Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 13. forduló

2019.11.09 - 13:30

Abony, Abonyi sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
ZSÉLYI CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ZUIGÉBER ATTILA, WEIL LEVENTE
Abonyi KID FC
Dánszentmiklós KSK
90'
45'

Gólok

HERÉDI JÁNOS

6'

1 - 0

 

 

1 - 1

27'

LEHOCZKI ÁDÁM

 

1 - 2

43'

ZSIGÓ ZSOLT
BALOG MIHÁLY

45'

2 - 2

 

HERÉDI JÁNOS

52'

3 - 2

 

KOZÁK JÁNOS

56'

4 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Albertirsa SE Albertirsa SE 13 11 0 2 35 19 16 33 8.2
2 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 13 8 2 3 41 24 17 26 9.3
3 Inárcs VSE Inárcs VSE 13 7 2 4 33 23 10 23 8.7
4 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 13 7 2 4 31 22 9 23 8.2
5 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 13 7 1 5 40 35 5 22 9.1
6 Dány KSK Dány KSK 13 7 1 5 33 32 1 22 8.8
7 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 13 7 0 6 30 26 4 18 8.1 (-3 pont)
8 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 13 6 0 7 33 38 -5 18 8.9
9 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 13 5 1 7 34 36 -2 16 7.4
10 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 13 4 4 5 26 25 1 16 8.5
11 Sülysápi SE Sülysápi SE 13 4 2 7 26 38 -12 14 8.9
12 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 13 3 4 6 31 39 -8 13 8.5
13 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 13 4 0 9 19 27 -8 12 8.1
14 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 13 3 3 7 25 35 -10 12 8.6
15 Úri KSK Úri KSK 13 5 1 7 29 35 -6 10 8.3 (-6 pont)
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 13 4 1 8 22 34 -12 7 8.5 (-6 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Pilisi LK II. 7 5 2 0 9 2 7 17 6 4 2 0 8 4 4 14 13 9 4 0 17 6 11 31
2 GEAC-FISE Albertirsa SE 7 4 1 2 9 4 5 13 6 4 0 2 9 5 4 12 13 8 1 4 18 9 9 25
3 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 6 5 0 1 6 2 4 15 7 3 1 3 12 11 1 10 13 8 1 4 18 13 5 25
4 GEAC-FISE Dány KSK 6 4 1 1 12 10 2 13 7 3 2 2 4 9 -5 11 13 7 3 3 16 19 -3 24
5 GEAC-FISE Abonyi KID FC 7 4 2 1 10 3 7 14 6 2 1 3 4 7 -3 7 13 6 3 4 14 10 4 21
6 GEAC-FISE Inárcs VSE 6 2 2 2 7 7 0 8 7 3 3 1 6 3 3 12 13 5 5 3 13 10 3 20
7 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 7 3 2 2 18 9 9 11 6 2 1 3 7 6 1 7 13 5 3 5 25 15 10 18
8 GEAC-FISE Újszilvás KSE 6 2 3 1 6 4 2 9 7 2 2 3 4 7 -3 8 13 4 5 4 10 11 -1 17
9 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 7 3 1 3 8 7 1 10 6 1 3 2 9 11 -2 6 13 4 4 5 17 18 -1 16
10 GEAC-FISE Galgahévíz SK 6 2 3 1 6 3 3 9 7 2 1 4 7 13 -6 7 13 4 4 5 13 16 -3 16
11 GEAC-FISE Újlengyel DSE 7 3 1 3 9 8 1 10 6 1 1 4 5 9 -4 4 13 4 2 7 14 17 -3 14
12 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 7 2 1 4 6 8 -2 7 6 1 2 3 4 9 -5 5 13 3 3 7 10 17 -7 12
13 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 8 2 2 4 6 8 -2 5 5 1 3 1 7 7 0 6 13 3 5 5 13 15 -2 11
14 GEAC-FISE Úri KSK 6 3 0 3 8 8 0 9 7 2 0 5 6 9 -3 0 13 5 0 8 14 17 -3 9
15 GEAC-FISE Sülysápi SE 5 1 2 2 5 8 -3 5 8 1 1 6 5 12 -7 4 13 2 3 8 10 20 -10 9
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 6 1 2 3 4 9 -5 2 7 1 2 4 3 7 -4 2 13 2 4 7 7 16 -9 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Albertirsa SE 7 7 0 0 21 8 13 21 6 4 0 2 14 11 3 12 13 11 0 2 35 19 16 33
2 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 6 4 2 0 19 7 12 14 7 4 0 3 22 17 5 12 13 8 2 3 41 24 17 26
3 GEAC-FISE Inárcs VSE 6 4 1 1 21 11 10 13 7 3 1 3 12 12 0 10 13 7 2 4 33 23 10 23
4 GEAC-FISE Pilisi LK II. 7 5 1 1 20 7 13 16 6 2 1 3 11 15 -4 7 13 7 2 4 31 22 9 23
5 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 7 4 1 2 26 24 2 13 6 3 0 3 14 11 3 9 13 7 1 5 40 35 5 22
6 GEAC-FISE Dány KSK 6 3 0 3 19 17 2 9 7 4 1 2 14 15 -1 13 13 7 1 5 33 32 1 22
7 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 8 4 0 4 14 14 0 9 5 3 0 2 16 12 4 9 13 7 0 6 30 26 4 18
8 GEAC-FISE Újlengyel DSE 7 3 0 4 17 22 -5 9 6 3 0 3 16 16 0 9 13 6 0 7 33 38 -5 18
9 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 7 3 1 3 16 13 3 10 6 2 0 4 18 23 -5 6 13 5 1 7 34 36 -2 16
10 GEAC-FISE Abonyi KID FC 7 4 1 2 17 11 6 13 6 0 3 3 9 14 -5 3 13 4 4 5 26 25 1 16
11 GEAC-FISE Sülysápi SE 5 2 1 2 13 17 -4 7 8 2 1 5 13 21 -8 7 13 4 2 7 26 38 -12 14
12 GEAC-FISE Galgahévíz SK 6 2 1 3 15 16 -1 7 7 1 3 3 16 23 -7 6 13 3 4 6 31 39 -8 13
13 GEAC-FISE Újszilvás KSE 6 2 0 4 13 14 -1 6 7 2 0 5 6 13 -7 6 13 4 0 9 19 27 -8 12
14 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 7 1 2 4 11 15 -4 5 6 2 1 3 14 20 -6 7 13 3 3 7 25 35 -10 12
15 GEAC-FISE Úri KSK 6 2 1 3 15 16 -1 7 7 3 0 4 14 19 -5 3 13 5 1 7 29 35 -6 10
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 6 3 0 3 7 12 -5 6 7 1 1 5 15 22 -7 1 13 4 1 8 22 34 -12 7
 
Abonyi KID FC
-4 - 22 - 3-2 - 1-1 - 1--0 - 2-4 - 1-4 - 1-
Albertirsa SE
2 - 1-5 - 1---4 - 2-3 - 21 - 0--5 - 21 - 0-
Dánszentmiklós KSK
-3 - 5-6 - 4-3 - 27 - 33 - 71 - 1-----3 - 2
Dány KSK
--1 - 22 - 4---4 - 3--5 - 26 - 4--1 - 2
Galgahévíz SK
2 - 1---2 - 22 - 3--2 - 34 - 2--3 - 5--
GEAC-FISE
--0 - 50 - 2---2 - 1--1 - 0--2 - 02 - 4
Inárcs VSE
3 - 33 - 0---3 - 2--4 - 14 - 0--4 - 5--
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
---1 - 20 - 01 - 3---3 - 32 - 5--0 - 14 - 1
Nyáregyházi SE
-1 - 2--4 - 3-1 - 0-2 - 32 - 12 - 3-1 - 0-1 - 2
Pilisi LK II.
2 - 2--1 - 2-6 - 1-3 - 1---3 - 11 - 04 - 0-
Sülysápi SE
---1 - 1-3 - 2----4 - 84 - 2-1 - 4-
Tápiógyörgye KSK
2 - 22 - 0--3 - 3-4 - 0--3 - 1----5 - 1
Tápiószőlős KSE
-1 - 42 - 1-7 - 1-0 - 02 - 31 - 2--3 - 2---
Újlengyel DSE
--1 - 45 - 3-5 - 4-3 - 4--1 - 3-1 - 41 - 0-
Újszilvás KSE
--3 - 0---0 - 1-2 - 3--0 - 25 - 6-3 - 2
Úri KSK
3 - 01 - 3--1 - 1-2 - 6---6 - 2--2 - 4-

Meccsek

Abonyi KID FC

2019. 08. 17. 17:00
Abonyi sportpálya
2019. 08. 17. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 08. 25. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Abonyi KID FC
2019. 08. 31. 10:00
Abonyi sportpálya
2019. 08. 31. 10:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Sülysápi SE
2019. 09. 08. 16:30
Úri sportpálya
2019. 09. 08. 16:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Abonyi KID FC
2019. 09. 14. 11:00
Abonyi sportpálya
2019. 09. 14. 11:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
GEAC-FISE
2019. 09. 22. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2019. 09. 22. 16:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Abonyi KID FC
2019. 09. 28. 16:00
Abonyi sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Dány KSK
2019. 10. 06. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Abonyi KID FC
2019. 10. 12. 15:00
Abonyi sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Újszilvás KSE
2019. 10. 19. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 10. 19. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Abonyi KID FC
2019. 10. 26. 13:30
Abonyi sportpálya
2019. 10. 26. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Tápiószőlős KSE
2019. 11. 02. 13:30
Pilisi LK Sporttelep
2019. 11. 02. 13:30
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Abonyi KID FC
2019. 11. 09. 13:30
Abonyi sportpálya
2019. 11. 09. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Dánszentmiklós KSK
2019. 11. 17. 13:00
Újlengyeli sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Abonyi KID FC
2019. 11. 23. 13:00
Abonyi sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Nyáregyházi SE
2020. 02. 22. 14:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 02. 22. 14:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Abonyi KID FC
2020. 02. 29. 14:00
Abonyi sportpálya
2020. 02. 29. 14:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Tápiógyörgye KSK
2020. 03. 08. 14:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 03. 08. 14:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Abonyi KID FC
2020. 03. 14. 15:00
Abonyi sportpálya
2020. 03. 14. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Úri KSK
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
06. 30.
Abonyi KID FC
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
06. 30.
Galgahévíz SK
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 30.
Abonyi KID FC
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
06. 30.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
06. 30.
Abonyi KID FC
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
06. 30.
Albertirsa SE
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
06. 30.
Abonyi KID FC
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
06. 30.
Abonyi KID FC
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
06. 30.
Újlengyel DSE
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
06. 30.
Abonyi KID FC

Dánszentmiklós KSK

2019. 08. 18. 17:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Úri KSK
2019. 08. 25. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Dánszentmiklós KSK
2019. 09. 01. 16:30
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 09. 01. 16:30
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Galgahévíz SK
2019. 09. 07. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Dánszentmiklós KSK
2019. 09. 15. 16:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Inárcs VSE
2019. 09. 22. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Dánszentmiklós KSK
2019. 09. 29. 15:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 09. 29. 15:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Albertirsa SE
2019. 10. 06. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Dánszentmiklós KSK
2019. 10. 13. 15:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Pilisi LK II.
2019. 10. 20. 14:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 10. 27. 13:30
Újlengyeli sportpálya
2019. 10. 27. 13:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Dánszentmiklós KSK
2019. 11. 03. 13:30
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Nyáregyházi SE
2019. 11. 09. 13:30
Abonyi sportpálya
2019. 11. 09. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Dánszentmiklós KSK
2019. 11. 17. 13:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Tápiógyörgye KSK
2019. 11. 23. 13:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2019. 11. 23. 13:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Dánszentmiklós KSK
2020. 02. 23. 14:00
Tápiósági sportpálya
2020. 02. 23. 14:00
Tápiósági sportpálya
Úri KSK
Dánszentmiklós KSK
2020. 03. 01. 14:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2020. 03. 01. 14:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
GEAC-FISE
2020. 03. 08. 14:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 03. 08. 14:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Dánszentmiklós KSK
2020. 03. 14. 15:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Dány KSK
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
06. 30.
Újszilvás KSE
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
06. 30.
Újlengyel DSE
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
06. 30.
Abonyi KID FC
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
06. 30.
Sülysápi SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple