Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Nyugati csoport 12. forduló

2019.11.03 - 13:30

Sóskút, Sóskúti sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Nyugati csoport

Játékvezető
MÉRCSE I. LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KUN ATTILA, MÉHES DÁNIEL
Sóskút SKE
Perbál SC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

18'

BERZÉKI GÁBOR

 

0 - 2

33'

DOBOS ÁKOS JÁNOS
KÁMÁN BENCE

54'

1 - 2

 

GERGELY ANTAL

63'

2 - 2

 

BERZÉKI GÁBOR

71'

3 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Diósdi TC Diósdi TC 12 9 1 2 38 8 30 28 7.9
2 Szigethalom SC Szigethalom SC 11 9 0 2 52 16 36 27 7.5
3 Perbál SC Perbál SC 11 8 1 2 45 17 28 25 8.5
4 Délegyháza KSE Délegyháza KSE 11 7 0 4 36 26 10 21 7.8
5 Dömsödi SE Dömsödi SE 11 6 2 3 40 26 14 20 7.5
6 Sóskút SKE Sóskút SKE 11 6 0 5 29 28 1 18 6.8
7 Ecser SE Ecser SE 12 5 1 6 21 24 -3 16 8.3
8 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő II. 12 5 1 6 25 36 -11 16 7.9
9 Ócsa VSE Ócsa VSE 11 5 0 6 27 32 -5 15 7.5
10 Péceli SSE Péceli SSE 11 4 3 4 19 16 3 15 8.6
11 Kistarcsai VSC Kistarcsai VSC 11 4 1 6 23 27 -4 13 7.9
12 Gyáli BKSE Gyáli BKSE 11 4 1 6 22 29 -7 13 8.4
13 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 11 3 0 8 10 54 -44 9 8.4
14 Pátyi SE Pátyi SE 11 2 2 7 13 24 -11 8 8.6
15 Mogyoród FC II. Mogyoród FC II. 11 0 1 10 8 45 -37 1 7.7
16 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Diósdi TC 7 5 2 0 13 1 12 17 5 3 0 2 4 3 1 9 12 8 2 2 17 4 13 26
2 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Szigethalom SC 6 5 0 1 16 3 13 15 5 3 0 2 10 5 5 9 11 8 0 3 26 8 18 24
3 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Perbál SC 5 3 2 0 9 2 7 11 6 3 3 0 11 3 8 12 11 6 5 0 20 5 15 23
4 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Ecser SE 7 3 2 2 8 8 0 11 5 3 0 2 6 4 2 9 12 6 2 4 14 12 2 20
5 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Délegyháza KSE 4 2 2 0 7 5 2 8 7 3 2 2 11 5 6 11 11 5 4 2 18 10 8 19
6 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Ócsa VSE 6 2 3 1 8 7 1 9 5 2 2 1 8 7 1 8 11 4 5 2 16 14 2 17
7 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Péceli SSE 5 3 1 1 6 3 3 10 6 1 4 1 4 5 -1 7 11 4 5 2 10 8 2 17
8 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dömsödi SE 5 2 3 0 8 5 3 9 6 2 1 3 9 10 -1 7 11 4 4 3 17 15 2 16
9 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Kistarcsai VSC 5 3 1 1 6 3 3 10 6 1 1 4 4 11 -7 4 11 4 2 5 10 14 -4 14
10 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Gyáli BKSE 5 2 2 1 5 4 1 8 6 0 2 4 3 8 -5 2 11 2 4 5 8 12 -4 10
11 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) UFC Gyömrő II. 7 2 1 4 8 11 -3 7 5 0 3 2 3 5 -2 3 12 2 4 6 11 16 -5 10
12 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Sóskút SKE 6 1 2 3 3 7 -4 5 5 1 2 2 5 6 -1 5 11 2 4 5 8 13 -5 10
13 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dunavarsányi TE II. 6 2 1 3 5 10 -5 7 5 0 1 4 0 14 -14 1 11 2 2 7 5 24 -19 8
14 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Mogyoród FC II. 4 0 2 2 0 6 -6 2 7 1 2 4 4 13 -9 5 11 1 4 6 4 19 -15 7
15 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Pátyi SE 6 0 2 4 2 9 -7 2 5 0 3 2 2 5 -3 3 11 0 5 6 4 14 -10 5
16 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Diósdi TC 7 6 1 0 23 2 21 19 5 3 0 2 15 6 9 9 12 9 1 2 38 8 30 28
2 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Szigethalom SC 6 6 0 0 28 4 24 18 5 3 0 2 24 12 12 9 11 9 0 2 52 16 36 27
3 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Perbál SC 5 5 0 0 23 9 14 15 6 3 1 2 22 8 14 10 11 8 1 2 45 17 28 25
4 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Délegyháza KSE 4 4 0 0 15 7 8 12 7 3 0 4 21 19 2 9 11 7 0 4 36 26 10 21
5 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dömsödi SE 5 5 0 0 23 8 15 15 6 1 2 3 17 18 -1 5 11 6 2 3 40 26 14 20
6 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Sóskút SKE 6 3 0 3 16 17 -1 9 5 3 0 2 13 11 2 9 11 6 0 5 29 28 1 18
7 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Ecser SE 7 3 1 3 12 16 -4 10 5 2 0 3 9 8 1 6 12 5 1 6 21 24 -3 16
8 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) UFC Gyömrő II. 7 3 0 4 16 24 -8 9 5 2 1 2 9 12 -3 7 12 5 1 6 25 36 -11 16
9 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Ócsa VSE 6 3 0 3 17 19 -2 9 5 2 0 3 10 13 -3 6 11 5 0 6 27 32 -5 15
10 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Péceli SSE 5 3 1 1 11 4 7 10 6 1 2 3 8 12 -4 5 11 4 3 4 19 16 3 15
11 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Kistarcsai VSC 5 3 0 2 13 10 3 9 6 1 1 4 10 17 -7 4 11 4 1 6 23 27 -4 13
12 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Gyáli BKSE 5 4 1 0 14 9 5 13 6 0 0 6 8 20 -12 0 11 4 1 6 22 29 -7 13
13 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dunavarsányi TE II. 6 3 0 3 9 26 -17 9 5 0 0 5 1 28 -27 0 11 3 0 8 10 54 -44 9
14 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Pátyi SE 6 1 2 3 6 11 -5 5 5 1 0 4 7 13 -6 3 11 2 2 7 13 24 -11 8
15 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Mogyoród FC II. 4 0 1 3 1 15 -14 1 7 0 0 7 7 30 -23 0 11 0 1 10 8 45 -37 1
16 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Délegyháza KSE
------3 - 15 - 1---4 - 33 - 2--
Diósdi TC
2 - 03 - 1---3 - 1-6 - 04 - 0--0 - 0--5 - 0
Dömsödi SE
------5 - 2-6 - 2-1 - 0--6 - 15 - 3
Dunaharaszti MTK II.
---------------
Dunavarsányi TE II.
-0 - 4--0 - 44 - 3-3 - 1-2 - 1-0 - 13---
Ecser SE
1 - 20 - 33 - 3--1 - 0-2 - 11 - 64 - 1-----
Gyáli BKSE
--5 - 4----4 - 21 - 03 - 2----1 - 1
Kistarcsai VSC
-1 - 6--4 - 0-3 - 2--4 - 0-1 - 2---
Mogyoród FC II.
-------0 - 5--1 - 1--0 - 80 - 1
Ócsa VSE
7 - 1---4 - 0-----5 - 3-0 - 20 - 91 - 4
Pátyi SE
1 - 4-1 - 1-----3 - 21 - 20 - 00 - 2---
Péceli SSE
3 - 2---5 - 02 - 0-0 - 0----1 - 2--
Perbál SC
--3 - 2---4 - 2-7 - 0--4 - 2-5 - 3-
Sóskút SKE
-3 - 23 - 6--2 - 45 - 0---0 - 3-3 - 2--
Szigethalom SC
3 - 22 - 0--10 - 12 - 0-6 - 1-----5 - 0-
UFC Gyömrő II.
2 - 10---5 - 02 - 1-3 - 1---1 - 2-2 - 71 - 3

Meccsek

Sóskút SKE

2019. 09. 26. 17:00
Sóskúti sportpálya
2019. 09. 26. 17:00
Sóskúti sportpálya
Sóskút SKE
Dömsödi SE
2019. 08. 24. 17:00
Délegyházi sportpálya
2019. 08. 24. 17:00
Délegyházi sportpálya
Délegyháza KSE
Sóskút SKE
2019. 09. 01. 16:30
Ócsai sporttelep
2019. 09. 01. 16:30
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Sóskút SKE
2019. 09. 08. 16:30
Sóskúti sportpálya
2019. 09. 08. 16:30
Sóskúti sportpálya
Sóskút SKE
Ecser SE
2019. 09. 15. 16:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Sóskút SKE
2019. 09. 22. 16:00
Sóskúti sportpálya
2019. 09. 22. 16:00
Sóskúti sportpálya
Sóskút SKE
Diósdi TC
2019. 09. 29. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
2019. 09. 29. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
Szigethalom SC
Sóskút SKE
2019. 10. 06. 15:00
Sóskúti sportpálya
2019. 10. 06. 15:00
Sóskúti sportpálya
Sóskút SKE
Gyáli BKSE
2019. 10. 12. 15:00
Péceli sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Sóskút SKE
2019. 10. 20. 14:00
Sóskúti sportpálya
2019. 10. 20. 14:00
Sóskúti sportpálya
Sóskút SKE
Pátyi SE
2019. 11. 03. 13:30
Sóskúti sportpálya
2019. 11. 03. 13:30
Sóskúti sportpálya
Sóskút SKE
Perbál SC
2019. 11. 09. 13:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2019. 11. 09. 13:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
Sóskút SKE
2019. 11. 17. 13:00
Sóskúti sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Sóskúti sportpálya
Sóskút SKE
Mogyoród FC II.
2019. 11. 24. 13:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Sóskút SKE
2020. 02. 23. 14:00
Dömsödi sportpálya
2020. 02. 23. 14:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
02. 23. 14:00
Sóskút SKE
2020. 03. 01. 14:00
Sóskúti sportpálya
2020. 03. 01. 14:00
Sóskúti sportpálya
Sóskút SKE
03. 01. 14:00
Délegyháza KSE
2020. 03. 08. 14:30
Sóskúti sportpálya
2020. 03. 08. 14:30
Sóskúti sportpálya
Sóskút SKE
03. 08. 14:30
Ócsa VSE
2020. 03. 14. 15:00
Ecseri sportpálya
2020. 03. 14. 15:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
03. 14. 15:00
Sóskút SKE
2020. 03. 22. 15:00
Sóskúti sportpálya
2020. 03. 22. 15:00
Sóskúti sportpálya
Sóskút SKE
03. 22. 15:00
UFC Gyömrő II.
2020. 03. 29. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2020. 03. 29. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
03. 29. 14:30
Sóskút SKE
2020. 04. 05. 16:00
Sóskúti sportpálya
2020. 04. 05. 16:00
Sóskúti sportpálya
Sóskút SKE
04. 05. 16:00
Szigethalom SC
2020. 04. 12. 16:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2020. 04. 12. 16:00
Gyáli BKSE Sporttelep
Gyáli BKSE
04. 12. 16:00
Sóskút SKE
2020. 04. 19. 16:00
Sóskúti sportpálya
2020. 04. 19. 16:00
Sóskúti sportpálya
Sóskút SKE
04. 19. 16:00
Péceli SSE
2020. 04. 26. 16:30
Pátyi SE Sporttelep
2020. 04. 26. 16:30
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
04. 26. 16:30
Sóskút SKE
2020. 05. 10. 16:30
Perbál SC Sporttelep
2020. 05. 10. 16:30
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
05. 10. 16:30
Sóskút SKE
2020. 05. 17. 17:00
Sóskúti sportpálya
2020. 05. 17. 17:00
Sóskúti sportpálya
Sóskút SKE
05. 17. 17:00
Kistarcsai VSC
2020. 05. 24. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2020. 05. 24. 17:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
05. 24. 17:00
Sóskút SKE
2020. 05. 30. 17:00
Sóskúti sportpálya
2020. 05. 30. 17:00
Sóskúti sportpálya
Sóskút SKE
05. 30. 17:00
Dunavarsányi TE II.

Perbál SC

2019. 08. 18. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2019. 08. 18. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Perbál SC
2019. 08. 25. 17:00
Perbál SC Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
Szigethalom SC
2019. 09. 01. 16:30
Perbál SC Sporttelep
2019. 09. 01. 16:30
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
Gyáli BKSE
2019. 09. 08. 16:30
Perbál SC Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
Péceli SSE
2019. 09. 15. 16:00
Pátyi SE Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
Perbál SC
2019. 09. 28. 16:00
Délegyházi sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Délegyházi sportpálya
Délegyháza KSE
Perbál SC
2019. 10. 05. 15:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2019. 10. 05. 15:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
Perbál SC
2019. 10. 13. 15:00
Perbál SC Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
Mogyoród FC II.
2019. 10. 20. 14:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Perbál SC
2019. 10. 27. 13:30
Perbál SC Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
Dömsödi SE
2019. 11. 03. 13:30
Sóskúti sportpálya
2019. 11. 03. 13:30
Sóskúti sportpálya
Sóskút SKE
Perbál SC
2019. 11. 10. 13:30
Perbál SC Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
Ócsa VSE
2019. 11. 16. 13:00
Ecseri sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Perbál SC
2019. 12. 31.
Perbál SC Sporttelep
2019. 12. 31.
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
UFC Gyömrő II.
2020. 02. 23. 14:00
Perbál SC Sporttelep
2020. 02. 23. 14:00
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
02. 23. 14:00
Diósdi TC
2020. 03. 01. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
2020. 03. 01. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
Szigethalom SC
03. 01. 14:00
Perbál SC
2020. 03. 08. 14:30
Gyáli BKSE Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Gyáli BKSE Sporttelep
Gyáli BKSE
03. 08. 14:30
Perbál SC
2020. 03. 14. 15:00
Péceli sportpálya
2020. 03. 14. 15:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
03. 14. 15:00
Perbál SC
2020. 03. 22. 15:00
Perbál SC Sporttelep
2020. 03. 22. 15:00
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
03. 22. 15:00
Pátyi SE
2020. 04. 05. 16:00
Perbál SC Sporttelep
2020. 04. 05. 16:00
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
04. 05. 16:00
Délegyháza KSE
2020. 04. 12. 16:00
Perbál SC Sporttelep
2020. 04. 12. 16:00
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
04. 12. 16:00
Kistarcsai VSC
2020. 04. 19. 16:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2020. 04. 19. 16:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
04. 19. 16:00
Perbál SC
2020. 04. 26. 16:30
Perbál SC Sporttelep
2020. 04. 26. 16:30
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
04. 26. 16:30
Dunavarsányi TE II.
2020. 05. 03. 16:30
Dömsödi sportpálya
2020. 05. 03. 16:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
05. 03. 16:30
Perbál SC
2020. 05. 10. 16:30
Perbál SC Sporttelep
2020. 05. 10. 16:30
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
05. 10. 16:30
Sóskút SKE
2020. 05. 17. 17:00
Ócsai sporttelep
2020. 05. 17. 17:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
05. 17. 17:00
Perbál SC
2020. 05. 24. 17:00
Perbál SC Sporttelep
2020. 05. 24. 17:00
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
05. 24. 17:00
Ecser SE
2020. 05. 30. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő II.
05. 30. 17:00
Perbál SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom