Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

9. U13-as PMF7vége, I. osztály, alsóház 2. forduló

2020.01.26 - 12:20

Monor, Monor Városi Sportcsarnok

Pest

9. U13-as PMF7vége, I. osztály, alsóház

Játékvezető
MOHÁCSI ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MÁRTON LAJOS
FC Dabas
Péceli SSE
30'
15'

Gólok

SZABÓ BENCE

2'

1 - 0

 

 

1 - 1

2'

VIZKELETI HUBA
ISZTOLYKA BENCE ÁRON

23'

2 - 1

 

ISZTOLYKA BENCE ÁRON

26'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Covritas-Gödöllő U12 Covritas-Gödöllő U12 4 3 1 0 18 5 13 10 4.8
2 Dunakanyar Régió UFC I. Dunakanyar Régió UFC I. 4 2 2 0 13 6 7 8 4.3
3 UTE I. UTE I. 4 2 0 2 17 11 6 6 4.3
4 Liver FC-Budaörs Liver FC-Budaörs 4 2 0 2 9 10 -1 6 4.8
5 FC Dabas FC Dabas 4 2 0 2 9 13 -4 6 4.8
6 Péceli SSE Péceli SSE 4 2 0 2 6 14 -8 6 4.3
7 Rubeola FC-Csömör Rubeola FC-Csömör 4 1 1 2 8 12 -4 4 4.8
8 ESMTK ESMTK 4 0 0 4 4 13 -9 0 4.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ESMTK Dunakanyar Régió UFC I. 2 1 1 0 2 1 1 4 2 2 0 0 6 1 5 6 4 3 1 0 8 2 6 10
2 ESMTK UTE I. 2 2 0 0 5 1 4 6 2 1 0 1 3 2 1 3 4 3 0 1 8 3 5 9
3 ESMTK Liver FC-Budaörs 2 2 0 0 4 1 3 6 2 0 1 1 1 4 -3 1 4 2 1 1 5 5 0 7
4 ESMTK Covritas-Gödöllő U12 2 1 0 1 6 2 4 3 2 1 0 1 3 3 0 3 4 2 0 2 9 5 4 6
5 ESMTK Péceli SSE 2 1 1 0 4 1 3 4 2 0 1 1 1 6 -5 1 4 1 2 1 5 7 -2 5
6 ESMTK Rubeola FC-Csömör 2 1 0 1 3 3 0 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 1 2 4 5 -1 4
7 ESMTK FC Dabas 2 0 1 1 1 5 -4 1 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 0 2 2 1 7 -6 2
8 ESMTK ESMTK 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 0 0 2 1 5 -4 0 4 0 1 3 1 7 -6 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ESMTK Covritas-Gödöllő U12 2 1 1 0 10 2 8 4 2 2 0 0 8 3 5 6 4 3 1 0 18 5 13 10
2 ESMTK Dunakanyar Régió UFC I. 2 1 1 0 5 3 2 4 2 1 1 0 8 3 5 4 4 2 2 0 13 6 7 8
3 ESMTK UTE I. 2 1 0 1 8 6 2 3 2 1 0 1 9 5 4 3 4 2 0 2 17 11 6 6
4 ESMTK Liver FC-Budaörs 2 2 0 0 6 4 2 6 2 0 0 2 3 6 -3 0 4 2 0 2 9 10 -1 6
5 ESMTK FC Dabas 2 1 0 1 4 7 -3 3 2 1 0 1 5 6 -1 3 4 2 0 2 9 13 -4 6
6 ESMTK Péceli SSE 2 2 0 0 5 3 2 6 2 0 0 2 1 11 -10 0 4 2 0 2 6 14 -8 6
7 ESMTK Rubeola FC-Csömör 2 1 0 1 5 8 -3 3 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 1 1 2 8 12 -4 4
8 ESMTK ESMTK 2 0 0 2 1 7 -6 0 2 0 0 2 3 6 -3 0 4 0 0 4 4 13 -9 0
 
Covritas-Gödöllő U12
2 - 2---8 - 0--
Dunakanyar Régió UFC I.
---3 - 1-2 - 2-
ESMTK
0 - 4-1 - 3----
FC Dabas
-1 - 6--3 - 1--
Liver FC-Budaörs
--3 - 2---3 - 2
Péceli SSE
----3 - 22 - 1-
Rubeola FC-Csömör
--3 - 1---2 - 7
UTE I.
3 - 4--5 - 2---

Meccsek

FC Dabas

2020. 01. 12. 11:40
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2020. 01. 12. 11:40
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
UTE I.
FC Dabas
2020. 01. 12. 12:55
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2020. 01. 12. 12:55
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
FC Dabas
Dunakanyar Régió UFC I.
2020. 01. 26. 11:05
Monor Városi Sportcsarnok
2020. 01. 26. 11:05
Monor Városi Sportcsarnok
ESMTK
FC Dabas
2020. 01. 26. 12:20
Monor Városi Sportcsarnok
2020. 01. 26. 12:20
Monor Városi Sportcsarnok
FC Dabas
Péceli SSE
2020. 02. 16. 09:35
Alsónémedi Sportcsarnok
2020. 02. 16. 09:35
Alsónémedi Sportcsarnok
FC Dabas
Liver FC-Budaörs
2020. 02. 16. 10:50
Alsónémedi Sportcsarnok
2020. 02. 16. 10:50
Alsónémedi Sportcsarnok
Rubeola FC-Csömör
FC Dabas
2020. 02. 16. 12:05
Alsónémedi Sportcsarnok
2020. 02. 16. 12:05
Alsónémedi Sportcsarnok
Covritas-Gödöllő U12
FC Dabas

Péceli SSE

2020. 01. 12. 08:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2020. 01. 12. 08:30
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
Péceli SSE
Rubeola FC-Csömör
2020. 01. 12. 10:20
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
2020. 01. 12. 10:20
Szent László Általános Iskola (Mogyoród)
Covritas-Gödöllő U12
Péceli SSE
2020. 01. 26. 11:40
Monor Városi Sportcsarnok
2020. 01. 26. 11:40
Monor Városi Sportcsarnok
Péceli SSE
Liver FC-Budaörs
2020. 01. 26. 12:20
Monor Városi Sportcsarnok
2020. 01. 26. 12:20
Monor Városi Sportcsarnok
FC Dabas
Péceli SSE
2020. 02. 16. 09:35
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2020. 02. 16. 09:35
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Péceli SSE
ESMTK
2020. 02. 16. 10:50
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2020. 02. 16. 10:50
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
UTE I.
Péceli SSE
2020. 02. 16. 12:05
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
2020. 02. 16. 12:05
Berki Krisztián Sportcsarnok (Kóka)
Dunakanyar Régió UFC I.
Péceli SSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • OTP Simple