Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye II. U-19 2. forduló

2019.08.17 - 15:00

Mezőcsokonya, Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület

Somogy

Megye II. U-19

Játékvezető
CZEGLÉDI CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH ATTILA
MEZŐCSOKONYA SE
LENGYELTÓTI VSE
90'
45'

Gólok

HÁNCS MÁTÉ

16'

1 - 0

 

 

1 - 1

32'

HORVÁTH TAMÁS
PÁZMÁNY PATRIK

37'

2 - 1

 

ORSÓS KORNÉL

54'

3 - 1

 

TÓTH CSABA

62'

4 - 1

 

FARKAS SZABOLCS

72'

5 - 1

 

HÁNCS MÁTÉ

85'

6 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 2 2 0 0 10 1 9 6 10.5
2 KAPOSMÉRŐI SE KAPOSMÉRŐI SE 2 2 0 0 9 3 6 6 6
3 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 2 2 0 0 9 3 6 6 10.5
4 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 2 2 0 0 6 2 4 6 14.5
5 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 2 1 0 1 9 3 6 3 5
6 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 2 1 0 1 14 9 5 3 9.5
7 JUTA SE JUTA SE 2 1 0 1 7 7 0 3 8.5
8 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 2 1 0 1 4 10 -6 3 9.5
9 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 2 1 0 1 2 9 -7 3 7.5
10 KARÁD SC KARÁD SC 1 0 1 0 3 3 0 1 13
11 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 1 0 1 0 2 2 0 1 12
12 ZAMÁRDI PETŐFI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 2 0 1 1 3 4 -1 1 6
13 BERZENCE SE BERZENCE SE 2 0 1 1 4 6 -2 1 7
14 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 2 0 0 2 4 6 -2 0 8.5
15 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 2 0 0 2 3 9 -6 0 5
16 BALATONFÖLDVÁRI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 2 0 0 2 4 16 -12 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÖLDVÁRI SE KAPOSMÉRŐI SE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 6 0 6 6
2 BALATONFÖLDVÁRI SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 1 1 0 0 5 0 5 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 6 1 5 4
3 BALATONFÖLDVÁRI SE LENGYELTÓTI VSE 1 1 0 0 9 2 7 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 10 4 6 3
4 BALATONFÖLDVÁRI SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 4 0 4 3 2 1 0 1 4 2 2 3
5 BALATONFÖLDVÁRI SE BÖHÖNYE KSE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 1 1 3
6 BALATONFÖLDVÁRI SE FONYÓDI PETŐFI SE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
7 BALATONFÖLDVÁRI SE MEZŐCSOKONYA SE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 2 0 3
8 BALATONFÖLDVÁRI SE BERZENCE SE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 3 -1 3
9 BALATONFÖLDVÁRI SE KISKORPÁDI SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 1 2 -1 3
10 BALATONFÖLDVÁRI SE JUTA SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 1 0 1 2 4 -2 3
11 BALATONFÖLDVÁRI SE BALATONBERÉNYI SE 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 2 5 -3 3
12 BALATONFÖLDVÁRI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 2 9 -7 0 2 1 0 1 3 9 -6 3
13 BALATONFÖLDVÁRI SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
14 BALATONFÖLDVÁRI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
15 BALATONFÖLDVÁRI SE CSÖKÖLY Ö.SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 1 1 1 6 -5 1
16 BALATONFÖLDVÁRI SE KARÁD SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÖLDVÁRI SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 1 1 0 0 8 0 8 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 10 1 9 6
2 BALATONFÖLDVÁRI SE KAPOSMÉRŐI SE 1 1 0 0 6 1 5 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 9 3 6 6
3 BALATONFÖLDVÁRI SE MEZŐCSOKONYA SE 1 1 0 0 6 1 5 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 9 3 6 6
4 BALATONFÖLDVÁRI SE BÖHÖNYE KSE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 6 2 4 6
5 BALATONFÖLDVÁRI SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 1 0 0 7 0 7 3 2 1 0 1 9 3 6 3
6 BALATONFÖLDVÁRI SE LENGYELTÓTI VSE 1 1 0 0 13 3 10 3 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 1 0 1 14 9 5 3
7 BALATONFÖLDVÁRI SE JUTA SE 1 1 0 0 6 1 5 3 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 1 0 1 7 7 0 3
8 BALATONFÖLDVÁRI SE BALATONBERÉNYI SE 1 0 0 1 0 7 -7 0 1 1 0 0 4 3 1 3 2 1 0 1 4 10 -6 3
9 BALATONFÖLDVÁRI SE CSÖKÖLY Ö.SE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 8 -8 0 2 1 0 1 2 9 -7 3
10 BALATONFÖLDVÁRI SE KARÁD SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 1 0 3 3 0 1
11 BALATONFÖLDVÁRI SE FONYÓDI PETŐFI SE 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
12 BALATONFÖLDVÁRI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 3 4 -1 1
13 BALATONFÖLDVÁRI SE BERZENCE SE 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 1 1 4 6 -2 1
14 BALATONFÖLDVÁRI SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 1 0 0 1 3 4 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 4 6 -2 0
15 BALATONFÖLDVÁRI SE KISKORPÁDI SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 0 0 2 3 9 -6 0
16 BALATONFÖLDVÁRI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 3 13 -10 0 2 0 0 2 4 16 -12 0
 
BALATONBERÉNYI SE
------------0 - 7--
BALATONFÖLDVÁRI SE
--1 - 3------------
BERZENCE SE
--------3 - 3------
BÖHÖNYE KSE
--3 - 1------------
CSÖKÖLY Ö.SE
-------------2 - 1-
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
----8 - 0----------
FONYÓDI PETŐFI SE
--------------2 - 2
JUTA SE
---------6 - 1-----
KAPOSMÉRŐI SE
-------6 - 1-------
KARÁD SC
---------------
KISKORPÁDI SE
-----------2 - 3---
LENGYELTÓTI VSE
-13 - 3-------------
MEZŐCSOKONYA SE
-----------6 - 1---
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
--------2 - 3------
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
3 - 4--------------
ZAMÁRDI PETŐFI SE
-----1 - 2---------

Meccsek

MEZŐCSOKONYA SE

2019. 08. 11. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 08. 11. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 08. 17. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 08. 17. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 08. 25. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 08. 25. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 08. 31. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 08. 31. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
KARÁD SC
2019. 09. 07. 14:30
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2019. 09. 07. 14:30
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 09. 14. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 09. 14. 14:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 09. 22. 14:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 09. 22. 14:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 09. 28. 14:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 09. 28. 14:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
KAPOSMÉRŐI SE
2019. 10. 06. 13:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 10. 06. 13:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 10. 12. 13:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 10. 12. 13:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 10. 19. 12:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 10. 19. 12:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 10. 26. 12:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 10. 26. 12:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 11. 03. 11:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 11. 03. 11:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 11. 09. 11:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 11. 09. 11:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
BALATONFÖLDVÁRI SE
2019. 11. 17. 11:00
Sportegyesület Juta
2019. 11. 17. 11:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
MEZŐCSOKONYA SE
2020. 02. 22. 12:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 02. 22. 12:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
02. 22. 12:00
KISKORPÁDI SE
2020. 03. 01. 12:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2020. 03. 01. 12:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
03. 01. 12:00
MEZŐCSOKONYA SE
2020. 03. 07. 12:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 03. 07. 12:30
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
03. 07. 12:30
BÖHÖNYE KSE
2020. 03. 14. 12:30
Karád Sport Club
2020. 03. 14. 12:30
Karád Sport Club
KARÁD SC
03. 14. 12:30
MEZŐCSOKONYA SE
2020. 03. 21. 13:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 03. 21. 13:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
03. 21. 13:00
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2020. 03. 29. 13:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 03. 29. 13:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
03. 29. 13:30
MEZŐCSOKONYA SE
2020. 04. 04. 14:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 04. 04. 14:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
04. 04. 14:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 04. 11. 14:30
Kaposmérői Sportegyesület
2020. 04. 11. 14:30
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
04. 11. 14:30
MEZŐCSOKONYA SE
2020. 04. 18. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 04. 18. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
04. 18. 15:00
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2020. 04. 26. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 04. 26. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
04. 26. 15:00
MEZŐCSOKONYA SE
2020. 05. 02. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 05. 02. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
05. 02. 15:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2020. 05. 09. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2020. 05. 09. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
05. 09. 15:00
MEZŐCSOKONYA SE
2020. 05. 16. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 05. 16. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
05. 16. 15:00
BERZENCE SE
2020. 05. 23. 15:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2020. 05. 23. 15:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
05. 23. 15:00
MEZŐCSOKONYA SE
2020. 05. 30. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 05. 30. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
05. 30. 15:00
JUTA SE

LENGYELTÓTI VSE

2019. 08. 11. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 08. 11. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
BALATONFÖLDVÁRI SE
2019. 08. 17. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 08. 17. 15:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 08. 25. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 08. 25. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
KISKORPÁDI SE
2019. 09. 01. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 09. 01. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
JUTA SE
2019. 09. 08. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 09. 08. 14:30
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 09. 15. 14:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 09. 15. 14:30
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
KARÁD SC
2019. 09. 21. 14:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2019. 09. 21. 14:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 09. 29. 14:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 09. 29. 14:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 10. 06. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 10. 06. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 10. 13. 13:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 10. 13. 13:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
KAPOSMÉRŐI SE
2019. 10. 20. 12:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2019. 10. 20. 12:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 10. 27. 12:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 10. 27. 12:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2019. 11. 02. 11:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2019. 11. 02. 11:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
LENGYELTÓTI VSE
2019. 11. 10. 11:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 11. 10. 11:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 11. 17. 11:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 11. 17. 11:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
ELMARDT
LENGYELTÓTI VSE
2020. 02. 22. 12:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2020. 02. 22. 12:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
02. 22. 12:00
LENGYELTÓTI VSE
2020. 03. 01. 12:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2020. 03. 01. 12:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
03. 01. 12:00
MEZŐCSOKONYA SE
2020. 03. 08. 12:30
Kiskorpádi Sportegyesület
2020. 03. 08. 12:30
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
03. 08. 12:30
LENGYELTÓTI VSE
2020. 03. 14. 12:30
Sportegyesület Juta
2020. 03. 14. 12:30
Sportegyesület Juta
JUTA SE
03. 14. 12:30
LENGYELTÓTI VSE
2020. 03. 22. 13:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2020. 03. 22. 13:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
03. 22. 13:00
BÖHÖNYE KSE
2020. 03. 29. 13:30
Karád Sport Club
2020. 03. 29. 13:30
Karád Sport Club
KARÁD SC
03. 29. 13:30
LENGYELTÓTI VSE
2020. 04. 05. 14:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2020. 04. 05. 14:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
04. 05. 14:00
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2020. 04. 12. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 04. 12. 14:30
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
04. 12. 14:30
LENGYELTÓTI VSE
2020. 04. 19. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2020. 04. 19. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
04. 19. 15:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 04. 25. 15:00
Kaposmérői Sportegyesület
2020. 04. 25. 15:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
04. 25. 15:00
LENGYELTÓTI VSE
2020. 05. 03. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2020. 05. 03. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
05. 03. 15:00
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2020. 05. 10. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2020. 05. 10. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
05. 10. 15:00
LENGYELTÓTI VSE
2020. 05. 17. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2020. 05. 17. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
05. 17. 15:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2020. 05. 23. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2020. 05. 23. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
05. 23. 15:00
LENGYELTÓTI VSE
2020. 05. 31. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2020. 05. 31. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
05. 31. 15:00
BERZENCE SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom