Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ADAMA Megye I. Felnőtt 2. forduló

2019.08.17 - 17:00

Nagyatád, Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum

Somogy

ADAMA Megye I. Felnőtt

Játékvezető
ERDELECZ JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GODINA JÓZSEF, CSERVÖLGYI SZILÁRD
NAGYATÁDI FC
TOPONÁR SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

27'

IVUSZA GÁBOR
DEKANICS MÁRK

39'

1 - 1

 

BORBÉLY ZSOMBOR

45'

2 - 1

 

 

2 - 2

53'

IVUSZA GÁBOR

 

2 - 3

65'

ORSÓS VIKTOR MÁRK
CSER VIKTOR

82'

3 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 HETES VIKÁR SC HETES VIKÁR SC 2 2 0 0 11 1 10 6 9
2 SOMOGYSÁRD SE SOMOGYSÁRD SE 2 2 0 0 8 1 7 6 12.5
3 KADARKÚT KSK KADARKÚT KSK 2 2 0 0 7 0 7 6 13.5
4 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 2 1 1 0 7 3 4 4 11.5
5 NAGYBAJOMI AC NAGYBAJOMI AC 2 1 1 0 5 4 1 4 10.5
6 BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF 1 1 0 0 5 0 5 3 15
7 BALATONI VASAS SE BALATONI VASAS SE 2 1 0 1 5 5 0 3 6.5
8 MAGYAREGRES SZ.E. MAGYAREGRES SZ.E. 2 0 2 0 4 4 0 2 10.5
9 TOPONÁR SE TOPONÁR SE 2 0 1 1 6 7 -1 1 4.5
10 TABI VÁROSI SC TABI VÁROSI SC 2 0 1 1 2 5 -3 1 5
11 FC BARCS FC BARCS 2 0 1 1 4 9 -5 1 4.5
12 MARCALI VFC MARCALI VFC 2 0 1 1 1 6 -5 1 6
13 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 1 0 0 1 0 5 -5 0 3
14 CSURGÓI TK CSURGÓI TK 2 0 0 2 0 6 -6 0 3.5
15 SEGESDI SE SEGESDI SE 2 0 0 2 0 9 -9 0 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SEGESDI SE HETES VIKÁR SC 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 5 0 5 6
2 SEGESDI SE SOMOGYSÁRD SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 4 0 4 6
3 SEGESDI SE NAGYATÁDI FC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 4 1 3 6
4 SEGESDI SE KADARKÚT KSK 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 3 0 3 6
5 SEGESDI SE BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
6 SEGESDI SE BALATONI VASAS SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 3 1 2 3
7 SEGESDI SE NAGYBAJOMI AC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 2 2 0 3
8 SEGESDI SE MARCALI VFC 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 3 -2 3
9 SEGESDI SE FC BARCS 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 1 0 1 1 4 -3 3
10 SEGESDI SE MAGYAREGRES SZ.E. 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
11 SEGESDI SE TABI VÁROSI SC 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 4 -3 1
12 SEGESDI SE TOPONÁR SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 4 -2 0
13 SEGESDI SE SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
14 SEGESDI SE CSURGÓI TK 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
15 SEGESDI SE SEGESDI SE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 4 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SEGESDI SE HETES VIKÁR SC 1 1 0 0 6 1 5 3 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 11 1 10 6
2 SEGESDI SE SOMOGYSÁRD SE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 8 1 7 6
3 SEGESDI SE KADARKÚT KSK 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 7 0 7 6
4 SEGESDI SE NAGYATÁDI FC 1 0 1 0 3 3 0 1 1 1 0 0 4 0 4 3 2 1 1 0 7 3 4 4
5 SEGESDI SE NAGYBAJOMI AC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 4 3 1 3 2 1 1 0 5 4 1 4
6 SEGESDI SE BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 5 0 5 3
7 SEGESDI SE BALATONI VASAS SE 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 1 0 0 5 0 5 3 2 1 0 1 5 5 0 3
8 SEGESDI SE MAGYAREGRES SZ.E. 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 2 0 4 4 0 2
9 SEGESDI SE TOPONÁR SE 1 0 0 1 3 4 -1 0 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 1 1 6 7 -1 1
10 SEGESDI SE TABI VÁROSI SC 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 5 -3 1
11 SEGESDI SE FC BARCS 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 0 1 1 4 9 -5 1
12 SEGESDI SE MARCALI VFC 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 6 -5 1
13 SEGESDI SE SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 1 0 0 1 0 5 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
14 SEGESDI SE CSURGÓI TK 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 6 -6 0
15 SEGESDI SE SEGESDI SE 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 0 9 -9 0
 
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
--------------
BALATONI VASAS SE
---0 - 5----------
CSURGÓI TK
-------0 - 4------
FC BARCS
-----3 - 3--------
HETES VIKÁR SC
---6 - 1----------
KADARKÚT KSK
--2 - 0-----------
MAGYAREGRES SZ.E.
------------1 - 1-
MARCALI VFC
-0 - 5------------
NAGYATÁDI FC
-------------3 - 3
NAGYBAJOMI AC
-------1 - 1------
SEGESDI SE
0 - 5-------------
SOMOGYSÁRD SE
----------4 - 0---
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
-----0 - 5--------
TABI VÁROSI SC
-----------1 - 4--
TOPONÁR SE
---------3 - 4----

Meccsek

NAGYATÁDI FC

2019. 08. 11. 17:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
2019. 08. 11. 17:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
CSURGÓI TK
NAGYATÁDI FC
2019. 08. 17. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 08. 17. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
TOPONÁR SE
2019. 08. 24. 17:00
Marcali Városi Futball Club
2019. 08. 24. 17:00
Marcali Városi Futball Club
MARCALI VFC
NAGYATÁDI FC
2019. 08. 31. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 08. 31. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
HETES VIKÁR SC
2019. 09. 08. 16:30
Magyaregres Szabadidő Egyesület
2019. 09. 08. 16:30
Magyaregres Szabadidő Egyesület
MAGYAREGRES SZ.E.
NAGYATÁDI FC
2019. 09. 14. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 09. 14. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SOMOGYSÁRD SE
2019. 09. 22. 16:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 09. 22. 16:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
NAGYATÁDI FC
2019. 09. 28. 16:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 09. 28. 16:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SEGESDI SE
2019. 10. 06. 15:00
Tabi Városi Sport Club
2019. 10. 06. 15:00
Tabi Városi Sport Club
TABI VÁROSI SC
NAGYATÁDI FC
2019. 10. 12. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 10. 12. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
FC BARCS
2019. 10. 19. 14:30
Balatoni VASAS SE Sportpálya
2019. 10. 19. 14:30
Balatoni VASAS SE Sportpálya
BALATONI VASAS SE
NAGYATÁDI FC
2019. 10. 26. 14:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 10. 26. 14:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
NAGYBAJOMI AC
2019. 11. 09. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 11. 09. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
KADARKÚT KSK
2019. 11. 16. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 11. 16. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2020. 02. 22. 14:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 02. 22. 14:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
CSURGÓI TK
2020. 03. 01. 14:00
Toponár Sportegyesület
2020. 03. 01. 14:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
NAGYATÁDI FC
2020. 03. 07. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 03. 07. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
MARCALI VFC
2020. 03. 14. 14:30
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
2020. 03. 14. 14:30
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
HETES VIKÁR SC
NAGYATÁDI FC
2020. 03. 21. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 03. 21. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
03. 21. 15:00
MAGYAREGRES SZ.E.
2020. 03. 29. 15:30
Somogysárdi Sportegyesület
2020. 03. 29. 15:30
Somogysárdi Sportegyesület
SOMOGYSÁRD SE
03. 29. 15:30
NAGYATÁDI FC
2020. 04. 04. 16:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 04. 04. 16:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
04. 04. 16:00
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2020. 04. 11. 16:30
Segesdi Sportpálya
2020. 04. 11. 16:30
Segesdi Sportpálya
SEGESDI SE
04. 11. 16:30
NAGYATÁDI FC
2020. 04. 18. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 04. 18. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
04. 18. 17:00
TABI VÁROSI SC
2020. 04. 25. 17:00
Barcsi Sport Club
2020. 04. 25. 17:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
04. 25. 17:00
NAGYATÁDI FC
2020. 05. 02. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 05. 02. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
05. 02. 17:00
BALATONI VASAS SE
2020. 05. 09. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 05. 09. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
05. 09. 17:00
NAGYATÁDI FC
2020. 05. 23. 17:00
Kadarkút Községi Sportkör
2020. 05. 23. 17:00
Kadarkút Községi Sportkör
KADARKÚT KSK
05. 23. 17:00
NAGYATÁDI FC
2020. 05. 31. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2020. 05. 31. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
05. 31. 17:00
NAGYATÁDI FC

TOPONÁR SE

2019. 08. 11. 17:00
Toponár Sportegyesület
2019. 08. 11. 17:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
NAGYBAJOMI AC
2019. 08. 17. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 08. 17. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
TOPONÁR SE
2019. 08. 25. 17:00
Toponár Sportegyesület
2019. 08. 25. 17:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
KADARKÚT KSK
2019. 09. 01. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 09. 01. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
TOPONÁR SE
2019. 09. 08. 16:30
Toponár Sportegyesület
2019. 09. 08. 16:30
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
CSURGÓI TK
2019. 09. 21. 16:00
Marcali Városi Futball Club
2019. 09. 21. 16:00
Marcali Városi Futball Club
MARCALI VFC
TOPONÁR SE
2019. 09. 29. 16:00
Toponár Sportegyesület
2019. 09. 29. 16:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
HETES VIKÁR SC
2019. 10. 06. 15:00
Magyaregres Szabadidő Egyesület
2019. 10. 06. 15:00
Magyaregres Szabadidő Egyesület
MAGYAREGRES SZ.E.
TOPONÁR SE
2019. 10. 13. 15:00
Toponár Sportegyesület
2019. 10. 13. 15:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
SOMOGYSÁRD SE
2019. 10. 20. 14:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 10. 20. 14:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
TOPONÁR SE
2019. 10. 27. 14:00
Toponár Sportegyesület
2019. 10. 27. 14:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
SEGESDI SE
2019. 11. 03. 13:00
Tabi Városi Sport Club
2019. 11. 03. 13:00
Tabi Városi Sport Club
TABI VÁROSI SC
TOPONÁR SE
2019. 11. 10. 13:00
Toponár Sportegyesület
2019. 11. 10. 13:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
FC BARCS
2019. 11. 16. 13:00
Balatoni VASAS SE Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Balatoni VASAS SE Sportpálya
BALATONI VASAS SE
TOPONÁR SE
2020. 02. 22. 14:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 02. 22. 14:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
TOPONÁR SE
2020. 03. 01. 14:00
Toponár Sportegyesület
2020. 03. 01. 14:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
NAGYATÁDI FC
2020. 03. 07. 14:30
Kiskorpádi Sportegyesület
2020. 03. 07. 14:30
Kiskorpádi Sportegyesület
KADARKÚT KSK
TOPONÁR SE
2020. 03. 14. 14:30
Toponár Sportegyesület
2020. 03. 14. 14:30
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2020. 03. 21. 15:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
2020. 03. 21. 15:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
CSURGÓI TK
03. 21. 15:00
TOPONÁR SE
2020. 04. 05. 16:00
Toponár Sportegyesület
2020. 04. 05. 16:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
04. 05. 16:00
MARCALI VFC
2020. 04. 12. 16:30
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
2020. 04. 12. 16:30
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
HETES VIKÁR SC
04. 12. 16:30
TOPONÁR SE
2020. 04. 19. 17:00
Toponár Sportegyesület
2020. 04. 19. 17:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
04. 19. 17:00
MAGYAREGRES SZ.E.
2020. 04. 26. 17:00
Somogysárdi Sportegyesület
2020. 04. 26. 17:00
Somogysárdi Sportegyesület
SOMOGYSÁRD SE
04. 26. 17:00
TOPONÁR SE
2020. 05. 03. 17:00
Toponár Sportegyesület
2020. 05. 03. 17:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
05. 03. 17:00
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2020. 05. 09. 17:00
Segesdi Sportpálya
2020. 05. 09. 17:00
Segesdi Sportpálya
SEGESDI SE
05. 09. 17:00
TOPONÁR SE
2020. 05. 17. 17:00
Toponár Sportegyesület
2020. 05. 17. 17:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
05. 17. 17:00
TABI VÁROSI SC
2020. 05. 23. 17:00
Barcsi Sport Club
2020. 05. 23. 17:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
05. 23. 17:00
TOPONÁR SE
2020. 05. 31. 17:00
Toponár Sportegyesület
2020. 05. 31. 17:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
05. 31. 17:00
BALATONI VASAS SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • OTP Simple