Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 8. forduló

2019.10.05 - 15:00

Albertirsa, Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
ZELMAN PÁL RÁMIL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZEHOFNER JÓZSEF, SZAPINSZKI ÁGNES
Albertirsa SE
Újlengyel DSE
90'
45'

Gólok

HADAR PÉTER

13'

1 - 0

 

KIRÁLY DÁVID

27'

2 - 0

 

BÁNSZKI VIKTOR

58'

3 - 0

 

 

3 - 1

59'

PEKKER NORBERT
BOKROS BÁLINT

69'

4 - 1

 

 

4 - 2

88'

LEDŐ LÁSZLÓ NORBERT
FARKAS ÁDÁM

90'

5 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Albertirsa SE Albertirsa SE 8 7 0 1 27 14 13 21 7.4
2 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 8 6 0 2 28 24 4 18 9.4
3 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 8 5 0 3 23 14 9 15 9.9
4 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 8 5 0 3 23 19 4 15 9.3
5 Dány KSK Dány KSK 8 5 0 3 25 24 1 15 6.3
6 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 8 4 2 2 28 20 8 14 10.9
7 Úri KSK Úri KSK 8 4 0 4 21 21 0 12 9.3
8 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 8 4 0 4 17 17 0 12 10
9 Inárcs VSE Inárcs VSE 8 3 2 3 17 13 4 11 7.3
10 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 8 3 1 4 23 23 0 10 7.6
11 Sülysápi SE Sülysápi SE 8 3 1 4 20 26 -6 10 9.9
12 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 8 2 2 4 16 20 -4 8 8.5
13 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 8 2 1 5 22 31 -9 7 7.5
14 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 8 2 0 6 11 16 -5 6 6.1
15 GEAC-FISE GEAC-FISE 8 2 0 6 13 26 -13 6 7.1
16 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 8 1 3 4 11 17 -6 6 9.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Abonyi KID FC Tápiógyörgye KSK 3 3 0 0 4 1 3 9 5 3 0 2 11 9 2 9 8 6 0 2 15 10 5 18
2 Abonyi KID FC Albertirsa SE 5 3 1 1 8 3 5 10 3 2 0 1 5 3 2 6 8 5 1 2 13 6 7 16
3 Abonyi KID FC Pilisi LK II. 5 3 2 0 7 2 5 11 3 1 2 0 4 3 1 5 8 4 4 0 11 5 6 16
4 Abonyi KID FC Úri KSK 3 3 0 0 8 3 5 9 5 2 0 3 6 6 0 6 8 5 0 3 14 9 5 15
5 Abonyi KID FC Dány KSK 4 3 1 0 11 7 4 10 4 1 1 2 2 9 -7 4 8 4 2 2 13 16 -3 14
6 Abonyi KID FC Újlengyel DSE 4 3 0 1 8 3 5 9 4 1 0 3 5 8 -3 3 8 4 0 4 13 11 2 12
7 Abonyi KID FC Dánszentmiklós KSK 4 2 1 1 12 6 6 7 4 1 1 2 4 4 0 4 8 3 2 3 16 10 6 11
8 Abonyi KID FC Nagykőrösi Kinizsi SE II. 4 2 0 2 6 6 0 6 4 1 1 2 3 4 -1 4 8 3 1 4 9 10 -1 10
9 Abonyi KID FC Inárcs VSE 4 1 1 2 5 6 -1 4 4 1 3 0 3 2 1 6 8 2 4 2 8 8 0 10
10 Abonyi KID FC Tápiószőlős KSE 5 2 1 2 6 5 1 7 3 0 2 1 6 7 -1 2 8 2 3 3 12 12 0 9
11 Abonyi KID FC Nyáregyházi SE 5 2 1 2 4 4 0 7 3 0 2 1 4 5 -1 2 8 2 3 3 8 9 -1 9
12 Abonyi KID FC Újszilvás KSE 4 1 2 1 4 4 0 5 4 1 1 2 1 3 -2 4 8 2 3 3 5 7 -2 9
13 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 4 1 2 1 1 1 0 5 4 1 1 2 3 6 -3 4 8 2 3 3 4 7 -3 9
14 Abonyi KID FC Galgahévíz SK 4 2 2 0 6 2 4 8 4 0 0 4 3 13 -10 0 8 2 2 4 9 15 -6 8
15 Abonyi KID FC Sülysápi SE 2 1 0 1 4 5 -1 3 6 1 1 4 5 10 -5 4 8 2 1 5 9 15 -6 7
16 Abonyi KID FC GEAC-FISE 4 1 1 2 4 8 -4 4 4 0 0 4 1 6 -5 0 8 1 1 6 5 14 -9 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Abonyi KID FC Albertirsa SE 5 5 0 0 18 7 11 15 3 2 0 1 9 7 2 6 8 7 0 1 27 14 13 21
2 Abonyi KID FC Újlengyel DSE 4 3 0 1 12 10 2 9 4 3 0 1 16 14 2 9 8 6 0 2 28 24 4 18
3 Abonyi KID FC Pilisi LK II. 5 4 0 1 17 5 12 12 3 1 0 2 6 9 -3 3 8 5 0 3 23 14 9 15
4 Abonyi KID FC Dánszentmiklós KSK 4 3 0 1 15 13 2 9 4 2 0 2 8 6 2 6 8 5 0 3 23 19 4 15
5 Abonyi KID FC Dány KSK 4 3 0 1 16 11 5 9 4 2 0 2 9 13 -4 6 8 5 0 3 25 24 1 15
6 Abonyi KID FC Tápiógyörgye KSK 3 1 2 0 10 6 4 5 5 3 0 2 18 14 4 9 8 4 2 2 28 20 8 14
7 Abonyi KID FC Úri KSK 3 2 0 1 11 6 5 6 5 2 0 3 10 15 -5 6 8 4 0 4 21 21 0 12
8 Abonyi KID FC Nyáregyházi SE 5 3 0 2 10 9 1 9 3 1 0 2 7 8 -1 3 8 4 0 4 17 17 0 12
9 Abonyi KID FC Inárcs VSE 4 2 1 1 14 9 5 7 4 1 1 2 3 4 -1 4 8 3 2 3 17 13 4 11
10 Abonyi KID FC Tápiószőlős KSE 5 2 1 2 12 9 3 7 3 1 0 2 11 14 -3 3 8 3 1 4 23 23 0 10
11 Abonyi KID FC Sülysápi SE 2 1 0 1 7 10 -3 3 6 2 1 3 13 16 -3 7 8 3 1 4 20 26 -6 10
12 Abonyi KID FC Nagykőrösi Kinizsi SE II. 4 1 1 2 9 10 -1 4 4 1 1 2 7 10 -3 4 8 2 2 4 16 20 -4 8
13 Abonyi KID FC Galgahévíz SK 4 2 0 2 11 11 0 6 4 0 1 3 11 20 -9 1 8 2 1 5 22 31 -9 7
14 Abonyi KID FC Újszilvás KSE 4 1 0 3 10 10 0 3 4 1 0 3 1 6 -5 3 8 2 0 6 11 16 -5 6
15 Abonyi KID FC GEAC-FISE 4 2 0 2 5 10 -5 6 4 0 0 4 8 16 -8 0 8 2 0 6 13 26 -13 6
16 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 4 1 1 2 5 7 -2 4 4 0 2 2 6 10 -4 2 8 1 3 4 11 17 -6 6
 
Abonyi KID FC
--2 - 3-2 - 1-1 - 1--0 - 2-----
Albertirsa SE
--5 - 1---4 - 2-3 - 2---5 - 21 - 0-
Dánszentmiklós KSK
-3 - 5-6 - 4-3 - 2--------3 - 2
Dány KSK
--1 - 2----4 - 3--5 - 26 - 4---
Galgahévíz SK
2 - 1-------2 - 34 - 2--3 - 5--
GEAC-FISE
--0 - 5----2 - 1--1 - 0---2 - 4
Inárcs VSE
3 - 33 - 0------4 - 1---4 - 5--
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
---------3 - 32 - 5--0 - 14 - 1
Nyáregyházi SE
----4 - 3-1 - 0--2 - 12 - 3---1 - 2
Pilisi LK II.
---1 - 2-6 - 1-3 - 1---3 - 1-4 - 0-
Sülysápi SE
-----3 - 2----4 - 8----
Tápiógyörgye KSK
2 - 2---3 - 3---------5 - 1
Tápiószőlős KSE
-1 - 42 - 1-7 - 1-0 - 02 - 3-------
Újlengyel DSE
---5 - 3-5 - 4----1 - 3--1 - 0-
Újszilvás KSE
--3 - 0---0 - 1-2 - 3---5 - 6--
Úri KSK
3 - 0---------6 - 2--2 - 4-

Meccsek

Albertirsa SE

2019. 08. 17. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 08. 17. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Dány KSK
2019. 08. 25. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Albertirsa SE
2019. 08. 31. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 08. 31. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Újszilvás KSE
2019. 09. 08. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 09. 08. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 09. 15. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Albertirsa SE
2019. 09. 21. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 09. 21. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Pilisi LK II.
2019. 09. 29. 15:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 09. 29. 15:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Albertirsa SE
2019. 10. 05. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 10. 05. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Újlengyel DSE
2019. 10. 13. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 10. 13. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Albertirsa SE
2019. 10. 19. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 10. 19. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Abonyi KID FC
2019. 10. 27. 13:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Albertirsa SE
2019. 11. 02. 13:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 11. 02. 13:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Sülysápi SE
2019. 11. 09. 13:30
Tápiósági sportpálya
2019. 11. 09. 13:30
Tápiósági sportpálya
Úri KSK
Albertirsa SE
2019. 11. 16. 13:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 11. 16. 13:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
GEAC-FISE
2019. 11. 24. 13:00
Galgahévízi sportpálya
2019. 11. 24. 13:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Albertirsa SE
2020. 02. 23. 14:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 02. 23. 14:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Albertirsa SE
2020. 02. 29. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 02. 29. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Inárcs VSE
2020. 03. 08.
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 03. 08.
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Albertirsa SE
2020. 03. 14. 15:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Albertirsa SE
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
06. 30.
Albertirsa SE
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
06. 30.
Albertirsa SE
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
06. 30.
Nyáregyházi SE
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
06. 30.
Albertirsa SE
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
06. 30.
Albertirsa SE
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
06. 30.
Úri KSK
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
06. 30.
Albertirsa SE
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
06. 30.
Galgahévíz SK

Újlengyel DSE

2019. 08. 18. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2019. 08. 18. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Sülysápi SE
2019. 08. 24. 17:00
Úri sportpálya
2019. 08. 24. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Újlengyel DSE
2019. 09. 18. 19:00
Újlengyeli sportpálya
2019. 09. 18. 19:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
GEAC-FISE
2019. 09. 08. 16:30
Galgahévízi sportpálya
2019. 09. 08. 16:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Újlengyel DSE
2019. 09. 15. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2019. 09. 15. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Dány KSK
2019. 09. 22. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 09. 22. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Újlengyel DSE
2019. 09. 29. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2019. 09. 29. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Újszilvás KSE
2019. 10. 05. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 10. 05. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Újlengyel DSE
2019. 10. 13. 15:00
Újlengyeli sportpálya
2019. 10. 13. 15:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Tápiószőlős KSE
2019. 10. 19. 14:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 10. 19. 14:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Újlengyel DSE
2019. 10. 27. 13:30
Újlengyeli sportpálya
2019. 10. 27. 13:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Dánszentmiklós KSK
2019. 11. 03. 13:30
Újlengyeli sportpálya
2019. 11. 03. 13:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2019. 11. 10. 13:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 11. 10. 13:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Újlengyel DSE
2019. 11. 17. 13:00
Újlengyeli sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Abonyi KID FC
2019. 11. 24. 13:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Újlengyel DSE
2020. 02. 22. 14:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 02. 22. 14:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Újlengyel DSE
2020. 02. 29. 15:30
Újlengyeli sportpálya
2020. 02. 29. 15:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Úri KSK
2020. 03. 08. 14:30
GEAC Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Újlengyel DSE
2020. 03. 14. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 03. 14. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Galgahévíz SK
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 30.
Újlengyel DSE
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
06. 30.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
06. 30.
Újlengyel DSE
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
06. 30.
Albertirsa SE
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
06. 30.
Újlengyel DSE
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
06. 30.
Pilisi LK II.
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
06. 30.
Újlengyel DSE
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
06. 30.
Újlengyel DSE
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
06. 30.
Nyáregyházi SE
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
06. 30.
Újlengyel DSE
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple