Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ADAMA Megye I. Felnőtt 1. forduló

2019.08.11 - 17:00

Toponár, Toponár Sportegyesület

Somogy

ADAMA Megye I. Felnőtt

Játékvezető
AGÓCS ÁKOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BÉRES LÁSZLÓ, BALIKÓ ZOLTÁN
TOPONÁR SE
NAGYBAJOMI AC
90'
45'

Gólok

ORSÓS VIKTOR MÁRK

13'

1 - 0

 

 

1 - 1

21'

HORVÁTH PÉTER

 

1 - 2

42'

HORVÁTH PÉTER
ORSÓS VIKTOR MÁRK

58'

2 - 2

 

IVUSZA GÁBOR

71'

3 - 2

 

 

3 - 3

76'

BABAI GÁBOR

 

3 - 4

85'

BALOGH CSABA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HETES VIKÁR SC HETES VIKÁR SC 1 1 0 0 6 1 5 3 13
2 BALATONI VASAS SE BALATONI VASAS SE 1 1 0 0 5 0 5 3 14
3 KADARKÚT KSK KADARKÚT KSK 1 1 0 0 5 0 5 3 15
4 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 1 1 0 0 4 0 4 3 11
5 SOMOGYSÁRD SE SOMOGYSÁRD SE 1 1 0 0 4 0 4 3 12
6 NAGYBAJOMI AC NAGYBAJOMI AC 1 1 0 0 4 3 1 3 10
7 MAGYAREGRES SZ.E. MAGYAREGRES SZ.E. 1 0 1 0 1 1 0 1 8
8 TABI VÁROSI SC TABI VÁROSI SC 1 0 1 0 1 1 0 1 7
9 BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 TOPONÁR SE TOPONÁR SE 1 0 0 1 3 4 -1 0 6
11 CSURGÓI TK CSURGÓI TK 1 0 0 1 0 4 -4 0 4
12 SEGESDI SE SEGESDI SE 1 0 0 1 0 4 -4 0 5
13 FC BARCS FC BARCS 1 0 0 1 1 6 -5 0 1
14 MARCALI VFC MARCALI VFC 1 0 0 1 0 5 -5 0 2
15 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 1 0 0 1 0 5 -5 0 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD HETES VIKÁR SC 1 1 0 0 4 0 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3
2 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD BALATONI VASAS SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
3 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD KADARKÚT KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
4 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD NAGYATÁDI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
5 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD NAGYBAJOMI AC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
6 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SOMOGYSÁRD SE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
7 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD MAGYAREGRES SZ.E. 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD TABI VÁROSI SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD TOPONÁR SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SEGESDI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD CSURGÓI TK 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
13 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
14 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD MARCALI VFC 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
15 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD FC BARCS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD HETES VIKÁR SC 1 1 0 0 6 1 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 1 5 3
2 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD BALATONI VASAS SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 5 0 5 3
3 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD KADARKÚT KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 5 0 5 3
4 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD NAGYATÁDI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
5 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SOMOGYSÁRD SE 1 1 0 0 4 0 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3
6 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD NAGYBAJOMI AC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 3 1 3 1 1 0 0 4 3 1 3
7 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD MAGYAREGRES SZ.E. 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD TABI VÁROSI SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD TOPONÁR SE 1 0 0 1 3 4 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 4 -1 0
11 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD CSURGÓI TK 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
12 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SEGESDI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
13 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD FC BARCS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 1 6 -5 0
14 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD MARCALI VFC 1 0 0 1 0 5 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
15 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 1 0 0 1 0 5 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
 
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
--------------
BALATONI VASAS SE
--------------
CSURGÓI TK
-------0 - 4------
FC BARCS
--------------
HETES VIKÁR SC
---6 - 1----------
KADARKÚT KSK
--------------
MAGYAREGRES SZ.E.
------------1 - 1-
MARCALI VFC
-0 - 5------------
NAGYATÁDI FC
--------------
NAGYBAJOMI AC
--------------
SEGESDI SE
--------------
SOMOGYSÁRD SE
----------4 - 0---
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
-----0 - 5--------
TABI VÁROSI SC
--------------
TOPONÁR SE
---------3 - 4----

Meccsek

TOPONÁR SE

2019. 08. 11. 17:00
Toponár Sportegyesület
2019. 08. 11. 17:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
NAGYBAJOMI AC
2019. 08. 17. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 08. 17. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
TOPONÁR SE
2019. 08. 25. 17:00
Toponár Sportegyesület
2019. 08. 25. 17:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
KADARKÚT KSK
2019. 09. 01. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 09. 01. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
TOPONÁR SE
2019. 09. 08. 16:30
Toponár Sportegyesület
2019. 09. 08. 16:30
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
CSURGÓI TK
2019. 09. 21. 16:00
Marcali Városi Futball Club
2019. 09. 21. 16:00
Marcali Városi Futball Club
MARCALI VFC
TOPONÁR SE
2019. 09. 29. 16:00
Toponár Sportegyesület
2019. 09. 29. 16:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
HETES VIKÁR SC
2019. 10. 06. 15:00
Magyaregres Szabadidő Egyesület
2019. 10. 06. 15:00
Magyaregres Szabadidő Egyesület
MAGYAREGRES SZ.E.
TOPONÁR SE
2019. 10. 13. 15:00
Toponár Sportegyesület
2019. 10. 13. 15:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
SOMOGYSÁRD SE
2019. 10. 20. 14:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 10. 20. 14:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
TOPONÁR SE
2019. 10. 27. 14:00
Toponár Sportegyesület
2019. 10. 27. 14:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
SEGESDI SE
2019. 11. 03. 13:00
Tabi Városi Sport Club
2019. 11. 03. 13:00
Tabi Városi Sport Club
TABI VÁROSI SC
TOPONÁR SE
2019. 11. 10. 13:00
Toponár Sportegyesület
2019. 11. 10. 13:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
FC BARCS
2019. 11. 16. 13:00
Balatoni VASAS SE Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Balatoni VASAS SE Sportpálya
BALATONI VASAS SE
TOPONÁR SE
2020. 02. 22. 14:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 02. 22. 14:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
TOPONÁR SE
2020. 03. 01. 14:00
Toponár Sportegyesület
2020. 03. 01. 14:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
NAGYATÁDI FC
2020. 03. 07. 14:30
Kiskorpádi Sportegyesület
2020. 03. 07. 14:30
Kiskorpádi Sportegyesület
KADARKÚT KSK
TOPONÁR SE
2020. 03. 14. 14:30
Toponár Sportegyesület
2020. 03. 14. 14:30
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2020. 03. 21. 15:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
2020. 03. 21. 15:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
CSURGÓI TK
03. 21. 15:00
TOPONÁR SE
2020. 04. 05. 16:00
Toponár Sportegyesület
2020. 04. 05. 16:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
04. 05. 16:00
MARCALI VFC
2020. 04. 12. 16:30
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
2020. 04. 12. 16:30
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
HETES VIKÁR SC
04. 12. 16:30
TOPONÁR SE
2020. 04. 19. 17:00
Toponár Sportegyesület
2020. 04. 19. 17:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
04. 19. 17:00
MAGYAREGRES SZ.E.
2020. 04. 26. 17:00
Somogysárdi Sportegyesület
2020. 04. 26. 17:00
Somogysárdi Sportegyesület
SOMOGYSÁRD SE
04. 26. 17:00
TOPONÁR SE
2020. 05. 03. 17:00
Toponár Sportegyesület
2020. 05. 03. 17:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
05. 03. 17:00
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2020. 05. 09. 17:00
Segesdi Sportpálya
2020. 05. 09. 17:00
Segesdi Sportpálya
SEGESDI SE
05. 09. 17:00
TOPONÁR SE
2020. 05. 17. 17:00
Toponár Sportegyesület
2020. 05. 17. 17:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
05. 17. 17:00
TABI VÁROSI SC
2020. 05. 23. 17:00
Barcsi Sport Club
2020. 05. 23. 17:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
05. 23. 17:00
TOPONÁR SE
2020. 05. 31. 17:00
Toponár Sportegyesület
2020. 05. 31. 17:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
05. 31. 17:00
BALATONI VASAS SE

NAGYBAJOMI AC

2019. 08. 11. 17:00
Toponár Sportegyesület
2019. 08. 11. 17:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
NAGYBAJOMI AC
2019. 08. 17. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2019. 08. 17. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
MARCALI VFC
2019. 08. 25. 17:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
2019. 08. 25. 17:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
HETES VIKÁR SC
NAGYBAJOMI AC
2019. 08. 31. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2019. 08. 31. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
MAGYAREGRES SZ.E.
2019. 09. 08. 16:30
Somogysárdi Sportegyesület
2019. 09. 08. 16:30
Somogysárdi Sportegyesület
SOMOGYSÁRD SE
NAGYBAJOMI AC
2019. 09. 14. 16:30
Nagybajomi Atlétikai Club
2019. 09. 14. 16:30
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2019. 11. 23. 13:00
Segesdi Sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Segesdi Sportpálya
SEGESDI SE
NAGYBAJOMI AC
2019. 09. 28. 16:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2019. 09. 28. 16:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
TABI VÁROSI SC
2019. 10. 05. 15:00
Barcsi Sport Club
2019. 10. 05. 15:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
NAGYBAJOMI AC
2019. 10. 12. 15:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2019. 10. 12. 15:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
BALATONI VASAS SE
2019. 10. 26. 14:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 10. 26. 14:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
NAGYBAJOMI AC
2019. 11. 02. 13:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2019. 11. 02. 13:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
KADARKÚT KSK
2019. 11. 10. 13:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 11. 10. 13:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
NAGYBAJOMI AC
2019. 11. 16. 13:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2019. 11. 16. 13:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
CSURGÓI TK
2020. 02. 22. 14:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 02. 22. 14:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
TOPONÁR SE
2020. 02. 29. 14:00
Marcali Városi Futball Club
2020. 02. 29. 14:00
Marcali Városi Futball Club
MARCALI VFC
NAGYBAJOMI AC
2020. 03. 07. 14:30
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 03. 07. 14:30
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
HETES VIKÁR SC
2020. 03. 14. 14:30
Magyaregres Szabadidő Egyesület
2020. 03. 14. 14:30
Magyaregres Szabadidő Egyesület
MAGYAREGRES SZ.E.
NAGYBAJOMI AC
2020. 03. 21. 15:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 03. 21. 15:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
03. 21. 15:00
SOMOGYSÁRD SE
2020. 03. 29. 15:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2020. 03. 29. 15:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
03. 29. 15:30
NAGYBAJOMI AC
2020. 04. 04. 16:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 04. 04. 16:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
04. 04. 16:00
SEGESDI SE
2020. 04. 12. 16:30
Tabi Városi Sport Club
2020. 04. 12. 16:30
Tabi Városi Sport Club
TABI VÁROSI SC
04. 12. 16:30
NAGYBAJOMI AC
2020. 04. 18. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 04. 18. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
04. 18. 17:00
FC BARCS
2020. 04. 25. 17:00
Balatoni VASAS SE Sportpálya
2020. 04. 25. 17:00
Balatoni VASAS SE Sportpálya
BALATONI VASAS SE
04. 25. 17:00
NAGYBAJOMI AC
2020. 05. 09. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 05. 09. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
05. 09. 17:00
NAGYATÁDI FC
2020. 05. 16. 17:00
Kadarkút Községi Sportkör
2020. 05. 16. 17:00
Kadarkút Községi Sportkör
KADARKÚT KSK
05. 16. 17:00
NAGYBAJOMI AC
2020. 05. 23. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 05. 23. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
05. 23. 17:00
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2020. 05. 31. 17:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
2020. 05. 31. 17:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
CSURGÓI TK
05. 31. 17:00
NAGYBAJOMI AC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple