Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 6. forduló

2019.09.22 - 16:00

Újszilvás, Újszilvás KSE Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
LACZKÓ ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TAKÁCS KATA
Újszilvás KSE
Dánszentmiklós KSK
90'
45'

Gólok

KIS ZOLTÁN

40'

1 - 0

 

TUNKEL DÁNIEL

47'

2 - 0

 

BILECZ KÁROLY

60'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Albertirsa SE Albertirsa SE 6 5 0 1 17 9 8 15 9
2 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 6 5 0 1 19 12 7 15 10.2
3 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 6 5 0 1 25 19 6 15 9.8
4 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 6 4 1 1 23 12 11 13 11.7
5 Inárcs VSE Inárcs VSE 6 3 1 2 14 9 5 10 5.5
6 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 6 3 0 3 17 12 5 9 9.2
7 Úri KSK Úri KSK 6 3 0 3 16 15 1 9 7.5
8 Dány KSK Dány KSK 6 3 0 3 17 20 -3 9 5.3
9 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 6 2 1 3 20 19 1 7 9.3
10 Sülysápi SE Sülysápi SE 6 2 1 3 15 20 -5 7 9
11 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 6 2 0 4 13 15 -2 6 9.7
12 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 6 2 0 4 9 12 -3 6 6.2
13 GEAC-FISE GEAC-FISE 6 2 0 4 9 19 -10 6 6.8
14 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 6 1 2 3 11 16 -5 5 8.5
15 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 6 1 2 3 6 11 -5 5 10.7
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 6 1 0 5 15 26 -11 3 7.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 2 2 0 0 3 1 2 6 4 3 0 1 10 6 4 9 6 5 0 1 13 7 6 15
2 Galgahévíz SK Úri KSK 3 3 0 0 8 3 5 9 3 1 0 2 2 3 -1 3 6 4 0 2 10 6 4 12
3 Galgahévíz SK Pilisi LK II. 3 2 1 0 5 1 4 7 3 1 2 0 4 3 1 5 6 3 3 0 9 4 5 12
4 Galgahévíz SK Dánszentmiklós KSK 3 2 1 0 10 3 7 7 3 1 1 1 4 2 2 4 6 3 2 1 14 5 9 11
5 Galgahévíz SK Albertirsa SE 4 2 1 1 6 3 3 7 2 1 0 1 2 1 1 3 6 3 1 2 8 4 4 10
6 Galgahévíz SK Újlengyel DSE 3 2 0 1 7 3 4 6 3 1 0 2 5 6 -1 3 6 3 0 3 12 9 3 9
7 Galgahévíz SK Inárcs VSE 3 1 1 1 4 4 0 4 3 1 2 0 3 2 1 5 6 2 3 1 7 6 1 9
8 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 3 1 1 1 3 3 0 4 3 1 1 1 1 2 -1 4 6 2 2 2 4 5 -1 8
9 Galgahévíz SK Dány KSK 3 2 1 0 8 6 2 7 3 0 1 2 1 9 -8 1 6 2 2 2 9 15 -6 8
10 Galgahévíz SK Nagykőrösi Kinizsi SE II. 3 1 0 2 5 6 -1 3 3 1 1 1 3 3 0 4 6 2 1 3 8 9 -1 7
11 Galgahévíz SK Nyáregyházi SE 4 2 0 2 4 4 0 6 2 0 1 1 3 4 -1 1 6 2 1 3 7 8 -1 7
12 Galgahévíz SK Abonyi KID FC 3 1 2 0 1 0 1 5 3 0 1 2 1 5 -4 1 6 1 3 2 2 5 -3 6
13 Galgahévíz SK Tápiószőlős KSE 4 1 1 2 4 5 -1 4 2 0 1 1 5 6 -1 1 6 1 2 3 9 11 -2 5
14 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 3 1 2 0 3 2 1 5 3 0 0 3 3 12 -9 0 6 1 2 3 6 14 -8 5
15 Galgahévíz SK Sülysápi SE 1 0 0 1 3 5 -2 0 5 1 1 3 5 7 -2 4 6 1 1 4 8 12 -4 4
16 Galgahévíz SK GEAC-FISE 3 1 1 1 2 4 -2 4 3 0 0 3 1 5 -4 0 6 1 1 4 3 9 -6 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Albertirsa SE 4 4 0 0 13 5 8 12 2 1 0 1 4 4 0 3 6 5 0 1 17 9 8 15
2 Galgahévíz SK Dánszentmiklós KSK 3 3 0 0 12 8 4 9 3 2 0 1 7 4 3 6 6 5 0 1 19 12 7 15
3 Galgahévíz SK Újlengyel DSE 3 2 0 1 11 10 1 6 3 3 0 0 14 9 5 9 6 5 0 1 25 19 6 15
4 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 2 1 1 0 7 3 4 4 4 3 0 1 16 9 7 9 6 4 1 1 23 12 11 13
5 Galgahévíz SK Inárcs VSE 3 2 0 1 11 6 5 6 3 1 1 1 3 3 0 4 6 3 1 2 14 9 5 10
6 Galgahévíz SK Pilisi LK II. 3 2 0 1 11 3 8 6 3 1 0 2 6 9 -3 3 6 3 0 3 17 12 5 9
7 Galgahévíz SK Úri KSK 3 2 0 1 11 6 5 6 3 1 0 2 5 9 -4 3 6 3 0 3 16 15 1 9
8 Galgahévíz SK Dány KSK 3 2 0 1 11 9 2 6 3 1 0 2 6 11 -5 3 6 3 0 3 17 20 -3 9
9 Galgahévíz SK Tápiószőlős KSE 4 1 1 2 10 8 2 4 2 1 0 1 10 11 -1 3 6 2 1 3 20 19 1 7
10 Galgahévíz SK Sülysápi SE 1 0 0 1 4 8 -4 0 5 2 1 2 11 12 -1 7 6 2 1 3 15 20 -5 7
11 Galgahévíz SK Nyáregyházi SE 4 2 0 2 9 9 0 6 2 0 0 2 4 6 -2 0 6 2 0 4 13 15 -2 6
12 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 3 1 0 2 8 7 1 3 3 1 0 2 1 5 -4 3 6 2 0 4 9 12 -3 6
13 Galgahévíz SK GEAC-FISE 3 2 0 1 3 6 -3 6 3 0 0 3 6 13 -7 0 6 2 0 4 9 19 -10 6
14 Galgahévíz SK Nagykőrösi Kinizsi SE II. 3 0 1 2 5 9 -4 1 3 1 1 1 6 7 -1 4 6 1 2 3 11 16 -5 5
15 Galgahévíz SK Abonyi KID FC 3 1 1 1 3 4 -1 4 3 0 1 2 3 7 -4 1 6 1 2 3 6 11 -5 5
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 3 1 0 2 7 9 -2 3 3 0 0 3 8 17 -9 0 6 1 0 5 15 26 -11 3
 
Abonyi KID FC
----2 - 1-1 - 1--0 - 2-----
Albertirsa SE
--5 - 1---4 - 2-3 - 2----1 - 0-
Dánszentmiklós KSK
---6 - 4-3 - 2--------3 - 2
Dány KSK
--1 - 2----4 - 3---6 - 4---
Galgahévíz SK
2 - 1-------2 - 3---3 - 5--
GEAC-FISE
--0 - 5----2 - 1--1 - 0----
Inárcs VSE
-3 - 0------4 - 1---4 - 5--
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
---------3 - 32 - 5--0 - 1-
Nyáregyházi SE
----4 - 3----2 - 12 - 3---1 - 2
Pilisi LK II.
---1 - 2-6 - 1-------4 - 0-
Sülysápi SE
----------4 - 8----
Tápiógyörgye KSK
2 - 2-------------5 - 1
Tápiószőlős KSE
-1 - 4--7 - 1-0 - 02 - 3-------
Újlengyel DSE
---5 - 3-5 - 4----1 - 3----
Újszilvás KSE
--3 - 0---0 - 1-----5 - 6--
Úri KSK
3 - 0---------6 - 2--2 - 4-

Meccsek

Újszilvás KSE

2019. 08. 18. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Inárcs VSE
2019. 08. 24. 17:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Újszilvás KSE
2019. 08. 31. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 08. 31. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Újszilvás KSE
2019. 09. 08. 16:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Tápiószőlős KSE
2019. 09. 14. 16:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 09. 14. 16:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Újszilvás KSE
2019. 09. 22. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Dánszentmiklós KSK
2019. 09. 29. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2019. 09. 29. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Újszilvás KSE
2019. 10. 06. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Nyáregyházi SE
2019. 10. 12. 15:00
Abonyi sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Újszilvás KSE
2019. 10. 20. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Tápiógyörgye KSK
2019. 10. 26. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2019. 10. 26. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Újszilvás KSE
2019. 11. 03. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Úri KSK
2019. 11. 10. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 11. 10. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Újszilvás KSE
2019. 11. 17. 13:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Galgahévíz SK
2019. 11. 23. 13:00
Dány KSK Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Újszilvás KSE
2020. 02. 23. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 02. 23. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Újszilvás KSE
2020. 03. 01. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 03. 01. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 03. 08.
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 03. 08.
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Albertirsa SE
2020. 03. 14. 13:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 03. 14. 13:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Újszilvás KSE
2020. 06. 30.
Törteli KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Törteli KSK Sporttelep
Újszilvás KSE
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
06. 30.
Újszilvás KSE
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
06. 30.
Újlengyel DSE
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
06. 30.
Újszilvás KSE
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
06. 30.
Abonyi KID FC
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
06. 30.
Újszilvás KSE
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
06. 30.
Sülysápi SE
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Újszilvás KSE
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
06. 30.
GEAC-FISE
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
06. 30.
Újszilvás KSE
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
06. 30.
Dány KSK

Dánszentmiklós KSK

2019. 08. 18. 17:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Úri KSK
2019. 08. 25. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Dánszentmiklós KSK
2019. 09. 01. 16:30
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 09. 01. 16:30
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Galgahévíz SK
2019. 09. 07. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Dánszentmiklós KSK
2019. 09. 15. 16:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Inárcs VSE
2019. 09. 22. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Dánszentmiklós KSK
2019. 09. 29. 15:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 09. 29. 15:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Albertirsa SE
2019. 10. 06. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Dánszentmiklós KSK
2019. 10. 13. 15:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Pilisi LK II.
2019. 10. 20. 14:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 10. 27. 13:30
Újlengyeli sportpálya
2019. 10. 27. 13:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Dánszentmiklós KSK
2019. 11. 03. 13:30
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Nyáregyházi SE
2019. 11. 09. 13:30
Abonyi sportpálya
2019. 11. 09. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Dánszentmiklós KSK
2019. 11. 17. 13:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Tápiógyörgye KSK
2019. 11. 23. 13:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2019. 11. 23. 13:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Dánszentmiklós KSK
2020. 02. 23. 14:00
Tápiósági sportpálya
2020. 02. 23. 14:00
Tápiósági sportpálya
Úri KSK
Dánszentmiklós KSK
2020. 03. 01. 14:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2020. 03. 01. 14:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
GEAC-FISE
2020. 03. 08. 14:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 03. 08. 14:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Dánszentmiklós KSK
2020. 03. 14. 15:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Dány KSK
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
06. 30.
Újszilvás KSE
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
06. 30.
Újlengyel DSE
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
06. 30.
Abonyi KID FC
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
06. 30.
Sülysápi SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple