Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ADAMA Megye I. Felnőtt 12. forduló

2019.10.26 - 14:00

Nagyatád, Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum

Somogy

ADAMA Megye I. Felnőtt

Játékvezető
DANCS DÁNIEL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PÁHOKI ZSOLT, BÖRÖCZI ZOLTÁN
NAGYATÁDI FC
NAGYBAJOMI AC
90'
45'

Gólok

DEKANICS MÁRK

12'

1 - 0

 

DEKANICS MÁRK

29'

2 - 0

 

KOÓSZ ÁDÁM

71'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KADARKÚT KSK KADARKÚT KSK 12 12 0 0 45 9 36 36 9.4
2 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 12 9 3 0 37 14 23 30 8.5
3 HETES VIKÁR SC HETES VIKÁR SC 11 9 0 2 38 14 24 27 8.3
4 NAGYBAJOMI AC NAGYBAJOMI AC 11 7 2 2 27 17 10 23 7.8
5 BALATONI VASAS SE BALATONI VASAS SE 11 6 2 3 21 17 4 20 6.8
6 BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF 11 5 3 3 30 22 8 18 8.5
7 SOMOGYSÁRD SE SOMOGYSÁRD SE 12 4 2 6 36 25 11 14 8.1
8 TABI VÁROSI SC TABI VÁROSI SC 11 3 5 3 23 23 0 14 8.1
9 MARCALI VFC MARCALI VFC 11 3 2 6 21 30 -9 11 7.1
10 MAGYAREGRES SZ.E. MAGYAREGRES SZ.E. 11 2 3 6 17 27 -10 9 7.7
11 TOPONÁR SE TOPONÁR SE 11 2 2 7 23 38 -15 8 7.5
12 SEGESDI SE SEGESDI SE 11 2 2 7 8 36 -28 8 7.8
13 FC BARCS FC BARCS 11 1 4 6 20 37 -17 7 6.6
14 CSURGÓI TK CSURGÓI TK 11 1 2 8 20 39 -19 5 7.6
15 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 11 0 4 7 17 35 -18 4 8.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD KADARKÚT KSK 5 4 0 1 9 4 5 12 7 6 0 1 12 1 11 18 12 10 0 2 21 5 16 30
2 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD HETES VIKÁR SC 6 4 1 1 8 2 6 13 5 5 0 0 8 2 6 15 11 9 1 1 16 4 12 28
3 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF 5 3 1 1 7 3 4 10 6 5 0 1 10 3 7 15 11 8 1 2 17 6 11 25
4 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD NAGYATÁDI FC 6 5 0 1 11 3 8 15 6 3 1 2 5 3 2 10 12 8 1 3 16 6 10 25
5 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SOMOGYSÁRD SE 6 3 2 1 10 5 5 11 6 3 1 2 6 4 2 10 12 6 3 3 16 9 7 21
6 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD BALATONI VASAS SE 5 3 1 1 4 1 3 10 6 3 1 2 7 3 4 10 11 6 2 3 11 4 7 20
7 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD TABI VÁROSI SC 6 3 0 3 4 6 -2 9 5 1 3 1 5 4 1 6 11 4 3 4 9 10 -1 15
8 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD NAGYBAJOMI AC 5 1 2 2 2 3 -1 5 6 3 1 2 5 5 0 10 11 4 3 4 7 8 -1 15
9 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD TOPONÁR SE 6 3 0 3 5 7 -2 9 5 1 2 2 7 10 -3 5 11 4 2 5 12 17 -5 14
10 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD MARCALI VFC 6 2 1 3 5 8 -3 7 5 1 2 2 3 6 -3 5 11 3 3 5 8 14 -6 12
11 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 6 0 1 5 2 9 -7 1 5 2 1 2 6 7 -1 7 11 2 2 7 8 16 -8 8
12 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD FC BARCS 5 1 1 3 2 6 -4 4 6 1 1 4 4 13 -9 4 11 2 2 7 6 19 -13 8
13 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD CSURGÓI TK 6 1 2 3 6 10 -4 5 5 0 0 5 4 11 -7 0 11 1 2 8 10 21 -11 5
14 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SEGESDI SE 5 1 1 3 2 8 -6 4 6 0 1 5 0 5 -5 1 11 1 2 8 2 13 -11 5
15 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD MAGYAREGRES SZ.E. 6 0 3 3 6 9 -3 3 5 0 2 3 2 6 -4 2 11 0 5 6 8 15 -7 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD KADARKÚT KSK 5 5 0 0 19 6 13 15 7 7 0 0 26 3 23 21 12 12 0 0 45 9 36 36
2 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD NAGYATÁDI FC 6 5 1 0 23 8 15 16 6 4 2 0 14 6 8 14 12 9 3 0 37 14 23 30
3 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD HETES VIKÁR SC 6 5 0 1 17 6 11 15 5 4 0 1 21 8 13 12 11 9 0 2 38 14 24 27
4 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD NAGYBAJOMI AC 5 3 2 0 13 6 7 11 6 4 0 2 14 11 3 12 11 7 2 2 27 17 10 23
5 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD BALATONI VASAS SE 5 3 1 1 8 6 2 10 6 3 1 2 13 11 2 10 11 6 2 3 21 17 4 20
6 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF 5 2 2 1 12 10 2 8 6 3 1 2 18 12 6 10 11 5 3 3 30 22 8 18
7 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SOMOGYSÁRD SE 6 2 1 3 22 14 8 7 6 2 1 3 14 11 3 7 12 4 2 6 36 25 11 14
8 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD TABI VÁROSI SC 6 2 1 3 12 13 -1 7 5 1 4 0 11 10 1 7 11 3 5 3 23 23 0 14
9 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD MARCALI VFC 6 2 1 3 15 17 -2 7 5 1 1 3 6 13 -7 4 11 3 2 6 21 30 -9 11
10 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD MAGYAREGRES SZ.E. 6 1 2 3 10 13 -3 5 5 1 1 3 7 14 -7 4 11 2 3 6 17 27 -10 9
11 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD TOPONÁR SE 6 1 0 5 10 23 -13 3 5 1 2 2 13 15 -2 5 11 2 2 7 23 38 -15 8
12 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SEGESDI SE 5 1 1 3 5 19 -14 4 6 1 1 4 3 17 -14 4 11 2 2 7 8 36 -28 8
13 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD FC BARCS 5 0 2 3 7 13 -6 2 6 1 2 3 13 24 -11 5 11 1 4 6 20 37 -17 7
14 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD CSURGÓI TK 6 1 2 3 12 17 -5 5 5 0 0 5 8 22 -14 0 11 1 2 8 20 39 -19 5
15 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 6 0 2 4 7 20 -13 2 5 0 2 3 10 15 -5 2 11 0 4 7 17 35 -18 4
 
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
0 - 0------1 - 2---4 - 33 - 34 - 2
BALATONI VASAS SE
--2 - 00 - 5---1 - 1-3 - 02 - 0---
CSURGÓI TK
1 - 2----1 - 23 - 20 - 4---3 - 34 - 4-
FC BARCS
2 - 2---0 - 43 - 3--2 - 3---0 - 1-
HETES VIKÁR SC
--4 - 26 - 10 - 1-2 - 0-3 - 2-2 - 0---
KADARKÚT KSK
4 - 35 - 22 - 0--2 - 06 - 1-------
MAGYAREGRES SZ.E.
-0 - 1--1 - 3--2 - 3---3 - 21 - 13 - 3
MARCALI VFC
2 - 40 - 5----6 - 11 - 3---2 - 2-4 - 2
NAGYATÁDI FC
---7 - 14 - 3---3 - 02 - 04 - 1--3 - 3
NAGYBAJOMI AC
3 - 25 - 0----2 - 11 - 1----2 - 2-
SEGESDI SE
0 - 5-3 - 12 - 2-0 - 7---0 - 4----
SOMOGYSÁRD SE
--10 - 35 - 5-2 - 3-1 - 2-0 - 14 - 0---
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
---2 - 41 - 50 - 5----1 - 12 - 2-1 - 3
TABI VÁROSI SC
-1 - 5---0 - 3--1 - 1-6 - 01 - 43 - 0-
TOPONÁR SE
--3 - 2-2 - 51 - 3---3 - 41 - 20 - 7--

Meccsek

NAGYATÁDI FC

2019. 08. 11. 17:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
2019. 08. 11. 17:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
CSURGÓI TK
NAGYATÁDI FC
2019. 08. 17. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 08. 17. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
TOPONÁR SE
2019. 08. 24. 17:00
Marcali Városi Futball Club
2019. 08. 24. 17:00
Marcali Városi Futball Club
MARCALI VFC
NAGYATÁDI FC
2019. 08. 31. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 08. 31. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
HETES VIKÁR SC
2019. 09. 08. 16:30
Magyaregres Szabadidő Egyesület
2019. 09. 08. 16:30
Magyaregres Szabadidő Egyesület
MAGYAREGRES SZ.E.
NAGYATÁDI FC
2019. 09. 14. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 09. 14. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SOMOGYSÁRD SE
2019. 09. 22. 16:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 09. 22. 16:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
NAGYATÁDI FC
2019. 09. 28. 16:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 09. 28. 16:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SEGESDI SE
2019. 10. 06. 15:00
Tabi Városi Sport Club
2019. 10. 06. 15:00
Tabi Városi Sport Club
TABI VÁROSI SC
NAGYATÁDI FC
2019. 10. 12. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 10. 12. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
FC BARCS
2019. 10. 19. 14:30
Balatoni VASAS SE Sportpálya
2019. 10. 19. 14:30
Balatoni VASAS SE Sportpálya
BALATONI VASAS SE
NAGYATÁDI FC
2019. 10. 26. 14:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 10. 26. 14:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
NAGYBAJOMI AC
2019. 11. 09. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 11. 09. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
KADARKÚT KSK
2019. 11. 16. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 11. 16. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2020. 02. 22. 14:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 02. 22. 14:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
CSURGÓI TK
2020. 03. 01. 14:00
Toponár Sportegyesület
2020. 03. 01. 14:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
NAGYATÁDI FC
2020. 03. 07. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 03. 07. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
MARCALI VFC
2020. 03. 14. 14:30
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
2020. 03. 14. 14:30
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
HETES VIKÁR SC
NAGYATÁDI FC
2020. 03. 21. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 03. 21. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
03. 21. 15:00
MAGYAREGRES SZ.E.
2020. 03. 29. 15:30
Somogysárdi Sportegyesület
2020. 03. 29. 15:30
Somogysárdi Sportegyesület
SOMOGYSÁRD SE
03. 29. 15:30
NAGYATÁDI FC
2020. 04. 04. 16:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 04. 04. 16:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
04. 04. 16:00
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2020. 04. 11. 16:30
Segesdi Sportpálya
2020. 04. 11. 16:30
Segesdi Sportpálya
SEGESDI SE
04. 11. 16:30
NAGYATÁDI FC
2020. 04. 18. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 04. 18. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
04. 18. 17:00
TABI VÁROSI SC
2020. 04. 25. 17:00
Barcsi Sport Club
2020. 04. 25. 17:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
04. 25. 17:00
NAGYATÁDI FC
2020. 05. 02. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 05. 02. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
05. 02. 17:00
BALATONI VASAS SE
2020. 05. 09. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 05. 09. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
05. 09. 17:00
NAGYATÁDI FC
2020. 05. 23. 17:00
Kadarkút Községi Sportkör
2020. 05. 23. 17:00
Kadarkút Községi Sportkör
KADARKÚT KSK
05. 23. 17:00
NAGYATÁDI FC
2020. 05. 31. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2020. 05. 31. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
05. 31. 17:00
NAGYATÁDI FC

NAGYBAJOMI AC

2019. 08. 11. 17:00
Toponár Sportegyesület
2019. 08. 11. 17:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
NAGYBAJOMI AC
2019. 08. 17. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2019. 08. 17. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
MARCALI VFC
2019. 08. 25. 17:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
2019. 08. 25. 17:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
HETES VIKÁR SC
NAGYBAJOMI AC
2019. 08. 31. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2019. 08. 31. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
MAGYAREGRES SZ.E.
2019. 09. 08. 16:30
Somogysárdi Sportegyesület
2019. 09. 08. 16:30
Somogysárdi Sportegyesület
SOMOGYSÁRD SE
NAGYBAJOMI AC
2019. 09. 14. 16:30
Nagybajomi Atlétikai Club
2019. 09. 14. 16:30
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2019. 11. 23. 13:00
Segesdi Sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Segesdi Sportpálya
SEGESDI SE
NAGYBAJOMI AC
2019. 09. 28. 16:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2019. 09. 28. 16:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
TABI VÁROSI SC
2019. 10. 05. 15:00
Barcsi Sport Club
2019. 10. 05. 15:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
NAGYBAJOMI AC
2019. 10. 12. 15:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2019. 10. 12. 15:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
BALATONI VASAS SE
2019. 10. 26. 14:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 10. 26. 14:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
NAGYBAJOMI AC
2019. 11. 02. 13:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2019. 11. 02. 13:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
KADARKÚT KSK
2019. 11. 10. 13:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 11. 10. 13:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
NAGYBAJOMI AC
2019. 11. 16. 13:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2019. 11. 16. 13:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
CSURGÓI TK
2020. 02. 22. 14:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 02. 22. 14:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
TOPONÁR SE
2020. 02. 29. 14:00
Marcali Városi Futball Club
2020. 02. 29. 14:00
Marcali Városi Futball Club
MARCALI VFC
NAGYBAJOMI AC
2020. 03. 07. 14:30
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 03. 07. 14:30
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
HETES VIKÁR SC
2020. 03. 14. 14:30
Magyaregres Szabadidő Egyesület
2020. 03. 14. 14:30
Magyaregres Szabadidő Egyesület
MAGYAREGRES SZ.E.
NAGYBAJOMI AC
2020. 03. 21. 15:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 03. 21. 15:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
03. 21. 15:00
SOMOGYSÁRD SE
2020. 03. 29. 15:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2020. 03. 29. 15:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
03. 29. 15:30
NAGYBAJOMI AC
2020. 04. 04. 16:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 04. 04. 16:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
04. 04. 16:00
SEGESDI SE
2020. 04. 12. 16:30
Tabi Városi Sport Club
2020. 04. 12. 16:30
Tabi Városi Sport Club
TABI VÁROSI SC
04. 12. 16:30
NAGYBAJOMI AC
2020. 04. 18. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 04. 18. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
04. 18. 17:00
FC BARCS
2020. 04. 25. 17:00
Balatoni VASAS SE Sportpálya
2020. 04. 25. 17:00
Balatoni VASAS SE Sportpálya
BALATONI VASAS SE
04. 25. 17:00
NAGYBAJOMI AC
2020. 05. 09. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 05. 09. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
05. 09. 17:00
NAGYATÁDI FC
2020. 05. 16. 17:00
Kadarkút Községi Sportkör
2020. 05. 16. 17:00
Kadarkút Községi Sportkör
KADARKÚT KSK
05. 16. 17:00
NAGYBAJOMI AC
2020. 05. 23. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 05. 23. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
05. 23. 17:00
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2020. 05. 31. 17:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
2020. 05. 31. 17:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
CSURGÓI TK
05. 31. 17:00
NAGYBAJOMI AC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple