Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

8. U11-es PMF7vége, I. osztály, alsóház 1. forduló

2020.01.04 - 11:35

Üllő, Üllő Városi Sportcsarnok

Pest

8. U11-es PMF7vége, I. osztály, alsóház

Játékvezető
SOÓS KRISTÓF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KAMAL NORBERT
FC Dabas
Abony KID FC
30'
15'

Gólok

ANTAL T. MÁTYÁS

8'

1 - 0

 

 

1 - 1

10'

LIPÁK JÁNOS

 

1 - 2

20'

CSIZMADIA ÁRON
TÓTH BENCE

22'

2 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Gödöllői SK U10 Gödöllői SK U10 2 2 0 0 18 3 15 6 7.5
2 Rubeola FC-Csömör Rubeola FC-Csömör 2 2 0 0 8 0 8 6 6.5
3 Dunakanyar SE  Dunakanyar SE "fekete" 2 1 1 0 9 7 2 4 5.5
4 BSE Palóc Farkasok USE BSE Palóc Farkasok USE 2 1 0 1 8 3 5 3 5.5
5 UTE II. UTE II. 2 0 2 0 8 8 0 2 4.5
6 Aramis SE Aramis SE 2 0 1 1 7 9 -2 1 4
7 Abony KID FC Abony KID FC 2 0 1 1 5 7 -2 1 4.5
8 FC Dabas FC Dabas 2 0 1 1 2 15 -13 1 4
9 Budaörs Budaörs 2 0 0 2 2 15 -13 0 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Budaörs Gödöllői SK U10 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 8 1 7 6
2 Budaörs Rubeola FC-Csömör 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 3 0 3 6
3 Budaörs UTE II. 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 1 0 3 3 0 1 2 1 1 0 6 5 1 4
4 Budaörs BSE Palóc Farkasok USE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 4 1 3 3
5 Budaörs Dunakanyar SE "fekete" 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 5 4 1 3
6 Budaörs Aramis SE 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 1 1 4 6 -2 1
7 Budaörs Abony KID FC 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 5 -3 1
8 Budaörs FC Dabas 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 1 1 1 5 -4 1
9 Budaörs Budaörs 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 0 6 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Budaörs Gödöllői SK U10 1 1 0 0 13 0 13 3 1 1 0 0 5 3 2 3 2 2 0 0 18 3 15 6
2 Budaörs Rubeola FC-Csömör 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 7 0 7 3 2 2 0 0 8 0 8 6
3 Budaörs Dunakanyar SE "fekete" 1 1 0 0 5 3 2 3 1 0 1 0 4 4 0 1 2 1 1 0 9 7 2 4
4 Budaörs BSE Palóc Farkasok USE 1 1 0 0 8 2 6 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 8 3 5 3
5 Budaörs UTE II. 1 0 1 0 4 4 0 1 1 0 1 0 4 4 0 1 2 0 2 0 8 8 0 2
6 Budaörs Aramis SE 1 0 1 0 4 4 0 1 1 0 0 1 3 5 -2 0 2 0 1 1 7 9 -2 1
7 Budaörs Abony KID FC 1 0 0 1 3 5 -2 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 5 7 -2 1
8 Budaörs FC Dabas 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 13 -13 0 2 0 1 1 2 15 -13 1
9 Budaörs Budaörs 1 0 0 1 0 7 -7 0 1 0 0 1 2 8 -6 0 2 0 0 2 2 15 -13 0
 
Abony KID FC
-----3 - 5--
Aramis SE
-------4 - 4
BSE Palóc Farkasok USE
--8 - 2-----
Budaörs
------0 - 7-
Dunakanyar SE
-5 - 3------
FC Dabas
2 - 2-------
Gödöllői SK U10
-----13 - 0--
Rubeola FC-Csömör
--1 - 0-----
UTE II.
----4 - 4---

Meccsek

FC Dabas

2020. 01. 04. 11:35
Üllő Városi Sportcsarnok
2020. 01. 04. 11:35
Üllő Városi Sportcsarnok
FC Dabas
Abony KID FC
2020. 01. 04. 12:15
Üllő Városi Sportcsarnok
2020. 01. 04. 12:15
Üllő Városi Sportcsarnok
Gödöllői SK U10
FC Dabas
2020. 01. 18. 10:45
Üllő Városi Sportcsarnok
2020. 01. 18. 10:45
Üllő Városi Sportcsarnok
FC Dabas
Rubeola FC-Csömör
2020. 01. 18. 11:55
Üllő Városi Sportcsarnok
2020. 01. 18. 11:55
Üllő Városi Sportcsarnok
Dunakanyar SE "fekete"
FC Dabas
2020. 02. 01. 09:40
Alsónémedi Sportcsarnok
2020. 02. 01. 09:40
Alsónémedi Sportcsarnok
FC Dabas
Budaörs
2020. 02. 01. 10:50
Alsónémedi Sportcsarnok
2020. 02. 01. 10:50
Alsónémedi Sportcsarnok
Aramis SE
FC Dabas
2020. 02. 09. 09:10
Kistarcsai Városi Sportközpont
2020. 02. 09. 09:10
Kistarcsai Városi Sportközpont
FC Dabas
BSE Palóc Farkasok USE
2020. 02. 09. 09:50
Kistarcsai Városi Sportközpont
2020. 02. 09. 09:50
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE II.
FC Dabas

Abony KID FC

2020. 01. 04. 11:35
Üllő Városi Sportcsarnok
2020. 01. 04. 11:35
Üllő Városi Sportcsarnok
FC Dabas
Abony KID FC
2020. 01. 04. 12:55
Üllő Városi Sportcsarnok
2020. 01. 04. 12:55
Üllő Városi Sportcsarnok
Abony KID FC
Gödöllői SK U10
2020. 01. 18. 12:15
Gyömrői Sportcsarnok
2020. 01. 18. 12:15
Gyömrői Sportcsarnok
Abony KID FC
BSE Palóc Farkasok USE
2020. 01. 18. 13:25
Gyömrői Sportcsarnok
2020. 01. 18. 13:25
Gyömrői Sportcsarnok
Aramis SE
Abony KID FC
2020. 02. 02. 09:40
Üllő Városi Sportcsarnok
2020. 02. 02. 09:40
Üllő Városi Sportcsarnok
Abony KID FC
Rubeola FC-Csömör
2020. 02. 02. 10:20
Üllő Városi Sportcsarnok
2020. 02. 02. 10:20
Üllő Városi Sportcsarnok
UTE II.
Abony KID FC
2020. 02. 22. 13:00
Üllő Városi Sportcsarnok
2020. 02. 22. 13:00
Üllő Városi Sportcsarnok
Abony KID FC
Budaörs
2020. 02. 22. 14:10
Üllő Városi Sportcsarnok
2020. 02. 22. 14:10
Üllő Városi Sportcsarnok
Dunakanyar SE "fekete"
Abony KID FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple