Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ADAMA Megye II. Felnőtt 1. forduló

2019.08.11 - 17:00

Balatonberény, Balatonberényi Községi Sportegyesület

Somogy

ADAMA Megye II. Felnőtt

Játékvezető
BABOS CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GOLUBICS ZOLTÁN, TÓTH ATTILA
BALATONBERÉNYI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

15'

VIRÁGH JÁNOS JÓZSEF

 

0 - 2

17'

VIRÁGH KRISZTIÁN

 

0 - 3

35'

KONKOLY ANDRÁS
WOLF BALÁZS

37'

1 - 3

 

 

1 - 4

41'

KOVÁCS KRISZTIÁN
WOLF BALÁZS

63'

2 - 4

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 1 1 0 0 5 0 5 3 16
2 KARÁD SC KARÁD SC 1 1 0 0 6 2 4 3 15
3 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 1 1 0 0 6 2 4 3 14
4 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 1 1 0 0 4 2 2 3 12
5 JUTA SE JUTA SE 1 1 0 0 2 0 2 3 13
6 BALATONFÖLDVÁRI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 1 1 0 0 3 2 1 3 11
7 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 1 0 1 0 1 1 0 1 8
8 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 1 0 1 0 1 1 0 1 7
9 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ZAMÁRDI PETŐFI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 1 0 0 1 2 3 -1 0 6
12 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 1 0 0 1 2 4 -2 0 4
13 KAPOSMÉRŐI SE KAPOSMÉRŐI SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 5
14 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 1 0 0 1 2 6 -4 0 3
15 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 1 0 0 1 2 6 -4 0 2
16 BERZENCE SE BERZENCE SE 1 0 0 1 0 5 -5 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BERZENCE SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 4 1 3 3
2 BERZENCE SE KARÁD SC 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
3 BERZENCE SE BÖHÖNYE KSE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
4 BERZENCE SE JUTA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 BERZENCE SE LENGYELTÓTI VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
6 BERZENCE SE MEZŐCSOKONYA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
7 BERZENCE SE CSÖKÖLY Ö.SE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 BERZENCE SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 BERZENCE SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 BERZENCE SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 BERZENCE SE BALATONFÖLDVÁRI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 BERZENCE SE KAPOSMÉRŐI SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 BERZENCE SE KISKORPÁDI SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 BERZENCE SE FONYÓDI PETŐFI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
15 BERZENCE SE BERZENCE SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 BERZENCE SE BALATONBERÉNYI SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BERZENCE SE BÖHÖNYE KSE 1 1 0 0 5 0 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3
2 BERZENCE SE KARÁD SC 1 1 0 0 6 2 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 2 4 3
3 BERZENCE SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 2 4 3 1 1 0 0 6 2 4 3
4 BERZENCE SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 4 2 2 3
5 BERZENCE SE JUTA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
6 BERZENCE SE BALATONFÖLDVÁRI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3
7 BERZENCE SE KISKORPÁDI SE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 BERZENCE SE MEZŐCSOKONYA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 BERZENCE SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 BERZENCE SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 BERZENCE SE LENGYELTÓTI VSE 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
12 BERZENCE SE BALATONBERÉNYI SE 1 0 0 1 2 4 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 4 -2 0
13 BERZENCE SE KAPOSMÉRŐI SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
14 BERZENCE SE CSÖKÖLY Ö.SE 1 0 0 1 2 6 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 6 -4 0
15 BERZENCE SE FONYÓDI PETŐFI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 6 -4 0 1 0 0 1 2 6 -4 0
16 BERZENCE SE BERZENCE SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
 
BALATONBERÉNYI SE
------------2 - 4--
BALATONFÖLDVÁRI SE
---------------
BERZENCE SE
---------------
BÖHÖNYE KSE
--5 - 0------------
CSÖKÖLY Ö.SE
-------------2 - 6-
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
---------------
FONYÓDI PETŐFI SE
---------------
JUTA SE
---------------
KAPOSMÉRŐI SE
-------0 - 2-------
KARÁD SC
------6 - 2--------
KISKORPÁDI SE
-----------1 - 1---
LENGYELTÓTI VSE
-2 - 3-------------
MEZŐCSOKONYA SE
---------------
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
---------------
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
---------------
ZAMÁRDI PETŐFI SE
---------------

Meccsek

BALATONBERÉNYI SE

2019. 08. 11. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 08. 11. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 08. 18. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 08. 18. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 08. 25. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 08. 25. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
INFO
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 08. 31. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 08. 31. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
08. 31. 17:00
BALATONBERÉNYI SE
2019. 09. 08. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 09. 08. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
09. 08. 16:30
BERZENCE SE
2019. 09. 14. 16:30
Balatonföldvári Sportegyesület
2019. 09. 14. 16:30
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
09. 14. 16:30
BALATONBERÉNYI SE
2019. 09. 22. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 09. 22. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
09. 22. 16:00
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 09. 29. 16:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 09. 29. 16:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
09. 29. 16:00
BALATONBERÉNYI SE
2019. 10. 06. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 10. 06. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
10. 06. 15:00
LENGYELTÓTI VSE
2019. 10. 13. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 10. 13. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
10. 13. 15:00
BALATONBERÉNYI SE
2019. 10. 20. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 10. 20. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
10. 20. 14:30
KARÁD SC
2019. 10. 26. 14:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2019. 10. 26. 14:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
10. 26. 14:00
BALATONBERÉNYI SE
2019. 11. 03. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 11. 03. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
11. 03. 13:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 11. 10. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 11. 10. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
11. 10. 13:00
JUTA SE
2019. 11. 16. 13:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 11. 16. 13:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
11. 16. 13:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 02. 23. 14:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 02. 23. 14:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
02. 23. 14:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 03. 01. 14:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 03. 01. 14:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
03. 01. 14:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 03. 07. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2020. 03. 07. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
03. 07. 14:30
BALATONBERÉNYI SE
2020. 03. 14. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 03. 14. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
03. 14. 14:30
FONYÓDI PETŐFI SE
2020. 03. 22. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 03. 22. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
03. 22. 15:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 03. 29. 15:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 03. 29. 15:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
03. 29. 15:30
BALATONFÖLDVÁRI SE
2020. 04. 04. 16:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 04. 04. 16:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
04. 04. 16:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 04. 12. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 04. 12. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
04. 12. 16:30
KISKORPÁDI SE
2020. 04. 19. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2020. 04. 19. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
04. 19. 17:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 04. 26. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 04. 26. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
04. 26. 17:00
BÖHÖNYE KSE
2020. 05. 03. 17:00
Karád Sport Club
2020. 05. 03. 17:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
05. 03. 17:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 05. 10. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 05. 10. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
05. 10. 17:00
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2020. 05. 17. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 05. 17. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
05. 17. 17:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 05. 24. 17:00
Sportegyesület Juta
2020. 05. 24. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
05. 24. 17:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 05. 31. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 05. 31. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
05. 31. 17:00
KAPOSMÉRŐI SE

ÖREGLAKI MEDOSZ SE

2019. 08. 11. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 08. 11. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 08. 18. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 08. 18. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
KAPOSMÉRŐI SE
2019. 08. 25. 17:00
Sportegyesület Juta
2019. 08. 25. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
INFO
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 09. 01. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 09. 01. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
09. 01. 17:00
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 09. 08. 16:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 09. 08. 16:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
09. 08. 16:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 09. 14. 16:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 09. 14. 16:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
09. 14. 16:30
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 09. 22. 16:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 09. 22. 16:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
09. 22. 16:00
BERZENCE SE
2019. 09. 28. 16:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2019. 09. 28. 16:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
09. 28. 16:00
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 10. 06. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 10. 06. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
10. 06. 15:00
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 10. 13. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 10. 13. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
10. 13. 15:00
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 10. 20. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 10. 20. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
10. 20. 14:30
LENGYELTÓTI VSE
2019. 10. 27. 14:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 10. 27. 14:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
10. 27. 14:00
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 11. 03. 13:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 11. 03. 13:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
11. 03. 13:00
KARÁD SC
2019. 11. 09. 13:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2019. 11. 09. 13:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
11. 09. 13:00
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 11. 17. 13:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 11. 17. 13:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
11. 17. 13:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 02. 23. 14:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 02. 23. 14:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
02. 23. 14:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 02. 29. 14:00
Kaposmérői Sportegyesület
2020. 02. 29. 14:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
02. 29. 14:00
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2020. 03. 08. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 03. 08. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
03. 08. 14:30
JUTA SE
2020. 03. 14. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 03. 14. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
03. 14. 14:30
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 03. 21. 15:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2020. 03. 21. 15:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
03. 21. 15:00
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2020. 03. 29. 15:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 03. 29. 15:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
03. 29. 15:30
FONYÓDI PETŐFI SE
2020. 04. 05. 16:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 04. 05. 16:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
04. 05. 16:00
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2020. 04. 12. 16:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 04. 12. 16:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
04. 12. 16:30
BALATONFÖLDVÁRI SE
2020. 04. 18. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 04. 18. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
04. 18. 17:00
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2020. 04. 26. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 04. 26. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
04. 26. 17:00
KISKORPÁDI SE
2020. 05. 03. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2020. 05. 03. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
05. 03. 17:00
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2020. 05. 10. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 05. 10. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
05. 10. 17:00
BÖHÖNYE KSE
2020. 05. 17. 17:00
Karád Sport Club
2020. 05. 17. 17:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
05. 17. 17:00
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2020. 05. 24. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 05. 24. 17:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
05. 24. 17:00
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2020. 05. 31. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 05. 31. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
05. 31. 17:00
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom