Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

9. U13-as PMF7vége, I. osztály, alsóház 1. forduló

2020.01.12 - 12:55

Mogyoród, Szt. László Ált. Isk., Grosics Gyula Sportcsarnok (Mogyoród) (Grosics Gyula Sportcsarnok)

Pest

9. U13-as PMF7vége, I. osztály, alsóház

Játékvezető
KAMAL NORBERT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KÁNYÁSI ISTVÁN
FC Dabas
Dunakanyar Régió UFC I.
30'
15'

Gólok

 

0 - 1

3'

LUKÁCS BÁNK

 

0 - 2

11'

LUKÁCS BÁNK

 

0 - 3

13'

LUKÁCS BÁNK

 

0 - 4

15'

LUKÁCS BÁNK

 

0 - 5

20'

HERTEL CSANÁD

 

0 - 6

21'

LUKÁCS BÁNK
SZABÓ BENCE

25'

1 - 6

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Covritas-Gödöllő U12 Covritas-Gödöllő U12 2 2 0 0 12 0 12 6 6.5
2 Dunakanyar Régió UFC I. Dunakanyar Régió UFC I. 2 2 0 0 9 2 7 6 6.5
3 UTE I. UTE I. 2 1 0 1 7 5 2 3 6.5
4 Rubeola FC-Csömör Rubeola FC-Csömör 2 1 0 1 4 3 1 3 6.5
5 Liver FC-Budaörs Liver FC-Budaörs 2 1 0 1 4 5 -1 3 2.5
6 Péceli SSE Péceli SSE 2 1 0 1 2 9 -7 3 2.5
7 ESMTK ESMTK 2 0 0 2 1 7 -6 0 2.5
8 FC Dabas FC Dabas 2 0 0 2 3 11 -8 0 2.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FC Dabas Covritas-Gödöllő U12 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 7 0 7 6
2 FC Dabas Dunakanyar Régió UFC I. 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 4 0 4 3 2 1 1 0 5 1 4 4
3 FC Dabas Rubeola FC-Csömör 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 4 1 3 4
4 FC Dabas Liver FC-Budaörs 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 1 2 4
5 FC Dabas UTE I. 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 2 0 3
6 FC Dabas Péceli SSE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 1 1 1 6 -5 1
7 FC Dabas ESMTK 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 5 -5 0
8 FC Dabas FC Dabas 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 6 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FC Dabas Covritas-Gödöllő U12 1 1 0 0 8 0 8 3 1 1 0 0 4 0 4 3 2 2 0 0 12 0 12 6
2 FC Dabas Dunakanyar Régió UFC I. 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 6 1 5 3 2 2 0 0 9 2 7 6
3 FC Dabas UTE I. 1 1 0 0 5 2 3 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 1 0 1 7 5 2 3
4 FC Dabas Rubeola FC-Csömör 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 4 3 1 3
5 FC Dabas Liver FC-Budaörs 1 1 0 0 3 2 1 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 4 5 -1 3
6 FC Dabas Péceli SSE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 8 -8 0 2 1 0 1 2 9 -7 3
7 FC Dabas ESMTK 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 1 7 -6 0
8 FC Dabas FC Dabas 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 0 0 2 3 11 -8 0
 
Covritas-Gödöllő U12
----8 - 0--
Dunakanyar Régió UFC I.
---3 - 1---
ESMTK
0 - 4------
FC Dabas
-1 - 6-----
Liver FC-Budaörs
------3 - 2
Péceli SSE
-----2 - 1-
Rubeola FC-Csömör
--3 - 1----
UTE I.
---5 - 2---

Meccsek

FC Dabas

2020. 01. 12. 11:40
Szt. László Ált. Isk., Grosics Gyula Sportcsarnok (Mogyoród)
2020. 01. 12. 11:40
Szt. László Ált. Isk., Grosics Gyula Sportcsarnok (Mogyoród)
UTE I.
FC Dabas
2020. 01. 12. 12:55
Szt. László Ált. Isk., Grosics Gyula Sportcsarnok (Mogyoród)
2020. 01. 12. 12:55
Szt. László Ált. Isk., Grosics Gyula Sportcsarnok (Mogyoród)
FC Dabas
Dunakanyar Régió UFC I.
2020. 01. 26. 11:05
Monor Városi Sportcsarnok
2020. 01. 26. 11:05
Monor Városi Sportcsarnok
ESMTK
FC Dabas
2020. 01. 26. 12:20
Monor Városi Sportcsarnok
2020. 01. 26. 12:20
Monor Városi Sportcsarnok
FC Dabas
Péceli SSE
2020. 02. 16. 09:35
Alsónémedi Sportcsarnok
2020. 02. 16. 09:35
Alsónémedi Sportcsarnok
FC Dabas
Liver FC-Budaörs
2020. 02. 16. 10:50
Alsónémedi Sportcsarnok
2020. 02. 16. 10:50
Alsónémedi Sportcsarnok
Rubeola FC-Csömör
FC Dabas
2020. 02. 16. 12:05
Alsónémedi Sportcsarnok
2020. 02. 16. 12:05
Alsónémedi Sportcsarnok
Covritas-Gödöllő U12
FC Dabas

Dunakanyar Régió UFC I.

2020. 01. 12. 11:05
Szt. László Ált. Isk., Grosics Gyula Sportcsarnok (Mogyoród)
2020. 01. 12. 11:05
Szt. László Ált. Isk., Grosics Gyula Sportcsarnok (Mogyoród)
Dunakanyar Régió UFC I.
Liver FC-Budaörs
2020. 01. 12. 12:55
Szt. László Ált. Isk., Grosics Gyula Sportcsarnok (Mogyoród)
2020. 01. 12. 12:55
Szt. László Ált. Isk., Grosics Gyula Sportcsarnok (Mogyoród)
FC Dabas
Dunakanyar Régió UFC I.
2020. 01. 26. 09:05
Monor Városi Sportcsarnok
2020. 01. 26. 09:05
Monor Városi Sportcsarnok
Dunakanyar Régió UFC I.
Rubeola FC-Csömör
2020. 01. 26. 09:45
Monor Városi Sportcsarnok
2020. 01. 26. 09:45
Monor Városi Sportcsarnok
Covritas-Gödöllő U12
Dunakanyar Régió UFC I.
2020. 02. 16. 09:00
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2020. 02. 16. 09:00
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Dunakanyar Régió UFC I.
UTE I.
2020. 02. 16. 10:15
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2020. 02. 16. 10:15
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
ESMTK
Dunakanyar Régió UFC I.
2020. 02. 16. 12:05
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2020. 02. 16. 12:05
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Dunakanyar Régió UFC I.
Péceli SSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple