Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Nyugati csoport 3. forduló

2019.09.01 - 14:30

Diósd, Diósdi TC Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Nyugati csoport

Játékvezető
NÉMETI CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HORVÁTH BÁLINT
Diósdi TC
Mogyoród FC II.
90'
45'

Gólok

PROBÁLD ATTILA ANDRÁS

2'

1 - 0

 

SZIGETI DÁVID

9'

2 - 0

 

WALLER ARTHUR EDWÁRD

26'

3 - 0

 

PULIK MÁRK

34'

4 - 0

 

SZIGETI DÁVID

37'

5 - 0

 

KUN MIHÁLY

55'

6 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő II. 3 3 0 0 9 1 8 9 14
2 Diósdi TC Diósdi TC 3 2 1 0 12 1 11 7 10.3
3 Dömsödi SE Dömsödi SE 3 2 1 0 15 8 7 7 9
4 Perbál SC Perbál SC 3 2 1 0 9 5 4 7 6.3
5 Délegyháza KSE Délegyháza KSE 3 2 0 1 9 6 3 6 9.7
6 Ecser SE Ecser SE 2 1 1 0 7 3 4 4 9
7 Péceli SSE Péceli SSE 2 1 1 0 3 2 1 4 8.5
8 Szigethalom SC Szigethalom SC 2 1 0 1 9 6 3 3 9
9 Gyáli BKSE Gyáli BKSE 2 1 0 1 5 6 -1 3 8
10 Sóskút SKE Sóskút SKE 3 1 0 2 7 9 -2 3 6.3
11 Ócsa VSE Ócsa VSE 3 1 0 2 6 8 -2 3 9.3
12 Pátyi SE Pátyi SE 3 0 1 2 3 7 -4 1 7
13 Mogyoród FC II. Mogyoród FC II. 2 0 0 2 0 7 -7 0 1.5
14 Kistarcsai VSC Kistarcsai VSC 3 0 0 3 3 15 -12 0 3.7
15 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 3 0 0 3 0 13 -13 0 6
16 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Diósdi TC 2 1 1 0 5 0 5 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 6 0 6 7
2 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Perbál SC 2 2 0 0 5 0 5 6 1 0 1 0 0 0 0 1 3 2 1 0 5 0 5 7
3 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) UFC Gyömrő II. 2 2 0 0 5 0 5 6 1 0 1 0 0 0 0 1 3 2 1 0 5 0 5 7
4 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Délegyháza KSE 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 0 1 4 2 2 3 3 2 0 1 7 4 3 6
5 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Ecser SE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 5 2 3 6
6 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dömsödi SE 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 0 1 4 3 1 3 3 1 1 1 6 5 1 4
7 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Péceli SSE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
8 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Szigethalom SC 1 1 0 0 5 1 4 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 5 4 1 3
9 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Ócsa VSE 2 0 2 0 0 0 0 2 1 0 1 0 2 2 0 1 3 0 3 0 2 2 0 3
10 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Pátyi SE 2 0 1 1 0 3 -3 1 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 2 1 1 4 -3 2
11 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Gyáli BKSE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 3 -2 1
12 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Sóskút SKE 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 0 1 2 2 5 -3 1
13 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dunavarsányi TE II. 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 0 3 -3 1 3 0 1 2 0 5 -5 1
14 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Mogyoród FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 1 1 0 5 -5 1
15 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Kistarcsai VSC 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 1 7 -6 0 3 0 0 3 1 8 -7 0
16 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) UFC Gyömrő II. 2 2 0 0 8 1 7 6 1 1 0 0 1 0 1 3 3 3 0 0 9 1 8 9
2 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Diósdi TC 2 1 1 0 6 0 6 4 1 1 0 0 6 1 5 3 3 2 1 0 12 1 11 7
3 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dömsödi SE 1 1 0 0 6 2 4 3 2 1 1 0 9 6 3 4 3 2 1 0 15 8 7 7
4 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Perbál SC 2 2 0 0 9 5 4 6 1 0 1 0 0 0 0 1 3 2 1 0 9 5 4 7
5 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Délegyháza KSE 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 0 1 6 4 2 3 3 2 0 1 9 6 3 6
6 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Ecser SE 1 0 1 0 3 3 0 1 1 1 0 0 4 0 4 3 2 1 1 0 7 3 4 4
7 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Péceli SSE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4
8 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Szigethalom SC 1 1 0 0 6 1 5 3 1 0 0 1 3 5 -2 0 2 1 0 1 9 6 3 3
9 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Gyáli BKSE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 1 0 1 5 6 -1 3
10 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Sóskút SKE 1 0 0 1 3 6 -3 0 2 1 0 1 4 3 1 3 3 1 0 2 7 9 -2 3
11 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Ócsa VSE 2 1 0 1 4 2 2 3 1 0 0 1 2 6 -4 0 3 1 0 2 6 8 -2 3
12 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Pátyi SE 2 0 1 1 1 4 -3 1 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 0 1 2 3 7 -4 1
13 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Mogyoród FC II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 6 -6 0 2 0 0 2 0 7 -7 0
14 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Kistarcsai VSC 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 0 0 2 2 9 -7 0 3 0 0 3 3 15 -12 0
15 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dunavarsányi TE II. 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 0 9 -9 0 3 0 0 3 0 13 -13 0
16 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Délegyháza KSE
------------3 - 2--
Diósdi TC
-------6 - 0---0 - 0---
Dömsödi SE
--------6 - 2------
Dunaharaszti MTK II.
---------------
Dunavarsányi TE II.
----0 - 4----------
Ecser SE
--3 - 3------------
Gyáli BKSE
---------3 - 2-----
Kistarcsai VSC
-1 - 6-------------
Mogyoród FC II.
--------------0 - 1
Ócsa VSE
----4 - 0-------0 - 2--
Pátyi SE
1 - 4---------0 - 0----
Péceli SSE
3 - 2--------------
Perbál SC
------4 - 2------5 - 3-
Sóskút SKE
--3 - 6------------
Szigethalom SC
-------6 - 1-------
UFC Gyömrő II.
----5 - 0--3 - 1-------

Meccsek

Diósdi TC

2019. 08. 18. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2019. 08. 18. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Perbál SC
2019. 08. 24. 17:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2019. 08. 24. 17:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
Diósdi TC
2019. 09. 01. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2019. 09. 01. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Mogyoród FC II.
2019. 09. 08. 16:30
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Diósdi TC
2019. 09. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2019. 09. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Dömsödi SE
2019. 09. 22. 16:00
Sóskúti sportpálya
2019. 09. 22. 16:00
Sóskúti sportpálya
Sóskút SKE
Diósdi TC
2019. 09. 29. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2019. 09. 29. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Ócsa VSE
2019. 10. 05. 15:00
Ecseri sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Diósdi TC
2019. 10. 13. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2019. 10. 13. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
UFC Gyömrő II.
2019. 10. 20. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2019. 10. 20. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Délegyháza KSE
2019. 10. 27. 13:30
Ócsai sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Ócsai sporttelep
Szigethalom SC
Diósdi TC
2019. 11. 03. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2019. 11. 03. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Gyáli BKSE
2019. 11. 09. 13:30
Péceli sportpálya
2019. 11. 09. 13:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Diósdi TC
2019. 11. 17. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2019. 11. 17. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
11. 17. 13:30
Pátyi SE

Mogyoród FC II.

2019. 11. 30. 13:00
Ecseri sportpálya
2019. 11. 30. 13:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
INFO
Mogyoród FC II.
2019. 09. 12. 19:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2019. 09. 12. 19:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
UFC Gyömrő II.
2019. 09. 01. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2019. 09. 01. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Mogyoród FC II.
2019. 09. 07. 16:30
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2019. 09. 07. 16:30
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
Szigethalom SC
2019. 09. 15. 16:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Gyáli BKSE Sporttelep
Gyáli BKSE
Mogyoród FC II.
2019. 09. 22. 16:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2019. 09. 22. 16:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
Péceli SSE
2019. 09. 29. 16:00
Pátyi SE Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
Mogyoród FC II.
2019. 10. 13. 15:00
Perbál SC Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
Mogyoród FC II.
2019. 10. 19. 14:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2019. 10. 19. 14:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
Kistarcsai VSC
2019. 10. 26. 13:30
Délegyházi sportpálya
2019. 10. 26. 13:30
Délegyházi sportpálya
Délegyháza KSE
Mogyoród FC II.
2019. 11. 03. 13:30
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Mogyoród FC II.
2019. 11. 09. 13:30
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2019. 11. 09. 13:30
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
Dömsödi SE
2019. 11. 17. 13:00
Sóskúti sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Sóskúti sportpálya
Sóskút SKE
11. 17. 13:00
Mogyoród FC II.
2019. 11. 23. 13:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2019. 11. 23. 13:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
11. 23. 13:00
Ócsa VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom