Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

8. U15-ös PMF7vége, I. osztály, alsóház 2. forduló

2020.02.01 - 12:15

Monor, Monor Városi Sportcsarnok

Pest

8. U15-ös PMF7vége, I. osztály, alsóház

Játékvezető
LACZKÓ GEORGINA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KÉRI I. ZOLTÁN, LACZKÓ ZOLTÁN
FC Dabas
Gödöllői SK U14
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

7'

PÉTERFI ZOLTÁN

 

0 - 2

8'

PÉTERFI ZOLTÁN

 

0 - 3

8'

HEGYI BARNABÁS BENDEGÚZ

 

0 - 4

18'

MIHÁLI BÁLINT
FARKAS BERTALAN

23'

1 - 4

 

 

1 - 5

24'

HÉBENSTREIT ÁRON
TÓTH OLIVÉR

35'

2 - 5

 

 

2 - 6

37'

SOMODI ATTILA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Covritas-Gödöllő U14 Covritas-Gödöllő U14 4 3 0 1 29 15 14 9 4.5
2 Liver FC-Budaörs Liver FC-Budaörs 4 2 1 1 24 5 19 7 4.5
3 Gödöllői SK U14 Gödöllői SK U14 3 2 1 0 17 11 6 7 3.3
4 Sülysápi Gyerekfoci SE Sülysápi Gyerekfoci SE 3 2 0 1 15 8 7 6 3.3
5 Rubeola FC-Csömör Rubeola FC-Csömör 3 1 0 2 5 11 -6 3 3.3
6 Jászberényi FC Jászberényi FC 3 1 0 2 8 30 -22 3 3.3
7 FC Dabas FC Dabas 4 0 0 4 7 25 -18 0 4.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FC Dabas Liver FC-Budaörs 2 2 0 0 5 1 4 6 2 1 1 0 8 0 8 4 4 3 1 0 13 1 12 10
2 FC Dabas Covritas-Gödöllő U14 2 2 0 0 7 1 6 6 2 1 0 1 4 5 -1 3 4 3 0 1 11 6 5 9
3 FC Dabas Gödöllői SK U14 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 5 3 2 3 3 2 0 1 9 5 4 6
4 FC Dabas Sülysápi Gyerekfoci SE 2 1 1 0 6 0 6 4 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 1 1 1 7 3 4 4
5 FC Dabas FC Dabas 2 0 1 1 0 4 -4 1 2 1 0 1 3 7 -4 3 4 1 1 2 3 11 -8 4
6 FC Dabas Rubeola FC-Csömör 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 0 1 2 1 4 -3 1
7 FC Dabas Jászberényi FC 2 0 0 2 1 11 -10 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 3 0 0 3 1 15 -14 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FC Dabas Covritas-Gödöllő U14 2 2 0 0 16 5 11 6 2 1 0 1 13 10 3 3 4 3 0 1 29 15 14 9
2 FC Dabas Liver FC-Budaörs 2 1 1 0 7 3 4 4 2 1 0 1 17 2 15 3 4 2 1 1 24 5 19 7
3 FC Dabas Gödöllői SK U14 1 1 0 0 8 6 2 3 2 1 1 0 9 5 4 4 3 2 1 0 17 11 6 7
4 FC Dabas Sülysápi Gyerekfoci SE 2 2 0 0 12 1 11 6 1 0 0 1 3 7 -4 0 3 2 0 1 15 8 7 6
5 FC Dabas Rubeola FC-Csömör 1 0 0 1 2 7 -5 0 2 1 0 1 3 4 -1 3 3 1 0 2 5 11 -6 3
6 FC Dabas Jászberényi FC 2 1 0 1 6 21 -15 3 1 0 0 1 2 9 -7 0 3 1 0 2 8 30 -22 3
7 FC Dabas FC Dabas 2 0 0 2 2 9 -7 0 2 0 0 2 5 16 -11 0 4 0 0 4 7 25 -18 0
 
Covritas-Gödöllő U14
--9 - 2--7 - 3
FC Dabas
-2 - 6--0 - 3-
Gödöllői SK U14
8 - 6-----
Jászberényi FC
-6 - 5-0 - 16--
Liver FC-Budaörs
--3 - 3-4 - 0-
Rubeola FC-Csömör
2 - 7-----
Sülysápi Gyerekfoci SE
-10 - 0--2 - 1-

Meccsek

FC Dabas

2020. 01. 19. 16:40
Gyömrői Sportcsarnok
2020. 01. 19. 16:40
Gyömrői Sportcsarnok
Sülysápi Gyerekfoci SE
FC Dabas
2020. 01. 19. 18:55
Gyömrői Sportcsarnok
2020. 01. 19. 18:55
Gyömrői Sportcsarnok
FC Dabas
Rubeola FC-Csömör
2020. 02. 01. 10:00
Monor Városi Sportcsarnok
2020. 02. 01. 10:00
Monor Városi Sportcsarnok
Jászberényi FC
FC Dabas
2020. 02. 01. 12:15
Monor Városi Sportcsarnok
2020. 02. 01. 12:15
Monor Városi Sportcsarnok
FC Dabas
Gödöllői SK U14
2020. 02. 09. 13:50
Alsónémedi Sportcsarnok
2020. 02. 09. 13:50
Alsónémedi Sportcsarnok
FC Dabas
Liver FC-Budaörs
2020. 02. 09. 14:40
Alsónémedi Sportcsarnok
2020. 02. 09. 14:40
Alsónémedi Sportcsarnok
Covritas-Gödöllő U14
FC Dabas

Gödöllői SK U14

2020. 02. 01. 09:15
Monor Városi Sportcsarnok
2020. 02. 01. 09:15
Monor Városi Sportcsarnok
Liver FC-Budaörs
Gödöllői SK U14
2020. 02. 01. 10:45
Monor Városi Sportcsarnok
2020. 02. 01. 10:45
Monor Városi Sportcsarnok
Gödöllői SK U14
Covritas-Gödöllő U14
2020. 02. 01. 12:15
Monor Városi Sportcsarnok
2020. 02. 01. 12:15
Monor Városi Sportcsarnok
FC Dabas
Gödöllői SK U14
2020. 02. 09. 09:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2020. 02. 09. 09:00
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Rubeola FC-Csömör
Gödöllői SK U14
2020. 02. 09. 11:20
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2020. 02. 09. 11:20
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Gödöllői SK U14
Sülysápi Gyerekfoci SE
2020. 02. 09. 12:10
Nagykáta Városi Sportcsarnok
2020. 02. 09. 12:10
Nagykáta Városi Sportcsarnok
Jászberényi FC
Gödöllői SK U14
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • OTP Simple