Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ADAMA Megye II. Felnőtt 15. forduló

2019.11.17 - 13:00

Juta, Sportegyesület Juta

Somogy

ADAMA Megye II. Felnőtt

Játékvezető
CSERVÖLGYI SZILÁRD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ERDELECZ JÓZSEF, GODINA JÓZSEF
JUTA SE
MEZŐCSOKONYA SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

84'

SZALAI NORBERT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 JUTA SE JUTA SE 15 11 2 2 43 16 27 35 9
2 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 15 10 1 4 46 28 18 31 8.9
3 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 15 9 3 3 54 28 26 30 8.9
4 KARÁD SC KARÁD SC 15 9 2 4 49 25 24 29 8.8
5 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 15 9 0 6 52 27 25 27 8.7
6 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 14 8 3 3 34 21 13 27 8.3
7 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 15 8 3 4 42 33 9 27 8.6
8 BALATONFÖLDVÁRI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 15 8 2 5 43 27 16 26 8.5
9 KAPOSMÉRŐI SE KAPOSMÉRŐI SE 15 7 1 7 34 35 -1 22 8.5
10 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 15 6 1 8 37 39 -2 19 8.4
11 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 15 4 4 7 27 32 -5 16 8.3
12 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 15 4 3 8 38 42 -4 15 8.3
13 ZAMÁRDI PETŐFI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 15 4 1 10 27 43 -16 13 8.2
14 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 14 4 1 9 26 47 -21 13 8.3
15 BERZENCE SE BERZENCE SE 15 3 0 12 20 49 -29 9 8.1
16 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 15 1 1 13 13 93 -80 4 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSÖKÖLY Ö.SE JUTA SE 8 5 3 0 8 2 6 18 7 4 2 1 12 2 10 14 15 9 5 1 20 4 16 32
2 CSÖKÖLY Ö.SE MEZŐCSOKONYA SE 6 5 1 0 14 3 11 16 8 4 3 1 8 3 5 15 14 9 4 1 22 6 16 31
3 CSÖKÖLY Ö.SE KARÁD SC 8 6 1 1 15 5 10 19 7 3 1 3 7 5 2 10 15 9 2 4 22 10 12 29
4 CSÖKÖLY Ö.SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 6 1 4 1 7 8 -1 7 9 7 1 1 15 7 8 22 15 8 5 2 22 15 7 29
5 CSÖKÖLY Ö.SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 7 4 2 1 16 6 10 14 8 4 0 4 8 7 1 12 15 8 2 5 24 13 11 26
6 CSÖKÖLY Ö.SE BÖHÖNYE KSE 8 4 2 2 8 4 4 14 7 3 2 2 12 7 5 11 15 7 4 4 20 11 9 25
7 CSÖKÖLY Ö.SE FONYÓDI PETŐFI SE 7 4 1 2 11 7 4 13 8 3 1 4 10 10 0 10 15 7 2 6 21 17 4 23
8 CSÖKÖLY Ö.SE KAPOSMÉRŐI SE 9 6 1 2 11 5 6 19 6 1 1 4 6 12 -6 4 15 7 2 6 17 17 0 23
9 CSÖKÖLY Ö.SE BALATONBERÉNYI SE 8 4 1 3 12 11 1 13 7 3 1 3 5 9 -4 10 15 7 2 6 17 20 -3 23
10 CSÖKÖLY Ö.SE LENGYELTÓTI VSE 8 4 0 4 7 9 -2 12 6 2 2 2 9 9 0 8 14 6 2 6 16 18 -2 20
11 CSÖKÖLY Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 7 3 2 2 12 8 4 11 8 1 2 5 8 14 -6 5 15 4 4 7 20 22 -2 16
12 CSÖKÖLY Ö.SE KISKORPÁDI SE 7 3 0 4 7 7 0 9 8 1 3 4 2 8 -6 6 15 4 3 8 9 15 -6 15
13 CSÖKÖLY Ö.SE BALATONFÖLDVÁRI SE 7 2 2 3 5 4 1 8 8 1 3 4 9 11 -2 6 15 3 5 7 14 15 -1 14
14 CSÖKÖLY Ö.SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 8 2 1 5 10 10 0 7 7 2 0 5 4 11 -7 6 15 4 1 10 14 21 -7 13
15 CSÖKÖLY Ö.SE BERZENCE SE 6 1 2 3 6 9 -3 5 9 0 2 7 5 20 -15 2 15 1 4 10 11 29 -18 7
16 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 9 1 2 6 4 24 -20 5 6 0 1 5 2 18 -16 1 15 1 3 11 6 42 -36 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSÖKÖLY Ö.SE JUTA SE 8 6 1 1 18 10 8 19 7 5 1 1 25 6 19 16 15 11 2 2 43 16 27 35
2 CSÖKÖLY Ö.SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 7 5 1 1 26 10 16 16 8 5 0 3 20 18 2 15 15 10 1 4 46 28 18 31
3 CSÖKÖLY Ö.SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 6 4 1 1 22 12 10 13 9 5 2 2 32 16 16 17 15 9 3 3 54 28 26 30
4 CSÖKÖLY Ö.SE KARÁD SC 8 5 1 2 30 13 17 16 7 4 1 2 19 12 7 13 15 9 2 4 49 25 24 29
5 CSÖKÖLY Ö.SE BÖHÖNYE KSE 8 5 0 3 26 10 16 15 7 4 0 3 26 17 9 12 15 9 0 6 52 27 25 27
6 CSÖKÖLY Ö.SE MEZŐCSOKONYA SE 6 5 1 0 22 7 15 16 8 3 2 3 12 14 -2 11 14 8 3 3 34 21 13 27
7 CSÖKÖLY Ö.SE FONYÓDI PETŐFI SE 7 4 2 1 24 14 10 14 8 4 1 3 18 19 -1 13 15 8 3 4 42 33 9 27
8 CSÖKÖLY Ö.SE BALATONFÖLDVÁRI SE 7 5 0 2 16 8 8 15 8 3 2 3 27 19 8 11 15 8 2 5 43 27 16 26
9 CSÖKÖLY Ö.SE KAPOSMÉRŐI SE 9 6 0 3 24 15 9 18 6 1 1 4 10 20 -10 4 15 7 1 7 34 35 -1 22
10 CSÖKÖLY Ö.SE BALATONBERÉNYI SE 8 3 0 5 23 20 3 9 7 3 1 3 14 19 -5 10 15 6 1 8 37 39 -2 19
11 CSÖKÖLY Ö.SE KISKORPÁDI SE 7 2 3 2 14 17 -3 9 8 2 1 5 13 15 -2 7 15 4 4 7 27 32 -5 16
12 CSÖKÖLY Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 7 2 2 3 21 20 1 8 8 2 1 5 17 22 -5 7 15 4 3 8 38 42 -4 15
13 CSÖKÖLY Ö.SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 8 3 0 5 18 17 1 9 7 1 1 5 9 26 -17 4 15 4 1 10 27 43 -16 13
14 CSÖKÖLY Ö.SE LENGYELTÓTI VSE 8 2 1 5 11 23 -12 7 6 2 0 4 15 24 -9 6 14 4 1 9 26 47 -21 13
15 CSÖKÖLY Ö.SE BERZENCE SE 6 3 0 3 12 14 -2 9 9 0 0 9 8 35 -27 0 15 3 0 12 20 49 -29 9
16 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 9 0 1 8 8 60 -52 1 6 1 0 5 5 33 -28 3 15 1 1 13 13 93 -80 4
 
BALATONBERÉNYI SE
-5 - 1-11 - 11 - 2-0 - 1-1 - 5-1 - 52 - 12 - 4--
BALATONFÖLDVÁRI SE
2 - 12 - 03 - 1-2 - 3----2 - 1--0 - 2-5 - 0
BERZENCE SE
---1 - 2-1 - 3--0 - 5-3 - 24 - 1-3 - 1-
BÖHÖNYE KSE
5 - 0-5 - 0-2 - 3-1 - 3---8 - 00 - 32 - 1-3 - 0
CSÖKÖLY Ö.SE
-0 - 11-0 - 10-3 - 42 - 101 - 1-0 - 5--0 - 112 - 60 - 2
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
--4 - 1-5 - 1--6 - 10 - 0-6 - 31 - 2-4 - 2-
FONYÓDI PETŐFI SE
2 - 31 - 1-5 - 1-4 - 3---1 - 1--4 - 3-7 - 2
JUTA SE
-3 - 02 - 1--5 - 42 - 0--1 - 0-0 - 13 - 32 - 1-
KAPOSMÉRŐI SE
6 - 25 - 21 - 04 - 1--1 - 20 - 2-0 - 3---3 - 14 - 2
KARÁD SC
-3 - 2-2 - 38 - 0-6 - 21 - 15 - 23 - 0---2 - 3-
KISKORPÁDI SE
2 - 3-5 - 30 - 5-3 - 2-----1 - 11 - 1-2 - 2
LENGYELTÓTI VSE
-2 - 3--2 - 1-2 - 50 - 70 - 21 - 22 - 1--2 - 2-
MEZŐCSOKONYA SE
-2 - 2--6 - 0-3 - 1-4 - 23 - 1---4 - 1-
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
--7 - 2--1 - 2--4 - 25 - 3-4 - 21 - 1--
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2 - 23 - 6-3 - 5--1 - 1---6 - 2--1 - 35 - 1
ZAMÁRDI PETŐFI SE
0 - 3-4 - 0--0 - 1-2 - 1-2 - 3-2 - 35 - 23 - 4-

Meccsek

JUTA SE

2019. 08. 11. 17:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 08. 11. 17:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
JUTA SE
2019. 08. 18. 17:00
Sportegyesület Juta
2019. 08. 18. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
KISKORPÁDI SE
2019. 08. 25. 17:00
Sportegyesület Juta
2019. 08. 25. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 09. 01. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 09. 01. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
JUTA SE
2019. 09. 08. 16:30
Sportegyesület Juta
2019. 09. 08. 16:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 09. 15. 16:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 09. 15. 16:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
JUTA SE
2019. 09. 22. 16:00
Sportegyesület Juta
2019. 09. 22. 16:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 09. 29. 16:00
Karád Sport Club
2019. 09. 29. 16:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
JUTA SE
2019. 10. 06. 15:00
Sportegyesület Juta
2019. 10. 06. 15:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 10. 12. 15:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2019. 10. 12. 15:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
JUTA SE
2019. 10. 20. 14:30
Sportegyesület Juta
2019. 10. 20. 14:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BERZENCE SE
2019. 10. 27. 14:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 10. 27. 14:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
JUTA SE
2019. 11. 03. 13:00
Sportegyesület Juta
2019. 11. 03. 13:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
BALATONFÖLDVÁRI SE
2019. 11. 10. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 11. 10. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
JUTA SE
2019. 11. 17. 13:00
Sportegyesület Juta
2019. 11. 17. 13:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
MEZŐCSOKONYA SE
2020. 02. 23. 14:00
Sportegyesület Juta
2020. 02. 23. 14:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
02. 23. 14:00
KAPOSMÉRŐI SE
2020. 03. 01. 14:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2020. 03. 01. 14:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
03. 01. 14:00
JUTA SE
2020. 03. 08. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 03. 08. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
03. 08. 14:30
JUTA SE
2020. 03. 14. 14:30
Sportegyesület Juta
2020. 03. 14. 14:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
03. 14. 14:30
LENGYELTÓTI VSE
2020. 03. 22. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 03. 22. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
03. 22. 15:00
JUTA SE
2020. 03. 29. 15:30
Sportegyesület Juta
2020. 03. 29. 15:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
03. 29. 15:30
BÖHÖNYE KSE
2020. 04. 04. 16:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2020. 04. 04. 16:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
04. 04. 16:00
JUTA SE
2020. 04. 12. 16:30
Sportegyesület Juta
2020. 04. 12. 16:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
04. 12. 16:30
KARÁD SC
2020. 04. 18. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2020. 04. 18. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
04. 18. 17:00
JUTA SE
2020. 04. 26. 17:00
Sportegyesület Juta
2020. 04. 26. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
04. 26. 17:00
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2020. 05. 03. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 05. 03. 17:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
05. 03. 17:00
JUTA SE
2020. 05. 10. 17:00
Sportegyesület Juta
2020. 05. 10. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
05. 10. 17:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 05. 16. 17:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2020. 05. 16. 17:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
05. 16. 17:00
JUTA SE
2020. 05. 24. 17:00
Sportegyesület Juta
2020. 05. 24. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
05. 24. 17:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 05. 31. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 05. 31. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
05. 31. 17:00
JUTA SE

MEZŐCSOKONYA SE

2019. 08. 11. 17:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 08. 11. 17:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 08. 17. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 08. 17. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
FÉLBESZAKADT
LENGYELTÓTI VSE
2019. 08. 25. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 08. 25. 17:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 08. 31. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 08. 31. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
KARÁD SC
2019. 09. 07. 16:30
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2019. 09. 07. 16:30
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 09. 14. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 09. 14. 16:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 09. 22. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 09. 22. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 09. 28. 16:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 09. 28. 16:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
KAPOSMÉRŐI SE
2019. 10. 06. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 10. 06. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 10. 12. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 10. 12. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 10. 19. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 10. 19. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 10. 26. 14:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 10. 26. 14:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 11. 03. 13:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 11. 03. 13:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 11. 09. 13:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 11. 09. 13:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BALATONFÖLDVÁRI SE
2019. 11. 17. 13:00
Sportegyesület Juta
2019. 11. 17. 13:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
MEZŐCSOKONYA SE
2020. 02. 22. 14:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 02. 22. 14:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
02. 22. 14:00
KISKORPÁDI SE
2020. 03. 01. 14:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2020. 03. 01. 14:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
03. 01. 14:00
MEZŐCSOKONYA SE
2020. 03. 07. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 03. 07. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
03. 07. 14:30
BÖHÖNYE KSE
2020. 03. 14. 14:30
Karád Sport Club
2020. 03. 14. 14:30
Karád Sport Club
KARÁD SC
03. 14. 14:30
MEZŐCSOKONYA SE
2020. 03. 21. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 03. 21. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
03. 21. 15:00
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2020. 03. 29. 15:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 03. 29. 15:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
03. 29. 15:30
MEZŐCSOKONYA SE
2020. 04. 04. 16:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 04. 04. 16:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
04. 04. 16:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 04. 11. 16:30
Kaposmérői Sportegyesület
2020. 04. 11. 16:30
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
04. 11. 16:30
MEZŐCSOKONYA SE
2020. 04. 18. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 04. 18. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
04. 18. 17:00
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2020. 04. 26. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 04. 26. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
04. 26. 17:00
MEZŐCSOKONYA SE
2020. 05. 02. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 05. 02. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
05. 02. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2020. 05. 09. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2020. 05. 09. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
05. 09. 17:00
MEZŐCSOKONYA SE
2020. 05. 16. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 05. 16. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
05. 16. 17:00
BERZENCE SE
2020. 05. 23. 17:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2020. 05. 23. 17:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
05. 23. 17:00
MEZŐCSOKONYA SE
2020. 05. 31. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 05. 31. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
05. 31. 17:00
JUTA SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom