Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ADAMA Megye I. Felnőtt 9. forduló

2019.10.06 - 15:00

Balatonkeresztúr, Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya

Somogy

ADAMA Megye I. Felnőtt

Játékvezető
KNÉZICS BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KARDOS ERNŐ, TÓTH KAMILLA
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
90'
45'

Gólok

GELENCSÉR ANDRÁS

8'

1 - 0

 

 

1 - 1

31'

DOBOS BENCE PÉTER
HORVÁTH MILÁN

43'

2 - 1

 

 

2 - 2

52'

FÉSŰS ÁDÁM
BAKOS PÉTER

62'

3 - 2

 

NAGY SZABOLCS

83'

4 - 2

 

 

4 - 3

84'

DOMOKOS JÓZSEF

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KADARKÚT KSK KADARKÚT KSK 9 9 0 0 33 7 26 27 9.8
2 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 9 7 2 0 26 12 14 23 9
3 HETES VIKÁR SC HETES VIKÁR SC 9 7 0 2 33 13 20 21 8
4 NAGYBAJOMI AC NAGYBAJOMI AC 9 6 2 1 22 14 8 20 9.1
5 BALATONI VASAS SE BALATONI VASAS SE 8 6 1 1 18 6 12 19 9
6 SOMOGYSÁRD SE SOMOGYSÁRD SE 9 3 2 4 28 21 7 11 8.1
7 TABI VÁROSI SC TABI VÁROSI SC 8 2 4 2 16 16 0 10 7.8
8 BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF 8 2 3 3 20 17 3 9 7.6
9 MAGYAREGRES SZ.E. MAGYAREGRES SZ.E. 9 2 3 4 15 18 -3 9 7.6
10 TOPONÁR SE TOPONÁR SE 8 2 2 4 20 25 -5 8 7
11 MARCALI VFC MARCALI VFC 8 1 2 5 11 24 -13 5 6.4
12 CSURGÓI TK CSURGÓI TK 8 1 1 6 14 30 -16 4 7
13 FC BARCS FC BARCS 8 0 4 4 15 24 -9 4 7.1
14 SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 8 0 3 5 14 27 -13 3 7.5
15 SEGESDI SE SEGESDI SE 8 0 1 7 2 33 -31 1 5.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SEGESDI SE HETES VIKÁR SC 5 3 1 1 7 2 5 10 4 4 0 0 6 1 5 12 9 7 1 1 13 3 10 22
2 SEGESDI SE KADARKÚT KSK 4 3 0 1 7 3 4 9 5 4 0 1 8 1 7 12 9 7 0 2 15 4 11 21
3 SEGESDI SE BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF 4 2 1 1 4 3 1 7 4 4 0 0 9 2 7 12 8 6 1 1 13 5 8 19
4 SEGESDI SE NAGYATÁDI FC 4 3 0 1 6 2 4 9 5 3 1 1 5 2 3 10 9 6 1 2 11 4 7 19
5 SEGESDI SE BALATONI VASAS SE 4 2 1 1 3 1 2 7 4 3 1 0 6 0 6 10 8 5 2 1 9 1 8 17
6 SEGESDI SE SOMOGYSÁRD SE 5 3 1 1 9 4 5 10 4 2 1 1 4 3 1 7 9 5 2 2 13 7 6 17
7 SEGESDI SE NAGYBAJOMI AC 4 0 2 2 1 3 -2 2 5 3 1 1 5 3 2 10 9 3 3 3 6 6 0 12
8 SEGESDI SE TOPONÁR SE 4 2 0 2 4 5 -1 6 4 1 2 1 7 7 0 5 8 3 2 3 11 12 -1 11
9 SEGESDI SE TABI VÁROSI SC 4 2 0 2 2 5 -3 6 4 0 3 1 2 3 -1 3 8 2 3 3 4 8 -4 9
10 SEGESDI SE SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 4 0 0 4 2 7 -5 0 4 2 1 1 6 5 1 7 8 2 1 5 8 12 -4 7
11 SEGESDI SE CSURGÓI TK 4 1 2 1 5 6 -1 5 4 0 0 4 4 10 -6 0 8 1 2 5 9 16 -7 5
12 SEGESDI SE MARCALI VFC 4 0 1 3 2 7 -5 1 4 1 1 2 2 5 -3 4 8 1 2 5 4 12 -8 5
13 SEGESDI SE FC BARCS 4 1 1 2 2 3 -1 4 4 0 1 3 1 10 -9 1 8 1 2 5 3 13 -10 5
14 SEGESDI SE MAGYAREGRES SZ.E. 5 0 3 2 5 7 -2 3 4 0 2 2 1 4 -3 2 9 0 5 4 6 11 -5 5
15 SEGESDI SE SEGESDI SE 4 0 1 3 1 8 -7 1 4 0 0 4 0 4 -4 0 8 0 1 7 1 12 -11 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SEGESDI SE KADARKÚT KSK 4 4 0 0 14 4 10 12 5 5 0 0 19 3 16 15 9 9 0 0 33 7 26 27
2 SEGESDI SE NAGYATÁDI FC 4 3 1 0 13 7 6 10 5 4 1 0 13 5 8 13 9 7 2 0 26 12 14 23
3 SEGESDI SE HETES VIKÁR SC 5 4 0 1 15 6 9 12 4 3 0 1 18 7 11 9 9 7 0 2 33 13 20 21
4 SEGESDI SE NAGYBAJOMI AC 4 2 2 0 8 6 2 8 5 4 0 1 14 8 6 12 9 6 2 1 22 14 8 20
5 SEGESDI SE BALATONI VASAS SE 4 3 0 1 7 5 2 9 4 3 1 0 11 1 10 10 8 6 1 1 18 6 12 19
6 SEGESDI SE SOMOGYSÁRD SE 5 2 1 2 21 12 9 7 4 1 1 2 7 9 -2 4 9 3 2 4 28 21 7 11
7 SEGESDI SE TABI VÁROSI SC 4 1 1 2 9 10 -1 4 4 1 3 0 7 6 1 6 8 2 4 2 16 16 0 10
8 SEGESDI SE BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF 4 1 2 1 8 8 0 5 4 1 1 2 12 9 3 4 8 2 3 3 20 17 3 9
9 SEGESDI SE MAGYAREGRES SZ.E. 5 1 2 2 9 10 -1 5 4 1 1 2 6 8 -2 4 9 2 3 4 15 18 -3 9
10 SEGESDI SE TOPONÁR SE 4 1 0 3 9 14 -5 3 4 1 2 1 11 11 0 5 8 2 2 4 20 25 -5 8
11 SEGESDI SE MARCALI VFC 4 1 1 2 7 12 -5 4 4 0 1 3 4 12 -8 1 8 1 2 5 11 24 -13 5
12 SEGESDI SE CSURGÓI TK 4 1 1 2 7 11 -4 4 4 0 0 4 7 19 -12 0 8 1 1 6 14 30 -16 4
13 SEGESDI SE FC BARCS 4 0 2 2 7 9 -2 2 4 0 2 2 8 15 -7 2 8 0 4 4 15 24 -9 4
14 SEGESDI SE SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD 4 0 1 3 4 15 -11 1 4 0 2 2 10 12 -2 2 8 0 3 5 14 27 -13 3
15 SEGESDI SE SEGESDI SE 4 0 1 3 2 18 -16 1 4 0 0 4 0 15 -15 0 8 0 1 7 2 33 -31 1
 
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
0 - 0------1 - 2---4 - 33 - 3-
BALATONI VASAS SE
--2 - 00 - 5-----3 - 02 - 0---
CSURGÓI TK
-----1 - 23 - 20 - 4---3 - 3--
FC BARCS
2 - 2----3 - 3--2 - 3---0 - 1-
HETES VIKÁR SC
--4 - 26 - 10 - 1-2 - 0-3 - 2-----
KADARKÚT KSK
4 - 3-2 - 0--2 - 06 - 1-------
MAGYAREGRES SZ.E.
-0 - 1-----2 - 3---3 - 21 - 13 - 3
MARCALI VFC
-0 - 5-----1 - 3---2 - 2-4 - 2
NAGYATÁDI FC
----4 - 3----2 - 04 - 1--3 - 3
NAGYBAJOMI AC
3 - 2-----2 - 11 - 1----2 - 2-
SEGESDI SE
0 - 5--2 - 2-0 - 7---0 - 4----
SOMOGYSÁRD SE
--10 - 35 - 5-2 - 3---0 - 14 - 0---
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
----1 - 50 - 5-----2 - 2-1 - 3
TABI VÁROSI SC
-1 - 5------1 - 1-6 - 01 - 4--
TOPONÁR SE
--3 - 2-2 - 51 - 3---3 - 4----

Meccsek

BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF

2019. 08. 18. 17:00
Segesdi Sportpálya
2019. 08. 18. 17:00
Segesdi Sportpálya
SEGESDI SE
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2019. 08. 25. 17:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 08. 25. 17:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
TABI VÁROSI SC
2019. 08. 31. 17:00
Barcsi Sport Club
2019. 08. 31. 17:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2019. 09. 08. 16:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 09. 08. 16:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
BALATONI VASAS SE
2019. 09. 14. 16:30
Nagybajomi Atlétikai Club
2019. 09. 14. 16:30
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2019. 09. 22. 16:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 09. 22. 16:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
NAGYATÁDI FC
2019. 09. 29. 16:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 09. 29. 16:00
Kaposmérői Sportegyesület
KADARKÚT KSK
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2019. 10. 06. 15:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 10. 06. 15:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 10. 12. 15:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
CSURGÓI TK
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2019. 10. 20. 14:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 10. 20. 14:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
TOPONÁR SE
2019. 10. 26. 14:00
Marcali Városi Futball Club
2019. 10. 26. 14:00
Marcali Városi Futball Club
MARCALI VFC
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2019. 11. 03. 13:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 11. 03. 13:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
HETES VIKÁR SC
2019. 11. 10. 13:00
Magyaregres Szabadidő Egyesület
2019. 11. 10. 13:00
Magyaregres Szabadidő Egyesület
MAGYAREGRES SZ.E.
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2019. 11. 17. 13:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
SOMOGYSÁRD SE
2020. 03. 01. 14:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2020. 03. 01. 14:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
SEGESDI SE
2020. 03. 08. 14:30
Tabi Városi Sport Club
2020. 03. 08. 14:30
Tabi Városi Sport Club
TABI VÁROSI SC
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2020. 03. 14. 14:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2020. 03. 14. 14:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
FC BARCS
2020. 03. 21. 15:00
Balatoni VASAS SE Sportpálya
2020. 03. 21. 15:00
Balatoni VASAS SE Sportpálya
BALATONI VASAS SE
03. 21. 15:00
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2020. 03. 29. 15:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2020. 03. 29. 15:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
03. 29. 15:30
NAGYBAJOMI AC
2020. 04. 04. 16:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 04. 04. 16:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
04. 04. 16:00
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2020. 04. 12. 16:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2020. 04. 12. 16:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
04. 12. 16:30
KADARKÚT KSK
2020. 04. 19. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2020. 04. 19. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
04. 19. 17:00
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2020. 04. 26. 17:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2020. 04. 26. 17:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
04. 26. 17:00
CSURGÓI TK
2020. 05. 03. 17:00
Toponár Sportegyesület
2020. 05. 03. 17:00
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
05. 03. 17:00
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2020. 05. 10. 17:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2020. 05. 10. 17:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
05. 10. 17:00
MARCALI VFC
2020. 05. 17. 17:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
2020. 05. 17. 17:00
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
HETES VIKÁR SC
05. 17. 17:00
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2020. 05. 24. 17:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2020. 05. 24. 17:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
05. 24. 17:00
MAGYAREGRES SZ.E.
2020. 05. 31. 17:00
Somogysárdi Sportegyesület
2020. 05. 31. 17:00
Somogysárdi Sportegyesület
SOMOGYSÁRD SE
05. 31. 17:00
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF

SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD

2019. 08. 11. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 08. 11. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
KADARKÚT KSK
2019. 08. 25. 17:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
2019. 08. 25. 17:00
Csurgói Torna Klub Sportegyesület Sportpálya
CSURGÓI TK
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 09. 01. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 09. 01. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
TOPONÁR SE
2019. 09. 07. 16:30
Marcali Városi Futball Club
2019. 09. 07. 16:30
Marcali Városi Futball Club
MARCALI VFC
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 09. 15. 16:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 09. 15. 16:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
HETES VIKÁR SC
2019. 09. 22. 16:00
Magyaregres Szabadidő Egyesület
2019. 09. 22. 16:00
Magyaregres Szabadidő Egyesület
MAGYAREGRES SZ.E.
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 09. 29. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 09. 29. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
SOMOGYSÁRD SE
2019. 10. 06. 15:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
2019. 10. 06. 15:00
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 10. 12. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 10. 12. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
SEGESDI SE
2019. 10. 20. 14:30
Tabi Városi Sport Club
2019. 10. 20. 14:30
Tabi Városi Sport Club
TABI VÁROSI SC
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 10. 27. 14:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 10. 27. 14:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
FC BARCS
2019. 11. 02. 13:00
Balatoni VASAS SE Sportpálya
2019. 11. 02. 13:00
Balatoni VASAS SE Sportpálya
BALATONI VASAS SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2019. 11. 10. 13:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2019. 11. 10. 13:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
NAGYBAJOMI AC
2019. 11. 16. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2019. 11. 16. 13:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2020. 02. 22. 14:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2020. 02. 22. 14:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KADARKÚT KSK
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2020. 03. 08. 14:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2020. 03. 08. 14:30
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
CSURGÓI TK
2020. 03. 14. 14:30
Toponár Sportegyesület
2020. 03. 14. 14:30
Toponár Sportegyesület
TOPONÁR SE
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2020. 03. 21. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2020. 03. 21. 15:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
03. 21. 15:00
MARCALI VFC
2020. 03. 29. 15:30
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
2020. 03. 29. 15:30
Hetes Vikár Szövetkezet Sport Club
HETES VIKÁR SC
03. 29. 15:30
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2020. 04. 04. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2020. 04. 04. 16:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
04. 04. 16:00
MAGYAREGRES SZ.E.
2020. 04. 12. 16:30
Somogysárdi Sportegyesület
2020. 04. 12. 16:30
Somogysárdi Sportegyesület
SOMOGYSÁRD SE
04. 12. 16:30
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2020. 04. 19. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2020. 04. 19. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
04. 19. 17:00
BALATONKERESZTÚR-B.MÁRIAF
2020. 04. 25. 17:00
Segesdi Sportpálya
2020. 04. 25. 17:00
Segesdi Sportpálya
SEGESDI SE
04. 25. 17:00
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2020. 05. 03. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2020. 05. 03. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
05. 03. 17:00
TABI VÁROSI SC
2020. 05. 09. 17:00
Barcsi Sport Club
2020. 05. 09. 17:00
Barcsi Sport Club
FC BARCS
05. 09. 17:00
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2020. 05. 17. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2020. 05. 17. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
05. 17. 17:00
BALATONI VASAS SE
2020. 05. 23. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
2020. 05. 23. 17:00
Nagybajomi Atlétikai Club
NAGYBAJOMI AC
05. 23. 17:00
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
2020. 05. 31. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
2020. 05. 31. 17:00
Szabadidő Sportegyesület Somogyjád
SZABADIDŐ SE SOMOGYJÁD
05. 31. 17:00
NAGYATÁDI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple