Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Nyugati csoport 2. forduló

2019.08.24 - 17:00

Délegyháza, Délegyházi sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Nyugati csoport

Játékvezető
JÓZAN CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KUN ATTILA, OLÁH ATTILA
Délegyháza KSE
Sóskút SKE
90'
45'

Gólok

BAKÓ RICHÁRD

2'

1 - 0

 

NÉMETH FERENC

7'

2 - 0

 

 

2 - 1

10'

ILYÉS GERGŐ
NAGY FERENC

11'

3 - 1

 

 

3 - 2

24'

ILYÉS GERGŐ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Dömsödi SE Dömsödi SE 2 2 0 0 12 5 7 6 10.5
2 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő II. 2 2 0 0 4 1 3 6 12.5
3 Diósdi TC Diósdi TC 2 1 1 0 6 1 5 4 9
4 Perbál SC Perbál SC 2 1 1 0 5 3 2 4 7.5
5 Péceli SSE Péceli SSE 2 1 1 0 3 2 1 4 9.5
6 Ecser SE Ecser SE 1 1 0 0 4 0 4 3 15
7 Gyáli BKSE Gyáli BKSE 1 1 0 0 3 2 1 3 10
8 Ócsa VSE Ócsa VSE 2 1 0 1 6 6 0 3 8
9 Délegyháza KSE Délegyháza KSE 2 1 0 1 5 5 0 3 9
10 Pátyi SE Pátyi SE 2 0 1 1 2 3 -1 1 6
11 Mogyoród FC II. Mogyoród FC II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 2
12 Szigethalom SC Szigethalom SC 1 0 0 1 3 5 -2 0 4
13 Sóskút SKE Sóskút SKE 2 0 0 2 5 9 -4 0 5
14 Kistarcsai VSC Kistarcsai VSC 2 0 0 2 2 9 -7 0 2.5
15 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 2 0 0 2 0 8 -8 0 7
16 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Perbál SC 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 3 0 3 4
2 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dömsödi SE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 4 2 2 4
3 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) UFC Gyömrő II. 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 0 2 4
4 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Péceli SSE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
5 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Diósdi TC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
6 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Ecser SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
7 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Délegyháza KSE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 4 4 0 3
8 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Ócsa VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
9 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Pátyi SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
10 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Gyáli BKSE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
11 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Mogyoród FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
12 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dunavarsányi TE II. 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1
13 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Sóskút SKE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 2 5 -3 0
14 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Kistarcsai VSC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
15 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Szigethalom SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
16 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dömsödi SE 1 1 0 0 6 2 4 3 1 1 0 0 6 3 3 3 2 2 0 0 12 5 7 6
2 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) UFC Gyömrő II. 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 4 1 3 6
3 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Diósdi TC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 6 1 5 3 2 1 1 0 6 1 5 4
4 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Perbál SC 1 1 0 0 5 3 2 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 5 3 2 4
5 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Péceli SSE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4
6 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Ecser SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
7 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Gyáli BKSE 1 1 0 0 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3
8 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Ócsa VSE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 0 1 2 6 -4 0 2 1 0 1 6 6 0 3
9 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Délegyháza KSE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 5 5 0 3
10 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Pátyi SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 1 1 2 3 -1 1
11 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Mogyoród FC II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Szigethalom SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 5 -2 0 1 0 0 1 3 5 -2 0
13 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Sóskút SKE 1 0 0 1 3 6 -3 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 5 9 -4 0
14 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Kistarcsai VSC 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 2 9 -7 0
15 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dunavarsányi TE II. 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 0 8 -8 0
16 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Délegyháza KSE
------------3 - 2--
Diósdi TC
-----------0 - 0---
Dömsödi SE
--------6 - 2------
Dunaharaszti MTK II.
---------------
Dunavarsányi TE II.
----0 - 4----------
Ecser SE
---------------
Gyáli BKSE
---------3 - 2-----
Kistarcsai VSC
-1 - 6-------------
Mogyoród FC II.
--------------0 - 1
Ócsa VSE
----4 - 0----------
Pátyi SE
----------0 - 0----
Péceli SSE
3 - 2--------------
Perbál SC
-------------5 - 3-
Sóskút SKE
--3 - 6------------
Szigethalom SC
---------------
UFC Gyömrő II.
-------3 - 1-------

Meccsek

Délegyháza KSE

2019. 08. 17. 17:00
Péceli sportpálya
2019. 08. 17. 17:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Délegyháza KSE
2019. 08. 24. 17:00
Délegyházi sportpálya
2019. 08. 24. 17:00
Délegyházi sportpálya
Délegyháza KSE
Sóskút SKE
2019. 09. 03. 19:00
Pátyi SE Sporttelep
2019. 09. 03. 19:00
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
Délegyháza KSE
2019. 09. 08. 16:30
Ócsai sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Délegyháza KSE
2019. 09. 21. 16:00
Ecseri sportpálya
2019. 09. 21. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Délegyháza KSE
2019. 09. 28. 16:00
Délegyházi sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Délegyházi sportpálya
Délegyháza KSE
Perbál SC
2019. 10. 06. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Délegyháza KSE
2019. 10. 12. 15:00
Délegyházi sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Délegyházi sportpálya
Délegyháza KSE
Kistarcsai VSC
2019. 10. 20. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2019. 10. 20. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Délegyháza KSE
2019. 10. 26. 13:30
Délegyházi sportpálya
2019. 10. 26. 13:30
Délegyházi sportpálya
Délegyháza KSE
Mogyoród FC II.
2019. 11. 03. 13:00
Üllő Városi Sporttelep
2019. 11. 03. 13:00
Üllő Városi Sporttelep
Szigethalom SC
Délegyháza KSE
2019. 11. 09. 13:30
Délegyházi sportpálya
2019. 11. 09. 13:30
Délegyházi sportpálya
Délegyháza KSE
Dunavarsányi TE II.
2019. 11. 17. 14:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2019. 11. 17. 14:00
Gyáli BKSE Sporttelep
Gyáli BKSE
Délegyháza KSE
2019. 11. 23. 13:00
Délegyházi sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Délegyházi sportpálya
Délegyháza KSE
INFO
Dömsödi SE

Sóskút SKE

2019. 09. 26. 17:00
Sóskúti sportpálya
2019. 09. 26. 17:00
Sóskúti sportpálya
Sóskút SKE
Dömsödi SE
2019. 08. 24. 17:00
Délegyházi sportpálya
2019. 08. 24. 17:00
Délegyházi sportpálya
Délegyháza KSE
Sóskút SKE
2019. 09. 01. 16:30
Ócsai sporttelep
2019. 09. 01. 16:30
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Sóskút SKE
2019. 09. 08. 16:30
Sóskúti sportpálya
2019. 09. 08. 16:30
Sóskúti sportpálya
Sóskút SKE
Ecser SE
2019. 09. 15. 16:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Sóskút SKE
2019. 09. 22. 16:00
Sóskúti sportpálya
2019. 09. 22. 16:00
Sóskúti sportpálya
Sóskút SKE
Diósdi TC
2019. 09. 29. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
2019. 09. 29. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
Szigethalom SC
Sóskút SKE
2019. 10. 06. 15:00
Sóskúti sportpálya
2019. 10. 06. 15:00
Sóskúti sportpálya
Sóskút SKE
Gyáli BKSE
2019. 10. 12. 15:00
Péceli sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Sóskút SKE
2019. 10. 20. 14:00
Sóskúti sportpálya
2019. 10. 20. 14:00
Sóskúti sportpálya
Sóskút SKE
Pátyi SE
2019. 11. 03. 13:30
Sóskúti sportpálya
2019. 11. 03. 13:30
Sóskúti sportpálya
Sóskút SKE
Perbál SC
2019. 11. 09. 13:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2019. 11. 09. 13:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
Sóskút SKE
2019. 11. 17. 13:00
Sóskúti sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Sóskúti sportpálya
Sóskút SKE
Mogyoród FC II.
2019. 11. 24. 13:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 11. 24. 13:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
INFO
Sóskút SKE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom