Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Nyugati csoport 2. forduló

2019.08.25 - 17:00

Páty, Pátyi SE Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Nyugati csoport

Játékvezető
KAMAL NORBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HORVÁTH ANTAL, PAPP GERGELY NORBERT
Pátyi SE
Péceli SSE
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Dömsödi SE Dömsödi SE 2 2 0 0 12 5 7 6 10.5
2 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő II. 2 2 0 0 4 1 3 6 12.5
3 Diósdi TC Diósdi TC 2 1 1 0 6 1 5 4 9
4 Perbál SC Perbál SC 2 1 1 0 5 3 2 4 7.5
5 Péceli SSE Péceli SSE 2 1 1 0 3 2 1 4 9.5
6 Ecser SE Ecser SE 1 1 0 0 4 0 4 3 15
7 Gyáli BKSE Gyáli BKSE 1 1 0 0 3 2 1 3 10
8 Ócsa VSE Ócsa VSE 2 1 0 1 6 6 0 3 8
9 Délegyháza KSE Délegyháza KSE 2 1 0 1 5 5 0 3 9
10 Pátyi SE Pátyi SE 2 0 1 1 2 3 -1 1 6
11 Mogyoród FC II. Mogyoród FC II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 2
12 Szigethalom SC Szigethalom SC 1 0 0 1 3 5 -2 0 4
13 Sóskút SKE Sóskút SKE 2 0 0 2 5 9 -4 0 5
14 Kistarcsai VSC Kistarcsai VSC 2 0 0 2 2 9 -7 0 2.5
15 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 2 0 0 2 0 8 -8 0 7
16 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Perbál SC 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 3 0 3 4
2 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dömsödi SE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 4 2 2 4
3 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) UFC Gyömrő II. 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 0 2 4
4 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Péceli SSE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
5 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Diósdi TC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
6 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Ecser SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
7 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Délegyháza KSE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 4 4 0 3
8 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Ócsa VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
9 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Pátyi SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
10 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Gyáli BKSE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
11 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Mogyoród FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
12 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dunavarsányi TE II. 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1
13 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Sóskút SKE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 2 5 -3 0
14 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Kistarcsai VSC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
15 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Szigethalom SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
16 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dömsödi SE 1 1 0 0 6 2 4 3 1 1 0 0 6 3 3 3 2 2 0 0 12 5 7 6
2 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) UFC Gyömrő II. 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 4 1 3 6
3 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Diósdi TC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 6 1 5 3 2 1 1 0 6 1 5 4
4 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Perbál SC 1 1 0 0 5 3 2 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 5 3 2 4
5 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Péceli SSE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4
6 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Ecser SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
7 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Gyáli BKSE 1 1 0 0 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3
8 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Ócsa VSE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 0 1 2 6 -4 0 2 1 0 1 6 6 0 3
9 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Délegyháza KSE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 5 5 0 3
10 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Pátyi SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 1 1 2 3 -1 1
11 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Mogyoród FC II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Szigethalom SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 5 -2 0 1 0 0 1 3 5 -2 0
13 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Sóskút SKE 1 0 0 1 3 6 -3 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 5 9 -4 0
14 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Kistarcsai VSC 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 2 9 -7 0
15 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dunavarsányi TE II. 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 0 8 -8 0
16 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Délegyháza KSE
------------3 - 2--
Diósdi TC
-----------0 - 0---
Dömsödi SE
--------6 - 2------
Dunaharaszti MTK II.
---------------
Dunavarsányi TE II.
----0 - 4----------
Ecser SE
---------------
Gyáli BKSE
---------3 - 2-----
Kistarcsai VSC
-1 - 6-------------
Mogyoród FC II.
--------------0 - 1
Ócsa VSE
----4 - 0----------
Pátyi SE
----------0 - 0----
Péceli SSE
3 - 2--------------
Perbál SC
-------------5 - 3-
Sóskút SKE
--3 - 6------------
Szigethalom SC
---------------
UFC Gyömrő II.
-------3 - 1-------

Meccsek

Pátyi SE

2019. 08. 18. 17:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2019. 08. 18. 17:00
Gyáli BKSE Sporttelep
Gyáli BKSE
Pátyi SE
2019. 08. 25. 17:00
Pátyi SE Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
Péceli SSE
2019. 09. 03. 19:00
Pátyi SE Sporttelep
2019. 09. 03. 19:00
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
Délegyháza KSE
2019. 09. 15. 16:00
Pátyi SE Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
Perbál SC
2019. 09. 21. 16:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2019. 09. 21. 16:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
Pátyi SE
2019. 09. 29. 16:00
Pátyi SE Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
Mogyoród FC II.
2019. 10. 06. 15:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Pátyi SE
2019. 10. 13. 15:00
Pátyi SE Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
ELMARDT
Dömsödi SE
2019. 10. 24. 19:00
Pátyi SE Sporttelep
2019. 10. 24. 19:00
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
Dömsödi SE
2019. 10. 20. 14:00
Sóskúti sportpálya
2019. 10. 20. 14:00
Sóskúti sportpálya
Sóskút SKE
Pátyi SE
2019. 10. 27. 13:30
Pátyi SE Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
Ócsa VSE
2019. 11. 02. 13:30
Ecseri sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Pátyi SE
2019. 11. 10. 13:30
Pátyi SE Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
UFC Gyömrő II.
2019. 11. 17. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2019. 11. 17. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
11. 17. 13:30
Pátyi SE
2019. 11. 24. 13:00
Pátyi SE Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
11. 24. 13:00
Szigethalom SC

Péceli SSE

2019. 08. 17. 17:00
Péceli sportpálya
2019. 08. 17. 17:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Délegyháza KSE
2019. 08. 25. 17:00
Pátyi SE Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
Péceli SSE
2019. 09. 08. 16:30
Perbál SC Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
Péceli SSE
2019. 09. 14. 16:00
Péceli sportpálya
2019. 09. 14. 16:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Kistarcsai VSC
2019. 09. 22. 16:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2019. 09. 22. 16:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
Péceli SSE
2019. 09. 28. 16:00
Péceli sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Dunavarsányi TE II.
2019. 10. 05. 15:00
Dömsödi sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Péceli SSE
2019. 10. 12. 15:00
Péceli sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Sóskút SKE
2019. 10. 20. 14:00
Ócsai sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Péceli SSE
2019. 10. 26. 13:30
Péceli sportpálya
2019. 10. 26. 13:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Ecser SE
2019. 11. 03. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Péceli SSE
2019. 11. 09. 13:30
Péceli sportpálya
2019. 11. 09. 13:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Diósdi TC
2019. 11. 16. 14:30
Üllő Városi Sporttelep
2019. 11. 16. 14:30
Üllő Városi Sporttelep
Szigethalom SC
11. 16. 14:30
Péceli SSE
2019. 11. 23. 13:00
Péceli sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
11. 23. 13:00
Gyáli BKSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom