Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ADAMA Megye I. Felnőtt 8. forduló

2019.09.29 - 16:00

Somogyjád, Szabadidő Sportegyesület Somogyjád (Szabadidő SE. Somogyjád)

Somogy

ADAMA Megye I. Felnőtt

Játékvezető
GODINA JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HORVÁTH GÁBOR, ERDELECZ JÓZSEF
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
SOMOGYSÁRD SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

12'

KUTI MÁRK
FÉSŰS ÁDÁM

62'

1 - 1

 

HORVÁTH ATTILA

78'

2 - 1

 

 

2 - 2

82'

BARANYAI DÁNIEL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KADARKÚT KSK KADARKÚT KSK 8 8 0 0 26 7 19 24 9.4
2 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 8 7 1 0 25 11 14 22 9.5
3 BALATONI VASAS SE BALATONI VASAS SE 8 6 1 1 18 6 12 19 9.3
4 HETES VIKÁR SC HETES VIKÁR SC 8 6 0 2 31 13 18 18 7.4
5 NAGYBAJOMI AC NAGYBAJOMI AC 8 5 2 1 19 12 7 17 8.8
6 TABI VÁROSI SC TABI VÁROSI SC 7 2 3 2 15 15 0 9 8.7
7 SOMOGYSÁRD SE SOMOGYSÁRD SE 8 2 2 4 18 18 0 8 7.4
8 MAGYAREGRES SZ.E. MAGYAREGRES SZ.E. 8 2 2 4 12 15 -3 8 7
9 TOPONÁR SE TOPONÁR SE 7 2 1 4 17 22 -5 7 7
10 BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF 7 1 3 3 16 14 2 6 6.4
11 MARCALI VFC MARCALI VFC 7 1 2 4 11 22 -11 5 6.6
12 CSURGÓI TK CSURGÓI TK 7 1 1 5 11 20 -9 4 7
13 FC BARCS FC BARCS 7 0 4 3 13 21 -8 4 7.6
14 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 7 0 3 4 11 23 -12 3 7.4
15 SEGESDI SE SEGESDI SE 7 0 1 6 2 26 -24 1 6.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SEGESDI SE HETES VIKÁR SC 4 3 0 1 7 2 5 9 4 4 0 0 6 1 5 12 8 7 0 1 13 3 10 21
2 SEGESDI SE NAGYATÁDI FC 4 3 0 1 6 2 4 9 4 3 1 0 5 1 4 10 8 6 1 1 11 3 8 19
3 SEGESDI SE KADARKÚT KSK 4 3 0 1 7 3 4 9 4 3 0 1 5 1 4 9 8 6 0 2 12 4 8 18
4 SEGESDI SE BALATONI VASAS SE 4 2 1 1 3 1 2 7 4 3 1 0 6 0 6 10 8 5 2 1 9 1 8 17
5 SEGESDI SE BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF 3 1 1 1 2 2 0 4 4 4 0 0 9 2 7 12 7 5 1 1 11 4 7 16
6 SEGESDI SE SOMOGYSÁRD SE 4 2 1 1 4 2 2 7 4 2 1 1 4 3 1 7 8 4 2 2 8 5 3 14
7 SEGESDI SE TOPONÁR SE 4 2 0 2 4 5 -1 6 3 1 1 1 5 5 0 4 7 3 1 3 9 10 -1 10
8 SEGESDI SE NAGYBAJOMI AC 4 0 2 2 1 3 -2 2 4 2 1 1 3 2 1 7 8 2 3 3 4 5 -1 9
9 SEGESDI SE SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 4 0 0 4 2 7 -5 0 3 2 1 0 5 3 2 7 7 2 1 4 7 10 -3 7
10 SEGESDI SE TABI VÁROSI SC 3 1 0 2 1 5 -4 3 4 0 3 1 2 3 -1 3 7 1 3 3 3 8 -5 6
11 SEGESDI SE CSURGÓI TK 4 1 2 1 5 6 -1 5 3 0 0 3 2 5 -3 0 7 1 2 4 7 11 -4 5
12 SEGESDI SE FC BARCS 3 1 1 1 1 1 0 4 4 0 1 3 1 10 -9 1 7 1 2 4 2 11 -9 5
13 SEGESDI SE MARCALI VFC 4 0 1 3 2 7 -5 1 3 1 0 2 2 5 -3 3 7 1 1 5 4 12 -8 4
14 SEGESDI SE MAGYAREGRES SZ.E. 4 0 2 2 3 5 -2 2 4 0 2 2 1 4 -3 2 8 0 4 4 4 9 -5 4
15 SEGESDI SE SEGESDI SE 3 0 1 2 1 5 -4 1 4 0 0 4 0 4 -4 0 7 0 1 6 1 9 -8 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SEGESDI SE KADARKÚT KSK 4 4 0 0 14 4 10 12 4 4 0 0 12 3 9 12 8 8 0 0 26 7 19 24
2 SEGESDI SE NAGYATÁDI FC 4 3 1 0 13 7 6 10 4 4 0 0 12 4 8 12 8 7 1 0 25 11 14 22
3 SEGESDI SE BALATONI VASAS SE 4 3 0 1 7 5 2 9 4 3 1 0 11 1 10 10 8 6 1 1 18 6 12 19
4 SEGESDI SE HETES VIKÁR SC 4 3 0 1 13 6 7 9 4 3 0 1 18 7 11 9 8 6 0 2 31 13 18 18
5 SEGESDI SE NAGYBAJOMI AC 4 2 2 0 8 6 2 8 4 3 0 1 11 6 5 9 8 5 2 1 19 12 7 17
6 SEGESDI SE TABI VÁROSI SC 3 1 0 2 8 9 -1 3 4 1 3 0 7 6 1 6 7 2 3 2 15 15 0 9
7 SEGESDI SE SOMOGYSÁRD SE 4 1 1 2 11 9 2 4 4 1 1 2 7 9 -2 4 8 2 2 4 18 18 0 8
8 SEGESDI SE MAGYAREGRES SZ.E. 4 1 1 2 6 7 -1 4 4 1 1 2 6 8 -2 4 8 2 2 4 12 15 -3 8
9 SEGESDI SE TOPONÁR SE 4 1 0 3 9 14 -5 3 3 1 1 1 8 8 0 4 7 2 1 4 17 22 -5 7
10 SEGESDI SE BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF 3 0 2 1 4 5 -1 2 4 1 1 2 12 9 3 4 7 1 3 3 16 14 2 6
11 SEGESDI SE MARCALI VFC 4 1 1 2 7 12 -5 4 3 0 1 2 4 10 -6 1 7 1 2 4 11 22 -11 5
12 SEGESDI SE CSURGÓI TK 4 1 1 2 7 11 -4 4 3 0 0 3 4 9 -5 0 7 1 1 5 11 20 -9 4
13 SEGESDI SE FC BARCS 3 0 2 1 5 6 -1 2 4 0 2 2 8 15 -7 2 7 0 4 3 13 21 -8 4
14 SEGESDI SE SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 4 0 1 3 4 15 -11 1 3 0 2 1 7 8 -1 2 7 0 3 4 11 23 -12 3
15 SEGESDI SE SEGESDI SE 3 0 1 2 2 11 -9 1 4 0 0 4 0 15 -15 0 7 0 1 6 2 26 -24 1
 
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
0 - 0------1 - 2----3 - 3-
BALATONI VASAS SE
--2 - 00 - 5-----3 - 02 - 0---
CSURGÓI TK
-----1 - 23 - 20 - 4---3 - 3--
FC BARCS
2 - 2----3 - 3------0 - 1-
HETES VIKÁR SC
--4 - 26 - 10 - 1---3 - 2-----
KADARKÚT KSK
4 - 3-2 - 0--2 - 06 - 1-------
MAGYAREGRES SZ.E.
-0 - 1-----2 - 3---3 - 21 - 1-
MARCALI VFC
-0 - 5-----1 - 3---2 - 2-4 - 2
NAGYATÁDI FC
----4 - 3----2 - 04 - 1--3 - 3
NAGYBAJOMI AC
3 - 2-----2 - 11 - 1----2 - 2-
SEGESDI SE
0 - 5--2 - 2-----0 - 4----
SOMOGYSÁRD SE
---5 - 5-2 - 3---0 - 14 - 0---
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
----1 - 50 - 5-----2 - 2-1 - 3
TABI VÁROSI SC
-1 - 5--------6 - 01 - 4--
TOPONÁR SE
--3 - 2-2 - 51 - 3---3 - 4----

Meccsek

SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD

2019. 08. 11. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 08. 11. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
KADARKÚT KSK
2019. 08. 25. 17:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
2019. 08. 25. 17:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
CSURGÓI TK
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 09. 01. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 09. 01. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
TOPONÁR SE
2019. 09. 07. 16:30
Marcali Városi Futball Club
2019. 09. 07. 16:30
Marcali Városi Futball Club
MARCALI VFC
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 09. 15. 16:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 09. 15. 16:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
HETES VIKÁR SC
2019. 09. 22. 16:00
Magyaregres Szabadidő Egyesület
2019. 09. 22. 16:00
Magyaregres Szabadidő Egyesület
MAGYAREGRES SZ.E.
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 09. 29. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 09. 29. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
SOMOGYSÁRD SE
2019. 10. 06. 15:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 10. 06. 15:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 10. 12. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 10. 12. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
SEGESDI SE
2019. 10. 20. 14:30
Tabi Városi Sport Club
2019. 10. 20. 14:30
Tabi Városi Sport Club
TABI VÁROSI SC
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 10. 27. 14:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 10. 27. 14:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
FC BARCS
2019. 11. 02. 13:00
Balatoni VASAS SE Sportpálya
2019. 11. 02. 13:00
Balatoni VASAS SE Sportpálya
BALATONI VASAS SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 11. 10. 13:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 11. 10. 13:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
NAGYBAJOMI AC
2019. 11. 16. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 11. 16. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2020. 02. 22. 14:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2020. 02. 22. 14:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KADARKÚT KSK
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2020. 03. 08. 14:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2020. 03. 08. 14:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
CSURGÓI TK
2020. 03. 14. 14:30
Toponár Sportegyesület
2020. 03. 14. 14:30
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2020. 03. 21. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2020. 03. 21. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
03. 21. 15:00
MARCALI VFC
2020. 03. 29. 15:30
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
2020. 03. 29. 15:30
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
HETES VIKÁR SC
03. 29. 15:30
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2020. 04. 04. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2020. 04. 04. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
04. 04. 16:00
MAGYAREGRES SZ.E.
2020. 04. 12. 16:30
Somogysárdi Sportegyesület
2020. 04. 12. 16:30
Somogysárdi Sportegyesület
SOMOGYSÁRD SE
04. 12. 16:30
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2020. 04. 19. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2020. 04. 19. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
04. 19. 17:00
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2020. 04. 25. 17:00
Segesdi Sportpálya
2020. 04. 25. 17:00
Segesdi Sportpálya
SEGESDI SE
04. 25. 17:00
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2020. 05. 03. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2020. 05. 03. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
05. 03. 17:00
TABI VÁROSI SC
2020. 05. 09. 17:00
Barcsi Sport Club
2020. 05. 09. 17:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
05. 09. 17:00
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2020. 05. 17. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2020. 05. 17. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
05. 17. 17:00
BALATONI VASAS SE
2020. 05. 23. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 05. 23. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
05. 23. 17:00
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2020. 05. 31. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2020. 05. 31. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
05. 31. 17:00
NAGYATÁDI FC

SOMOGYSÁRD SE

2019. 08. 11. 17:00
Somogysárdi Sportegyesület
2019. 08. 11. 17:00
Somogysárdi Sportegyesület
SOMOGYSÁRD SE
SEGESDI SE
2019. 08. 18. 17:00
Tabi Városi Sport Club
2019. 08. 18. 17:00
Tabi Városi Sport Club
TABI VÁROSI SC
SOMOGYSÁRD SE
2019. 08. 25. 17:00
Somogysárdi Sportegyesület
2019. 08. 25. 17:00
Somogysárdi Sportegyesület
SOMOGYSÁRD SE
FC BARCS
2019. 08. 31. 17:00
Balatoni VASAS SE Sportpálya
2019. 08. 31. 17:00
Balatoni VASAS SE Sportpálya
BALATONI VASAS SE
SOMOGYSÁRD SE
2019. 09. 08. 16:30
Somogysárdi Sportegyesület
2019. 09. 08. 16:30
Somogysárdi Sportegyesület
SOMOGYSÁRD SE
NAGYBAJOMI AC
2019. 09. 14. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 09. 14. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SOMOGYSÁRD SE
2019. 09. 22. 16:00
Somogysárdi Sportegyesület
2019. 09. 22. 16:00
Somogysárdi Sportegyesület
SOMOGYSÁRD SE
KADARKÚT KSK
2019. 09. 29. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 09. 29. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
SOMOGYSÁRD SE
2019. 10. 06. 15:00
Somogysárdi Sportegyesület
2019. 10. 06. 15:00
Somogysárdi Sportegyesület
SOMOGYSÁRD SE
CSURGÓI TK
2019. 10. 13. 15:00
Toponár Sportegyesület
2019. 10. 13. 15:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
SOMOGYSÁRD SE
2019. 10. 20. 14:30
Somogysárdi Sportegyesület
2019. 10. 20. 14:30
Somogysárdi Sportegyesület
SOMOGYSÁRD SE
MARCALI VFC
2019. 10. 27. 14:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
2019. 10. 27. 14:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
HETES VIKÁR SC
SOMOGYSÁRD SE
2019. 11. 03. 13:00
Somogysárdi Sportegyesület
2019. 11. 03. 13:00
Somogysárdi Sportegyesület
SOMOGYSÁRD SE
MAGYAREGRES SZ.E.
2019. 11. 17. 13:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
SOMOGYSÁRD SE
2020. 02. 22. 14:00
Segesdi Sportpálya
2020. 02. 22. 14:00
Segesdi Sportpálya
SEGESDI SE
SOMOGYSÁRD SE
2020. 03. 01. 14:00
Somogysárdi Sportegyesület
2020. 03. 01. 14:00
Somogysárdi Sportegyesület
SOMOGYSÁRD SE
TABI VÁROSI SC
2020. 03. 07. 14:30
Barcsi Sport Club
2020. 03. 07. 14:30
Barcsi Sport Club
FC BARCS
SOMOGYSÁRD SE
2020. 03. 14. 14:30
Somogysárdi Sportegyesület
2020. 03. 14. 14:30
Somogysárdi Sportegyesület
SOMOGYSÁRD SE
BALATONI VASAS SE
2020. 03. 21. 15:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 03. 21. 15:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
03. 21. 15:00
SOMOGYSÁRD SE
2020. 03. 29. 15:30
Somogysárdi Sportegyesület
2020. 03. 29. 15:30
Somogysárdi Sportegyesület
SOMOGYSÁRD SE
03. 29. 15:30
NAGYATÁDI FC
2020. 04. 04. 16:00
Kadarkút Községi Sportkör
2020. 04. 04. 16:00
Kadarkút Községi Sportkör
KADARKÚT KSK
04. 04. 16:00
SOMOGYSÁRD SE
2020. 04. 12. 16:30
Somogysárdi Sportegyesület
2020. 04. 12. 16:30
Somogysárdi Sportegyesület
SOMOGYSÁRD SE
04. 12. 16:30
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2020. 04. 18. 17:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
2020. 04. 18. 17:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
CSURGÓI TK
04. 18. 17:00
SOMOGYSÁRD SE
2020. 04. 26. 17:00
Somogysárdi Sportegyesület
2020. 04. 26. 17:00
Somogysárdi Sportegyesület
SOMOGYSÁRD SE
04. 26. 17:00
TOPONÁR SE
2020. 05. 02. 17:00
Marcali Városi Futball Club
2020. 05. 02. 17:00
Marcali Városi Futball Club
MARCALI VFC
05. 02. 17:00
SOMOGYSÁRD SE
2020. 05. 10. 17:00
Somogysárdi Sportegyesület
2020. 05. 10. 17:00
Somogysárdi Sportegyesület
SOMOGYSÁRD SE
05. 10. 17:00
HETES VIKÁR SC
2020. 05. 17. 17:00
Magyaregres Szabadidő Egyesület
2020. 05. 17. 17:00
Magyaregres Szabadidő Egyesület
MAGYAREGRES SZ.E.
05. 17. 17:00
SOMOGYSÁRD SE
2020. 05. 31. 17:00
Somogysárdi Sportegyesület
2020. 05. 31. 17:00
Somogysárdi Sportegyesület
SOMOGYSÁRD SE
05. 31. 17:00
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple