Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye II. U-19 10. forduló

2019.10.13 - 13:00

Böhönye, Böhönye Községi Sportegyesület

Somogy

Megye II. U-19

Játékvezető
SOMOGYI RÓMEÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PERÁK ANDRÁS
BÖHÖNYE KSE
BALATONBERÉNYI SE
90'
45'

Gólok

MÁRTON RAJMUND

7'

1 - 0

 

FONYÓ RICHÁRD PÉTER

10'

2 - 0

 

GŐBÖLÖS BENCE

30'

3 - 0

 

GŐBÖLÖS BENCE

37'

4 - 0

 

GŐBÖLÖS BENCE

40'

5 - 0

 

PINTÉR MÁRK DOMINIK

44'

6 - 0

 

FARKAS TAMÁS

52'

7 - 0

 

MÁRTON RAJMUND

60'

8 - 0

 

FARKAS RICHÁRD

63'

9 - 0

 

MÁRTON RAJMUND

67'

10 - 0

 

SZABÓ CSABA

71'

11 - 0

 

FARKAS RICHÁRD

73'

12 - 0

 

MÁRTON RAJMUND

75'

13 - 0

 

GARAI NORBERT

79'

14 - 0

 

FARKAS TAMÁS

80'

15 - 0

 

SZABÓ CSABA

83'

16 - 0

 

KIS MAXIMILIÁN BENJÁMIN

85'

17 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 10 10 0 0 70 8 62 30 9.4
2 KAPOSMÉRŐI SE KAPOSMÉRŐI SE 10 9 0 1 51 10 41 27 9.6
3 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 10 7 0 3 71 29 42 21 8.2
4 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 8 6 1 1 24 7 17 19 9.8
5 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 10 5 1 4 43 23 20 16 8.3
6 BALATONFÖLDVÁRI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 9 5 1 3 22 21 1 16 7
7 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 10 4 2 4 27 44 -17 14 8.2
8 ZAMÁRDI PETŐFI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 8 4 1 3 18 21 -3 13 9
9 KARÁD SC KARÁD SC 9 4 1 4 28 45 -17 13 8.8
10 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 10 3 2 5 33 35 -2 11 9.2
11 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 9 3 2 4 27 43 -16 11 9.4
12 BERZENCE SE BERZENCE SE 9 3 1 5 23 29 -6 10 8.3
13 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 10 3 0 7 24 56 -32 9 8.1
14 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 10 2 0 8 21 39 -18 6 8.5
15 JUTA SE JUTA SE 10 1 1 8 23 47 -24 4 7.8
16 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 10 0 1 9 13 61 -48 1 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISKORPÁDI SE BÖHÖNYE KSE 6 4 2 0 16 1 15 14 4 3 0 1 14 1 13 9 10 7 2 1 30 2 28 23
2 KISKORPÁDI SE KAPOSMÉRŐI SE 6 4 1 1 17 2 15 13 4 3 0 1 4 2 2 9 10 7 1 2 21 4 17 22
3 KISKORPÁDI SE LENGYELTÓTI VSE 6 5 1 0 27 4 23 16 4 1 1 2 5 9 -4 4 10 6 2 2 32 13 19 20
4 KISKORPÁDI SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 3 2 0 1 6 1 5 6 5 4 1 0 11 3 8 13 8 6 1 1 17 4 13 19
5 KISKORPÁDI SE MEZŐCSOKONYA SE 5 3 1 1 9 3 6 10 5 2 2 1 6 4 2 8 10 5 3 2 15 7 8 18
6 KISKORPÁDI SE BALATONBERÉNYI SE 5 1 1 3 7 10 -3 4 5 4 0 1 11 10 1 12 10 5 1 4 18 20 -2 16
7 KISKORPÁDI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 4 2 1 1 5 1 4 7 5 3 0 2 7 13 -6 9 9 5 1 3 12 14 -2 16
8 KISKORPÁDI SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 4 2 0 2 8 7 1 6 6 2 1 3 6 9 -3 7 10 4 1 5 14 16 -2 13
9 KISKORPÁDI SE FONYÓDI PETŐFI SE 4 2 0 2 4 4 0 6 5 2 0 3 7 17 -10 6 9 4 0 5 11 21 -10 12
10 KISKORPÁDI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 5 2 1 2 7 8 -1 7 3 1 0 2 2 3 -1 3 8 3 1 4 9 11 -2 10
11 KISKORPÁDI SE BERZENCE SE 4 2 1 1 7 4 3 7 5 1 0 4 2 12 -10 3 9 3 1 5 9 16 -7 10
12 KISKORPÁDI SE JUTA SE 5 2 0 3 8 11 -3 6 5 0 3 2 5 10 -5 3 10 2 3 5 13 21 -8 9
13 KISKORPÁDI SE KARÁD SC 5 2 1 2 7 6 1 7 4 0 1 3 4 15 -11 1 9 2 2 5 11 21 -10 8
14 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 5 1 1 3 4 17 -13 4 5 1 1 3 3 8 -5 4 10 2 2 6 7 25 -18 8
15 KISKORPÁDI SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 4 1 0 3 6 10 -4 3 6 1 1 4 10 16 -6 4 10 2 1 7 16 26 -10 7
16 KISKORPÁDI SE CSÖKÖLY Ö.SE 5 1 1 3 9 8 1 4 5 0 1 4 0 15 -15 1 10 1 2 7 9 23 -14 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISKORPÁDI SE BÖHÖNYE KSE 6 6 0 0 40 5 35 18 4 4 0 0 30 3 27 12 10 10 0 0 70 8 62 30
2 KISKORPÁDI SE KAPOSMÉRŐI SE 6 6 0 0 42 4 38 18 4 3 0 1 9 6 3 9 10 9 0 1 51 10 41 27
3 KISKORPÁDI SE LENGYELTÓTI VSE 6 6 0 0 65 9 56 18 4 1 0 3 6 20 -14 3 10 7 0 3 71 29 42 21
4 KISKORPÁDI SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 3 2 0 1 10 3 7 6 5 4 1 0 14 4 10 13 8 6 1 1 24 7 17 19
5 KISKORPÁDI SE MEZŐCSOKONYA SE 5 3 0 2 28 8 20 9 5 2 1 2 15 15 0 7 10 5 1 4 43 23 20 16
6 KISKORPÁDI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 4 2 1 1 10 4 6 7 5 3 0 2 12 17 -5 9 9 5 1 3 22 21 1 16
7 KISKORPÁDI SE BALATONBERÉNYI SE 5 2 1 2 13 16 -3 7 5 2 1 2 14 28 -14 7 10 4 2 4 27 44 -17 14
8 KISKORPÁDI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 5 3 0 2 12 16 -4 9 3 1 1 1 6 5 1 4 8 4 1 3 18 21 -3 13
9 KISKORPÁDI SE KARÁD SC 5 3 0 2 18 13 5 9 4 1 1 2 10 32 -22 4 9 4 1 4 28 45 -17 13
10 KISKORPÁDI SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 4 1 0 3 11 13 -2 3 6 2 2 2 22 22 0 8 10 3 2 5 33 35 -2 11
11 KISKORPÁDI SE FONYÓDI PETŐFI SE 4 1 2 1 10 9 1 5 5 2 0 3 17 34 -17 6 9 3 2 4 27 43 -16 11
12 KISKORPÁDI SE BERZENCE SE 4 2 1 1 15 10 5 7 5 1 0 4 8 19 -11 3 9 3 1 5 23 29 -6 10
13 KISKORPÁDI SE CSÖKÖLY Ö.SE 5 3 0 2 20 14 6 9 5 0 0 5 4 42 -38 0 10 3 0 7 24 56 -32 9
14 KISKORPÁDI SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 4 1 0 3 12 17 -5 3 6 1 0 5 9 22 -13 3 10 2 0 8 21 39 -18 6
15 KISKORPÁDI SE JUTA SE 5 1 1 3 14 20 -6 4 5 0 0 5 9 27 -18 0 10 1 1 8 23 47 -24 4
16 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 5 0 1 4 7 30 -23 1 5 0 0 5 6 31 -25 0 10 0 1 9 13 61 -48 1
 
BALATONBERÉNYI SE
-4 - 1--1 - 4-----5 - 13 - 30 - 7--
BALATONFÖLDVÁRI SE
2 - 1-1 - 3-0 - 0-------7 - 0--
BERZENCE SE
---3 - 1-3 - 6--3 - 3----6 - 0-
BÖHÖNYE KSE
17 - 0-3 - 1---6 - 1---8 - 03 - 2--3 - 1
CSÖKÖLY Ö.SE
-1 - 4-0 - 5-11 - 2---6 - 2---2 - 1-
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
----8 - 0--0 - 3-----2 - 0-
FONYÓDI PETŐFI SE
3 - 3----1 - 3------4 - 1-2 - 2
JUTA SE
-----0 - 30 - 6--6 - 1--6 - 62 - 4-
KAPOSMÉRŐI SE
-2 - 08 - 0---15 - 06 - 1-5 - 0---6 - 3-
KARÁD SC
-0 - 1-2 - 65 - 1--6 - 5-5 - 0-----
KISKORPÁDI SE
3 - 6--0 - 16-------2 - 32 - 2-0 - 3
LENGYELTÓTI VSE
-13 - 3--11 - 1--7 - 12 - 023 - 19 - 3----
MEZŐCSOKONYA SE
----15 - 1---2 - 31 - 2-6 - 1-4 - 1-
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
--4 - 2--2 - 4--2 - 3---3 - 4--
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
3 - 41 - 4----5 - 3------3 - 6-
ZAMÁRDI PETŐFI SE
--0 - 4----2 - 1-5 - 4-1 - 44 - 3--

Meccsek

BÖHÖNYE KSE

2019. 08. 11. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 08. 11. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BERZENCE SE
2019. 08. 17. 15:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2019. 08. 17. 15:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 08. 25. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 08. 25. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 09. 01. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 09. 01. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 09. 08. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 09. 08. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 09. 15. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 09. 15. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
JUTA SE
2019. 09. 22. 14:00
Karád Sport Club
2019. 09. 22. 14:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
BÖHÖNYE KSE
2019. 09. 29. 14:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 09. 29. 14:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2019. 10. 06. 13:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 10. 06. 13:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 10. 13. 13:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 10. 13. 13:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 10. 19. 12:30
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 10. 19. 12:30
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 10. 27. 12:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 10. 27. 12:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 11. 03. 11:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 11. 03. 11:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 11. 10. 11:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 11. 10. 11:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
INFO
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 11. 16. 11:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 11. 16. 11:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
BÖHÖNYE KSE
2020. 02. 23. 12:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 02. 23. 12:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
02. 23. 12:00
BÖHÖNYE KSE
2020. 03. 01. 12:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 03. 01. 12:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
03. 01. 12:00
BALATONFÖLDVÁRI SE
2020. 03. 07. 12:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 03. 07. 12:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
03. 07. 12:30
BÖHÖNYE KSE
2020. 03. 14. 12:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 03. 14. 12:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
03. 14. 12:30
KISKORPÁDI SE
2020. 03. 22. 13:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2020. 03. 22. 13:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
03. 22. 13:00
BÖHÖNYE KSE
2020. 03. 29. 13:30
Sportegyesület Juta
2020. 03. 29. 13:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
03. 29. 13:30
BÖHÖNYE KSE
2020. 04. 05. 14:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 04. 05. 14:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
04. 05. 14:00
KARÁD SC
2020. 04. 11. 14:30
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2020. 04. 11. 14:30
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
04. 11. 14:30
BÖHÖNYE KSE
2020. 04. 19. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 04. 19. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
04. 19. 15:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 04. 26. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 04. 26. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
04. 26. 15:00
BÖHÖNYE KSE
2020. 05. 03. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 05. 03. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
05. 03. 15:00
KAPOSMÉRŐI SE
2020. 05. 10. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 05. 10. 15:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
05. 10. 15:00
BÖHÖNYE KSE
2020. 05. 17. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 05. 17. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
05. 17. 15:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 05. 23. 15:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2020. 05. 23. 15:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
05. 23. 15:00
BÖHÖNYE KSE
2020. 05. 31. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 05. 31. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
05. 31. 15:00
FONYÓDI PETŐFI SE

BALATONBERÉNYI SE

2019. 08. 11. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 08. 11. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 08. 18. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 08. 18. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 08. 25. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 08. 25. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 08. 31. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 08. 31. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 09. 08. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 09. 08. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BERZENCE SE
2019. 09. 14. 14:30
Balatonföldvári Sportegyesület
2019. 09. 14. 14:30
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 09. 22. 14:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 09. 22. 14:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 09. 29. 14:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 09. 29. 14:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 10. 06. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 10. 06. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 10. 13. 13:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 10. 13. 13:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 10. 20. 12:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 10. 20. 12:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
KARÁD SC
2019. 10. 26. 12:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2019. 10. 26. 12:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
10. 26. 12:00
BALATONBERÉNYI SE
2019. 11. 03. 11:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 11. 03. 11:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 11. 10. 11:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 11. 10. 11:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
JUTA SE
2019. 11. 16. 11:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 11. 16. 11:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
11. 16. 11:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 02. 23. 12:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 02. 23. 12:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
02. 23. 12:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 03. 01. 12:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 03. 01. 12:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
03. 01. 12:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 03. 07. 12:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2020. 03. 07. 12:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
03. 07. 12:30
BALATONBERÉNYI SE
2020. 03. 14. 12:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 03. 14. 12:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
03. 14. 12:30
FONYÓDI PETŐFI SE
2020. 03. 22. 13:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 03. 22. 13:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
03. 22. 13:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 03. 29. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 03. 29. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
03. 29. 13:30
BALATONFÖLDVÁRI SE
2020. 04. 04. 14:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 04. 04. 14:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
04. 04. 14:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 04. 12. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 04. 12. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
04. 12. 14:30
KISKORPÁDI SE
2020. 04. 19. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2020. 04. 19. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
04. 19. 15:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 04. 26. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 04. 26. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
04. 26. 15:00
BÖHÖNYE KSE
2020. 05. 03. 15:00
Karád Sport Club
2020. 05. 03. 15:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
05. 03. 15:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 05. 10. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 05. 10. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
05. 10. 15:00
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2020. 05. 17. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 05. 17. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
05. 17. 15:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 05. 24. 15:00
Sportegyesület Juta
2020. 05. 24. 15:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
05. 24. 15:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 05. 31. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 05. 31. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
05. 31. 15:00
KAPOSMÉRŐI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom