Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ADAMA Megye I. Felnőtt 13. forduló

2019.11.02 - 13:00

Nagybajom, Nagybajomi Atlétikai Club (AC NAGYBAJOM)

Somogy

ADAMA Megye I. Felnőtt

Játékvezető
AGÓCS ÁKOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HORVÁTH ÁDÁM, TÓTH KAMILLA
NAGYBAJOMI AC
KADARKÚT KSK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

54'

KUTI RICHÁRD
BABAI GÁBOR

60'

1 - 1

 

 

1 - 2

68'

KUTI RICHÁRD

 

1 - 3

74'

VODICSKA BENCE ZOLTÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KADARKÚT KSK KADARKÚT KSK 13 13 0 0 48 10 38 39 8.9
2 HETES VIKÁR SC HETES VIKÁR SC 12 10 0 2 41 15 26 30 8.2
3 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 12 9 3 0 37 14 23 30 8.4
4 BALATONI VASAS SE BALATONI VASAS SE 12 7 2 3 28 17 11 23 7.8
5 NAGYBAJOMI AC NAGYBAJOMI AC 12 7 2 3 28 20 8 23 7.4
6 BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF 12 5 3 4 31 25 6 18 8
7 TABI VÁROSI SC TABI VÁROSI SC 12 4 5 3 25 23 2 17 8.5
8 SOMOGYSÁRD SE SOMOGYSÁRD SE 13 4 2 7 38 28 10 14 8.2
9 MARCALI VFC MARCALI VFC 12 4 2 6 26 33 -7 14 7.5
10 MAGYAREGRES SZ.E. MAGYAREGRES SZ.E. 12 3 3 6 20 29 -9 12 7.6
11 CSURGÓI TK CSURGÓI TK 12 2 2 8 24 40 -16 8 8.3
12 TOPONÁR SE TOPONÁR SE 12 2 2 8 23 40 -17 8 7.5
13 SEGESDI SE SEGESDI SE 12 2 2 8 11 41 -30 8 7.9
14 FC BARCS FC BARCS 12 1 4 7 21 41 -20 7 7.1
15 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 12 0 4 8 17 42 -25 4 8.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD KADARKÚT KSK 5 4 0 1 9 4 5 12 8 6 1 1 12 1 11 19 13 10 1 2 21 5 16 31
2 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD HETES VIKÁR SC 6 4 1 1 8 2 6 13 6 6 0 0 10 3 7 18 12 10 1 1 18 5 13 31
3 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF 6 3 1 2 8 5 3 10 6 5 0 1 10 3 7 15 12 8 1 3 18 8 10 25
4 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD NAGYATÁDI FC 6 5 0 1 11 3 8 15 6 3 1 2 5 3 2 10 12 8 1 3 16 6 10 25
5 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD BALATONI VASAS SE 6 4 1 1 8 1 7 13 6 3 1 2 7 3 4 10 12 7 2 3 15 4 11 23
6 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SOMOGYSÁRD SE 7 3 3 1 12 7 5 12 6 3 1 2 6 4 2 10 13 6 4 3 18 11 7 22
7 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD TABI VÁROSI SC 7 3 1 3 4 6 -2 10 5 1 3 1 5 4 1 6 12 4 4 4 9 10 -1 16
8 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD NAGYBAJOMI AC 6 1 3 2 2 3 -1 6 6 3 1 2 5 5 0 10 12 4 4 4 7 8 -1 16
9 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD MARCALI VFC 6 2 1 3 5 8 -3 7 6 2 2 2 8 7 1 8 12 4 3 5 13 15 -2 15
10 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD TOPONÁR SE 6 3 0 3 5 7 -2 9 6 1 3 2 7 10 -3 6 12 4 3 5 12 17 -5 15
11 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD CSURGÓI TK 6 1 2 3 6 10 -4 5 6 1 0 5 6 12 -6 3 12 2 2 8 12 22 -10 8
12 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 6 0 1 5 2 9 -7 1 6 2 1 3 6 11 -5 7 12 2 2 8 8 20 -12 8
13 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD FC BARCS 6 1 1 4 3 8 -5 4 6 1 1 4 4 13 -9 4 12 2 2 8 7 21 -14 8
14 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD MAGYAREGRES SZ.E. 6 0 3 3 6 9 -3 3 6 0 3 3 4 8 -4 3 12 0 6 6 10 17 -7 6
15 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SEGESDI SE 6 1 1 4 3 13 -10 4 6 0 1 5 0 5 -5 1 12 1 2 9 3 18 -15 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD KADARKÚT KSK 5 5 0 0 19 6 13 15 8 8 0 0 29 4 25 24 13 13 0 0 48 10 38 39
2 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD HETES VIKÁR SC 6 5 0 1 17 6 11 15 6 5 0 1 24 9 15 15 12 10 0 2 41 15 26 30
3 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD NAGYATÁDI FC 6 5 1 0 23 8 15 16 6 4 2 0 14 6 8 14 12 9 3 0 37 14 23 30
4 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD BALATONI VASAS SE 6 4 1 1 15 6 9 13 6 3 1 2 13 11 2 10 12 7 2 3 28 17 11 23
5 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD NAGYBAJOMI AC 6 3 2 1 14 9 5 11 6 4 0 2 14 11 3 12 12 7 2 3 28 20 8 23
6 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF 6 2 2 2 13 13 0 8 6 3 1 2 18 12 6 10 12 5 3 4 31 25 6 18
7 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD TABI VÁROSI SC 7 3 1 3 14 13 1 10 5 1 4 0 11 10 1 7 12 4 5 3 25 23 2 17
8 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SOMOGYSÁRD SE 7 2 1 4 24 17 7 7 6 2 1 3 14 11 3 7 13 4 2 7 38 28 10 14
9 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD MARCALI VFC 6 2 1 3 15 17 -2 7 6 2 1 3 11 16 -5 7 12 4 2 6 26 33 -7 14
10 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD MAGYAREGRES SZ.E. 6 1 2 3 10 13 -3 5 6 2 1 3 10 16 -6 7 12 3 3 6 20 29 -9 12
11 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD CSURGÓI TK 6 1 2 3 12 17 -5 5 6 1 0 5 12 23 -11 3 12 2 2 8 24 40 -16 8
12 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD TOPONÁR SE 6 1 0 5 10 23 -13 3 6 1 2 3 13 17 -4 5 12 2 2 8 23 40 -17 8
13 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SEGESDI SE 6 1 1 4 8 24 -16 4 6 1 1 4 3 17 -14 4 12 2 2 8 11 41 -30 8
14 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD FC BARCS 6 0 2 4 8 17 -9 2 6 1 2 3 13 24 -11 5 12 1 4 7 21 41 -20 7
15 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 6 0 2 4 7 20 -13 2 6 0 2 4 10 22 -12 2 12 0 4 8 17 42 -25 4
 
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
0 - 0--1 - 3---1 - 2---4 - 33 - 34 - 2
BALATONI VASAS SE
--2 - 00 - 5---1 - 1-3 - 02 - 07 - 0--
CSURGÓI TK
1 - 2----1 - 23 - 20 - 4---3 - 34 - 4-
FC BARCS
2 - 2-1 - 4-0 - 43 - 3--2 - 3---0 - 1-
HETES VIKÁR SC
--4 - 26 - 10 - 1-2 - 0-3 - 2-2 - 0---
KADARKÚT KSK
4 - 35 - 22 - 0--2 - 06 - 1-------
MAGYAREGRES SZ.E.
-0 - 1--1 - 3--2 - 3---3 - 21 - 13 - 3
MARCALI VFC
2 - 40 - 5----6 - 11 - 3---2 - 2-4 - 2
NAGYATÁDI FC
---7 - 14 - 3---3 - 02 - 04 - 1--3 - 3
NAGYBAJOMI AC
3 - 25 - 0---1 - 32 - 11 - 1----2 - 2-
SEGESDI SE
0 - 5-3 - 12 - 2-0 - 7-3 - 5-0 - 4----
SOMOGYSÁRD SE
--10 - 35 - 5-2 - 32 - 31 - 2-0 - 14 - 0---
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
---2 - 41 - 50 - 5----1 - 12 - 2-1 - 3
TABI VÁROSI SC
-1 - 5---0 - 3--1 - 1-6 - 01 - 43 - 02 - 0
TOPONÁR SE
--3 - 2-2 - 51 - 3---3 - 41 - 20 - 7--

Meccsek

NAGYBAJOMI AC

2019. 08. 11. 17:00
Toponár Sportegyesület
2019. 08. 11. 17:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
NAGYBAJOMI AC
2019. 08. 17. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2019. 08. 17. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
MARCALI VFC
2019. 08. 25. 17:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
2019. 08. 25. 17:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
HETES VIKÁR SC
NAGYBAJOMI AC
2019. 08. 31. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2019. 08. 31. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
MAGYAREGRES SZ.E.
2019. 09. 08. 16:30
Somogysárdi Sportegyesület
2019. 09. 08. 16:30
Somogysárdi Sportegyesület
SOMOGYSÁRD SE
NAGYBAJOMI AC
2019. 09. 14. 16:30
Nagybajomi Atlétikai Club
2019. 09. 14. 16:30
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2019. 11. 23. 13:00
Segesdi Sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Segesdi Sportpálya
SEGESDI SE
NAGYBAJOMI AC
2019. 09. 28. 16:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2019. 09. 28. 16:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
TABI VÁROSI SC
2019. 10. 05. 15:00
Barcsi Sport Club
2019. 10. 05. 15:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
NAGYBAJOMI AC
2019. 10. 12. 15:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2019. 10. 12. 15:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
BALATONI VASAS SE
2019. 10. 26. 14:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 10. 26. 14:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
NAGYBAJOMI AC
2019. 11. 02. 13:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2019. 11. 02. 13:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
KADARKÚT KSK
2019. 11. 10. 13:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 11. 10. 13:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
NAGYBAJOMI AC
2019. 11. 16. 13:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2019. 11. 16. 13:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
CSURGÓI TK
2020. 02. 22. 14:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 02. 22. 14:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
TOPONÁR SE
2020. 02. 29. 14:00
Marcali Városi Futball Club
2020. 02. 29. 14:00
Marcali Városi Futball Club
MARCALI VFC
NAGYBAJOMI AC
2020. 03. 07. 14:30
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 03. 07. 14:30
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
HETES VIKÁR SC
2020. 03. 14. 14:30
Magyaregres Szabadidő Egyesület
2020. 03. 14. 14:30
Magyaregres Szabadidő Egyesület
MAGYAREGRES SZ.E.
NAGYBAJOMI AC
2020. 03. 21. 15:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 03. 21. 15:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
03. 21. 15:00
SOMOGYSÁRD SE
2020. 03. 29. 15:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2020. 03. 29. 15:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
03. 29. 15:30
NAGYBAJOMI AC
2020. 04. 04. 16:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 04. 04. 16:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
04. 04. 16:00
SEGESDI SE
2020. 04. 12. 16:30
Tabi Városi Sport Club
2020. 04. 12. 16:30
Tabi Városi Sport Club
TABI VÁROSI SC
04. 12. 16:30
NAGYBAJOMI AC
2020. 04. 18. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 04. 18. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
04. 18. 17:00
FC BARCS
2020. 04. 25. 17:00
Balatoni VASAS SE Sportpálya
2020. 04. 25. 17:00
Balatoni VASAS SE Sportpálya
BALATONI VASAS SE
04. 25. 17:00
NAGYBAJOMI AC
2020. 05. 09. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 05. 09. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
05. 09. 17:00
NAGYATÁDI FC
2020. 05. 16. 17:00
Kadarkút Községi Sportkör
2020. 05. 16. 17:00
Kadarkút Községi Sportkör
KADARKÚT KSK
05. 16. 17:00
NAGYBAJOMI AC
2020. 05. 23. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 05. 23. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
05. 23. 17:00
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2020. 05. 31. 17:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
2020. 05. 31. 17:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
CSURGÓI TK
05. 31. 17:00
NAGYBAJOMI AC

KADARKÚT KSK

2019. 08. 11. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 08. 11. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
KADARKÚT KSK
2019. 08. 18. 17:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 08. 18. 17:00
Kaposmérői Sportegyesület
KADARKÚT KSK
CSURGÓI TK
2019. 08. 25. 17:00
Toponár Sportegyesület
2019. 08. 25. 17:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
KADARKÚT KSK
2019. 08. 31. 17:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 08. 31. 17:00
Kaposmérői Sportegyesület
KADARKÚT KSK
MARCALI VFC
2019. 09. 08. 16:30
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
2019. 09. 08. 16:30
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
HETES VIKÁR SC
KADARKÚT KSK
2019. 09. 14. 16:30
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 09. 14. 16:30
Kaposmérői Sportegyesület
KADARKÚT KSK
MAGYAREGRES SZ.E.
2019. 09. 22. 16:00
Somogysárdi Sportegyesület
2019. 09. 22. 16:00
Somogysárdi Sportegyesület
SOMOGYSÁRD SE
KADARKÚT KSK
2019. 09. 29. 16:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 09. 29. 16:00
Kaposmérői Sportegyesület
KADARKÚT KSK
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2019. 10. 05. 15:00
Segesdi Sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Segesdi Sportpálya
SEGESDI SE
KADARKÚT KSK
2019. 10. 13. 15:00
Tabi Városi Sport Club
2019. 10. 13. 15:00
Tabi Városi Sport Club
TABI VÁROSI SC
KADARKÚT KSK
2019. 10. 19. 14:30
Barcsi Sport Club
2019. 10. 19. 14:30
Barcsi Sport Club
FC BARCS
KADARKÚT KSK
2019. 10. 26. 14:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 10. 26. 14:00
Kaposmérői Sportegyesület
KADARKÚT KSK
BALATONI VASAS SE
2019. 11. 02. 13:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2019. 11. 02. 13:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
KADARKÚT KSK
2019. 11. 09. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 11. 09. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
KADARKÚT KSK
2020. 02. 22. 14:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2020. 02. 22. 14:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KADARKÚT KSK
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2020. 02. 29. 14:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
2020. 02. 29. 14:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
CSURGÓI TK
KADARKÚT KSK
2020. 03. 07. 14:30
Kiskorpádi Sportegyesület
2020. 03. 07. 14:30
Kiskorpádi Sportegyesület
KADARKÚT KSK
TOPONÁR SE
2020. 03. 14. 14:30
Marcali Városi Futball Club
2020. 03. 14. 14:30
Marcali Városi Futball Club
MARCALI VFC
KADARKÚT KSK
2020. 03. 22. 15:00
Kadarkút Községi Sportkör
2020. 03. 22. 15:00
Kadarkút Községi Sportkör
KADARKÚT KSK
03. 22. 15:00
HETES VIKÁR SC
2020. 03. 29. 15:30
Magyaregres Szabadidő Egyesület
2020. 03. 29. 15:30
Magyaregres Szabadidő Egyesület
MAGYAREGRES SZ.E.
03. 29. 15:30
KADARKÚT KSK
2020. 04. 04. 16:00
Kadarkút Községi Sportkör
2020. 04. 04. 16:00
Kadarkút Községi Sportkör
KADARKÚT KSK
04. 04. 16:00
SOMOGYSÁRD SE
2020. 04. 12. 16:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2020. 04. 12. 16:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
04. 12. 16:30
KADARKÚT KSK
2020. 04. 18. 17:00
Kadarkút Községi Sportkör
2020. 04. 18. 17:00
Kadarkút Községi Sportkör
KADARKÚT KSK
04. 18. 17:00
SEGESDI SE
2020. 04. 25. 17:00
Kadarkút Községi Sportkör
2020. 04. 25. 17:00
Kadarkút Községi Sportkör
KADARKÚT KSK
04. 25. 17:00
TABI VÁROSI SC
2020. 05. 02. 17:00
Kadarkút Községi Sportkör
2020. 05. 02. 17:00
Kadarkút Községi Sportkör
KADARKÚT KSK
05. 02. 17:00
FC BARCS
2020. 05. 09. 17:00
Balatoni VASAS SE Sportpálya
2020. 05. 09. 17:00
Balatoni VASAS SE Sportpálya
BALATONI VASAS SE
05. 09. 17:00
KADARKÚT KSK
2020. 05. 16. 17:00
Kadarkút Községi Sportkör
2020. 05. 16. 17:00
Kadarkút Községi Sportkör
KADARKÚT KSK
05. 16. 17:00
NAGYBAJOMI AC
2020. 05. 23. 17:00
Kadarkút Községi Sportkör
2020. 05. 23. 17:00
Kadarkút Községi Sportkör
KADARKÚT KSK
05. 23. 17:00
NAGYATÁDI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple