Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Regionális felnőtt futsalbajnokság, Pest megyei csoport 3. forduló

2019.10.08 - 20:30

Kistarcsa, Kistarcsai Városi Sportközpont

Pest

Regionális felnőtt futsalbajnokság, Pest megyei csoport

Játékvezető
KOVÁCS PÉTER RÓBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PÁLDI FERENC, MOLNÁR PÉTER
La Escuela Futsal Club
ISSIMO SE
40'
20'

Gólok

URBÁN GÁBOR

1'

1 - 0

 

 

1 - 1

7'

SZILÁGYI BENDEGÚZ
KÜRTI ZSOLT

9'

2 - 1

 

KÜRTI ZSOLT

12'

3 - 1

 

SZELES PATRIK

13'

4 - 1

 

 

4 - 2

13'

NAGY VILMOS ATTILA

 

4 - 3

26'

NAGY VILMOS ATTILA

 

4 - 4

32'

HEINRICH GERGELY

 

4 - 5

32'

NAGY VILMOS ATTILA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Jászkiséri SE Jászkiséri SE 3 3 0 0 47 11 36 9 7.3
2 SK Tóalmás SK Tóalmás 3 2 0 1 27 9 18 6 6.3
3 Maglódi TC Maglódi TC 2 2 0 0 10 7 3 6 4
4 Lurkó Focimánia FK Lurkó Focimánia FK 1 1 0 0 8 1 7 3 6
5 Bátonyterenyei TC Bátonyterenyei TC 2 1 0 1 16 13 3 3 4.5
6 Kincsem Lovaspark SE II. Kincsem Lovaspark SE II. 3 1 0 2 13 17 -4 3 4.7
7 ISSIMO SE ISSIMO SE 2 0 0 2 5 12 -7 0 4
8 Reactor SE-Rákospalota Reactor SE-Rákospalota 2 0 0 2 9 19 -10 0 3
9 Startolunk SE Startolunk SE 2 0 0 2 5 51 -46 0 1.5
10 La Escuela Futsal Club (Kizárva) La Escuela Futsal Club (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rubeola FC-Csömör II. (Kizárva) Rubeola FC-Csömör II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Rubeola FC-Csömör II. (Kizárva) Jászkiséri SE 2 2 0 0 15 3 12 6 1 1 0 0 3 2 1 3 3 3 0 0 18 5 13 9
2 Rubeola FC-Csömör II. (Kizárva) SK Tóalmás 2 2 0 0 14 4 10 6 1 0 1 0 3 3 0 1 3 2 1 0 17 7 10 7
3 Rubeola FC-Csömör II. (Kizárva) Bátonyterenyei TC 1 1 0 0 9 1 8 3 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 1 0 1 11 5 6 3
4 Rubeola FC-Csömör II. (Kizárva) Lurkó Focimánia FK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 0 6 3 1 1 0 0 6 0 6 3
5 Rubeola FC-Csömör II. (Kizárva) ISSIMO SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3
6 Rubeola FC-Csömör II. (Kizárva) Maglódi TC 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 2 0 6 6 0 2
7 Rubeola FC-Csömör II. (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 2 0 1 1 3 9 -6 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 1 2 3 10 -7 1
8 Rubeola FC-Csömör II. (Kizárva) Reactor SE-Rákospalota 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 1 9 -8 0 2 0 0 2 3 12 -9 0
9 Rubeola FC-Csömör II. (Kizárva) Startolunk SE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 4 23 -19 0 2 0 0 2 4 23 -19 0
10 Rubeola FC-Csömör II. (Kizárva) La Escuela Futsal Club (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rubeola FC-Csömör II. (Kizárva) Rubeola FC-Csömör II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Rubeola FC-Csömör II. (Kizárva) Jászkiséri SE 2 2 0 0 39 7 32 6 1 1 0 0 8 4 4 3 3 3 0 0 47 11 36 9
2 Rubeola FC-Csömör II. (Kizárva) SK Tóalmás 2 2 0 0 24 4 20 6 1 0 0 1 3 5 -2 0 3 2 0 1 27 9 18 6
3 Rubeola FC-Csömör II. (Kizárva) Maglódi TC 1 1 0 0 5 3 2 3 1 1 0 0 5 4 1 3 2 2 0 0 10 7 3 6
4 Rubeola FC-Csömör II. (Kizárva) Lurkó Focimánia FK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 1 7 3 1 1 0 0 8 1 7 3
5 Rubeola FC-Csömör II. (Kizárva) Bátonyterenyei TC 1 1 0 0 11 5 6 3 1 0 0 1 5 8 -3 0 2 1 0 1 16 13 3 3
6 Rubeola FC-Csömör II. (Kizárva) Kincsem Lovaspark SE II. 2 0 0 2 5 13 -8 0 1 1 0 0 8 4 4 3 3 1 0 2 13 17 -4 3
7 Rubeola FC-Csömör II. (Kizárva) ISSIMO SE 1 0 0 1 4 8 -4 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 0 2 5 12 -7 0
8 Rubeola FC-Csömör II. (Kizárva) Reactor SE-Rákospalota 1 0 0 1 4 8 -4 0 1 0 0 1 5 11 -6 0 2 0 0 2 9 19 -10 0
9 Rubeola FC-Csömör II. (Kizárva) Startolunk SE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 5 51 -46 0 2 0 0 2 5 51 -46 0
10 Rubeola FC-Csömör II. (Kizárva) La Escuela Futsal Club (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Rubeola FC-Csömör II. (Kizárva) Rubeola FC-Csömör II. (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Bátonyterenyei TC
------11 - 5---
ISSIMO SE
--4 - 8-------
Jászkiséri SE
8 - 5--------31 - 2
Kincsem Lovaspark SE II.
----1 - 84 - 5----
La Escuela Futsal Club
----------
Lurkó Focimánia FK
----------
Maglódi TC
--------5 - 3-
Reactor SE-Rákospalota
--4 - 8-------
Rubeola FC-Csömör II.
----------
SK Tóalmás
-4 - 1-------20 - 3
Startolunk SE
----------

Meccsek

La Escuela Futsal Club

ISSIMO SE

2019. 09. 23. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
2019. 09. 23. 20:30
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola (Tóalmás)
SK Tóalmás
ISSIMO SE
2019. 10. 02. 21:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 10. 02. 21:00
Csömöri Sportcsarnok
ISSIMO SE
Kincsem Lovaspark SE II.
2019. 10. 16. 21:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 10. 16. 21:00
Csömöri Sportcsarnok
ISSIMO SE
Lurkó Focimánia FK
2019. 10. 28. 20:00
Gyömrői Sportcsarnok
2019. 10. 28. 20:00
Gyömrői Sportcsarnok
Maglódi TC
ISSIMO SE
2019. 11. 06. 21:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 11. 06. 21:00
Csömöri Sportcsarnok
ISSIMO SE
Startolunk SE
2019. 11. 12. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
2019. 11. 12. 20:30
Kistarcsai Városi Sportközpont
Reactor SE-Rákospalota
ISSIMO SE
2019. 11. 20. 21:00
Csömöri Sportcsarnok
2019. 11. 20. 21:00
Csömöri Sportcsarnok
ISSIMO SE
Bátonyterenyei TC
2019. 12. 09.
Szászbereki Sportcsarnok
2019. 12. 09.
Szászbereki Sportcsarnok
Jászkiséri SE
ISSIMO SE
2020. 03. 02. 20:00
Szászbereki Sportcsarnok
2020. 03. 02. 20:00
Szászbereki Sportcsarnok
Jászkiséri SE
ISSIMO SE
2020. 03. 10. 20:15
Tápiószentmártoni Sportcsarnok
2020. 03. 10. 20:15
Tápiószentmártoni Sportcsarnok
Startolunk SE
ISSIMO SE
2020. 06. 30.
Bátonyterenyei Városi Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Bátonyterenyei Városi Sportcsarnok
Bátonyterenyei TC
06. 30.
ISSIMO SE
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
ISSIMO SE
06. 30.
SK Tóalmás
2020. 06. 30.
Szászbereki Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Szászbereki Sportcsarnok
Lurkó Focimánia FK
06. 30.
ISSIMO SE
2020. 06. 30.
Tápiószentmártoni Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Tápiószentmártoni Sportcsarnok
Kincsem Lovaspark SE II.
06. 30.
ISSIMO SE
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
ISSIMO SE
06. 30.
Reactor SE-Rákospalota
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
2020. 06. 30.
Csömöri Sportcsarnok
ISSIMO SE
06. 30.
Maglódi TC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple