Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 19. forduló

2020.03.14 - 15:00

Pilis, Pilisi LK Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
HORVÁTH ANTAL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSOKNYAI ISTVÁN
Pilisi LK II.
Inárcs VSE
90'
45'

Gólok

SZABÓ DÁVID

46'

1 - 0

 

 

1 - 1

71'

ORDASI JÓZSEF

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Albertirsa SE Albertirsa SE 19 15 1 3 50 26 24 46 9
2 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 19 12 4 3 56 29 27 40 9.3
3 Dány KSK Dány KSK 19 11 1 7 43 39 4 34 8.5
4 Inárcs VSE Inárcs VSE 19 10 4 5 47 32 15 34 8.8
5 Sülysápi SE Sülysápi SE 19 9 2 8 39 47 -8 29 8.5
6 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 19 9 1 9 43 47 -4 28 9
7 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 19 8 3 8 41 39 2 27 8.6
8 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 19 8 2 9 49 48 1 26 8.8
9 Úri KSK Úri KSK 19 8 4 7 43 42 1 22 8.6 Büntetőpont: -6
10 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 19 8 1 10 38 41 -3 22 8.3 Büntetőpont: -3
11 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 19 6 4 9 44 51 -7 22 8.3
12 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 19 6 4 9 44 52 -8 22 8.3
13 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 19 5 7 7 34 32 2 22 8.1
14 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 19 4 7 8 31 42 -11 19 8.1
15 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 19 4 1 14 23 39 -16 13 8
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 19 5 2 12 33 52 -19 11 7.9 Büntetőpont: -6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Pilisi LK II. 10 7 3 0 14 4 10 24 9 4 3 2 10 8 2 15 19 11 6 2 24 12 12 39
2 GEAC-FISE Albertirsa SE 9 5 2 2 14 5 9 17 10 6 1 3 12 7 5 19 19 11 3 5 26 12 14 36
3 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 10 8 0 2 10 3 7 24 9 3 1 5 12 13 -1 10 19 11 1 7 22 16 6 34
4 GEAC-FISE Dány KSK 9 6 2 1 17 12 5 20 10 4 2 4 7 12 -5 14 19 10 4 5 24 24 0 34
5 GEAC-FISE Abonyi KID FC 10 6 3 1 14 3 11 21 9 3 2 4 6 8 -2 11 19 9 5 5 20 11 9 32
6 GEAC-FISE Inárcs VSE 9 5 2 2 12 8 4 17 10 3 5 2 6 7 -1 14 19 8 7 4 18 15 3 31
7 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 10 5 2 3 20 11 9 17 9 3 2 4 9 8 1 11 19 8 4 7 29 19 10 28
8 GEAC-FISE Galgahévíz SK 9 3 4 2 8 6 2 13 10 4 1 5 11 17 -6 13 19 7 5 7 19 23 -4 26
9 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 10 5 2 3 10 7 3 17 9 1 4 4 11 16 -5 7 19 6 6 7 21 23 -2 24
10 GEAC-FISE Újlengyel DSE 10 5 1 4 13 11 2 16 9 2 1 6 6 12 -6 7 19 7 2 10 19 23 -4 23
11 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 10 2 4 4 6 8 -2 10 9 3 2 4 7 10 -3 11 19 5 6 8 13 18 -5 21
12 GEAC-FISE Sülysápi SE 9 4 2 3 9 10 -1 14 10 1 1 8 6 15 -9 4 19 5 3 11 15 25 -10 18
13 GEAC-FISE Úri KSK 9 5 0 4 10 9 1 15 10 2 2 6 7 11 -4 2 19 7 2 10 17 20 -3 17
14 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 10 3 2 5 7 9 -2 8 9 2 3 4 8 13 -5 9 19 5 5 9 15 22 -7 17
15 GEAC-FISE Újszilvás KSE 9 2 3 4 6 8 -2 9 10 2 2 6 5 11 -6 8 19 4 5 10 11 19 -8 17
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 9 2 3 4 8 13 -5 6 10 1 3 6 4 10 -6 3 19 3 6 10 12 23 -11 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Albertirsa SE 9 9 0 0 29 11 18 27 10 6 1 3 21 15 6 19 19 15 1 3 50 26 24 46
2 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 10 8 2 0 31 9 22 26 9 4 2 3 25 20 5 14 19 12 4 3 56 29 27 40
3 GEAC-FISE Dány KSK 9 6 0 3 25 19 6 18 10 5 1 4 18 20 -2 16 19 11 1 7 43 39 4 34
4 GEAC-FISE Inárcs VSE 9 7 1 1 31 13 18 22 10 3 3 4 16 19 -3 12 19 10 4 5 47 32 15 34
5 GEAC-FISE Sülysápi SE 9 6 1 2 23 21 2 19 10 3 1 6 16 26 -10 10 19 9 2 8 39 47 -8 29
6 GEAC-FISE Újlengyel DSE 10 5 1 4 24 26 -2 16 9 4 0 5 19 21 -2 12 19 9 1 9 43 47 -4 28
7 GEAC-FISE Pilisi LK II. 10 6 2 2 26 13 13 20 9 2 1 6 15 26 -11 7 19 8 3 8 41 39 2 27
8 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 10 5 2 3 32 28 4 17 9 3 0 6 17 20 -3 9 19 8 2 9 49 48 1 26
9 GEAC-FISE Úri KSK 9 5 1 3 24 18 6 16 10 3 3 4 19 24 -5 6 19 8 4 7 43 42 1 22
10 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 10 5 1 4 20 17 3 13 9 3 0 6 18 24 -6 9 19 8 1 10 38 41 -3 22
11 GEAC-FISE Galgahévíz SK 9 4 1 4 22 21 1 13 10 2 3 5 22 30 -8 9 19 6 4 9 44 51 -7 22
12 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 10 4 3 3 21 17 4 15 9 2 1 6 23 35 -12 7 19 6 4 9 44 52 -8 22
13 GEAC-FISE Abonyi KID FC 10 5 3 2 23 13 10 18 9 0 4 5 11 19 -8 4 19 5 7 7 34 32 2 22
14 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 10 1 5 4 13 17 -4 8 9 3 2 4 18 25 -7 11 19 4 7 8 31 42 -11 19
15 GEAC-FISE Újszilvás KSE 9 2 0 7 14 21 -7 6 10 2 1 7 9 18 -9 7 19 4 1 14 23 39 -16 13
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 9 4 1 4 16 20 -4 10 10 1 1 8 17 32 -15 1 19 5 2 12 33 52 -19 11
 
Abonyi KID FC
-4 - 22 - 3-2 - 1-1 - 14 - 0-0 - 21 - 14 - 1-4 - 11 - 1
Albertirsa SE
2 - 1-5 - 1-3 - 15 - 24 - 2-3 - 21 - 0--5 - 21 - 0-
Dánszentmiklós KSK
-3 - 51 - 26 - 43 - 03 - 27 - 33 - 71 - 1-2 - 2---3 - 2
Dány KSK
-2 - 01 - 22 - 4---4 - 32 - 1-5 - 26 - 4-2 - 11 - 2
Galgahévíz SK
2 - 11 - 34 - 1-2 - 22 - 3--2 - 34 - 2-2 - 13 - 5--
GEAC-FISE
--0 - 50 - 2---2 - 15 - 2-1 - 04 - 40 - 22 - 02 - 4
Inárcs VSE
3 - 33 - 0-2 - 1-3 - 2--4 - 14 - 0-6 - 04 - 52 - 1-
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
0 - 01 - 1-1 - 20 - 01 - 31 - 1--3 - 32 - 5--0 - 14 - 1
Nyáregyházi SE
-1 - 2--4 - 34 - 11 - 02 - 22 - 32 - 12 - 3-1 - 0-1 - 2
Pilisi LK II.
2 - 2--1 - 23 - 26 - 11 - 13 - 1-2 - 3-3 - 11 - 04 - 0-
Sülysápi SE
3 - 2-3 - 11 - 1-3 - 2--2 - 0-4 - 84 - 22 - 11 - 4-
Tápiógyörgye KSK
2 - 22 - 0--3 - 3-4 - 03 - 03 - 23 - 13 - 0-3 - 0-5 - 1
Tápiószőlős KSE
-1 - 42 - 12 - 17 - 1-0 - 02 - 31 - 2--3 - 2-1 - 12 - 2
Újlengyel DSE
2 - 0-1 - 45 - 33 - 25 - 4-3 - 4--1 - 3-1 - 41 - 02 - 2
Újszilvás KSE
-0 - 33 - 0-1 - 2-0 - 10 - 22 - 3--0 - 25 - 6-3 - 2
Úri KSK
3 - 01 - 32 - 1-1 - 1-2 - 6-3 - 04 - 16 - 2--2 - 4-

Meccsek

Pilisi LK II.

2019. 08. 17. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 08. 17. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
GEAC-FISE
2019. 08. 25. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2019. 08. 25. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Pilisi LK II.
2019. 08. 31. 16:30
Pilisi LK Sporttelep
2019. 08. 31. 16:30
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Dány KSK
2019. 09. 08. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Pilisi LK II.
2019. 09. 14. 16:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 09. 14. 16:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Újszilvás KSE
2019. 09. 21. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 09. 21. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Pilisi LK II.
2019. 09. 28. 16:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Tápiószőlős KSE
2019. 10. 05. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 10. 13. 15:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Pilisi LK II.
2019. 10. 19. 14:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 10. 19. 14:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Újlengyel DSE
2019. 10. 27. 13:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 10. 27. 13:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Pilisi LK II.
2019. 11. 02. 13:30
Pilisi LK Sporttelep
2019. 11. 02. 13:30
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Abonyi KID FC
2019. 11. 10. 13:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Pilisi LK II.
2019. 11. 16. 13:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Sülysápi SE
2019. 11. 23. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
Úri KSK
Pilisi LK II.
2020. 02. 23. 14:00
GEAC Sporttelep
2020. 02. 23. 14:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Pilisi LK II.
2020. 03. 01. 14:00
Pilisi LK Sporttelep
2020. 03. 01. 14:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Galgahévíz SK
2020. 03. 08. 14:30
Dány KSK Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Pilisi LK II.
2020. 03. 14. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Törteli KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Törteli KSK Sporttelep
Újszilvás KSE
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
06. 30.
Albertirsa SE
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
06. 30.
Nyáregyházi SE
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
06. 30.
Úri KSK

Inárcs VSE

2019. 08. 18. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Inárcs VSE
2019. 08. 25. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Albertirsa SE
2019. 09. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 09. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Inárcs VSE
2019. 09. 08. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Pilisi LK II.
2019. 09. 15. 16:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Inárcs VSE
2019. 09. 22. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 09. 22. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Újlengyel DSE
2019. 09. 29. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 09. 29. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Inárcs VSE
2019. 10. 06. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Abonyi KID FC
2019. 10. 13. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Inárcs VSE
2019. 10. 20. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Sülysápi SE
2019. 10. 26. 13:30
Úri sportpálya
2019. 10. 26. 13:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Inárcs VSE
2019. 11. 03. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
GEAC-FISE
2019. 11. 10. 13:30
Galgahévízi sportpálya
2019. 11. 10. 13:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Inárcs VSE
2019. 11. 17. 13:00
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Dány KSK
2019. 11. 23. 13:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Inárcs VSE
2020. 02. 23. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 02. 23. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Újszilvás KSE
2020. 02. 29. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 02. 29. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Inárcs VSE
2020. 03. 08. 14:30
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Tápiószőlős KSE
2020. 03. 14. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
06. 30.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Nyáregyházi SE
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
06. 30.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
06. 30.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Úri KSK
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
06. 30.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Galgahévíz SK
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 30.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->