Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

U19-es bajnokság, Déli csoport 2. forduló

2019.09.15 - 10:00

Felsőpakony, Felsőpakonyi KSE Sporttelep

Pest

U19-es bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
MÉRCSE I. LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MÉHES DÁNIEL
Felsőpakonyi KSE
Dunavarsányi TE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

28'

KOVÁCS ATTILA KRISZTIÁN

 

0 - 2

47'

HABI LÁSZLÓ
IMPLOM VIKTOR

57'

1 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Százhalombattai VUK SE Százhalombattai VUK SE 2 2 0 0 17 3 14 6 7
2 Örkény SE Örkény SE 2 2 0 0 16 5 11 6 9
3 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 2 2 0 0 10 2 8 6 9
4 Dunavarsányi TE Dunavarsányi TE 2 2 0 0 3 1 2 6 11.5
5 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 2 1 0 1 11 7 4 3 6.5
6 Bolha-FTSE-Tárnok Bolha-FTSE-Tárnok 2 1 0 1 4 4 0 3 8.5
7 Halásztelek FC Halásztelek FC 2 1 0 1 5 11 -6 3 4
8 Pereg SE Pereg SE 2 0 1 1 3 8 -5 1 6
9 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 2 0 1 1 3 13 -10 1 4.5
10 Bugyi SE Bugyi SE 2 0 0 2 2 6 -4 0 4.5
11 Tököl VSE Tököl VSE 2 0 0 2 3 8 -5 0 3
12 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 2 0 0 2 2 11 -9 0 4.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Felsőpakonyi KSE Százhalombattai VUK SE 1 1 0 0 5 2 3 3 1 1 0 0 6 0 6 3 2 2 0 0 11 2 9 6
2 Felsőpakonyi KSE Örkény SE 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 4 2 2 3 2 2 0 0 9 3 6 6
3 Felsőpakonyi KSE Ráckeve VAFC 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 5 0 5 6
4 Felsőpakonyi KSE Dunavarsányi TE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
5 Felsőpakonyi KSE Alsónémedi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 5 6 -1 3 2 1 0 1 5 6 -1 3
6 Felsőpakonyi KSE Halásztelek FC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 1 0 1 3 6 -3 3
7 Felsőpakonyi KSE Bolha-FTSE-Tárnok 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
8 Felsőpakonyi KSE Tököl VSE 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 2 4 -2 1
9 Felsőpakonyi KSE Bugyi SE 2 0 1 1 1 3 -2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 1 3 -2 1
10 Felsőpakonyi KSE Pereg SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 0 3 -3 1
11 Felsőpakonyi KSE Újhartyán VSE 1 0 0 1 0 6 -6 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 6 -6 1
12 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 2 0 0 2 1 4 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Felsőpakonyi KSE Százhalombattai VUK SE 1 1 0 0 6 2 4 3 1 1 0 0 11 1 10 3 2 2 0 0 17 3 14 6
2 Felsőpakonyi KSE Örkény SE 1 1 0 0 9 2 7 3 1 1 0 0 7 3 4 3 2 2 0 0 16 5 11 6
3 Felsőpakonyi KSE Ráckeve VAFC 1 1 0 0 6 1 5 3 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 10 2 8 6
4 Felsőpakonyi KSE Dunavarsányi TE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 3 1 2 6
5 Felsőpakonyi KSE Alsónémedi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 11 7 4 3 2 1 0 1 11 7 4 3
6 Felsőpakonyi KSE Bolha-FTSE-Tárnok 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 4 4 0 3 2 1 0 1 4 4 0 3
7 Felsőpakonyi KSE Halásztelek FC 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 2 9 -7 0 2 1 0 1 5 11 -6 3
8 Felsőpakonyi KSE Pereg SE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 0 1 1 3 8 -5 1
9 Felsőpakonyi KSE Újhartyán VSE 1 0 0 1 1 11 -10 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 3 13 -10 1
10 Felsőpakonyi KSE Bugyi SE 2 0 0 2 2 6 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 6 -4 0
11 Felsőpakonyi KSE Tököl VSE 1 0 0 1 3 7 -4 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 3 8 -5 0
12 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 2 0 0 2 2 11 -9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 11 -9 0
 
Alsónémedi SE
-----------
Bolha-FTSE-Tárnok
-----------
Bugyi SE
-1 - 2-----1 - 4---
Dunavarsányi TE
---------1 - 0-
Felsőpakonyi KSE
1 - 9--1 - 2-------
Halásztelek FC
-3 - 2---------
Örkény SE
-----9 - 2-----
Pereg SE
----------2 - 2
Ráckeve VAFC
-------6 - 1---
Százhalombattai VUK SE
6 - 2----------
Tököl VSE
------3 - 7----
Újhartyán VSE
---------1 - 11-

Meccsek

Felsőpakonyi KSE

2019. 09. 08. 10:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 09. 08. 10:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Alsónémedi SE
2019. 09. 15. 10:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 09. 15. 10:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Dunavarsányi TE
2019. 09. 21. 10:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 09. 21. 10:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Felsőpakonyi KSE
2019. 10. 08. 19:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 10. 08. 19:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 10. 05. 10:00
Ráckevei sportpálya
2019. 10. 05. 10:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Felsőpakonyi KSE
2019. 10. 29. 19:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 10. 29. 19:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
10. 29. 19:00
Újhartyán VSE
2019. 12. 31.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 12. 31.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
12. 31.
Felsőpakonyi KSE
2019. 10. 27. 10:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 10. 27. 10:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
10. 27. 10:00
Bugyi SE
2019. 11. 02. 11:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 11. 02. 11:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
11. 02. 11:00
Felsőpakonyi KSE
2019. 11. 10. 10:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 11. 10. 10:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
11. 10. 10:00
Tököl VSE
2019. 11. 17. 10:00
Százhalombattai VUK SE sportpályája
2019. 11. 17. 10:00
Százhalombattai VUK SE sportpályája
Százhalombattai VUK SE
11. 17. 10:00
Felsőpakonyi KSE

Dunavarsányi TE

2019. 10. 15. 18:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 10. 15. 18:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE
Tököl VSE
2019. 09. 15. 10:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 09. 15. 10:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Dunavarsányi TE
2019. 09. 22. 10:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 09. 22. 10:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE
Alsónémedi SE
2019. 09. 29. 10:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 09. 29. 10:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE
Százhalombattai VUK SE
2019. 10. 06. 10:00
Örkény SE Sporttelep
2019. 10. 06. 10:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Dunavarsányi TE
2019. 10. 22. 19:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 10. 22. 19:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE
Bolha-FTSE-Tárnok
2019. 10. 19. 11:00
Ráckevei sportpálya
2019. 10. 19. 11:00
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Dunavarsányi TE
2019. 10. 27. 10:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 10. 27. 10:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE
10. 27. 10:00
Újhartyán VSE
2019. 11. 03. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2019. 11. 03. 10:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
11. 03. 10:00
Dunavarsányi TE
2019. 11. 10. 10:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2019. 11. 10. 10:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
Dunavarsányi TE
11. 10. 10:00
Bugyi SE
2019. 11. 16. 10:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 11. 16. 10:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
11. 16. 10:30
Dunavarsányi TE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom