Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 9. forduló

2019.10.12 - 15:00

Úri, Úri sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
ZSÉLYI CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZEHOFNER JÓZSEF, SZAPINSZKI ÁGNES
Úri KSK
Galgahévíz SK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

28'

MOVIK MARTIN
BALATONI BALÁZS

85'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Albertirsa SE Albertirsa SE 9 8 0 1 29 15 14 24 8.2
2 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 9 6 0 3 29 28 1 18 9.3
3 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 9 5 2 2 32 20 12 17 10.9
4 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 9 5 1 3 24 15 9 16 9.4
5 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 9 5 1 3 24 20 4 16 8.7
6 Dány KSK Dány KSK 9 5 1 3 26 25 1 16 6.2
7 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 9 4 1 4 27 24 3 13 8
8 Úri KSK Úri KSK 9 4 1 4 22 22 0 13 9.4
9 Inárcs VSE Inárcs VSE 9 3 2 4 17 17 0 11 6.9
10 Sülysápi SE Sülysápi SE 9 3 2 4 21 27 -6 11 9.3
11 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 9 4 0 5 18 19 -1 9 8.9 (-3 pont)
12 GEAC-FISE GEAC-FISE 9 3 0 6 16 27 -11 9 7.8
13 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 9 2 3 4 15 18 -3 9 10.3
14 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 9 2 2 5 17 23 -6 8 8.2
15 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 9 2 2 5 23 32 -9 8 7
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 9 2 0 7 12 20 -8 6 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újszilvás KSE Tápiógyörgye KSK 4 4 0 0 5 1 4 12 5 3 0 2 11 9 2 9 9 7 0 2 16 10 6 21
2 Újszilvás KSE Albertirsa SE 5 3 1 1 8 3 5 10 4 3 0 1 7 4 3 9 9 6 1 2 15 7 8 19
3 Újszilvás KSE Pilisi LK II. 5 3 2 0 7 2 5 11 4 2 2 0 5 3 2 8 9 5 4 0 12 5 7 19
4 Újszilvás KSE Úri KSK 4 3 0 1 8 4 4 9 5 2 0 3 6 6 0 6 9 5 0 4 14 10 4 15
5 Újszilvás KSE Dány KSK 4 3 1 0 11 7 4 10 5 1 2 2 2 9 -7 5 9 4 3 2 13 16 -3 15
6 Újszilvás KSE Újlengyel DSE 5 3 0 2 8 5 3 9 4 1 0 3 5 8 -3 3 9 4 0 5 13 13 0 12
7 Újszilvás KSE Tápiószőlős KSE 5 2 1 2 6 5 1 7 4 1 2 1 8 7 1 5 9 3 3 3 14 12 2 12
8 Újszilvás KSE Abonyi KID FC 5 2 2 1 5 2 3 8 4 1 1 2 3 6 -3 4 9 3 3 3 8 8 0 12
9 Újszilvás KSE Dánszentmiklós KSK 5 2 1 2 12 7 5 7 4 1 1 2 4 4 0 4 9 3 2 4 16 11 5 11
10 Újszilvás KSE Galgahévíz SK 4 2 2 0 6 2 4 8 5 1 0 4 4 13 -9 3 9 3 2 4 10 15 -5 11
11 Újszilvás KSE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 5 2 0 3 6 7 -1 6 4 1 1 2 3 4 -1 4 9 3 1 5 9 11 -2 10
12 Újszilvás KSE Inárcs VSE 4 1 1 2 5 6 -1 4 5 1 3 1 3 3 0 6 9 2 4 3 8 9 -1 10
13 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 4 1 2 1 4 4 0 5 5 1 1 3 2 7 -5 4 9 2 3 4 6 11 -5 9
14 Újszilvás KSE Sülysápi SE 3 1 1 1 4 5 -1 4 6 1 1 4 5 10 -5 4 9 2 2 5 9 15 -6 8
15 Újszilvás KSE GEAC-FISE 4 1 1 2 4 8 -4 4 5 1 0 4 2 6 -4 3 9 2 1 6 6 14 -8 7
16 Újszilvás KSE Nyáregyházi SE 6 2 1 3 5 6 -1 4 3 0 2 1 4 5 -1 2 9 2 3 4 9 11 -2 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újszilvás KSE Albertirsa SE 5 5 0 0 18 7 11 15 4 3 0 1 11 8 3 9 9 8 0 1 29 15 14 24
2 Újszilvás KSE Újlengyel DSE 5 3 0 2 13 14 -1 9 4 3 0 1 16 14 2 9 9 6 0 3 29 28 1 18
3 Újszilvás KSE Tápiógyörgye KSK 4 2 2 0 14 6 8 8 5 3 0 2 18 14 4 9 9 5 2 2 32 20 12 17
4 Újszilvás KSE Pilisi LK II. 5 4 0 1 17 5 12 12 4 1 1 2 7 10 -3 4 9 5 1 3 24 15 9 16
5 Újszilvás KSE Dánszentmiklós KSK 5 3 1 1 16 14 2 10 4 2 0 2 8 6 2 6 9 5 1 3 24 20 4 16
6 Újszilvás KSE Dány KSK 4 3 0 1 16 11 5 9 5 2 1 2 10 14 -4 7 9 5 1 3 26 25 1 16
7 Újszilvás KSE Tápiószőlős KSE 5 2 1 2 12 9 3 7 4 2 0 2 15 15 0 6 9 4 1 4 27 24 3 13
8 Újszilvás KSE Úri KSK 4 2 1 1 12 7 5 7 5 2 0 3 10 15 -5 6 9 4 1 4 22 22 0 13
9 Újszilvás KSE Inárcs VSE 4 2 1 1 14 9 5 7 5 1 1 3 3 8 -5 4 9 3 2 4 17 17 0 11
10 Újszilvás KSE Sülysápi SE 3 1 1 1 8 11 -3 4 6 2 1 3 13 16 -3 7 9 3 2 4 21 27 -6 11
11 Újszilvás KSE Nyáregyházi SE 6 3 0 3 11 11 0 6 3 1 0 2 7 8 -1 3 9 4 0 5 18 19 -1 9
12 Újszilvás KSE GEAC-FISE 4 2 0 2 5 10 -5 6 5 1 0 4 11 17 -6 3 9 3 0 6 16 27 -11 9
13 Újszilvás KSE Abonyi KID FC 5 2 1 2 9 8 1 7 4 0 2 2 6 10 -4 2 9 2 3 4 15 18 -3 9
14 Újszilvás KSE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 5 1 1 3 10 13 -3 4 4 1 1 2 7 10 -3 4 9 2 2 5 17 23 -6 8
15 Újszilvás KSE Galgahévíz SK 4 2 0 2 11 11 0 6 5 0 2 3 12 21 -9 2 9 2 2 5 23 32 -9 8
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 4 1 0 3 10 10 0 3 5 1 0 4 2 10 -8 3 9 2 0 7 12 20 -8 6
 
Abonyi KID FC
--2 - 3-2 - 1-1 - 1--0 - 2---4 - 1-
Albertirsa SE
--5 - 1---4 - 2-3 - 2---5 - 21 - 0-
Dánszentmiklós KSK
-3 - 5-6 - 4-3 - 2--1 - 1-----3 - 2
Dány KSK
--1 - 2----4 - 3--5 - 26 - 4---
Galgahévíz SK
2 - 1-------2 - 34 - 2--3 - 5--
GEAC-FISE
--0 - 5----2 - 1--1 - 0---2 - 4
Inárcs VSE
3 - 33 - 0------4 - 1---4 - 5--
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
-----1 - 3---3 - 32 - 5--0 - 14 - 1
Nyáregyházi SE
-1 - 2--4 - 3-1 - 0--2 - 12 - 3---1 - 2
Pilisi LK II.
---1 - 2-6 - 1-3 - 1---3 - 1-4 - 0-
Sülysápi SE
---1 - 1-3 - 2----4 - 8----
Tápiógyörgye KSK
2 - 2---3 - 3-4 - 0-------5 - 1
Tápiószőlős KSE
-1 - 42 - 1-7 - 1-0 - 02 - 3-------
Újlengyel DSE
---5 - 3-5 - 4----1 - 3-1 - 41 - 0-
Újszilvás KSE
--3 - 0---0 - 1-2 - 3---5 - 6--
Úri KSK
3 - 0---1 - 1-----6 - 2--2 - 4-

Meccsek

Úri KSK

2019. 08. 18. 17:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Úri KSK
2019. 08. 24. 17:00
Úri sportpálya
2019. 08. 24. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Újlengyel DSE
2019. 09. 01. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 09. 01. 16:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Úri KSK
2019. 09. 08. 16:30
Úri sportpálya
2019. 09. 08. 16:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Abonyi KID FC
2019. 09. 15. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Úri KSK
2019. 09. 21. 16:00
Úri sportpálya
2019. 09. 21. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Sülysápi SE
2019. 09. 28. 16:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Úri KSK
2019. 10. 06. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 10. 06. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Úri KSK
2019. 10. 12. 15:00
Úri sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Galgahévíz SK
2019. 10. 19. 14:00
Dány KSK Sporttelep
2019. 10. 19. 14:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Úri KSK
2019. 10. 26. 13:30
Úri sportpálya
2019. 10. 26. 13:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Inárcs VSE
2019. 11. 03. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Úri KSK
2019. 11. 09. 13:30
Tápiósági sportpálya
2019. 11. 09. 13:30
Tápiósági sportpálya
Úri KSK
Albertirsa SE
2019. 11. 17. 13:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Úri KSK
2019. 11. 23. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Rákosmenti TK Sporttelep
Úri KSK
Pilisi LK II.
2020. 02. 23. 14:00
Tápiósági sportpálya
2020. 02. 23. 14:00
Tápiósági sportpálya
Úri KSK
Dánszentmiklós KSK
2020. 02. 29. 15:30
Újlengyeli sportpálya
2020. 02. 29. 15:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Úri KSK
2020. 03. 08. 14:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Úri KSK
Nyáregyházi SE
2020. 03. 14. 15:00
Abonyi sportpálya
2020. 03. 14. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Úri KSK
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
06. 30.
Úri KSK
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
GEAC-FISE
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
06. 30.
Úri KSK
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Dány KSK
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Úri KSK
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Újszilvás KSE
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
06. 30.
Úri KSK
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
06. 30.
Úri KSK

Galgahévíz SK

2019. 08. 18. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Galgahévíz SK
2019. 08. 25. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2019. 08. 25. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Pilisi LK II.
2019. 09. 01. 16:30
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 09. 01. 16:30
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Galgahévíz SK
2019. 09. 08. 16:30
Galgahévízi sportpálya
2019. 09. 08. 16:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Újlengyel DSE
2019. 09. 15. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 09. 15. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Galgahévíz SK
2019. 09. 22. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2019. 09. 22. 16:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Abonyi KID FC
2019. 09. 29. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Galgahévíz SK
2019. 10. 06. 15:00
Galgahévízi sportpálya
2019. 10. 06. 15:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Sülysápi SE
2019. 10. 12. 15:00
Úri sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Galgahévíz SK
2019. 10. 20. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2019. 10. 20. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
GEAC-FISE
2019. 10. 26. 13:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 10. 26. 13:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Galgahévíz SK
2019. 11. 02. 13:30
Dány KSK Sporttelep
2019. 11. 02. 13:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Galgahévíz SK
2019. 11. 10. 13:30
Galgahévízi sportpálya
2019. 11. 10. 13:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Inárcs VSE
2019. 11. 17. 13:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Galgahévíz SK
2019. 11. 24. 13:00
Galgahévízi sportpálya
2019. 11. 24. 13:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Albertirsa SE
2020. 02. 23. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 02. 23. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Tápiószőlős KSE
2020. 03. 01. 14:00
Pilisi LK Sporttelep
2020. 03. 01. 14:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Galgahévíz SK
2020. 03. 08. 14:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 03. 08. 14:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Dánszentmiklós KSK
2020. 03. 14. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 03. 14. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Galgahévíz SK
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
06. 30.
Nyáregyházi SE
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
06. 30.
Galgahévíz SK
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
06. 30.
Galgahévíz SK
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
06. 30.
Úri KSK
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
06. 30.
Galgahévíz SK
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
06. 30.
Dány KSK
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Galgahévíz SK
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
06. 30.
Újszilvás KSE
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
06. 30.
Galgahévíz SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple