Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Nyugati csoport 2. forduló

2019.09.12 - 19:00

Mogyoród, Ober János Sporttelep (Mogyoród)

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Nyugati csoport

Játékvezető
GÖRBE PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RESCH NORBERT, FEIGL GÁBOR
Mogyoród FC II.
UFC Gyömrő II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

76'

GERGELY TAMÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Dömsödi SE Dömsödi SE 2 2 0 0 12 5 7 6 10.5
2 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő II. 2 2 0 0 4 1 3 6 12.5
3 Diósdi TC Diósdi TC 2 1 1 0 6 1 5 4 9
4 Perbál SC Perbál SC 2 1 1 0 5 3 2 4 7.5
5 Péceli SSE Péceli SSE 2 1 1 0 3 2 1 4 9.5
6 Ecser SE Ecser SE 1 1 0 0 4 0 4 3 15
7 Gyáli BKSE Gyáli BKSE 1 1 0 0 3 2 1 3 10
8 Ócsa VSE Ócsa VSE 2 1 0 1 6 6 0 3 8
9 Délegyháza KSE Délegyháza KSE 2 1 0 1 5 5 0 3 9
10 Pátyi SE Pátyi SE 2 0 1 1 2 3 -1 1 6
11 Mogyoród FC II. Mogyoród FC II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 2
12 Szigethalom SC Szigethalom SC 1 0 0 1 3 5 -2 0 4
13 Sóskút SKE Sóskút SKE 2 0 0 2 5 9 -4 0 5
14 Kistarcsai VSC Kistarcsai VSC 2 0 0 2 2 9 -7 0 2.5
15 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 2 0 0 2 0 8 -8 0 7
16 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Perbál SC 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 3 0 3 4
2 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dömsödi SE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 4 2 2 4
3 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) UFC Gyömrő II. 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 0 2 4
4 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Péceli SSE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
5 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Diósdi TC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
6 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Ecser SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
7 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Délegyháza KSE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 4 4 0 3
8 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Ócsa VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
9 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Pátyi SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
10 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Gyáli BKSE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
11 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Mogyoród FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
12 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dunavarsányi TE II. 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1
13 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Sóskút SKE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 2 5 -3 0
14 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Kistarcsai VSC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
15 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Szigethalom SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
16 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dömsödi SE 1 1 0 0 6 2 4 3 1 1 0 0 6 3 3 3 2 2 0 0 12 5 7 6
2 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) UFC Gyömrő II. 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 4 1 3 6
3 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Diósdi TC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 6 1 5 3 2 1 1 0 6 1 5 4
4 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Perbál SC 1 1 0 0 5 3 2 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 5 3 2 4
5 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Péceli SSE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4
6 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Ecser SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
7 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Gyáli BKSE 1 1 0 0 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3
8 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Ócsa VSE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 0 1 2 6 -4 0 2 1 0 1 6 6 0 3
9 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Délegyháza KSE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 5 5 0 3
10 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Pátyi SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 1 1 2 3 -1 1
11 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Mogyoród FC II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Szigethalom SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 5 -2 0 1 0 0 1 3 5 -2 0
13 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Sóskút SKE 1 0 0 1 3 6 -3 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 5 9 -4 0
14 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Kistarcsai VSC 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 2 9 -7 0
15 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dunavarsányi TE II. 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 0 8 -8 0
16 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Délegyháza KSE
------------3 - 2--
Diósdi TC
-----------0 - 0---
Dömsödi SE
--------6 - 2------
Dunaharaszti MTK II.
---------------
Dunavarsányi TE II.
----0 - 4----------
Ecser SE
---------------
Gyáli BKSE
---------3 - 2-----
Kistarcsai VSC
-1 - 6-------------
Mogyoród FC II.
--------------0 - 1
Ócsa VSE
----4 - 0----------
Pátyi SE
----------0 - 0----
Péceli SSE
3 - 2--------------
Perbál SC
-------------5 - 3-
Sóskút SKE
--3 - 6------------
Szigethalom SC
---------------
UFC Gyömrő II.
-------3 - 1-------

Meccsek

Mogyoród FC II.

2019. 11. 30. 13:00
Ecseri sportpálya
2019. 11. 30. 13:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
INFO
Mogyoród FC II.
2019. 09. 12. 19:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2019. 09. 12. 19:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
UFC Gyömrő II.
2019. 09. 01. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2019. 09. 01. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Mogyoród FC II.
2019. 09. 07. 16:30
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2019. 09. 07. 16:30
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
Szigethalom SC
2019. 09. 15. 16:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Gyáli BKSE Sporttelep
Gyáli BKSE
Mogyoród FC II.
2019. 09. 22. 16:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2019. 09. 22. 16:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
Péceli SSE
2019. 09. 29. 16:00
Pátyi SE Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
Mogyoród FC II.
2019. 10. 13. 15:00
Perbál SC Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
Mogyoród FC II.
2019. 10. 19. 14:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2019. 10. 19. 14:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
Kistarcsai VSC
2019. 10. 26. 13:30
Délegyházi sportpálya
2019. 10. 26. 13:30
Délegyházi sportpálya
Délegyháza KSE
Mogyoród FC II.
2019. 11. 03. 13:30
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Mogyoród FC II.
2019. 11. 09. 13:30
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2019. 11. 09. 13:30
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
Dömsödi SE
2019. 11. 17. 13:00
Sóskúti sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Sóskúti sportpálya
Sóskút SKE
Mogyoród FC II.
2019. 11. 23. 13:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2019. 11. 23. 13:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
INFO
Ócsa VSE

UFC Gyömrő II.

2019. 08. 16. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 08. 16. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Kistarcsai VSC
2019. 09. 12. 19:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2019. 09. 12. 19:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
UFC Gyömrő II.
2019. 09. 01. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 09. 01. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Dunavarsányi TE II.
2019. 09. 07. 16:30
Dömsödi sportpálya
2019. 09. 07. 16:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
UFC Gyömrő II.
2019. 09. 15. 16:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Sóskút SKE
2019. 09. 22. 16:00
Ócsai sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
UFC Gyömrő II.
2019. 09. 29. 16:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Ecser SE
2019. 10. 06. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Délegyháza KSE
2019. 10. 13. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2019. 10. 13. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
UFC Gyömrő II.
2019. 10. 18. 17:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 10. 18. 17:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Szigethalom SC
2019. 10. 27. 13:30
Gyáli BKSE Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Gyáli BKSE Sporttelep
Gyáli BKSE
UFC Gyömrő II.
2019. 11. 03. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Péceli SSE
2019. 11. 10. 13:30
Pátyi SE Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
UFC Gyömrő II.
2019. 11. 24. 13:00
Perbál SC Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
INFO
UFC Gyömrő II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom