Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 9. forduló

2019.10.13 - 15:00

Tápiógyörgye, Tápiógyörgye KSK Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
MÁRTON LAJOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JÓZSA FERENC, ÁCS BENCE ZSIGMOND
Tápiógyörgye KSK
Inárcs VSE
90'
45'

Gólok

UNGVÁRI BENCE

5'

1 - 0

 

SIPOS ZSOLT JÁNOS

75'

2 - 0

 

SIPOS ZSOLT JÁNOS

82'

3 - 0

 

SIPOS ZSOLT JÁNOS

85'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Albertirsa SE Albertirsa SE 9 8 0 1 29 15 14 24 8.2
2 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 9 6 0 3 29 28 1 18 9.3
3 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 9 5 2 2 32 20 12 17 10.9
4 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 9 5 1 3 24 15 9 16 9.4
5 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 9 5 1 3 24 20 4 16 8.7
6 Dány KSK Dány KSK 9 5 1 3 26 25 1 16 6.2
7 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 9 4 1 4 27 24 3 13 8
8 Úri KSK Úri KSK 9 4 1 4 22 22 0 13 9.4
9 Inárcs VSE Inárcs VSE 9 3 2 4 17 17 0 11 6.9
10 Sülysápi SE Sülysápi SE 9 3 2 4 21 27 -6 11 9.3
11 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 9 4 0 5 18 19 -1 9 8.9 (-3 pont)
12 GEAC-FISE GEAC-FISE 9 3 0 6 16 27 -11 9 7.8
13 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 9 2 3 4 15 18 -3 9 10.3
14 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 9 2 2 5 17 23 -6 8 8.2
15 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 9 2 2 5 23 32 -9 8 7
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 9 2 0 7 12 20 -8 6 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újszilvás KSE Tápiógyörgye KSK 4 4 0 0 5 1 4 12 5 3 0 2 11 9 2 9 9 7 0 2 16 10 6 21
2 Újszilvás KSE Albertirsa SE 5 3 1 1 8 3 5 10 4 3 0 1 7 4 3 9 9 6 1 2 15 7 8 19
3 Újszilvás KSE Pilisi LK II. 5 3 2 0 7 2 5 11 4 2 2 0 5 3 2 8 9 5 4 0 12 5 7 19
4 Újszilvás KSE Úri KSK 4 3 0 1 8 4 4 9 5 2 0 3 6 6 0 6 9 5 0 4 14 10 4 15
5 Újszilvás KSE Dány KSK 4 3 1 0 11 7 4 10 5 1 2 2 2 9 -7 5 9 4 3 2 13 16 -3 15
6 Újszilvás KSE Újlengyel DSE 5 3 0 2 8 5 3 9 4 1 0 3 5 8 -3 3 9 4 0 5 13 13 0 12
7 Újszilvás KSE Tápiószőlős KSE 5 2 1 2 6 5 1 7 4 1 2 1 8 7 1 5 9 3 3 3 14 12 2 12
8 Újszilvás KSE Abonyi KID FC 5 2 2 1 5 2 3 8 4 1 1 2 3 6 -3 4 9 3 3 3 8 8 0 12
9 Újszilvás KSE Dánszentmiklós KSK 5 2 1 2 12 7 5 7 4 1 1 2 4 4 0 4 9 3 2 4 16 11 5 11
10 Újszilvás KSE Galgahévíz SK 4 2 2 0 6 2 4 8 5 1 0 4 4 13 -9 3 9 3 2 4 10 15 -5 11
11 Újszilvás KSE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 5 2 0 3 6 7 -1 6 4 1 1 2 3 4 -1 4 9 3 1 5 9 11 -2 10
12 Újszilvás KSE Inárcs VSE 4 1 1 2 5 6 -1 4 5 1 3 1 3 3 0 6 9 2 4 3 8 9 -1 10
13 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 4 1 2 1 4 4 0 5 5 1 1 3 2 7 -5 4 9 2 3 4 6 11 -5 9
14 Újszilvás KSE Sülysápi SE 3 1 1 1 4 5 -1 4 6 1 1 4 5 10 -5 4 9 2 2 5 9 15 -6 8
15 Újszilvás KSE GEAC-FISE 4 1 1 2 4 8 -4 4 5 1 0 4 2 6 -4 3 9 2 1 6 6 14 -8 7
16 Újszilvás KSE Nyáregyházi SE 6 2 1 3 5 6 -1 4 3 0 2 1 4 5 -1 2 9 2 3 4 9 11 -2 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újszilvás KSE Albertirsa SE 5 5 0 0 18 7 11 15 4 3 0 1 11 8 3 9 9 8 0 1 29 15 14 24
2 Újszilvás KSE Újlengyel DSE 5 3 0 2 13 14 -1 9 4 3 0 1 16 14 2 9 9 6 0 3 29 28 1 18
3 Újszilvás KSE Tápiógyörgye KSK 4 2 2 0 14 6 8 8 5 3 0 2 18 14 4 9 9 5 2 2 32 20 12 17
4 Újszilvás KSE Pilisi LK II. 5 4 0 1 17 5 12 12 4 1 1 2 7 10 -3 4 9 5 1 3 24 15 9 16
5 Újszilvás KSE Dánszentmiklós KSK 5 3 1 1 16 14 2 10 4 2 0 2 8 6 2 6 9 5 1 3 24 20 4 16
6 Újszilvás KSE Dány KSK 4 3 0 1 16 11 5 9 5 2 1 2 10 14 -4 7 9 5 1 3 26 25 1 16
7 Újszilvás KSE Tápiószőlős KSE 5 2 1 2 12 9 3 7 4 2 0 2 15 15 0 6 9 4 1 4 27 24 3 13
8 Újszilvás KSE Úri KSK 4 2 1 1 12 7 5 7 5 2 0 3 10 15 -5 6 9 4 1 4 22 22 0 13
9 Újszilvás KSE Inárcs VSE 4 2 1 1 14 9 5 7 5 1 1 3 3 8 -5 4 9 3 2 4 17 17 0 11
10 Újszilvás KSE Sülysápi SE 3 1 1 1 8 11 -3 4 6 2 1 3 13 16 -3 7 9 3 2 4 21 27 -6 11
11 Újszilvás KSE Nyáregyházi SE 6 3 0 3 11 11 0 6 3 1 0 2 7 8 -1 3 9 4 0 5 18 19 -1 9
12 Újszilvás KSE GEAC-FISE 4 2 0 2 5 10 -5 6 5 1 0 4 11 17 -6 3 9 3 0 6 16 27 -11 9
13 Újszilvás KSE Abonyi KID FC 5 2 1 2 9 8 1 7 4 0 2 2 6 10 -4 2 9 2 3 4 15 18 -3 9
14 Újszilvás KSE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 5 1 1 3 10 13 -3 4 4 1 1 2 7 10 -3 4 9 2 2 5 17 23 -6 8
15 Újszilvás KSE Galgahévíz SK 4 2 0 2 11 11 0 6 5 0 2 3 12 21 -9 2 9 2 2 5 23 32 -9 8
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 4 1 0 3 10 10 0 3 5 1 0 4 2 10 -8 3 9 2 0 7 12 20 -8 6
 
Abonyi KID FC
--2 - 3-2 - 1-1 - 1--0 - 2---4 - 1-
Albertirsa SE
--5 - 1---4 - 2-3 - 2---5 - 21 - 0-
Dánszentmiklós KSK
-3 - 5-6 - 4-3 - 2--1 - 1-----3 - 2
Dány KSK
--1 - 2----4 - 3--5 - 26 - 4---
Galgahévíz SK
2 - 1-------2 - 34 - 2--3 - 5--
GEAC-FISE
--0 - 5----2 - 1--1 - 0---2 - 4
Inárcs VSE
3 - 33 - 0------4 - 1---4 - 5--
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
-----1 - 3---3 - 32 - 5--0 - 14 - 1
Nyáregyházi SE
-1 - 2--4 - 3-1 - 0--2 - 12 - 3---1 - 2
Pilisi LK II.
---1 - 2-6 - 1-3 - 1---3 - 1-4 - 0-
Sülysápi SE
---1 - 1-3 - 2----4 - 8----
Tápiógyörgye KSK
2 - 2---3 - 3-4 - 0-------5 - 1
Tápiószőlős KSE
-1 - 42 - 1-7 - 1-0 - 02 - 3-------
Újlengyel DSE
---5 - 3-5 - 4----1 - 3-1 - 41 - 0-
Újszilvás KSE
--3 - 0---0 - 1-2 - 3---5 - 6--
Úri KSK
3 - 0---1 - 1-----6 - 2--2 - 4-

Meccsek

Tápiógyörgye KSK

2019. 08. 18. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 08. 18. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Tápiógyörgye KSK
2019. 08. 25. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Abonyi KID FC
2019. 08. 31. 16:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 08. 31. 16:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Tápiógyörgye KSK
2019. 09. 07. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2019. 09. 07. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Tápiógyörgye KSK
2019. 09. 15. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Úri KSK
2019. 09. 22. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 09. 22. 17:00
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
Tápiógyörgye KSK
2019. 09. 29. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Galgahévíz SK
2019. 11. 30. 13:30
Dány KSK Sporttelep
2019. 11. 30. 13:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Tápiógyörgye KSK
2019. 10. 13. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Inárcs VSE
2019. 10. 20. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Tápiógyörgye KSK
2019. 10. 27. 13:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Albertirsa SE
2019. 11. 03. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Tápiógyörgye KSK
2019. 11. 10. 13:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Pilisi LK II.
2019. 11. 17. 13:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Tápiógyörgye KSK
2019. 11. 24. 13:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Újlengyel DSE
2020. 02. 23. 14:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 02. 23. 14:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Nyáregyházi SE
2020. 02. 29. 14:00
Abonyi sportpálya
2020. 02. 29. 14:00
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
Tápiógyörgye KSK
2020. 03. 08. 14:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
2020. 03. 14. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Sülysápi SE
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
Úri KSK
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
06. 30.
GEAC-FISE
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
06. 30.
Dány KSK
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
06. 30.
Újszilvás KSE
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
06. 30.
Tápiószőlős KSE
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
06. 30.
Tápiógyörgye KSK

Inárcs VSE

2019. 08. 18. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Inárcs VSE
2019. 08. 25. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Albertirsa SE
2019. 09. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 09. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlős KSE
Inárcs VSE
2019. 09. 08. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Pilisi LK II.
2019. 09. 15. 16:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
Dánszentmiklós KSK
Inárcs VSE
2019. 09. 22. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 09. 22. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Újlengyel DSE
2019. 09. 29. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 09. 29. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SE
Inárcs VSE
2019. 10. 06. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Abonyi KID FC
2019. 10. 13. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Inárcs VSE
2019. 10. 20. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Sülysápi SE
2019. 10. 26. 13:30
Úri sportpálya
2019. 10. 26. 13:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Inárcs VSE
2019. 11. 03. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
GEAC-FISE
2019. 11. 10. 13:30
Galgahévízi sportpálya
2019. 11. 10. 13:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Inárcs VSE
2019. 11. 17. 13:00
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Dány KSK
2019. 11. 23. 13:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 11. 23. 13:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Inárcs VSE
2020. 02. 23. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 02. 23. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Újszilvás KSE
2020. 02. 29. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 02. 29. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsa SE
Inárcs VSE
2020. 03. 08. 14:30
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Tápiószőlős KSE
2020. 03. 14. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
Pilisi LK II.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Dánszentmiklós KSK
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
2020. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
06. 30.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Nyáregyházi SE
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
Abonyi KID FC
06. 30.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Tápiógyörgye KSK
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
06. 30.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Úri KSK
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
GEAC-FISE
06. 30.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Galgahévíz SK
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 30.
Inárcs VSE
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
06. 30.
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple