Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye II. U-19 13. forduló

2019.11.03 - 11:00

Balatonberény, Balatonberényi Községi Sportegyesület

Somogy

Megye II. U-19

Játékvezető
SPEKKER TIBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MIKA ANNA
BALATONBERÉNYI SE
CSÖKÖLY Ö.SE
90'
45'

Gólok

HORVÁTH MÁRK

48'

1 - 0

 

HORVÁTH MÁRK

50'

2 - 0

 

HORVÁTH MÁRK

59'

3 - 0

 

 

3 - 1

73'

GYÖRFI RÓBERT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KAPOSMÉRŐI SE KAPOSMÉRŐI SE 13 12 0 1 67 13 54 36 9.2
2 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 13 11 1 1 78 16 62 34 9.5
3 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 11 8 2 1 32 10 22 26 8.8
4 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 13 8 1 4 77 34 43 25 8.9
5 BALATONFÖLDVÁRI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 12 8 1 3 36 28 8 25 7.9
6 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 12 6 2 4 38 47 -9 20 8.5
7 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 12 5 2 5 36 47 -11 17 9.2
8 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 13 5 1 7 47 35 12 16 8.3
9 BERZENCE SE BERZENCE SE 12 5 1 6 37 37 0 16 8.7
10 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 13 5 0 8 35 60 -25 15 8.8
11 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 13 4 3 6 45 43 2 15 7.9
12 ZAMÁRDI PETŐFI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 10 4 1 5 18 37 -19 13 8.5
13 KARÁD SC KARÁD SC 12 4 1 7 32 63 -31 13 8.3
14 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 13 3 1 9 27 45 -18 10 7.5
15 JUTA SE JUTA SE 13 1 1 11 31 65 -34 4 8.2
16 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 13 0 2 11 15 71 -56 2 8.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISKORPÁDI SE KAPOSMÉRŐI SE 8 5 2 1 25 4 21 17 5 4 0 1 7 3 4 12 13 9 2 2 32 7 25 29
2 KISKORPÁDI SE BÖHÖNYE KSE 7 5 2 0 18 2 16 17 6 3 1 2 17 5 12 10 13 8 3 2 35 7 28 27
3 KISKORPÁDI SE LENGYELTÓTI VSE 7 6 1 0 28 4 24 19 6 1 2 3 5 10 -5 5 13 7 3 3 33 14 19 24
4 KISKORPÁDI SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 5 3 1 1 9 2 7 10 6 4 2 0 11 3 8 14 11 7 3 1 20 5 15 24
5 KISKORPÁDI SE MEZŐCSOKONYA SE 6 4 1 1 10 3 7 13 7 2 2 3 7 10 -3 8 13 6 3 4 17 13 4 21
6 KISKORPÁDI SE BALATONBERÉNYI SE 7 2 2 3 11 11 0 8 5 4 0 1 11 10 1 12 12 6 2 4 22 21 1 20
7 KISKORPÁDI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 5 3 1 1 8 1 7 10 7 3 1 3 10 17 -7 10 12 6 2 4 18 18 0 20
8 KISKORPÁDI SE FONYÓDI PETŐFI SE 6 4 0 2 8 4 4 12 6 2 0 4 7 18 -11 6 12 6 0 6 15 22 -7 18
9 KISKORPÁDI SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 6 3 1 2 11 9 2 10 7 2 1 4 6 10 -4 7 13 5 2 6 17 19 -2 17
10 KISKORPÁDI SE BERZENCE SE 5 3 1 1 10 4 6 10 7 2 0 5 6 15 -9 6 12 5 1 6 16 19 -3 16
11 KISKORPÁDI SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 6 3 0 3 10 11 -1 9 7 1 1 5 11 18 -7 4 13 4 1 8 21 29 -8 13
12 KISKORPÁDI SE CSÖKÖLY Ö.SE 7 3 1 3 14 9 5 10 6 0 2 4 0 15 -15 2 13 3 3 7 14 24 -10 12
13 KISKORPÁDI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 5 2 1 2 7 8 -1 7 5 1 0 4 2 12 -10 3 10 3 1 6 9 20 -11 10
14 KISKORPÁDI SE JUTA SE 7 2 1 4 11 18 -7 7 6 0 3 3 6 12 -6 3 13 2 4 7 17 30 -13 10
15 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 6 1 2 3 4 17 -13 5 7 1 2 4 4 12 -8 5 13 2 4 7 8 29 -21 10
16 KISKORPÁDI SE KARÁD SC 6 2 1 3 8 9 -1 7 6 0 1 5 6 22 -16 1 12 2 2 8 14 31 -17 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISKORPÁDI SE KAPOSMÉRŐI SE 8 8 0 0 54 6 48 24 5 4 0 1 13 7 6 12 13 12 0 1 67 13 54 36
2 KISKORPÁDI SE BÖHÖNYE KSE 7 7 0 0 44 8 36 21 6 4 1 1 34 8 26 13 13 11 1 1 78 16 62 34
3 KISKORPÁDI SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 5 4 0 1 17 5 12 12 6 4 2 0 15 5 10 14 11 8 2 1 32 10 22 26
4 KISKORPÁDI SE LENGYELTÓTI VSE 7 7 0 0 68 9 59 21 6 1 1 4 9 25 -16 4 13 8 1 4 77 34 43 25
5 KISKORPÁDI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 5 3 1 1 15 4 11 10 7 5 0 2 21 24 -3 15 12 8 1 3 36 28 8 25
6 KISKORPÁDI SE BALATONBERÉNYI SE 7 4 1 2 24 19 5 13 5 2 1 2 14 28 -14 7 12 6 2 4 38 47 -9 20
7 KISKORPÁDI SE FONYÓDI PETŐFI SE 6 2 2 2 17 12 5 8 6 3 0 3 19 35 -16 9 12 5 2 5 36 47 -11 17
8 KISKORPÁDI SE MEZŐCSOKONYA SE 6 3 0 3 29 10 19 9 7 2 1 4 18 25 -7 7 13 5 1 7 47 35 12 16
9 KISKORPÁDI SE BERZENCE SE 5 3 1 1 20 11 9 10 7 2 0 5 17 26 -9 6 12 5 1 6 37 37 0 16
10 KISKORPÁDI SE CSÖKÖLY Ö.SE 7 5 0 2 30 15 15 15 6 0 0 6 5 45 -40 0 13 5 0 8 35 60 -25 15
11 KISKORPÁDI SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 6 2 1 3 20 17 3 7 7 2 2 3 25 26 -1 8 13 4 3 6 45 43 2 15
12 KISKORPÁDI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 5 3 0 2 12 16 -4 9 5 1 1 3 6 21 -15 4 10 4 1 5 18 37 -19 13
13 KISKORPÁDI SE KARÁD SC 6 3 0 3 19 17 2 9 6 1 1 4 13 46 -33 4 12 4 1 7 32 63 -31 13
14 KISKORPÁDI SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 6 2 1 3 18 20 -2 7 7 1 0 6 9 25 -16 3 13 3 1 9 27 45 -18 10
15 KISKORPÁDI SE JUTA SE 7 1 1 5 21 35 -14 4 6 0 0 6 10 30 -20 0 13 1 1 11 31 65 -34 4
16 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 6 0 2 4 8 31 -23 2 7 0 0 7 7 40 -33 0 13 0 2 11 15 71 -56 2
 
BALATONBERÉNYI SE
-4 - 1-3 - 11 - 4---8 - 2-5 - 13 - 30 - 7--
BALATONFÖLDVÁRI SE
2 - 15 - 01 - 3-0 - 0-------7 - 0--
BERZENCE SE
---3 - 1-3 - 6--3 - 3--5 - 1-6 - 0-
BÖHÖNYE KSE
17 - 0-3 - 1---6 - 1---8 - 03 - 24 - 3-3 - 1
CSÖKÖLY Ö.SE
-1 - 4-0 - 5-11 - 23 - 1--6 - 2---2 - 17 - 0
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
----8 - 0--0 - 3--2 - 05 - 2-2 - 0-
FONYÓDI PETŐFI SE
3 - 32 - 3---1 - 3---5 - 0--4 - 1-2 - 2
JUTA SE
-5 - 62 - 9--0 - 30 - 6--6 - 1--6 - 62 - 4-
KAPOSMÉRŐI SE
-2 - 08 - 03 - 2--15 - 06 - 1-5 - 0---6 - 39 - 0
KARÁD SC
-0 - 1-2 - 65 - 1--6 - 51 - 45 - 0-----
KISKORPÁDI SE
3 - 6--0 - 16-1 - 1-----2 - 32 - 2-0 - 3
LENGYELTÓTI VSE
-13 - 3--11 - 1--7 - 12 - 023 - 19 - 3--3 - 0-
MEZŐCSOKONYA SE
----15 - 1-1 - 2-2 - 31 - 2-6 - 1-4 - 1-
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
--4 - 2--2 - 4--2 - 36 - 1-3 - 33 - 4--
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
3 - 41 - 4-2 - 2--5 - 3---4 - 1--3 - 6-
ZAMÁRDI PETŐFI SE
--0 - 4----2 - 1-5 - 4-1 - 44 - 3--

Meccsek

BALATONBERÉNYI SE

2019. 08. 11. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 08. 11. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 08. 18. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 08. 18. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 08. 25. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 08. 25. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 08. 31. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 08. 31. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 09. 08. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 09. 08. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BERZENCE SE
2019. 09. 14. 14:30
Balatonföldvári Sportegyesület
2019. 09. 14. 14:30
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 09. 22. 14:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 09. 22. 14:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 09. 29. 14:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 09. 29. 14:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 10. 06. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 10. 06. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 10. 13. 13:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 10. 13. 13:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 10. 20. 12:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 10. 20. 12:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
KARÁD SC
2019. 10. 26. 12:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2019. 10. 26. 12:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
10. 26. 12:00
BALATONBERÉNYI SE
2019. 11. 03. 11:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 11. 03. 11:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 11. 10. 11:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 11. 10. 11:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
JUTA SE
2019. 11. 16. 11:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 11. 16. 11:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
11. 16. 11:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 02. 23. 12:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 02. 23. 12:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
02. 23. 12:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 03. 01. 12:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 03. 01. 12:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
03. 01. 12:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 03. 07. 12:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2020. 03. 07. 12:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
03. 07. 12:30
BALATONBERÉNYI SE
2020. 03. 14. 12:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 03. 14. 12:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
03. 14. 12:30
FONYÓDI PETŐFI SE
2020. 03. 22. 13:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 03. 22. 13:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
03. 22. 13:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 03. 29. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 03. 29. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
03. 29. 13:30
BALATONFÖLDVÁRI SE
2020. 04. 04. 14:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 04. 04. 14:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
04. 04. 14:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 04. 12. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 04. 12. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
04. 12. 14:30
KISKORPÁDI SE
2020. 04. 19. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2020. 04. 19. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
04. 19. 15:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 04. 26. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 04. 26. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
04. 26. 15:00
BÖHÖNYE KSE
2020. 05. 03. 15:00
Karád Sport Club
2020. 05. 03. 15:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
05. 03. 15:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 05. 10. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 05. 10. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
05. 10. 15:00
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2020. 05. 17. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 05. 17. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
05. 17. 15:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 05. 24. 15:00
Sportegyesület Juta
2020. 05. 24. 15:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
05. 24. 15:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 05. 31. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 05. 31. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
05. 31. 15:00
KAPOSMÉRŐI SE

CSÖKÖLY Ö.SE

2019. 08. 11. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 08. 11. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 08. 17. 15:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 08. 17. 15:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 08. 25. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 08. 25. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 09. 01. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 09. 01. 15:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 09. 08. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 09. 08. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BALATONFÖLDVÁRI SE
2019. 09. 14. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 09. 14. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 09. 22. 14:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 09. 22. 14:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
KISKORPÁDI SE
2019. 09. 29. 14:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 09. 29. 14:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 10. 06. 13:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 10. 06. 13:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
BÖHÖNYE KSE
2019. 10. 13. 13:00
Karád Sport Club
2019. 10. 13. 13:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 10. 20. 12:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 10. 20. 12:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2019. 10. 27. 12:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 10. 27. 12:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
JUTA SE
2019. 11. 03. 11:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 11. 03. 11:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 11. 10. 11:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 11. 10. 11:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
KAPOSMÉRŐI SE
2019. 11. 17. 11:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 11. 17. 11:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
11. 17. 11:00
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2020. 02. 23. 12:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 02. 23. 12:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
02. 23. 12:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 03. 01. 12:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 03. 01. 12:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
03. 01. 12:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2020. 03. 07. 12:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2020. 03. 07. 12:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
03. 07. 12:30
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 03. 14. 12:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 03. 14. 12:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
03. 14. 12:30
BERZENCE SE
2020. 03. 21. 13:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2020. 03. 21. 13:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
03. 21. 13:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 03. 29. 13:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 03. 29. 13:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
03. 29. 13:30
MEZŐCSOKONYA SE
2020. 04. 05. 14:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2020. 04. 05. 14:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
04. 05. 14:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 04. 12. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 04. 12. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
04. 12. 14:30
LENGYELTÓTI VSE
2020. 04. 19. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 04. 19. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
04. 19. 15:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 04. 26. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 04. 26. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
04. 26. 15:00
KARÁD SC
2020. 05. 02. 15:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2020. 05. 02. 15:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
05. 02. 15:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 05. 10. 15:00
Sportegyesület Juta
2020. 05. 10. 15:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
05. 10. 15:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 05. 17. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 05. 17. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
05. 17. 15:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 05. 23. 15:00
Kaposmérői Sportegyesület
2020. 05. 23. 15:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
05. 23. 15:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 05. 31. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 05. 31. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
05. 31. 15:00
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom