Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ADAMA Megye I. Felnőtt 7. forduló

2019.09.22 - 16:00

Balatonkeresztúr, Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya

Somogy

ADAMA Megye I. Felnőtt

Játékvezető
NAGY JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HORVÁTH ÁDÁM, KÁROLI MÁTÉ
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
NAGYATÁDI FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

13'

GALAMB DÁVID
BAKOS PÉTER

71'

1 - 1

 

 

1 - 2

79'

BORBÉLY ZSOMBOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KADARKÚT KSK KADARKÚT KSK 7 7 0 0 22 4 18 21 9.6
2 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 7 6 1 0 23 11 12 19 8.9
3 BALATONI VASAS SE BALATONI VASAS SE 7 5 1 1 16 6 10 16 9
4 NAGYBAJOMI AC NAGYBAJOMI AC 7 5 1 1 17 10 7 16 9.3
5 HETES VIKÁR SC HETES VIKÁR SC 7 5 0 2 26 11 15 15 7
6 TABI VÁROSI SC TABI VÁROSI SC 6 2 2 2 13 13 0 8 9.5
7 SOMOGYSÁRD SE SOMOGYSÁRD SE 7 2 1 4 16 16 0 7 6.3
8 TOPONÁR SE TOPONÁR SE 6 2 1 3 15 17 -2 7 7.3
9 BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF 6 1 3 2 13 10 3 6 7.2
10 MAGYAREGRES SZ.E. MAGYAREGRES SZ.E. 7 1 2 4 10 14 -4 5 6.1
11 MARCALI VFC MARCALI VFC 7 1 2 4 11 22 -11 5 6.3
12 CSURGÓI TK CSURGÓI TK 6 1 1 4 10 18 -8 4 6.8
13 FC BARCS FC BARCS 6 0 4 2 13 19 -6 4 8.7
14 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 6 0 2 4 9 21 -12 2 7.8
15 SEGESDI SE SEGESDI SE 6 0 1 5 2 24 -22 1 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SEGESDI SE KADARKÚT KSK 3 3 0 0 6 0 6 9 4 3 0 1 5 1 4 9 7 6 0 1 11 1 10 18
2 SEGESDI SE HETES VIKÁR SC 4 3 0 1 7 2 5 9 3 3 0 0 4 1 3 9 7 6 0 1 11 3 8 18
3 SEGESDI SE NAGYATÁDI FC 3 2 0 1 5 2 3 6 4 3 1 0 5 1 4 10 7 5 1 1 10 3 7 16
4 SEGESDI SE BALATONI VASAS SE 3 1 1 1 1 1 0 4 4 3 1 0 6 0 6 10 7 4 2 1 7 1 6 14
5 SEGESDI SE BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF 3 1 1 1 2 2 0 4 3 3 0 0 6 1 5 9 6 4 1 1 8 3 5 13
6 SEGESDI SE SOMOGYSÁRD SE 4 2 1 1 4 2 2 7 3 1 1 1 3 3 0 4 7 3 2 2 7 5 2 11
7 SEGESDI SE TOPONÁR SE 3 2 0 1 4 3 1 6 3 1 1 1 5 5 0 4 6 3 1 2 9 8 1 10
8 SEGESDI SE NAGYBAJOMI AC 3 0 1 2 1 3 -2 1 4 2 1 1 3 2 1 7 7 2 2 3 4 5 -1 8
9 SEGESDI SE SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 3 0 0 3 2 6 -4 0 3 2 1 0 5 3 2 7 6 2 1 3 7 9 -2 7
10 SEGESDI SE TABI VÁROSI SC 3 1 0 2 1 5 -4 3 3 0 2 1 2 3 -1 2 6 1 2 3 3 8 -5 5
11 SEGESDI SE FC BARCS 3 1 1 1 1 1 0 4 3 0 1 2 1 8 -7 1 6 1 2 3 2 9 -7 5
12 SEGESDI SE CSURGÓI TK 3 1 1 1 4 5 -1 4 3 0 0 3 2 5 -3 0 6 1 1 4 6 10 -4 4
13 SEGESDI SE MARCALI VFC 4 0 1 3 2 7 -5 1 3 1 0 2 2 5 -3 3 7 1 1 5 4 12 -8 4
14 SEGESDI SE MAGYAREGRES SZ.E. 4 0 2 2 3 5 -2 2 3 0 1 2 0 3 -3 1 7 0 3 4 3 8 -5 3
15 SEGESDI SE SEGESDI SE 3 0 1 2 1 5 -4 1 3 0 0 3 0 3 -3 0 6 0 1 5 1 8 -7 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SEGESDI SE KADARKÚT KSK 3 3 0 0 10 1 9 9 4 4 0 0 12 3 9 12 7 7 0 0 22 4 18 21
2 SEGESDI SE NAGYATÁDI FC 3 2 1 0 11 7 4 7 4 4 0 0 12 4 8 12 7 6 1 0 23 11 12 19
3 SEGESDI SE BALATONI VASAS SE 3 2 0 1 5 5 0 6 4 3 1 0 11 1 10 10 7 5 1 1 16 6 10 16
4 SEGESDI SE NAGYBAJOMI AC 3 2 1 0 6 4 2 7 4 3 0 1 11 6 5 9 7 5 1 1 17 10 7 16
5 SEGESDI SE HETES VIKÁR SC 4 3 0 1 13 6 7 9 3 2 0 1 13 5 8 6 7 5 0 2 26 11 15 15
6 SEGESDI SE TABI VÁROSI SC 3 1 0 2 8 9 -1 3 3 1 2 0 5 4 1 5 6 2 2 2 13 13 0 8
7 SEGESDI SE SOMOGYSÁRD SE 4 1 1 2 11 9 2 4 3 1 0 2 5 7 -2 3 7 2 1 4 16 16 0 7
8 SEGESDI SE TOPONÁR SE 3 1 0 2 7 9 -2 3 3 1 1 1 8 8 0 4 6 2 1 3 15 17 -2 7
9 SEGESDI SE BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF 3 0 2 1 4 5 -1 2 3 1 1 1 9 5 4 4 6 1 3 2 13 10 3 6
10 SEGESDI SE MAGYAREGRES SZ.E. 4 1 1 2 6 7 -1 4 3 0 1 2 4 7 -3 1 7 1 2 4 10 14 -4 5
11 SEGESDI SE MARCALI VFC 4 1 1 2 7 12 -5 4 3 0 1 2 4 10 -6 1 7 1 2 4 11 22 -11 5
12 SEGESDI SE CSURGÓI TK 3 1 1 1 6 9 -3 4 3 0 0 3 4 9 -5 0 6 1 1 4 10 18 -8 4
13 SEGESDI SE FC BARCS 3 0 2 1 5 6 -1 2 3 0 2 1 8 13 -5 2 6 0 4 2 13 19 -6 4
14 SEGESDI SE SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 3 0 0 3 2 13 -11 0 3 0 2 1 7 8 -1 2 6 0 2 4 9 21 -12 2
15 SEGESDI SE SEGESDI SE 3 0 1 2 2 11 -9 1 3 0 0 3 0 13 -13 0 6 0 1 5 2 24 -22 1
 
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
0 - 0------1 - 2----3 - 3-
BALATONI VASAS SE
---0 - 5-----3 - 02 - 0---
CSURGÓI TK
------3 - 20 - 4---3 - 3--
FC BARCS
2 - 2----3 - 3------0 - 1-
HETES VIKÁR SC
--4 - 26 - 10 - 1---3 - 2-----
KADARKÚT KSK
--2 - 0--2 - 06 - 1-------
MAGYAREGRES SZ.E.
-0 - 1-----2 - 3---3 - 21 - 1-
MARCALI VFC
-0 - 5-----1 - 3---2 - 2-4 - 2
NAGYATÁDI FC
----4 - 3-----4 - 1--3 - 3
NAGYBAJOMI AC
3 - 2-----2 - 11 - 1------
SEGESDI SE
0 - 5--2 - 2-----0 - 4----
SOMOGYSÁRD SE
---5 - 5-2 - 3---0 - 14 - 0---
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
----1 - 50 - 5-------1 - 3
TABI VÁROSI SC
-1 - 5--------6 - 01 - 4--
TOPONÁR SE
--3 - 2--1 - 3---3 - 4----

Meccsek

BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF

2019. 08. 18. 17:00
Segesdi Sportpálya
2019. 08. 18. 17:00
Segesdi Sportpálya
SEGESDI SE
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2019. 08. 25. 17:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 08. 25. 17:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
TABI VÁROSI SC
2019. 08. 31. 17:00
Barcsi Sport Club
2019. 08. 31. 17:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2019. 09. 08. 16:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 09. 08. 16:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
BALATONI VASAS SE
2019. 09. 14. 16:30
Nagybajomi Atlétikai Club
2019. 09. 14. 16:30
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2019. 09. 22. 16:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 09. 22. 16:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
NAGYATÁDI FC
2019. 09. 29. 16:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 09. 29. 16:00
Kaposmérői Sportegyesület
KADARKÚT KSK
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2019. 10. 06. 15:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 10. 06. 15:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 10. 12. 15:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
CSURGÓI TK
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2019. 10. 20. 14:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 10. 20. 14:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
TOPONÁR SE
2019. 10. 26. 14:00
Marcali Városi Futball Club
2019. 10. 26. 14:00
Marcali Városi Futball Club
MARCALI VFC
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2019. 11. 03. 13:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 11. 03. 13:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
HETES VIKÁR SC
2019. 11. 10. 13:00
Magyaregres Szabadidő Egyesület
2019. 11. 10. 13:00
Magyaregres Szabadidő Egyesület
MAGYAREGRES SZ.E.
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2019. 11. 17. 13:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
SOMOGYSÁRD SE
2020. 03. 01. 14:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2020. 03. 01. 14:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
SEGESDI SE
2020. 03. 08. 14:30
Tabi Városi Sport Club
2020. 03. 08. 14:30
Tabi Városi Sport Club
TABI VÁROSI SC
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2020. 03. 14. 14:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2020. 03. 14. 14:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
FC BARCS
2020. 03. 21. 15:00
Balatoni VASAS SE Sportpálya
2020. 03. 21. 15:00
Balatoni VASAS SE Sportpálya
BALATONI VASAS SE
03. 21. 15:00
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2020. 03. 29. 15:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2020. 03. 29. 15:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
03. 29. 15:30
NAGYBAJOMI AC
2020. 04. 04. 16:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 04. 04. 16:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
04. 04. 16:00
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2020. 04. 12. 16:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2020. 04. 12. 16:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
04. 12. 16:30
KADARKÚT KSK
2020. 04. 19. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2020. 04. 19. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
04. 19. 17:00
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2020. 04. 26. 17:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2020. 04. 26. 17:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
04. 26. 17:00
CSURGÓI TK
2020. 05. 03. 17:00
Toponár Sportegyesület
2020. 05. 03. 17:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
05. 03. 17:00
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2020. 05. 10. 17:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2020. 05. 10. 17:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
05. 10. 17:00
MARCALI VFC
2020. 05. 17. 17:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
2020. 05. 17. 17:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
HETES VIKÁR SC
05. 17. 17:00
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2020. 05. 24. 17:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2020. 05. 24. 17:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
05. 24. 17:00
MAGYAREGRES SZ.E.
2020. 05. 31. 17:00
Somogysárdi Sportegyesület
2020. 05. 31. 17:00
Somogysárdi Sportegyesület
SOMOGYSÁRD SE
05. 31. 17:00
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF

NAGYATÁDI FC

2019. 08. 11. 17:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
2019. 08. 11. 17:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
CSURGÓI TK
NAGYATÁDI FC
2019. 08. 17. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 08. 17. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
TOPONÁR SE
2019. 08. 24. 17:00
Marcali Városi Futball Club
2019. 08. 24. 17:00
Marcali Városi Futball Club
MARCALI VFC
NAGYATÁDI FC
2019. 08. 31. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 08. 31. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
HETES VIKÁR SC
2019. 09. 08. 16:30
Magyaregres Szabadidő Egyesület
2019. 09. 08. 16:30
Magyaregres Szabadidő Egyesület
MAGYAREGRES SZ.E.
NAGYATÁDI FC
2019. 09. 14. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 09. 14. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SOMOGYSÁRD SE
2019. 09. 22. 16:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 09. 22. 16:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
NAGYATÁDI FC
2019. 09. 28. 16:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 09. 28. 16:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SEGESDI SE
2019. 10. 06. 15:00
Tabi Városi Sport Club
2019. 10. 06. 15:00
Tabi Városi Sport Club
TABI VÁROSI SC
NAGYATÁDI FC
2019. 10. 12. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 10. 12. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
FC BARCS
2019. 10. 19. 14:30
Balatoni VASAS SE Sportpálya
2019. 10. 19. 14:30
Balatoni VASAS SE Sportpálya
BALATONI VASAS SE
NAGYATÁDI FC
2019. 10. 26. 14:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 10. 26. 14:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
NAGYBAJOMI AC
2019. 11. 09. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 11. 09. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
KADARKÚT KSK
2019. 11. 16. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 11. 16. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2020. 02. 22. 14:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 02. 22. 14:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
CSURGÓI TK
2020. 03. 01. 14:00
Toponár Sportegyesület
2020. 03. 01. 14:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
NAGYATÁDI FC
2020. 03. 07. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 03. 07. 14:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
MARCALI VFC
2020. 03. 14. 14:30
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
2020. 03. 14. 14:30
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
HETES VIKÁR SC
NAGYATÁDI FC
2020. 03. 21. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 03. 21. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
03. 21. 15:00
MAGYAREGRES SZ.E.
2020. 03. 29. 15:30
Somogysárdi Sportegyesület
2020. 03. 29. 15:30
Somogysárdi Sportegyesület
SOMOGYSÁRD SE
03. 29. 15:30
NAGYATÁDI FC
2020. 04. 04. 16:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 04. 04. 16:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
04. 04. 16:00
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2020. 04. 11. 16:30
Segesdi Sportpálya
2020. 04. 11. 16:30
Segesdi Sportpálya
SEGESDI SE
04. 11. 16:30
NAGYATÁDI FC
2020. 04. 18. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 04. 18. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
04. 18. 17:00
TABI VÁROSI SC
2020. 04. 25. 17:00
Barcsi Sport Club
2020. 04. 25. 17:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
04. 25. 17:00
NAGYATÁDI FC
2020. 05. 02. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 05. 02. 17:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
05. 02. 17:00
BALATONI VASAS SE
2020. 05. 09. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 05. 09. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
05. 09. 17:00
NAGYATÁDI FC
2020. 05. 23. 17:00
Kadarkút Községi Sportkör
2020. 05. 23. 17:00
Kadarkút Községi Sportkör
KADARKÚT KSK
05. 23. 17:00
NAGYATÁDI FC
2020. 05. 31. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2020. 05. 31. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
05. 31. 17:00
NAGYATÁDI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple