Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 3. forduló

2019.08.31 - 10:00

Abony, Abonyi sportpálya (Tóth Ernő Sportpálya (Abony))

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
KOVÁCS PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KRÓZSER ANDRÁS JÓZSEF, DELI KRISTÓF
Abonyi KID FC
Sülysápi SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

57'

BÉRES BALÁZS

 

0 - 2

67'

BÉRES BALÁZS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 3 3 0 0 14 6 8 9 14.3
2 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 3 2 1 0 10 6 4 7 12.3
3 Inárcs VSE Inárcs VSE 3 2 1 0 4 0 4 7 8.7
4 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 3 2 0 1 10 5 5 6 13
5 Sülysápi SE Sülysápi SE 3 2 0 1 6 3 3 6 10
6 Albertirsa SE Albertirsa SE 3 2 0 1 6 4 2 6 7.3
7 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 3 2 0 1 10 9 1 6 11
8 Dány KSK Dány KSK 3 2 0 1 9 10 -1 6 6.3
9 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 3 1 1 1 11 7 4 4 8.7
10 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 3 1 0 2 5 6 -1 3 6.3
11 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 3 1 0 2 1 2 -1 3 7.7
12 Úri KSK Úri KSK 3 1 0 2 6 8 -2 3 6
13 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 3 0 2 1 3 5 -2 2 7
14 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 3 0 1 2 3 7 -4 1 8.7
15 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 3 0 0 3 7 16 -9 0 4.7
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 3 0 0 3 5 16 -11 0 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 2 2 0 0 8 1 7 6 1 1 0 0 3 0 3 3 3 3 0 0 11 1 10 9
2 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 5 2 3 6 3 3 0 0 7 3 4 9
3 GEAC-FISE Inárcs VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4 3 2 1 0 2 0 2 7
4 GEAC-FISE Úri KSK 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 2 2 0 3 3 2 0 1 4 3 1 6
5 GEAC-FISE Pilisi LK II. 2 1 1 0 3 1 2 4 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 2 0 4 2 2 5
6 GEAC-FISE Albertirsa SE 2 1 1 0 3 0 3 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 1 1 3 1 2 4
7 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 2 1 1 0 3 1 2 4 1 0 0 1 3 4 -1 0 3 1 1 1 6 5 1 4
8 GEAC-FISE Sülysápi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 1 1 2 1 1 4 3 1 1 1 2 1 1 4
9 GEAC-FISE Újszilvás KSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 1 1 1 1 0 4
10 GEAC-FISE Dány KSK 1 1 0 0 4 3 1 3 2 0 1 1 1 4 -3 1 3 1 1 1 5 7 -2 4
11 GEAC-FISE Újlengyel DSE 2 1 0 1 2 3 -1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 0 2 3 5 -2 3
12 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 3 1 0 2 1 3 -2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 2 1 3 -2 3
13 GEAC-FISE Abonyi KID FC 2 0 2 0 0 0 0 2 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 2 1 1 2 -1 2
14 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 2 0 0 2 2 5 -3 0 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 1 2 2 5 -3 1
15 GEAC-FISE Galgahévíz SK 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 0 2 2 9 -7 0 3 0 1 2 3 10 -7 1
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 1 4 -3 0 3 0 0 3 1 7 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 2 2 0 0 9 6 3 6 1 1 0 0 5 0 5 3 3 3 0 0 14 6 8 9
2 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 1 0 1 0 2 2 0 1 2 2 0 0 8 4 4 6 3 2 1 0 10 6 4 7
3 GEAC-FISE Inárcs VSE 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 1 0 1 0 1 4 3 2 1 0 4 0 4 7
4 GEAC-FISE Pilisi LK II. 2 1 0 1 7 3 4 3 1 1 0 0 3 2 1 3 3 2 0 1 10 5 5 6
5 GEAC-FISE Sülysápi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 0 1 6 3 3 6 3 2 0 1 6 3 3 6
6 GEAC-FISE Albertirsa SE 2 2 0 0 6 1 5 6 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 2 0 1 6 4 2 6
7 GEAC-FISE Újlengyel DSE 2 1 0 1 6 7 -1 3 1 1 0 0 4 2 2 3 3 2 0 1 10 9 1 6
8 GEAC-FISE Dány KSK 1 1 0 0 6 4 2 3 2 1 0 1 3 6 -3 3 3 2 0 1 9 10 -1 6
9 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 2 1 1 0 7 1 6 4 1 0 0 1 4 6 -2 0 3 1 1 1 11 7 4 4
10 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 3 1 0 2 5 6 -1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 0 2 5 6 -1 3
11 GEAC-FISE Újszilvás KSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 1 1 0 3 3 1 0 2 1 2 -1 3
12 GEAC-FISE Úri KSK 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 1 0 1 4 4 0 3 3 1 0 2 6 8 -2 3
13 GEAC-FISE Abonyi KID FC 2 0 1 1 1 3 -2 1 1 0 1 0 2 2 0 1 3 0 2 1 3 5 -2 2
14 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 2 0 0 2 2 6 -4 0 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 3 7 -4 1
15 GEAC-FISE Galgahévíz SK 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 5 13 -8 0 3 0 0 3 7 16 -9 0
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 5 11 -6 0 3 0 0 3 5 16 -11 0
 
Abonyi KID FC
------1 - 1--0 - 2-----
Albertirsa SE
--5 - 1----------1 - 0-
Dánszentmiklós KSK
---6 - 4----------3 - 2
Dány KSK
-----------6 - 4---
Galgahévíz SK
--------2 - 3------
GEAC-FISE
--0 - 5------------
Inárcs VSE
-3 - 0-------------
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
----------2 - 5--0 - 1-
Nyáregyházi SE
---------2 - 12 - 3---1 - 2
Pilisi LK II.
---1 - 2-6 - 1---------
Sülysápi SE
---------------
Tápiógyörgye KSK
2 - 2--------------
Tápiószőlős KSE
----7 - 1-0 - 0--------
Újlengyel DSE
-----5 - 4----1 - 3----
Újszilvás KSE
------0 - 1--------
Úri KSK
-------------2 - 4-

Meccsek

Abonyi KID FC

2019. 08. 17. 17:00
Abonyi sportpálya
2019. 08. 17. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 08. 25. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Abonyi KID FC
2019. 08. 31. 10:00
Abonyi sportpálya
2019. 08. 31. 10:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Sülysápi SE
2019. 09. 08. 16:30
Úri sportpálya
2019. 09. 08. 16:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Abonyi KID FC
2019. 09. 14. 11:00
Abonyi sportpálya
2019. 09. 14. 11:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
GEAC-FISE
2019. 09. 22. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2019. 09. 22. 16:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Abonyi KID FC
2019. 09. 28. 16:00
Abonyi sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Dány KSK
2019. 10. 06. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Abonyi KID FC
2019. 10. 12. 15:00
Abonyi sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Újszilvás KSE
2019. 10. 19. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 10. 19. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Abonyi KID FC
2019. 10. 26. 13:30
Abonyi sportpálya
2019. 10. 26. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Tápiószőlős KSE
2019. 11. 02. 13:30
Pilisi LK Sporttelep
2019. 11. 02. 13:30
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Abonyi KID FC
2019. 11. 09. 13:30
Abonyi sportpálya
2019. 11. 09. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Dánszentmiklós KSK
2019. 11. 17. 13:00
Újlengyeli sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Abonyi KID FC
2019. 11. 23. 13:00
Abonyi sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Nyáregyházi SE
2020. 02. 22. 14:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 02. 22. 14:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Abonyi KID FC
2020. 02. 29. 14:00
Abonyi sportpálya
2020. 02. 29. 14:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Tápiógyörgye KSK
2020. 03. 08. 14:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 03. 08. 14:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Abonyi KID FC
2020. 03. 14. 15:00
Abonyi sportpálya
2020. 03. 14. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Úri KSK
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
06. 30.
Abonyi KID FC
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
06. 30.
Galgahévíz SK
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 30.
Abonyi KID FC
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
06. 30.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
06. 30.
Abonyi KID FC
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
06. 30.
Albertirsa SE
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
06. 30.
Abonyi KID FC
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
06. 30.
Abonyi KID FC
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
06. 30.
Újlengyel DSE
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
06. 30.
Abonyi KID FC

Sülysápi SE

2019. 08. 18. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2019. 08. 18. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Sülysápi SE
2019. 08. 25. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 08. 25. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Sülysápi SE
2019. 08. 31. 10:00
Abonyi sportpálya
2019. 08. 31. 10:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Sülysápi SE
2019. 09. 07. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2019. 09. 07. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Tápiógyörgye KSK
2019. 09. 14. 16:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 09. 14. 16:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Sülysápi SE
2019. 09. 21. 16:00
Úri sportpálya
2019. 09. 21. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Sülysápi SE
2019. 09. 28. 16:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2019. 09. 28. 16:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
GEAC-FISE
2019. 10. 06. 15:00
Galgahévízi sportpálya
2019. 10. 06. 15:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Sülysápi SE
2019. 10. 12. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2019. 10. 12. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Dány KSK
2019. 10. 20. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Sülysápi SE
2019. 10. 26. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2019. 10. 26. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Újszilvás KSE
2019. 11. 02. 13:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 11. 02. 13:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Sülysápi SE
2019. 11. 09. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2019. 11. 09. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Tápiószőlős KSE
2019. 11. 16. 13:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Sülysápi SE
2019. 11. 23. 13:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2019. 11. 23. 13:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Dánszentmiklós KSK
2020. 02. 22. 14:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 02. 22. 14:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Újlengyel DSE
2020. 02. 29. 14:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 02. 29. 14:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Nyáregyházi SE
2020. 03. 08. 14:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 03. 08. 14:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Abonyi KID FC
2020. 03. 14. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Sülysápi SE
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
Sülysápi SE
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
06. 30.
Úri KSK
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
06. 30.
Sülysápi SE
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
06. 30.
Galgahévíz SK
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 30.
Sülysápi SE
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
06. 30.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
06. 30.
Sülysápi SE
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
06. 30.
Albertirsa SE
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
06. 30.
Sülysápi SE
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dánszentmiklósi KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
06. 30.
Sülysápi SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->