Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye II. U-19 1. forduló

2019.08.11 - 15:00

Csököly, Csököly Önkrományzati Sportegyesület

Somogy

Megye II. U-19

Játékvezető
SZILVÁS JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZŐCS ZSOMBOR ÁRPÁD
CSÖKÖLY Ö.SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

27'

HORVÁTH LÁSZLÓ
GYŐRFI MÁTÉ

42'

1 - 1

 

GYŐRFI MÁTÉ

55'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 1 1 0 0 13 3 10 3 16
2 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 1 1 0 0 7 0 7 3 15
3 KAPOSMÉRŐI SE KAPOSMÉRŐI SE 1 1 0 0 6 1 5 3 14
4 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 1 1 0 0 3 1 2 3 13
5 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 1 1 0 0 3 2 1 3 10
6 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 1 1 0 0 2 1 1 3 11
7 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 1 1 0 0 2 1 1 3 12
8 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 KARÁD SC KARÁD SC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 5
11 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 6
12 ZAMÁRDI PETŐFI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 7
13 BERZENCE SE BERZENCE SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 4
14 JUTA SE JUTA SE 1 0 0 1 1 6 -5 0 3
15 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 1 0 0 1 0 7 -7 0 2
16 BALATONFÖLDVÁRI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 1 0 0 1 3 13 -10 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÖLDVÁRI SE LENGYELTÓTI VSE 1 1 0 0 9 2 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 9 2 7 3
2 BALATONFÖLDVÁRI SE KAPOSMÉRŐI SE 1 1 0 0 4 0 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3
3 BALATONFÖLDVÁRI SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
4 BALATONFÖLDVÁRI SE BÖHÖNYE KSE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
5 BALATONFÖLDVÁRI SE KISKORPÁDI SE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
6 BALATONFÖLDVÁRI SE CSÖKÖLY Ö.SE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
7 BALATONFÖLDVÁRI SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 BALATONFÖLDVÁRI SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 BALATONFÖLDVÁRI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
10 BALATONFÖLDVÁRI SE FONYÓDI PETŐFI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 BALATONFÖLDVÁRI SE KARÁD SC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 BALATONFÖLDVÁRI SE MEZŐCSOKONYA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 BALATONFÖLDVÁRI SE BERZENCE SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
14 BALATONFÖLDVÁRI SE BALATONBERÉNYI SE 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
15 BALATONFÖLDVÁRI SE JUTA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
16 BALATONFÖLDVÁRI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 9 -7 0 1 0 0 1 2 9 -7 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÖLDVÁRI SE LENGYELTÓTI VSE 1 1 0 0 13 3 10 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 13 3 10 3
2 BALATONFÖLDVÁRI SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 0 7 3 1 1 0 0 7 0 7 3
3 BALATONFÖLDVÁRI SE KAPOSMÉRŐI SE 1 1 0 0 6 1 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 1 5 3
4 BALATONFÖLDVÁRI SE BÖHÖNYE KSE 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
5 BALATONFÖLDVÁRI SE MEZŐCSOKONYA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3
6 BALATONFÖLDVÁRI SE CSÖKÖLY Ö.SE 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
7 BALATONFÖLDVÁRI SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
8 BALATONFÖLDVÁRI SE FONYÓDI PETŐFI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 BALATONFÖLDVÁRI SE KARÁD SC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 BALATONFÖLDVÁRI SE KISKORPÁDI SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
11 BALATONFÖLDVÁRI SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 BALATONFÖLDVÁRI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
13 BALATONFÖLDVÁRI SE BERZENCE SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
14 BALATONFÖLDVÁRI SE JUTA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 1 6 -5 0
15 BALATONFÖLDVÁRI SE BALATONBERÉNYI SE 1 0 0 1 0 7 -7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 7 -7 0
16 BALATONFÖLDVÁRI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 13 -10 0 1 0 0 1 3 13 -10 0
 
BALATONBERÉNYI SE
------------0 - 7--
BALATONFÖLDVÁRI SE
---------------
BERZENCE SE
---------------
BÖHÖNYE KSE
--3 - 1------------
CSÖKÖLY Ö.SE
-------------2 - 1-
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
---------------
FONYÓDI PETŐFI SE
---------------
JUTA SE
---------------
KAPOSMÉRŐI SE
-------6 - 1-------
KARÁD SC
---------------
KISKORPÁDI SE
-----------2 - 3---
LENGYELTÓTI VSE
-13 - 3-------------
MEZŐCSOKONYA SE
---------------
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
---------------
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
---------------
ZAMÁRDI PETŐFI SE
-----1 - 2---------

Meccsek

CSÖKÖLY Ö.SE

2019. 08. 11. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 08. 11. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 08. 17. 15:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 08. 17. 15:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 08. 25. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 08. 25. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 09. 01. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 09. 01. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 09. 08. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 09. 08. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BALATONFÖLDVÁRI SE
2019. 09. 14. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 09. 14. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 09. 22. 14:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 09. 22. 14:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
KISKORPÁDI SE
2019. 09. 29. 14:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 09. 29. 14:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 10. 06. 13:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 10. 06. 13:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 10. 13. 13:00
Karád Sport Club
2019. 10. 13. 13:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 10. 20. 12:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 10. 20. 12:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2019. 10. 27. 12:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 10. 27. 12:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
JUTA SE
2019. 11. 03. 11:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 11. 03. 11:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 11. 10. 11:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 11. 10. 11:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
KAPOSMÉRŐI SE
2019. 11. 17. 11:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 11. 17. 11:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2020. 02. 23. 12:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 02. 23. 12:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
02. 23. 12:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 03. 01. 12:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 03. 01. 12:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
03. 01. 12:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2020. 03. 07. 12:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2020. 03. 07. 12:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
03. 07. 12:30
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 03. 14. 12:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 03. 14. 12:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
03. 14. 12:30
BERZENCE SE
2020. 03. 21. 13:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2020. 03. 21. 13:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
03. 21. 13:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 03. 29. 13:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 03. 29. 13:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
03. 29. 13:30
MEZŐCSOKONYA SE
2020. 04. 05. 14:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2020. 04. 05. 14:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
04. 05. 14:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 04. 12. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 04. 12. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
04. 12. 14:30
LENGYELTÓTI VSE
2020. 04. 19. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 04. 19. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
04. 19. 15:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 04. 26. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 04. 26. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
04. 26. 15:00
KARÁD SC
2020. 05. 02. 15:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2020. 05. 02. 15:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
05. 02. 15:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 05. 10. 15:00
Sportegyesület Juta
2020. 05. 10. 15:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
05. 10. 15:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 05. 17. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 05. 17. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
05. 17. 15:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 05. 23. 15:00
Kaposmérői Sportegyesület
2020. 05. 23. 15:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
05. 23. 15:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 05. 31. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 05. 31. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
05. 31. 15:00
ÖREGLAKI MEDOSZ SE

SOMOGYVÁR K.Ö.SE

2019. 08. 11. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 08. 11. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 08. 18. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 08. 18. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 08. 24. 15:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 08. 24. 15:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 09. 01. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 09. 01. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 09. 08. 14:30
Sportegyesület Juta
2019. 09. 08. 14:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 09. 14. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 09. 14. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 09. 22. 14:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 09. 22. 14:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 09. 29. 14:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 09. 29. 14:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 10. 06. 13:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 10. 06. 13:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BALATONFÖLDVÁRI SE
2019. 10. 12. 13:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 10. 12. 13:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 10. 20. 12:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 10. 20. 12:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
KISKORPÁDI SE
2019. 10. 27. 12:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 10. 27. 12:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 11. 03. 11:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 11. 03. 11:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 11. 10. 11:00
Karád Sport Club
2019. 11. 10. 11:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 11. 17. 11:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 11. 17. 11:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2020. 02. 23. 12:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 02. 23. 12:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
02. 23. 12:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 03. 01. 12:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 03. 01. 12:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
03. 01. 12:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 03. 08. 12:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 03. 08. 12:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
03. 08. 12:30
KAPOSMÉRŐI SE
2020. 03. 14. 12:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 03. 14. 12:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
03. 14. 12:30
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 03. 22. 13:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 03. 22. 13:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
03. 22. 13:00
JUTA SE
2020. 03. 29. 13:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 03. 29. 13:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
03. 29. 13:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2020. 04. 04. 14:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2020. 04. 04. 14:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
04. 04. 14:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 04. 12. 14:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 04. 12. 14:30
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
04. 12. 14:30
BERZENCE SE
2020. 04. 18. 15:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2020. 04. 18. 15:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
04. 18. 15:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 04. 26. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 04. 26. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
04. 26. 15:00
MEZŐCSOKONYA SE
2020. 05. 03. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2020. 05. 03. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
05. 03. 15:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 05. 10. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 05. 10. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
05. 10. 15:00
LENGYELTÓTI VSE
2020. 05. 17. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 05. 17. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
05. 17. 15:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 05. 24. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 05. 24. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
05. 24. 15:00
KARÁD SC
2020. 05. 31. 15:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2020. 05. 31. 15:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
05. 31. 15:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom