Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Nyugati csoport 8. forduló

2019.10.05 - 15:00

Kistarcsa, Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Nyugati csoport

Játékvezető
NÉMETI CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSEHI ATTILA, ANDRÁS GERGŐ CSABA
Kistarcsai VSC
Perbál SC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

3'

PALUSKA NORBERT
SZŐKE RÓBERT

35'

1 - 1

 

 

1 - 2

80'

KOVÁCS ATTILA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Diósdi TC Diósdi TC 8 6 1 1 28 5 23 19 8.8
2 Dömsödi SE Dömsödi SE 8 5 1 2 32 20 12 16 7
3 Perbál SC Perbál SC 7 5 1 1 20 12 8 16 8
4 Szigethalom SC Szigethalom SC 7 5 0 2 42 13 29 15 8.9
5 Délegyháza KSE Délegyháza KSE 7 5 0 2 26 19 7 15 8.4
6 UFC Gyömrő II. UFC Gyömrő II. 8 5 0 3 22 25 -3 15 9
7 Sóskút SKE Sóskút SKE 8 4 0 4 24 22 2 12 5.6
8 Ecser SE Ecser SE 8 3 1 4 16 19 -3 10 7.4
9 Gyáli BKSE Gyáli BKSE 7 3 0 4 19 24 -5 9 9.4
10 Ócsa VSE Ócsa VSE 8 3 0 5 20 27 -7 9 5.8
11 Péceli SSE Péceli SSE 7 2 3 2 11 8 3 9 9.1
12 Kistarcsai VSC Kistarcsai VSC 7 2 1 4 11 19 -8 7 6.9
13 Dunavarsányi TE II. Dunavarsányi TE II. 8 2 0 6 7 36 -29 6 7.9
14 Pátyi SE Pátyi SE 7 1 1 5 7 17 -10 4 9.7
15 Mogyoród FC II. Mogyoród FC II. 7 0 1 6 6 25 -19 1 7.6
16 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Diósdi TC 4 3 1 0 10 0 10 10 4 3 0 1 4 2 2 9 8 6 1 1 14 2 12 19
2 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Ecser SE 5 2 1 2 6 8 -2 7 3 3 0 0 6 1 5 9 8 5 1 2 12 9 3 16
3 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Szigethalom SC 3 3 0 0 13 1 12 9 4 2 0 2 7 4 3 6 7 5 0 2 20 5 15 15
4 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Perbál SC 3 2 1 0 5 0 5 7 4 1 3 0 5 3 2 6 7 3 4 0 10 3 7 13
5 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Délegyháza KSE 2 1 1 0 5 4 1 4 5 2 1 2 9 5 4 7 7 3 2 2 14 9 5 11
6 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Péceli SSE 3 2 1 0 4 1 3 7 4 0 4 0 0 0 0 4 7 2 5 0 4 1 3 11
7 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) UFC Gyömrő II. 5 2 1 2 6 6 0 7 3 0 3 0 3 3 0 3 8 2 4 2 9 9 0 10
8 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Ócsa VSE 5 1 3 1 4 5 -1 6 3 1 1 1 6 6 0 4 8 2 4 2 10 11 -1 10
9 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dömsödi SE 4 1 3 0 5 4 1 6 4 1 0 3 6 8 -2 3 8 2 3 3 11 12 -1 9
10 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Kistarcsai VSC 4 2 1 1 4 3 1 7 3 0 1 2 1 7 -6 1 7 2 2 3 5 10 -5 8
11 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Sóskút SKE 4 1 1 2 3 6 -3 4 4 0 2 2 3 5 -2 2 8 1 3 4 6 11 -5 6
12 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Mogyoród FC II. 3 0 2 1 0 4 -4 2 4 1 1 2 3 8 -5 4 7 1 3 3 3 12 -9 6
13 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Gyáli BKSE 3 1 1 1 4 4 0 4 4 0 1 3 2 6 -4 1 7 1 2 4 6 10 -4 5
14 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dunavarsányi TE II. 4 1 1 2 3 5 -2 4 4 0 1 3 0 12 -12 1 8 1 2 5 3 17 -14 5
15 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Pátyi SE 4 0 2 2 1 6 -5 2 3 0 2 1 2 3 -1 2 7 0 4 3 3 9 -6 4
16 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Diósdi TC 4 3 1 0 13 1 12 10 4 3 0 1 15 4 11 9 8 6 1 1 28 5 23 19
2 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dömsödi SE 4 4 0 0 18 6 12 12 4 1 1 2 14 14 0 4 8 5 1 2 32 20 12 16
3 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Perbál SC 3 3 0 0 13 7 6 9 4 2 1 1 7 5 2 7 7 5 1 1 20 12 8 16
4 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Szigethalom SC 3 3 0 0 21 2 19 9 4 2 0 2 21 11 10 6 7 5 0 2 42 13 29 15
5 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Délegyháza KSE 2 2 0 0 7 5 2 6 5 3 0 2 19 14 5 9 7 5 0 2 26 19 7 15
6 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) UFC Gyömrő II. 5 3 0 2 14 19 -5 9 3 2 0 1 8 6 2 6 8 5 0 3 22 25 -3 15
7 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Sóskút SKE 4 2 0 2 13 12 1 6 4 2 0 2 11 10 1 6 8 4 0 4 24 22 2 12
8 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Ecser SE 5 1 1 3 7 15 -8 4 3 2 0 1 9 4 5 6 8 3 1 4 16 19 -3 10
9 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Gyáli BKSE 3 3 0 0 12 8 4 9 4 0 0 4 7 16 -9 0 7 3 0 4 19 24 -5 9
10 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Ócsa VSE 5 2 0 3 12 16 -4 6 3 1 0 2 8 11 -3 3 8 3 0 5 20 27 -7 9
11 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Péceli SSE 3 2 1 0 8 2 6 7 4 0 2 2 3 6 -3 2 7 2 3 2 11 8 3 9
12 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Kistarcsai VSC 4 2 0 2 9 10 -1 6 3 0 1 2 2 9 -7 1 7 2 1 4 11 19 -8 7
13 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dunavarsányi TE II. 4 2 0 2 6 12 -6 6 4 0 0 4 1 24 -23 0 8 2 0 6 7 36 -29 6
14 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Pátyi SE 4 1 1 2 4 8 -4 4 3 0 0 3 3 9 -6 0 7 1 1 5 7 17 -10 4
15 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Mogyoród FC II. 3 0 1 2 1 10 -9 1 4 0 0 4 5 15 -10 0 7 0 1 6 6 25 -19 1
16 Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) Dunaharaszti MTK II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Délegyháza KSE
-----------4 - 33 - 2--
Diósdi TC
-3 - 1-----6 - 04 - 0--0 - 0---
Dömsödi SE
--------6 - 2-1 - 0--6 - 15 - 3
Dunaharaszti MTK II.
---------------
Dunavarsányi TE II.
-0 - 4--0 - 44 - 3---2 - 1-----
Ecser SE
1 - 20 - 33 - 3----2 - 11 - 6------
Gyáli BKSE
--5 - 4----4 - 2-3 - 2-----
Kistarcsai VSC
-1 - 6----3 - 2--4 - 0-1 - 2---
Mogyoród FC II.
----------1 - 1--0 - 80 - 1
Ócsa VSE
7 - 1---4 - 0-------0 - 20 - 91 - 4
Pátyi SE
1 - 4-------3 - 2-0 - 00 - 2---
Péceli SSE
3 - 2---5 - 0--0 - 0-------
Perbál SC
------4 - 2----4 - 2-5 - 3-
Sóskút SKE
-3 - 23 - 6--2 - 45 - 0--------
Szigethalom SC
----10 - 1--6 - 1-----5 - 0-
UFC Gyömrő II.
2 - 10---5 - 02 - 1-3 - 1-----2 - 7-

Meccsek

Kistarcsai VSC

2019. 08. 16. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2019. 08. 16. 19:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő II.
Kistarcsai VSC
2019. 08. 24. 17:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2019. 08. 24. 17:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
Diósdi TC
2019. 09. 01. 13:00
Üllő Városi Sporttelep
2019. 09. 01. 13:00
Üllő Városi Sporttelep
Szigethalom SC
Kistarcsai VSC
2019. 09. 07. 16:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2019. 09. 07. 16:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
Gyáli BKSE
2019. 09. 14. 16:00
Péceli sportpálya
2019. 09. 14. 16:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Kistarcsai VSC
2019. 09. 21. 16:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2019. 09. 21. 16:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
Pátyi SE
2019. 10. 05. 15:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2019. 10. 05. 15:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
Perbál SC
2019. 10. 12. 15:00
Délegyházi sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Délegyházi sportpálya
Délegyháza KSE
Kistarcsai VSC
2019. 10. 19. 14:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2019. 10. 19. 14:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
Kistarcsai VSC
2019. 10. 26. 13:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2019. 10. 26. 13:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
Dunavarsányi TE II.
2019. 11. 03. 13:30
Dömsödi sportpálya
2019. 11. 03. 13:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Kistarcsai VSC
2019. 11. 09. 13:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2019. 11. 09. 13:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
Sóskút SKE
2019. 11. 17. 13:00
Ócsai sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
Kistarcsai VSC
2019. 11. 23. 13:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2019. 11. 23. 13:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
Ecser SE
2020. 02. 23. 14:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2020. 02. 23. 14:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
02. 23. 14:00
UFC Gyömrő II.
2020. 03. 01. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
2020. 03. 01. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
03. 01. 14:00
Kistarcsai VSC
2020. 03. 08. 14:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2020. 03. 08. 14:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
03. 08. 14:30
Szigethalom SC
2020. 03. 14. 15:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2020. 03. 14. 15:00
Gyáli BKSE Sporttelep
Gyáli BKSE
03. 14. 15:00
Kistarcsai VSC
2020. 03. 22. 15:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2020. 03. 22. 15:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
03. 22. 15:00
Péceli SSE
2020. 03. 29. 15:30
Pátyi SE Sporttelep
2020. 03. 29. 15:30
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
03. 29. 15:30
Kistarcsai VSC
2020. 04. 12. 16:00
Perbál SC Sporttelep
2020. 04. 12. 16:00
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
04. 12. 16:00
Kistarcsai VSC
2020. 04. 19. 16:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2020. 04. 19. 16:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
04. 19. 16:00
Délegyháza KSE
2020. 04. 26. 16:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2020. 04. 26. 16:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
04. 26. 16:30
Mogyoród FC II.
2020. 05. 03. 16:30
Dunavarsányi TE Sporttelep
2020. 05. 03. 16:30
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
05. 03. 16:30
Kistarcsai VSC
2020. 05. 10. 16:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2020. 05. 10. 16:30
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
05. 10. 16:30
Dömsödi SE
2020. 05. 17. 17:00
Sóskúti sportpálya
2020. 05. 17. 17:00
Sóskúti sportpálya
Sóskút SKE
05. 17. 17:00
Kistarcsai VSC
2020. 05. 24. 17:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2020. 05. 24. 17:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
05. 24. 17:00
Ócsa VSE
2020. 05. 30. 17:00
Ecseri sportpálya
2020. 05. 30. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
05. 30. 17:00
Kistarcsai VSC

Perbál SC

2019. 08. 18. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2019. 08. 18. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Perbál SC
2019. 08. 25. 17:00
Perbál SC Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
Szigethalom SC
2019. 09. 01. 16:30
Perbál SC Sporttelep
2019. 09. 01. 16:30
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
Gyáli BKSE
2019. 09. 08. 16:30
Perbál SC Sporttelep
2019. 09. 08. 16:30
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
Péceli SSE
2019. 09. 15. 16:00
Pátyi SE Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Pátyi SE Sporttelep
Pátyi SE
Perbál SC
2019. 09. 28. 16:00
Délegyházi sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Délegyházi sportpálya
Délegyháza KSE
Perbál SC
2019. 10. 05. 15:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
2019. 10. 05. 15:00
Pecsenyiczki Mihály Sporttelep (Kistarcsa)
Kistarcsai VSC
Perbál SC
2019. 10. 13. 15:00
Perbál SC Sporttelep
2019. 10. 13. 15:00
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
Mogyoród FC II.
2019. 10. 20. 14:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE II.
Perbál SC
2019. 10. 27. 13:30
Perbál SC Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
Dömsödi SE
2019. 11. 03. 13:30
Sóskúti sportpálya
2019. 11. 03. 13:30
Sóskúti sportpálya
Sóskút SKE
Perbál SC
2019. 11. 10. 13:30
Perbál SC Sporttelep
2019. 11. 10. 13:30
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
Ócsa VSE
2019. 11. 16. 13:00
Ecseri sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Perbál SC
2019. 12. 31.
Perbál SC Sporttelep
2019. 12. 31.
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
UFC Gyömrő II.
2020. 02. 23. 14:00
Perbál SC Sporttelep
2020. 02. 23. 14:00
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
02. 23. 14:00
Diósdi TC
2020. 03. 01. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
2020. 03. 01. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
Szigethalom SC
03. 01. 14:00
Perbál SC
2020. 03. 08. 14:30
Gyáli BKSE Sporttelep
2020. 03. 08. 14:30
Gyáli BKSE Sporttelep
Gyáli BKSE
03. 08. 14:30
Perbál SC
2020. 03. 14. 15:00
Péceli sportpálya
2020. 03. 14. 15:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
03. 14. 15:00
Perbál SC
2020. 03. 22. 15:00
Perbál SC Sporttelep
2020. 03. 22. 15:00
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
03. 22. 15:00
Pátyi SE
2020. 04. 05. 16:00
Perbál SC Sporttelep
2020. 04. 05. 16:00
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
04. 05. 16:00
Délegyháza KSE
2020. 04. 12. 16:00
Perbál SC Sporttelep
2020. 04. 12. 16:00
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
04. 12. 16:00
Kistarcsai VSC
2020. 04. 19. 16:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
2020. 04. 19. 16:00
Ober János Sporttelep (Mogyoród)
Mogyoród FC II.
04. 19. 16:00
Perbál SC
2020. 04. 26. 16:30
Perbál SC Sporttelep
2020. 04. 26. 16:30
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
04. 26. 16:30
Dunavarsányi TE II.
2020. 05. 03. 16:30
Dömsödi sportpálya
2020. 05. 03. 16:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
05. 03. 16:30
Perbál SC
2020. 05. 10. 16:30
Perbál SC Sporttelep
2020. 05. 10. 16:30
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
05. 10. 16:30
Sóskút SKE
2020. 05. 17. 17:00
Ócsai sporttelep
2020. 05. 17. 17:00
Ócsai sporttelep
Ócsa VSE
05. 17. 17:00
Perbál SC
2020. 05. 24. 17:00
Perbál SC Sporttelep
2020. 05. 24. 17:00
Perbál SC Sporttelep
Perbál SC
05. 24. 17:00
Ecser SE
2020. 05. 30. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2020. 05. 30. 17:00
UFC Gyömrő Sporttelep
UFC Gyömrő II.
05. 30. 17:00
Perbál SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom