Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ADAMA Megye II. Felnőtt 14. forduló

2019.11.10 - 13:00

Balatonberény, Balatonberényi Községi Sportegyesület

Somogy

ADAMA Megye II. Felnőtt

Játékvezető
HEGYI ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ISTVÁN JÁNOS
BALATONBERÉNYI SE
JUTA SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

77'

VADAS ZALÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 JUTA SE JUTA SE 14 11 2 1 43 15 28 35 9.2
2 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 14 10 0 4 46 28 18 30 9.4
3 KARÁD SC KARÁD SC 14 9 1 4 49 25 24 28 9.4
4 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 14 9 0 5 51 22 29 27 8.9
5 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 14 8 3 3 43 28 15 27 8.2
6 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 13 7 3 3 33 21 12 24 8.9
7 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 14 7 3 4 37 32 5 24 8.9
8 BALATONFÖLDVÁRI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 14 7 2 5 41 26 15 23 8.4
9 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 14 6 1 7 35 33 2 19 8.4
10 KAPOSMÉRŐI SE KAPOSMÉRŐI SE 14 6 1 7 28 33 -5 19 8.4
11 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 14 4 4 6 26 30 -4 16 8.4
12 ZAMÁRDI PETŐFI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 14 4 1 9 26 38 -12 13 7.9
13 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 13 4 1 8 24 44 -20 13 7.8
14 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 14 3 3 8 33 41 -8 12 7.9
15 BERZENCE SE BERZENCE SE 14 2 0 12 17 47 -30 6 7.7
16 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 14 1 1 12 13 82 -69 4 8.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSÖKÖLY Ö.SE JUTA SE 7 5 2 0 8 2 6 17 7 4 2 1 12 2 10 14 14 9 4 1 20 4 16 31
2 CSÖKÖLY Ö.SE MEZŐCSOKONYA SE 6 5 1 0 14 3 11 16 7 4 2 1 8 3 5 14 13 9 3 1 22 6 16 30
3 CSÖKÖLY Ö.SE KARÁD SC 8 6 1 1 15 5 10 19 6 3 0 3 7 5 2 9 14 9 1 4 22 10 12 28
4 CSÖKÖLY Ö.SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 6 1 4 1 7 8 -1 7 8 6 1 1 14 7 7 19 14 7 5 2 21 15 6 26
5 CSÖKÖLY Ö.SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 6 4 1 1 16 6 10 13 8 4 0 4 8 7 1 12 14 8 1 5 24 13 11 25
6 CSÖKÖLY Ö.SE BÖHÖNYE KSE 8 4 2 2 8 4 4 14 6 3 2 1 12 5 7 11 14 7 4 3 20 9 11 25
7 CSÖKÖLY Ö.SE BALATONBERÉNYI SE 8 4 1 3 12 11 1 13 6 3 1 2 5 7 -2 10 14 7 2 5 17 18 -1 23
8 CSÖKÖLY Ö.SE FONYÓDI PETŐFI SE 6 3 1 2 9 7 2 10 8 3 1 4 10 10 0 10 14 6 2 6 19 17 2 20
9 CSÖKÖLY Ö.SE KAPOSMÉRŐI SE 8 5 1 2 9 5 4 16 6 1 1 4 6 12 -6 4 14 6 2 6 15 17 -2 20
10 CSÖKÖLY Ö.SE LENGYELTÓTI VSE 8 4 0 4 7 9 -2 12 5 2 1 2 7 7 0 7 13 6 1 6 14 16 -2 19
11 CSÖKÖLY Ö.SE KISKORPÁDI SE 7 3 0 4 7 7 0 9 7 1 2 4 2 8 -6 5 14 4 2 8 9 15 -6 14
12 CSÖKÖLY Ö.SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 8 2 1 5 10 10 0 7 6 2 0 4 3 8 -5 6 14 4 1 9 13 18 -5 13
13 CSÖKÖLY Ö.SE BALATONFÖLDVÁRI SE 6 2 1 3 5 4 1 7 8 1 3 4 9 11 -2 6 14 3 4 7 14 15 -1 13
14 CSÖKÖLY Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 6 2 2 2 9 7 2 8 8 1 2 5 8 14 -6 5 14 3 4 7 17 21 -4 13
15 CSÖKÖLY Ö.SE BERZENCE SE 5 1 1 3 4 7 -3 4 9 0 2 7 5 20 -15 2 14 1 3 10 9 27 -18 6
16 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 8 1 2 5 4 23 -19 5 6 0 1 5 2 18 -16 1 14 1 3 10 6 41 -35 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSÖKÖLY Ö.SE JUTA SE 7 6 1 0 18 9 9 19 7 5 1 1 25 6 19 16 14 11 2 1 43 15 28 35
2 CSÖKÖLY Ö.SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 6 5 0 1 26 10 16 15 8 5 0 3 20 18 2 15 14 10 0 4 46 28 18 30
3 CSÖKÖLY Ö.SE KARÁD SC 8 5 1 2 30 13 17 16 6 4 0 2 19 12 7 12 14 9 1 4 49 25 24 28
4 CSÖKÖLY Ö.SE BÖHÖNYE KSE 8 5 0 3 26 10 16 15 6 4 0 2 25 12 13 12 14 9 0 5 51 22 29 27
5 CSÖKÖLY Ö.SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 6 4 1 1 22 12 10 13 8 4 2 2 21 16 5 14 14 8 3 3 43 28 15 27
6 CSÖKÖLY Ö.SE MEZŐCSOKONYA SE 6 5 1 0 22 7 15 16 7 2 2 3 11 14 -3 8 13 7 3 3 33 21 12 24
7 CSÖKÖLY Ö.SE FONYÓDI PETŐFI SE 6 3 2 1 19 13 6 11 8 4 1 3 18 19 -1 13 14 7 3 4 37 32 5 24
8 CSÖKÖLY Ö.SE BALATONFÖLDVÁRI SE 6 4 0 2 14 7 7 12 8 3 2 3 27 19 8 11 14 7 2 5 41 26 15 23
9 CSÖKÖLY Ö.SE BALATONBERÉNYI SE 8 3 0 5 23 20 3 9 6 3 1 2 12 13 -1 10 14 6 1 7 35 33 2 19
10 CSÖKÖLY Ö.SE KAPOSMÉRŐI SE 8 5 0 3 18 13 5 15 6 1 1 4 10 20 -10 4 14 6 1 7 28 33 -5 19
11 CSÖKÖLY Ö.SE KISKORPÁDI SE 7 2 3 2 14 17 -3 9 7 2 1 4 12 13 -1 7 14 4 4 6 26 30 -4 16
12 CSÖKÖLY Ö.SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 8 3 0 5 18 17 1 9 6 1 1 4 8 21 -13 4 14 4 1 9 26 38 -12 13
13 CSÖKÖLY Ö.SE LENGYELTÓTI VSE 8 2 1 5 11 23 -12 7 5 2 0 3 13 21 -8 6 13 4 1 8 24 44 -20 13
14 CSÖKÖLY Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 6 1 2 3 16 19 -3 5 8 2 1 5 17 22 -5 7 14 3 3 8 33 41 -8 12
15 CSÖKÖLY Ö.SE BERZENCE SE 5 2 0 3 9 12 -3 6 9 0 0 9 8 35 -27 0 14 2 0 12 17 47 -30 6
16 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 8 0 1 7 8 49 -41 1 6 1 0 5 5 33 -28 3 14 1 1 12 13 82 -69 4
 
BALATONBERÉNYI SE
-5 - 1-11 - 11 - 2-0 - 1-1 - 5-1 - 52 - 12 - 4--
BALATONFÖLDVÁRI SE
2 - 12 - 03 - 1-2 - 3-------0 - 2-5 - 0
BERZENCE SE
---1 - 2-1 - 3--0 - 5--4 - 1-3 - 1-
BÖHÖNYE KSE
5 - 0-5 - 0-2 - 3-1 - 3---8 - 00 - 32 - 1-3 - 0
CSÖKÖLY Ö.SE
-0 - 11-0 - 10-3 - 42 - 101 - 1-0 - 5---2 - 60 - 2
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
--4 - 1-5 - 1--6 - 1--6 - 31 - 2-4 - 2-
FONYÓDI PETŐFI SE
2 - 31 - 1---4 - 3---1 - 1--4 - 3-7 - 2
JUTA SE
-3 - 02 - 1--5 - 42 - 0--1 - 0--3 - 32 - 1-
KAPOSMÉRŐI SE
-5 - 21 - 04 - 1--1 - 20 - 2-0 - 3---3 - 14 - 2
KARÁD SC
-3 - 2-2 - 38 - 0-6 - 21 - 15 - 23 - 0---2 - 3-
KISKORPÁDI SE
2 - 3-5 - 30 - 5-3 - 2-----1 - 11 - 1-2 - 2
LENGYELTÓTI VSE
-2 - 3--2 - 1-2 - 50 - 70 - 21 - 22 - 1--2 - 2-
MEZŐCSOKONYA SE
-2 - 2--6 - 0-3 - 1-4 - 23 - 1---4 - 1-
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
--7 - 2--1 - 2--4 - 25 - 3-4 - 21 - 1--
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2 - 23 - 6-3 - 5--1 - 1---6 - 2--1 - 3-
ZAMÁRDI PETŐFI SE
0 - 3-4 - 0--0 - 1-2 - 1-2 - 3-2 - 35 - 23 - 4-

Meccsek

BALATONBERÉNYI SE

2019. 08. 11. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 08. 11. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 08. 18. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 08. 18. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 08. 25. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 08. 25. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 08. 31. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 08. 31. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 09. 08. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 09. 08. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BERZENCE SE
2019. 09. 14. 16:30
Balatonföldvári Sportegyesület
2019. 09. 14. 16:30
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 09. 22. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 09. 22. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 09. 29. 16:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 09. 29. 16:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 10. 06. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 10. 06. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 10. 13. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 10. 13. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 10. 20. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 10. 20. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
KARÁD SC
2019. 10. 26. 14:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2019. 10. 26. 14:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 11. 03. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 11. 03. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 11. 10. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 11. 10. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
JUTA SE
2019. 11. 16. 13:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 11. 16. 13:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
BALATONBERÉNYI SE
2020. 02. 23. 14:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 02. 23. 14:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
02. 23. 14:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 03. 01. 14:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 03. 01. 14:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
03. 01. 14:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 03. 07. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2020. 03. 07. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
03. 07. 14:30
BALATONBERÉNYI SE
2020. 03. 14. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 03. 14. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
03. 14. 14:30
FONYÓDI PETŐFI SE
2020. 03. 22. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 03. 22. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
03. 22. 15:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 03. 29. 15:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 03. 29. 15:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
03. 29. 15:30
BALATONFÖLDVÁRI SE
2020. 04. 04. 16:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 04. 04. 16:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
04. 04. 16:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 04. 12. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 04. 12. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
04. 12. 16:30
KISKORPÁDI SE
2020. 04. 19. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2020. 04. 19. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
04. 19. 17:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 04. 26. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 04. 26. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
04. 26. 17:00
BÖHÖNYE KSE
2020. 05. 03. 17:00
Karád Sport Club
2020. 05. 03. 17:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
05. 03. 17:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 05. 10. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 05. 10. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
05. 10. 17:00
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2020. 05. 17. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 05. 17. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
05. 17. 17:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 05. 24. 17:00
Sportegyesület Juta
2020. 05. 24. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
05. 24. 17:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 05. 31. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 05. 31. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
05. 31. 17:00
KAPOSMÉRŐI SE

JUTA SE

2019. 08. 11. 17:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 08. 11. 17:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
JUTA SE
2019. 08. 18. 17:00
Sportegyesület Juta
2019. 08. 18. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
KISKORPÁDI SE
2019. 08. 25. 17:00
Sportegyesület Juta
2019. 08. 25. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 09. 01. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 09. 01. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
JUTA SE
2019. 09. 08. 16:30
Sportegyesület Juta
2019. 09. 08. 16:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 09. 15. 16:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 09. 15. 16:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
JUTA SE
2019. 09. 22. 16:00
Sportegyesület Juta
2019. 09. 22. 16:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 09. 29. 16:00
Karád Sport Club
2019. 09. 29. 16:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
JUTA SE
2019. 10. 06. 15:00
Sportegyesület Juta
2019. 10. 06. 15:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 10. 12. 15:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2019. 10. 12. 15:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
JUTA SE
2019. 10. 20. 14:30
Sportegyesület Juta
2019. 10. 20. 14:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BERZENCE SE
2019. 10. 27. 14:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 10. 27. 14:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
JUTA SE
2019. 11. 03. 13:00
Sportegyesület Juta
2019. 11. 03. 13:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BALATONFÖLDVÁRI SE
2019. 11. 10. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 11. 10. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
JUTA SE
2019. 11. 17. 13:00
Sportegyesület Juta
2019. 11. 17. 13:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
MEZŐCSOKONYA SE
2020. 02. 23. 14:00
Sportegyesület Juta
2020. 02. 23. 14:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
02. 23. 14:00
KAPOSMÉRŐI SE
2020. 03. 01. 14:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2020. 03. 01. 14:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
03. 01. 14:00
JUTA SE
2020. 03. 08. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 03. 08. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
03. 08. 14:30
JUTA SE
2020. 03. 14. 14:30
Sportegyesület Juta
2020. 03. 14. 14:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
03. 14. 14:30
LENGYELTÓTI VSE
2020. 03. 22. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 03. 22. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
03. 22. 15:00
JUTA SE
2020. 03. 29. 15:30
Sportegyesület Juta
2020. 03. 29. 15:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
03. 29. 15:30
BÖHÖNYE KSE
2020. 04. 04. 16:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2020. 04. 04. 16:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
04. 04. 16:00
JUTA SE
2020. 04. 12. 16:30
Sportegyesület Juta
2020. 04. 12. 16:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
04. 12. 16:30
KARÁD SC
2020. 04. 18. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2020. 04. 18. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
04. 18. 17:00
JUTA SE
2020. 04. 26. 17:00
Sportegyesület Juta
2020. 04. 26. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
04. 26. 17:00
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2020. 05. 03. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 05. 03. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
05. 03. 17:00
JUTA SE
2020. 05. 10. 17:00
Sportegyesület Juta
2020. 05. 10. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
05. 10. 17:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 05. 16. 17:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2020. 05. 16. 17:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
05. 16. 17:00
JUTA SE
2020. 05. 24. 17:00
Sportegyesület Juta
2020. 05. 24. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
05. 24. 17:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 05. 31. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 05. 31. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
05. 31. 17:00
JUTA SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom