Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

8. U11-es PMF7vége, I. osztály, alsóház 1. forduló

2020.01.04 - 12:15

Üllő, Üllő Városi Sportcsarnok

Pest

8. U11-es PMF7vége, I. osztály, alsóház

Játékvezető
KAMAL NORBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SOÓS KRISTÓF
Gödöllői SK U10
FC Dabas
30'
15'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Gödöllői SK U10 Gödöllői SK U10 2 2 0 0 18 3 15 6 7.5
2 Rubeola FC-Csömör Rubeola FC-Csömör 2 2 0 0 8 0 8 6 6.5
3 Dunakanyar SE  Dunakanyar SE "fekete" 2 1 1 0 9 7 2 4 5.5
4 BSE Palóc Farkasok USE BSE Palóc Farkasok USE 2 1 0 1 8 3 5 3 5.5
5 UTE II. UTE II. 2 0 2 0 8 8 0 2 4.5
6 Aramis SE Aramis SE 2 0 1 1 7 9 -2 1 4
7 Abony KID FC Abony KID FC 2 0 1 1 5 7 -2 1 4.5
8 FC Dabas FC Dabas 2 0 1 1 2 15 -13 1 4
9 Budaörs Budaörs 2 0 0 2 2 15 -13 0 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Budaörs Gödöllői SK U10 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 8 1 7 6
2 Budaörs Rubeola FC-Csömör 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 3 0 3 6
3 Budaörs UTE II. 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 1 0 3 3 0 1 2 1 1 0 6 5 1 4
4 Budaörs BSE Palóc Farkasok USE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 4 1 3 3
5 Budaörs Dunakanyar SE "fekete" 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 5 4 1 3
6 Budaörs Aramis SE 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 1 1 4 6 -2 1
7 Budaörs Abony KID FC 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 5 -3 1
8 Budaörs FC Dabas 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 1 1 1 5 -4 1
9 Budaörs Budaörs 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 0 6 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Budaörs Gödöllői SK U10 1 1 0 0 13 0 13 3 1 1 0 0 5 3 2 3 2 2 0 0 18 3 15 6
2 Budaörs Rubeola FC-Csömör 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 7 0 7 3 2 2 0 0 8 0 8 6
3 Budaörs Dunakanyar SE "fekete" 1 1 0 0 5 3 2 3 1 0 1 0 4 4 0 1 2 1 1 0 9 7 2 4
4 Budaörs BSE Palóc Farkasok USE 1 1 0 0 8 2 6 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 8 3 5 3
5 Budaörs UTE II. 1 0 1 0 4 4 0 1 1 0 1 0 4 4 0 1 2 0 2 0 8 8 0 2
6 Budaörs Aramis SE 1 0 1 0 4 4 0 1 1 0 0 1 3 5 -2 0 2 0 1 1 7 9 -2 1
7 Budaörs Abony KID FC 1 0 0 1 3 5 -2 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 5 7 -2 1
8 Budaörs FC Dabas 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 13 -13 0 2 0 1 1 2 15 -13 1
9 Budaörs Budaörs 1 0 0 1 0 7 -7 0 1 0 0 1 2 8 -6 0 2 0 0 2 2 15 -13 0
 
Abony KID FC
-----3 - 5--
Aramis SE
-------4 - 4
BSE Palóc Farkasok USE
--8 - 2-----
Budaörs
------0 - 7-
Dunakanyar SE
-5 - 3------
FC Dabas
2 - 2-------
Gödöllői SK U10
-----13 - 0--
Rubeola FC-Csömör
--1 - 0-----
UTE II.
----4 - 4---

Meccsek

Gödöllői SK U10

2020. 01. 04. 12:15
Üllő Városi Sportcsarnok
2020. 01. 04. 12:15
Üllő Városi Sportcsarnok
Gödöllői SK U10
FC Dabas
2020. 01. 04. 12:55
Üllő Városi Sportcsarnok
2020. 01. 04. 12:55
Üllő Városi Sportcsarnok
Abony KID FC
Gödöllői SK U10
2020. 01. 18. 10:10
Üllő Városi Sportcsarnok
2020. 01. 18. 10:10
Üllő Városi Sportcsarnok
Gödöllői SK U10
Budaörs
2020. 01. 18. 11:20
Üllő Városi Sportcsarnok
2020. 01. 18. 11:20
Üllő Városi Sportcsarnok
UTE II.
Gödöllői SK U10
2020. 02. 02. 09:05
Hajós Alfréd Általános Iskola (Gödöllő)
2020. 02. 02. 09:05
Hajós Alfréd Általános Iskola (Gödöllő)
Dunakanyar SE "fekete"
02. 02. 09:05
Gödöllői SK U10
2020. 02. 02. 10:15
Hajós Alfréd Általános Iskola (Gödöllő)
2020. 02. 02. 10:15
Hajós Alfréd Általános Iskola (Gödöllő)
Gödöllői SK U10
02. 02. 10:15
BSE Palóc Farkasok USE

FC Dabas

2020. 01. 04. 11:35
Üllő Városi Sportcsarnok
2020. 01. 04. 11:35
Üllő Városi Sportcsarnok
FC Dabas
Abony KID FC
2020. 01. 04. 12:15
Üllő Városi Sportcsarnok
2020. 01. 04. 12:15
Üllő Városi Sportcsarnok
Gödöllői SK U10
FC Dabas
2020. 01. 18. 10:45
Üllő Városi Sportcsarnok
2020. 01. 18. 10:45
Üllő Városi Sportcsarnok
FC Dabas
Rubeola FC-Csömör
2020. 01. 18. 11:55
Üllő Városi Sportcsarnok
2020. 01. 18. 11:55
Üllő Városi Sportcsarnok
Dunakanyar SE "fekete"
FC Dabas
2020. 02. 01. 09:40
Alsónémedi Sportcsarnok
2020. 02. 01. 09:40
Alsónémedi Sportcsarnok
FC Dabas
02. 01. 09:40
Budaörs
2020. 02. 01. 10:50
Alsónémedi Sportcsarnok
2020. 02. 01. 10:50
Alsónémedi Sportcsarnok
Aramis SE
02. 01. 10:50
FC Dabas
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom