Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 8. forduló

2019.11.30 - 13:30

Dány, Dány KSK Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
KÉRI I. ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LACZKÓ ZOLTÁN, ASZÓDI CSABA
Dány KSK
Tápiógyörgye KSK
90'
45'

Gólok

LAKATOS LÁSZLÓ

3'

1 - 0

 

MOLNÁR ANDRÁS TIBOR

30'

2 - 0

 

 

2 - 1

37'

SIPOS ZSOLT JÁNOS
LAKATOS LÁSZLÓ

41'

3 - 1

 

GÓDOR TAMÁS

59'

4 - 1

 

 

4 - 2

65'

SEBESI FERENC
MOLNÁR ANDRÁS TIBOR

67'

5 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Albertirsa SE Albertirsa SE 8 7 0 1 27 14 13 21 7.4
2 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 8 6 0 2 28 24 4 18 9.4
3 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 8 5 0 3 23 14 9 15 9.9
4 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 8 5 0 3 23 19 4 15 9.3
5 Dány KSK Dány KSK 8 5 0 3 25 24 1 15 6.3
6 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 8 4 2 2 28 20 8 14 10.9
7 Úri KSK Úri KSK 8 4 0 4 21 21 0 12 9.3
8 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 8 4 0 4 17 17 0 12 10
9 Inárcs VSE Inárcs VSE 8 3 2 3 17 13 4 11 7.3
10 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 8 3 1 4 23 23 0 10 7.6
11 Sülysápi SE Sülysápi SE 8 3 1 4 20 26 -6 10 9.9
12 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 8 2 2 4 16 20 -4 8 8.5
13 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 8 2 1 5 22 31 -9 7 7.5
14 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 8 2 0 6 11 16 -5 6 6.1
15 GEAC-FISE GEAC-FISE 8 2 0 6 13 26 -13 6 7.1
16 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 8 1 3 4 11 17 -6 6 9.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Abonyi KID FC Tápiógyörgye KSK 3 3 0 0 4 1 3 9 5 3 0 2 11 9 2 9 8 6 0 2 15 10 5 18
2 Abonyi KID FC Albertirsa SE 5 3 1 1 8 3 5 10 3 2 0 1 5 3 2 6 8 5 1 2 13 6 7 16
3 Abonyi KID FC Pilisi LK II. 5 3 2 0 7 2 5 11 3 1 2 0 4 3 1 5 8 4 4 0 11 5 6 16
4 Abonyi KID FC Úri KSK 3 3 0 0 8 3 5 9 5 2 0 3 6 6 0 6 8 5 0 3 14 9 5 15
5 Abonyi KID FC Dány KSK 4 3 1 0 11 7 4 10 4 1 1 2 2 9 -7 4 8 4 2 2 13 16 -3 14
6 Abonyi KID FC Újlengyel DSE 4 3 0 1 8 3 5 9 4 1 0 3 5 8 -3 3 8 4 0 4 13 11 2 12
7 Abonyi KID FC Dánszentmiklós KSK 4 2 1 1 12 6 6 7 4 1 1 2 4 4 0 4 8 3 2 3 16 10 6 11
8 Abonyi KID FC Nagykőrösi Kinizsi SE II. 4 2 0 2 6 6 0 6 4 1 1 2 3 4 -1 4 8 3 1 4 9 10 -1 10
9 Abonyi KID FC Inárcs VSE 4 1 1 2 5 6 -1 4 4 1 3 0 3 2 1 6 8 2 4 2 8 8 0 10
10 Abonyi KID FC Tápiószőlős KSE 5 2 1 2 6 5 1 7 3 0 2 1 6 7 -1 2 8 2 3 3 12 12 0 9
11 Abonyi KID FC Nyáregyházi SE 5 2 1 2 4 4 0 7 3 0 2 1 4 5 -1 2 8 2 3 3 8 9 -1 9
12 Abonyi KID FC Újszilvás KSE 4 1 2 1 4 4 0 5 4 1 1 2 1 3 -2 4 8 2 3 3 5 7 -2 9
13 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 4 1 2 1 1 1 0 5 4 1 1 2 3 6 -3 4 8 2 3 3 4 7 -3 9
14 Abonyi KID FC Galgahévíz SK 4 2 2 0 6 2 4 8 4 0 0 4 3 13 -10 0 8 2 2 4 9 15 -6 8
15 Abonyi KID FC Sülysápi SE 2 1 0 1 4 5 -1 3 6 1 1 4 5 10 -5 4 8 2 1 5 9 15 -6 7
16 Abonyi KID FC GEAC-FISE 4 1 1 2 4 8 -4 4 4 0 0 4 1 6 -5 0 8 1 1 6 5 14 -9 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Abonyi KID FC Albertirsa SE 5 5 0 0 18 7 11 15 3 2 0 1 9 7 2 6 8 7 0 1 27 14 13 21
2 Abonyi KID FC Újlengyel DSE 4 3 0 1 12 10 2 9 4 3 0 1 16 14 2 9 8 6 0 2 28 24 4 18
3 Abonyi KID FC Pilisi LK II. 5 4 0 1 17 5 12 12 3 1 0 2 6 9 -3 3 8 5 0 3 23 14 9 15
4 Abonyi KID FC Dánszentmiklós KSK 4 3 0 1 15 13 2 9 4 2 0 2 8 6 2 6 8 5 0 3 23 19 4 15
5 Abonyi KID FC Dány KSK 4 3 0 1 16 11 5 9 4 2 0 2 9 13 -4 6 8 5 0 3 25 24 1 15
6 Abonyi KID FC Tápiógyörgye KSK 3 1 2 0 10 6 4 5 5 3 0 2 18 14 4 9 8 4 2 2 28 20 8 14
7 Abonyi KID FC Úri KSK 3 2 0 1 11 6 5 6 5 2 0 3 10 15 -5 6 8 4 0 4 21 21 0 12
8 Abonyi KID FC Nyáregyházi SE 5 3 0 2 10 9 1 9 3 1 0 2 7 8 -1 3 8 4 0 4 17 17 0 12
9 Abonyi KID FC Inárcs VSE 4 2 1 1 14 9 5 7 4 1 1 2 3 4 -1 4 8 3 2 3 17 13 4 11
10 Abonyi KID FC Tápiószőlős KSE 5 2 1 2 12 9 3 7 3 1 0 2 11 14 -3 3 8 3 1 4 23 23 0 10
11 Abonyi KID FC Sülysápi SE 2 1 0 1 7 10 -3 3 6 2 1 3 13 16 -3 7 8 3 1 4 20 26 -6 10
12 Abonyi KID FC Nagykőrösi Kinizsi SE II. 4 1 1 2 9 10 -1 4 4 1 1 2 7 10 -3 4 8 2 2 4 16 20 -4 8
13 Abonyi KID FC Galgahévíz SK 4 2 0 2 11 11 0 6 4 0 1 3 11 20 -9 1 8 2 1 5 22 31 -9 7
14 Abonyi KID FC Újszilvás KSE 4 1 0 3 10 10 0 3 4 1 0 3 1 6 -5 3 8 2 0 6 11 16 -5 6
15 Abonyi KID FC GEAC-FISE 4 2 0 2 5 10 -5 6 4 0 0 4 8 16 -8 0 8 2 0 6 13 26 -13 6
16 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 4 1 1 2 5 7 -2 4 4 0 2 2 6 10 -4 2 8 1 3 4 11 17 -6 6
 
Abonyi KID FC
--2 - 3-2 - 1-1 - 1--0 - 2-----
Albertirsa SE
--5 - 1---4 - 2-3 - 2---5 - 21 - 0-
Dánszentmiklós KSK
-3 - 5-6 - 4-3 - 2--------3 - 2
Dány KSK
--1 - 2----4 - 3--5 - 26 - 4---
Galgahévíz SK
2 - 1-------2 - 34 - 2--3 - 5--
GEAC-FISE
--0 - 5----2 - 1--1 - 0---2 - 4
Inárcs VSE
3 - 33 - 0------4 - 1---4 - 5--
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
---------3 - 32 - 5--0 - 14 - 1
Nyáregyházi SE
----4 - 3-1 - 0--2 - 12 - 3---1 - 2
Pilisi LK II.
---1 - 2-6 - 1-3 - 1---3 - 1-4 - 0-
Sülysápi SE
-----3 - 2----4 - 8----
Tápiógyörgye KSK
2 - 2---3 - 3---------5 - 1
Tápiószőlős KSE
-1 - 42 - 1-7 - 1-0 - 02 - 3-------
Újlengyel DSE
---5 - 3-5 - 4----1 - 3--1 - 0-
Újszilvás KSE
--3 - 0---0 - 1-2 - 3---5 - 6--
Úri KSK
3 - 0---------6 - 2--2 - 4-

Meccsek

Dány KSK

2019. 08. 17. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 08. 17. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Dány KSK
2019. 08. 24. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Tápiószőlős KSE
2019. 08. 31. 16:30
Pilisi LK Sporttelep
2019. 08. 31. 16:30
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Dány KSK
2019. 09. 07. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2019. 09. 07. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Dánszentmiklós KSK
2019. 09. 15. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2019. 09. 15. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Dány KSK
2019. 09. 21. 16:00
Dány KSK Sporttelep
2019. 09. 21. 16:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Nyáregyházi SE
2019. 09. 28. 16:00
Abonyi sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Dány KSK
2019. 11. 30. 13:30
Dány KSK Sporttelep
2019. 11. 30. 13:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Tápiógyörgye KSK
2019. 10. 12. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2019. 10. 12. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Dány KSK
2019. 10. 19. 14:00
Dány KSK Sporttelep
2019. 10. 19. 14:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Úri KSK
2019. 10. 27. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 10. 27. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Dány KSK
2019. 11. 02. 13:30
Dány KSK Sporttelep
2019. 11. 02. 13:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Galgahévíz SK
2019. 11. 09. 13:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 11. 09. 13:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Dány KSK
2019. 11. 17. 13:00
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Dány KSK
2019. 11. 23. 13:00
Dány KSK Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Újszilvás KSE
2020. 02. 23. 14:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 02. 23. 14:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Albertirsa SE
2020. 03. 01. 14:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 03. 01. 14:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Dány KSK
2020. 03. 08. 14:30
Dány KSK Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Pilisi LK II.
2020. 03. 14. 15:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Dány KSK
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 30.
Újlengyel DSE
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
06. 30.
Dány KSK
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 30.
Abonyi KID FC
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
06. 30.
Dány KSK
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 30.
Sülysápi SE
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Dány KSK
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 30.
GEAC-FISE
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
06. 30.
Dány KSK
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 30.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
06. 30.
Dány KSK

Tápiógyörgye KSK

2019. 08. 18. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 08. 18. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Tápiógyörgye KSK
2019. 08. 25. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Abonyi KID FC
2019. 08. 31. 16:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 08. 31. 16:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Tápiógyörgye KSK
2019. 09. 07. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2019. 09. 07. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Tápiógyörgye KSK
2019. 09. 15. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Úri KSK
2019. 09. 22. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 09. 22. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Tápiógyörgye KSK
2019. 09. 29. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Galgahévíz SK
2019. 11. 30. 13:30
Dány KSK Sporttelep
2019. 11. 30. 13:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Tápiógyörgye KSK
2019. 10. 13. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Inárcs VSE
2019. 10. 20. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Tápiógyörgye KSK
2019. 10. 27. 13:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Albertirsa SE
2019. 11. 03. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Tápiógyörgye KSK
2019. 11. 10. 13:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Pilisi LK II.
2019. 11. 17. 13:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Tápiógyörgye KSK
2019. 11. 24. 13:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Újlengyel DSE
2020. 02. 23. 14:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 02. 23. 14:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Nyáregyházi SE
2020. 02. 29. 14:00
Abonyi sportpálya
2020. 02. 29. 14:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Tápiógyörgye KSK
2020. 03. 08. 14:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 03. 14. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Sülysápi SE
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
06. 30.
GEAC-FISE
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
06. 30.
Dány KSK
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
06. 30.
Újszilvás KSE
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple