Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ADAMA Megye II. Felnőtt 9. forduló

2019.10.06 - 15:00

Balatonberény, Balatonberényi Községi Sportegyesület

Somogy

ADAMA Megye II. Felnőtt

Játékvezető
SCHELL ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CZEGLÉDI CSABA, TÓTH ATTILA
BALATONBERÉNYI SE
LENGYELTÓTI VSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

4'

PAMUKI ALEX

 

0 - 2

23'

MADARÁSZ SZABOLCS

 

0 - 3

39'

CSAPÓ RAJMUND FERENC

 

0 - 4

56'

SZEKERES GERGŐ
FITOS TAMÁS

61'

1 - 4

 

 

1 - 5

69'

MADARÁSZ SZABOLCS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 JUTA SE JUTA SE 9 7 2 0 26 10 16 23 7.4
2 KARÁD SC KARÁD SC 9 6 1 2 26 14 12 19 8.3
3 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 9 6 0 3 36 11 25 18 9.3
4 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 8 6 0 2 30 16 14 18 9.6
5 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 9 5 2 2 28 17 11 17 8.3
6 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 9 5 1 3 26 24 2 16 8.3
7 BALATONFÖLDVÁRI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 8 5 0 3 29 17 12 15 8.8
8 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 8 4 2 2 21 12 9 14 8.9
9 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 9 4 1 4 20 21 -1 13 9
10 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 8 4 0 4 15 25 -10 12 7.9
11 KAPOSMÉRŐI SE KAPOSMÉRŐI SE 9 3 0 6 15 24 -9 9 8
12 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 9 2 2 5 14 17 -3 8 8.1
13 ZAMÁRDI PETŐFI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 7 2 1 4 17 20 -3 7 8
14 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 9 1 2 6 18 26 -8 5 8.2
15 BERZENCE SE BERZENCE SE 9 1 0 8 8 34 -26 3 8.6
16 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 9 1 0 8 9 50 -41 3 8.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSÖKÖLY Ö.SE JUTA SE 5 4 1 0 6 1 5 13 4 3 1 0 4 0 4 10 9 7 2 0 10 1 9 23
2 CSÖKÖLY Ö.SE LENGYELTÓTI VSE 5 4 0 1 5 2 3 12 3 2 0 1 5 1 4 6 8 6 0 2 10 3 7 18
3 CSÖKÖLY Ö.SE BÖHÖNYE KSE 5 3 1 1 4 2 2 10 4 2 2 0 9 2 7 8 9 5 3 1 13 4 9 18
4 CSÖKÖLY Ö.SE MEZŐCSOKONYA SE 3 3 0 0 9 1 8 9 5 2 2 1 5 3 2 8 8 5 2 1 14 4 10 17
5 CSÖKÖLY Ö.SE KARÁD SC 5 3 1 1 9 3 6 10 4 2 0 2 2 2 0 6 9 5 1 3 11 5 6 16
6 CSÖKÖLY Ö.SE BALATONBERÉNYI SE 5 3 0 2 4 7 -3 9 4 2 1 1 4 3 1 7 9 5 1 3 8 10 -2 16
7 CSÖKÖLY Ö.SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 4 0 3 1 3 5 -2 3 5 4 0 1 10 5 5 12 9 4 3 2 13 10 3 15
8 CSÖKÖLY Ö.SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 4 3 1 0 11 3 8 10 4 1 0 3 4 5 -1 3 8 4 1 3 15 8 7 13
9 CSÖKÖLY Ö.SE KAPOSMÉRŐI SE 6 3 1 2 4 3 1 10 3 0 1 2 3 8 -5 1 9 3 2 4 7 11 -4 11
10 CSÖKÖLY Ö.SE FONYÓDI PETŐFI SE 4 2 0 2 7 6 1 6 5 1 1 3 4 7 -3 4 9 3 1 5 11 13 -2 10
11 CSÖKÖLY Ö.SE KISKORPÁDI SE 4 1 0 3 1 4 -3 3 5 1 2 2 2 4 -2 5 9 2 2 5 3 8 -5 8
12 CSÖKÖLY Ö.SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 4 1 1 2 6 5 1 4 3 1 0 2 1 3 -2 3 7 2 1 4 7 8 -1 7
13 CSÖKÖLY Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 4 1 2 1 5 5 0 5 5 0 2 3 4 8 -4 2 9 1 4 4 9 13 -4 7
14 CSÖKÖLY Ö.SE BALATONFÖLDVÁRI SE 3 0 1 2 1 3 -2 1 5 1 1 3 7 8 -1 4 8 1 2 5 8 11 -3 5
15 CSÖKÖLY Ö.SE BERZENCE SE 3 1 1 1 3 3 0 4 6 0 1 5 2 13 -11 1 9 1 2 6 5 16 -11 5
16 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 5 0 2 3 3 14 -11 2 4 0 1 3 1 9 -8 1 9 0 3 6 4 23 -19 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSÖKÖLY Ö.SE JUTA SE 5 4 1 0 13 8 5 13 4 3 1 0 13 2 11 10 9 7 2 0 26 10 16 23
2 CSÖKÖLY Ö.SE KARÁD SC 5 3 1 1 15 8 7 10 4 3 0 1 11 6 5 9 9 6 1 2 26 14 12 19
3 CSÖKÖLY Ö.SE BÖHÖNYE KSE 5 3 0 2 17 6 11 9 4 3 0 1 19 5 14 9 9 6 0 3 36 11 25 18
4 CSÖKÖLY Ö.SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 4 4 0 0 19 5 14 12 4 2 0 2 11 11 0 6 8 6 0 2 30 16 14 18
5 CSÖKÖLY Ö.SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 4 2 1 1 13 7 6 7 5 3 1 1 15 10 5 10 9 5 2 2 28 17 11 17
6 CSÖKÖLY Ö.SE FONYÓDI PETŐFI SE 4 3 0 1 17 11 6 9 5 2 1 2 9 13 -4 7 9 5 1 3 26 24 2 16
7 CSÖKÖLY Ö.SE BALATONFÖLDVÁRI SE 3 2 0 1 5 4 1 6 5 3 0 2 24 13 11 9 8 5 0 3 29 17 12 15
8 CSÖKÖLY Ö.SE MEZŐCSOKONYA SE 3 3 0 0 13 3 10 9 5 1 2 2 8 9 -1 5 8 4 2 2 21 12 9 14
9 CSÖKÖLY Ö.SE BALATONBERÉNYI SE 5 2 0 3 11 13 -2 6 4 2 1 1 9 8 1 7 9 4 1 4 20 21 -1 13
10 CSÖKÖLY Ö.SE LENGYELTÓTI VSE 5 2 0 3 7 14 -7 6 3 2 0 1 8 11 -3 6 8 4 0 4 15 25 -10 12
11 CSÖKÖLY Ö.SE KAPOSMÉRŐI SE 6 3 0 3 10 10 0 9 3 0 0 3 5 14 -9 0 9 3 0 6 15 24 -9 9
12 CSÖKÖLY Ö.SE KISKORPÁDI SE 4 0 2 2 5 11 -6 2 5 2 0 3 9 6 3 6 9 2 2 5 14 17 -3 8
13 CSÖKÖLY Ö.SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 4 2 0 2 13 8 5 6 3 0 1 2 4 12 -8 1 7 2 1 4 17 20 -3 7
14 CSÖKÖLY Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 4 0 2 2 7 12 -5 2 5 1 0 4 11 14 -3 3 9 1 2 6 18 26 -8 5
15 CSÖKÖLY Ö.SE BERZENCE SE 3 1 0 2 4 8 -4 3 6 0 0 6 4 26 -22 0 9 1 0 8 8 34 -26 3
16 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 5 0 0 5 5 36 -31 0 4 1 0 3 4 14 -10 3 9 1 0 8 9 50 -41 3
 
BALATONBERÉNYI SE
-5 - 1--1 - 2-----1 - 52 - 12 - 4--
BALATONFÖLDVÁRI SE
2 - 1-3 - 1---------0 - 2--
BERZENCE SE
---1 - 2----0 - 5----3 - 1-
BÖHÖNYE KSE
--5 - 0---1 - 3---8 - 00 - 3--3 - 0
CSÖKÖLY Ö.SE
-0 - 11-0 - 10-3 - 4---0 - 5---2 - 6-
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
--4 - 1-5 - 1--6 - 1-----4 - 2-
FONYÓDI PETŐFI SE
2 - 3----4 - 3------4 - 3-7 - 2
JUTA SE
-----5 - 42 - 0--1 - 0--3 - 32 - 1-
KAPOSMÉRŐI SE
-5 - 21 - 0---1 - 20 - 2-0 - 3---3 - 1-
KARÁD SC
-3 - 2-2 - 3--6 - 21 - 1-3 - 0-----
KISKORPÁDI SE
2 - 3--0 - 5-------1 - 1--2 - 2
LENGYELTÓTI VSE
-2 - 3--2 - 1--0 - 7-1 - 22 - 1----
MEZŐCSOKONYA SE
----6 - 0---4 - 23 - 1-----
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
--7 - 2--1 - 2--4 - 2---1 - 1--
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2 - 23 - 6----1 - 1------1 - 3-
ZAMÁRDI PETŐFI SE
--4 - 0------2 - 3-2 - 35 - 2--

Meccsek

BALATONBERÉNYI SE

2019. 08. 11. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 08. 11. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 08. 18. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 08. 18. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 08. 25. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 08. 25. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 08. 31. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 08. 31. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 09. 08. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 09. 08. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BERZENCE SE
2019. 09. 14. 16:30
Balatonföldvári Sportegyesület
2019. 09. 14. 16:30
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 09. 22. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 09. 22. 16:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 09. 29. 16:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 09. 29. 16:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 10. 06. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 10. 06. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 10. 13. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 10. 13. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 10. 20. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 10. 20. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
KARÁD SC
2019. 10. 26. 14:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2019. 10. 26. 14:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
10. 26. 14:00
BALATONBERÉNYI SE
2019. 11. 03. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 11. 03. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
11. 03. 13:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 11. 10. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 11. 10. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
11. 10. 13:00
JUTA SE
2019. 11. 16. 13:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 11. 16. 13:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
11. 16. 13:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 02. 23. 14:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 02. 23. 14:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
02. 23. 14:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 03. 01. 14:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 03. 01. 14:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
03. 01. 14:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 03. 07. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2020. 03. 07. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
03. 07. 14:30
BALATONBERÉNYI SE
2020. 03. 14. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 03. 14. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
03. 14. 14:30
FONYÓDI PETŐFI SE
2020. 03. 22. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 03. 22. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
03. 22. 15:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 03. 29. 15:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 03. 29. 15:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
03. 29. 15:30
BALATONFÖLDVÁRI SE
2020. 04. 04. 16:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 04. 04. 16:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
04. 04. 16:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 04. 12. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 04. 12. 16:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
04. 12. 16:30
KISKORPÁDI SE
2020. 04. 19. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2020. 04. 19. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
04. 19. 17:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 04. 26. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 04. 26. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
04. 26. 17:00
BÖHÖNYE KSE
2020. 05. 03. 17:00
Karád Sport Club
2020. 05. 03. 17:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
05. 03. 17:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 05. 10. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 05. 10. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
05. 10. 17:00
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2020. 05. 17. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 05. 17. 17:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
05. 17. 17:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 05. 24. 17:00
Sportegyesület Juta
2020. 05. 24. 17:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
05. 24. 17:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 05. 31. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 05. 31. 17:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
05. 31. 17:00
KAPOSMÉRŐI SE

LENGYELTÓTI VSE

2019. 08. 11. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 08. 11. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
BALATONFÖLDVÁRI SE
2019. 08. 17. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 08. 17. 17:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
FÉLBESZAKADT
LENGYELTÓTI VSE
2019. 08. 25. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 08. 25. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
KISKORPÁDI SE
2019. 09. 01. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 09. 01. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
JUTA SE
2019. 09. 08. 16:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 09. 08. 16:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 09. 15. 16:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 09. 15. 16:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
KARÁD SC
2019. 09. 21. 16:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2019. 09. 21. 16:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 09. 29. 16:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 09. 29. 16:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 10. 06. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 10. 06. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 10. 13. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 10. 13. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
KAPOSMÉRŐI SE
2019. 10. 20. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 10. 20. 14:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 10. 27. 14:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 10. 27. 14:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
10. 27. 14:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 11. 02. 13:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 11. 02. 13:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
11. 02. 13:00
LENGYELTÓTI VSE
2019. 11. 10. 13:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 11. 10. 13:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
11. 10. 13:00
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 11. 17. 13:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
11. 17. 13:00
LENGYELTÓTI VSE
2020. 02. 22. 14:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2020. 02. 22. 14:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
02. 22. 14:00
LENGYELTÓTI VSE
2020. 03. 01. 14:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2020. 03. 01. 14:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
03. 01. 14:00
MEZŐCSOKONYA SE
2020. 03. 08. 14:30
Kiskorpádi Sportegyesület
2020. 03. 08. 14:30
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
03. 08. 14:30
LENGYELTÓTI VSE
2020. 03. 14. 14:30
Sportegyesület Juta
2020. 03. 14. 14:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
03. 14. 14:30
LENGYELTÓTI VSE
2020. 03. 22. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2020. 03. 22. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
03. 22. 15:00
BÖHÖNYE KSE
2020. 03. 29. 15:30
Karád Sport Club
2020. 03. 29. 15:30
Karád Sport Club
KARÁD SC
03. 29. 15:30
LENGYELTÓTI VSE
2020. 04. 05. 16:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2020. 04. 05. 16:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
04. 05. 16:00
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2020. 04. 12. 16:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 04. 12. 16:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
04. 12. 16:30
LENGYELTÓTI VSE
2020. 04. 19. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2020. 04. 19. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
04. 19. 17:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 04. 25. 17:00
Kaposmérői Sportegyesület
2020. 04. 25. 17:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
04. 25. 17:00
LENGYELTÓTI VSE
2020. 05. 03. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2020. 05. 03. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
05. 03. 17:00
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2020. 05. 10. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 05. 10. 17:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
05. 10. 17:00
LENGYELTÓTI VSE
2020. 05. 17. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2020. 05. 17. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
05. 17. 17:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2020. 05. 23. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2020. 05. 23. 17:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
05. 23. 17:00
LENGYELTÓTI VSE
2020. 05. 31. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2020. 05. 31. 17:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
05. 31. 17:00
BERZENCE SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom