 -1 6 6 2 0 4 6 11 -5 6 12 4 0 8 19 25 -6 12
13 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 6 1 2 3 10 13 -3 5 6 2 1 3 14 20 -6 7 12 3 3 6 24 33 -9 12
14 GEAC-FISE Sülysápi SE 4 1 1 2 9 15 -6 4 8 2 1 5 13 21 -8 7 12 3 2 7 22 36 -14 11
15 GEAC-FISE Úri KSK 5 2 1 2 14 13 1 7 7 3 0 4 14 19 -5 3 12 5 1 6 28 32 -4 10
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 5 2 0 3 5 12 -7 3 7 1 1 5 15 22 -7 1 12 3 1 8 20 34 -14 4
 
Abonyi KID FC
--2 - 3-2 - 1-1 - 1--0 - 2-4 - 1-4 - 1-
Albertirsa SE
2 - 1-5 - 1---4 - 2-3 - 21 - 0--5 - 21 - 0-
Dánszentmiklós KSK
-3 - 5-6 - 4-3 - 27 - 33 - 71 - 1-----3 - 2
Dány KSK
--1 - 22 - 4---4 - 3--5 - 26 - 4--1 - 2
Galgahévíz SK
2 - 1---2 - 2---2 - 34 - 2--3 - 5--
GEAC-FISE
--0 - 50 - 2---2 - 1--1 - 0---2 - 4
Inárcs VSE
3 - 33 - 0---3 - 2--4 - 14 - 0--4 - 5--
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
----0 - 01 - 3---3 - 32 - 5--0 - 14 - 1
Nyáregyházi SE
-1 - 2--4 - 3-1 - 0-2 - 32 - 12 - 3---1 - 2
Pilisi LK II.
2 - 2--1 - 2-6 - 1-3 - 1---3 - 11 - 04 - 0-
Sülysápi SE
---1 - 1-3 - 2----4 - 8--1 - 4-
Tápiógyörgye KSK
2 - 22 - 0--3 - 3-4 - 0-------5 - 1
Tápiószőlős KSE
-1 - 42 - 1-7 - 1-0 - 02 - 31 - 2--3 - 2---
Újlengyel DSE
--1 - 45 - 3-5 - 4-3 - 4--1 - 3-1 - 41 - 0-
Újszilvás KSE
--3 - 0---0 - 1-2 - 3--0 - 25 - 6-3 - 2
Úri KSK
3 - 0---1 - 1-2 - 6---6 - 2--2 - 4-

Meccsek

Tápiószőlős KSE

2019. 08. 18. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Galgahévíz SK
2019. 08. 24. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Tápiószőlős KSE
2019. 09. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 09. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Inárcs VSE
2019. 09. 08. 16:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Tápiószőlős KSE
2019. 09. 15. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Albertirsa SE
2019. 09. 22. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 09. 28. 16:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Tápiószőlős KSE
2019. 10. 06. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Dánszentmiklós KSK
2019. 10. 13. 15:00
Újlengyeli sportpálya
2019. 10. 13. 15:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Tápiószőlős KSE
2019. 10. 20. 14:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Nyáregyházi SE
2019. 10. 26. 13:30
Abonyi sportpálya
2019. 10. 26. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Tápiószőlős KSE
2019. 11. 03. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Tápiógyörgye KSK
2019. 11. 09. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2019. 11. 09. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Tápiószőlős KSE
2019. 11. 17. 13:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Úri KSK
2019. 11. 24. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 11. 24. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Tápiószőlős KSE
2020. 02. 23. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 02. 23. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Tápiószőlős KSE
2020. 03. 01. 14:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 03. 01. 14:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Dány KSK
2020. 03. 08. 14:30
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Tápiószőlős KSE
2020. 03. 14. 13:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 03. 14. 13:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Újszilvás KSE
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
06. 30.
Újlengyel DSE
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
06. 30.
Abonyi KID FC
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
06. 30.
Sülysápi SE
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
06. 30.
GEAC-FISE

Tápiógyörgye KSK

2019. 08. 18. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 08. 18. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Tápiógyörgye KSK
2019. 08. 25. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Abonyi KID FC
2019. 08. 31. 16:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 08. 31. 16:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Tápiógyörgye KSK
2019. 09. 07. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2019. 09. 07. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Tápiógyörgye KSK
2019. 09. 15. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Úri KSK
2019. 09. 22. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 09. 22. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Tápiógyörgye KSK
2019. 09. 29. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Galgahévíz SK
2019. 11. 30. 13:30
Dány KSK Sporttelep
2019. 11. 30. 13:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Tápiógyörgye KSK
2019. 10. 13. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Inárcs VSE
2019. 10. 20. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Tápiógyörgye KSK
2019. 10. 27. 13:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Albertirsa SE
2019. 11. 03. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Tápiógyörgye KSK
2019. 11. 10. 13:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Pilisi LK II.
2019. 11. 17. 13:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Tápiógyörgye KSK
2019. 11. 24. 13:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Újlengyel DSE
2020. 02. 23. 14:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 02. 23. 14:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Nyáregyházi SE
2020. 02. 29. 14:00
Abonyi sportpálya
2020. 02. 29. 14:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Tápiógyörgye KSK
2020. 03. 08. 14:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 03. 14. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Sülysápi SE
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
06. 30.
GEAC-FISE
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
06. 30.
Dány KSK
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
06. 30.
Újszilvás KSE
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple