Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

8. U11-es PMF7vége, I. osztály, alsóház 2. forduló

2020.01.18 - 11:55

Üllő, Üllő Városi Sportcsarnok

Pest

8. U11-es PMF7vége, I. osztály, alsóház

Játékvezető
KOVÁCS PÉTER RÓBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR PÉTER
Dunakanyar SE "fekete"
FC Dabas
30'
15'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Gödöllői SK U10 Gödöllői SK U10 4 4 0 0 35 7 28 12 6.8
2 BSE Palóc Farkasok USE BSE Palóc Farkasok USE 4 3 0 1 14 3 11 9 6.5
3 Rubeola FC-Csömör Rubeola FC-Csömör 4 2 2 0 13 5 8 8 5.5
4 Dunakanyar SE  Dunakanyar SE "fekete" 4 2 2 0 14 11 3 8 5.8
5 UTE II. UTE II. 4 1 2 1 13 14 -1 5 5.5
6 Abony KID FC Abony KID FC 4 1 1 2 8 10 -2 4 4.5
7 FC Dabas FC Dabas 4 0 2 2 5 19 -14 2 3.5
8 Aramis SE Aramis SE 4 0 1 3 9 17 -8 1 4.3
9 Budaörs Budaörs 4 0 0 4 4 29 -25 0 2.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Budaörs Gödöllői SK U10 2 2 0 0 8 1 7 6 2 2 0 0 8 2 6 6 4 4 0 0 16 3 13 12
2 Budaörs Rubeola FC-Csömör 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 1 0 4 2 2 4 4 2 2 0 6 3 3 8
3 Budaörs BSE Palóc Farkasok USE 2 2 0 0 8 0 8 6 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 2 1 1 8 1 7 7
4 Budaörs Abony KID FC 2 0 1 1 1 4 -3 1 2 1 1 0 4 2 2 4 4 1 2 1 5 6 -1 5
5 Budaörs UTE II. 2 1 0 1 4 6 -2 3 2 0 2 0 4 4 0 2 4 1 2 1 8 10 -2 5
6 Budaörs FC Dabas 2 0 2 0 3 3 0 2 2 1 0 1 1 4 -3 3 4 1 2 1 4 7 -3 5
7 Budaörs Dunakanyar SE "fekete" 2 1 0 1 3 2 1 3 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 1 1 2 6 6 0 4
8 Budaörs Aramis SE 2 0 1 1 4 6 -2 1 2 0 0 2 1 7 -6 0 4 0 1 3 5 13 -8 1
9 Budaörs Budaörs 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 0 0 2 1 8 -7 0 4 0 1 3 2 11 -9 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Budaörs Gödöllői SK U10 2 2 0 0 25 1 24 6 2 2 0 0 10 6 4 6 4 4 0 0 35 7 28 12
2 Budaörs BSE Palóc Farkasok USE 2 2 0 0 13 2 11 6 2 1 0 1 1 1 0 3 4 3 0 1 14 3 11 9
3 Budaörs Rubeola FC-Csömör 2 1 1 0 4 3 1 4 2 1 1 0 9 2 7 4 4 2 2 0 13 5 8 8
4 Budaörs Dunakanyar SE "fekete" 2 2 0 0 7 4 3 6 2 0 2 0 7 7 0 2 4 2 2 0 14 11 3 8
5 Budaörs UTE II. 2 0 1 1 7 9 -2 1 2 1 1 0 6 5 1 4 4 1 2 1 13 14 -1 5
6 Budaörs Abony KID FC 2 0 0 2 3 6 -3 0 2 1 1 0 5 4 1 4 4 1 1 2 8 10 -2 4
7 Budaörs FC Dabas 2 0 2 0 4 4 0 2 2 0 0 2 1 15 -14 0 4 0 2 2 5 19 -14 2
8 Budaörs Aramis SE 2 0 1 1 6 7 -1 1 2 0 0 2 3 10 -7 0 4 0 1 3 9 17 -8 1
9 Budaörs Budaörs 2 0 0 2 1 9 -8 0 2 0 0 2 3 20 -17 0 4 0 0 4 4 29 -25 0
 
Abony KID FC
-0 - 1---3 - 5--
Aramis SE
2 - 3------4 - 4
BSE Palóc Farkasok USE
-5 - 08 - 2-----
Budaörs
------0 - 71 - 2
Dunakanyar SE
-5 - 3--2 - 1---
FC Dabas
2 - 2-----2 - 2-
Gödöllői SK U10
---12 - 1-13 - 0--
Rubeola FC-Csömör
--1 - 0-3 - 3---
UTE II.
----4 - 4-3 - 5-

Meccsek

Dunakanyar SE "fekete"

2020. 01. 04. 09:45
Üllő Városi Sportcsarnok
2020. 01. 04. 09:45
Üllő Városi Sportcsarnok
Dunakanyar SE "fekete"
Aramis SE
2020. 01. 04. 10:55
Üllő Városi Sportcsarnok
2020. 01. 04. 10:55
Üllő Városi Sportcsarnok
UTE II.
Dunakanyar SE "fekete"
2020. 01. 18. 09:35
Üllő Városi Sportcsarnok
2020. 01. 18. 09:35
Üllő Városi Sportcsarnok
Rubeola FC-Csömör
Dunakanyar SE "fekete"
2020. 01. 18. 11:55
Üllő Városi Sportcsarnok
2020. 01. 18. 11:55
Üllő Városi Sportcsarnok
Dunakanyar SE "fekete"
FC Dabas
2020. 02. 02. 09:05
Hajós Alfréd Általános Iskola (Gödöllő)
2020. 02. 02. 09:05
Hajós Alfréd Általános Iskola (Gödöllő)
Dunakanyar SE "fekete"
Gödöllői SK U10
2020. 02. 02. 11:25
Hajós Alfréd Általános Iskola (Gödöllő)
2020. 02. 02. 11:25
Hajós Alfréd Általános Iskola (Gödöllő)
BSE Palóc Farkasok USE
Dunakanyar SE "fekete"
2020. 02. 22. 11:50
Üllő Városi Sportcsarnok
2020. 02. 22. 11:50
Üllő Városi Sportcsarnok
Budaörs
Dunakanyar SE "fekete"
2020. 02. 22. 14:10
Üllő Városi Sportcsarnok
2020. 02. 22. 14:10
Üllő Városi Sportcsarnok
Dunakanyar SE "fekete"
Abony KID FC

FC Dabas

2020. 01. 04. 11:35
Üllő Városi Sportcsarnok
2020. 01. 04. 11:35
Üllő Városi Sportcsarnok
FC Dabas
Abony KID FC
2020. 01. 04. 12:15
Üllő Városi Sportcsarnok
2020. 01. 04. 12:15
Üllő Városi Sportcsarnok
Gödöllői SK U10
FC Dabas
2020. 01. 18. 10:45
Üllő Városi Sportcsarnok
2020. 01. 18. 10:45
Üllő Városi Sportcsarnok
FC Dabas
Rubeola FC-Csömör
2020. 01. 18. 11:55
Üllő Városi Sportcsarnok
2020. 01. 18. 11:55
Üllő Városi Sportcsarnok
Dunakanyar SE "fekete"
FC Dabas
2020. 02. 01. 09:40
Alsónémedi Sportcsarnok
2020. 02. 01. 09:40
Alsónémedi Sportcsarnok
FC Dabas
Budaörs
2020. 02. 01. 10:50
Alsónémedi Sportcsarnok
2020. 02. 01. 10:50
Alsónémedi Sportcsarnok
Aramis SE
FC Dabas
2020. 02. 09. 09:10
Kistarcsai Városi Sportközpont
2020. 02. 09. 09:10
Kistarcsai Városi Sportközpont
FC Dabas
BSE Palóc Farkasok USE
2020. 02. 09. 09:50
Kistarcsai Városi Sportközpont
2020. 02. 09. 09:50
Kistarcsai Városi Sportközpont
UTE II.
FC Dabas
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple