Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye II. U-19 4. forduló

2019.08.31 - 15:00

Fonyód, Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya

Somogy

Megye II. U-19

Játékvezető
MÁTYÁS LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BÉRES LÁSZLÓ
FONYÓDI PETŐFI SE
BALATONBERÉNYI SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

20'

BOGDÁN ZSOLT
TAPOLCAI BÁLINT

29'

1 - 1

 

JÓNA ZOLTÁN MÁRK

32'

2 - 1

 

 

2 - 2

40'

BOGDÁN ZSOLT

 

2 - 3

43'

RADONICS DÁNIEL
JÓNA ZOLTÁN MÁRK

85'

3 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BÖHÖNYE KSE BÖHÖNYE KSE 4 4 0 0 25 4 21 12 10
2 KAPOSMÉRŐI SE KAPOSMÉRŐI SE 4 4 0 0 18 6 12 12 8.8
3 LENGYELTÓTI VSE LENGYELTÓTI VSE 4 3 0 1 30 13 17 9 11.3
4 ÖREGLAKI MEDOSZ SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 4 2 1 1 21 12 9 7 9.5
5 BERZENCE SE BERZENCE SE 4 2 1 1 11 7 4 7 8
6 DÉL-BALATON FC BALATONSZE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 3 2 0 1 12 4 8 6 7
7 MEZŐCSOKONYA SE MEZŐCSOKONYA SE 4 2 0 2 12 8 4 6 7.3
8 CSÖKÖLY Ö.SE CSÖKÖLY Ö.SE 4 2 0 2 14 14 0 6 9.8
9 KARÁD SC KARÁD SC 3 1 1 1 5 5 0 4 8
10 JUTA SE JUTA SE 4 1 1 2 14 20 -6 4 6.3
11 BALATONBERÉNYI SE BALATONBERÉNYI SE 4 1 1 2 8 17 -9 4 9.5
12 BALATONFÖLDVÁRI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 3 1 0 2 5 16 -11 3 4.3
13 FONYÓDI PETŐFI SE FONYÓDI PETŐFI SE 3 0 2 1 7 16 -9 2 11
14 ZAMÁRDI PETŐFI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 2 0 1 1 2 6 -4 1 9
15 SOMOGYVÁR K.Ö.SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 4 0 0 4 10 18 -8 0 6.3
16 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 4 0 0 4 6 34 -28 0 5.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISKORPÁDI SE KAPOSMÉRŐI SE 2 1 0 1 5 2 3 3 2 2 0 0 3 0 3 6 4 3 0 1 8 2 6 9
2 KISKORPÁDI SE BÖHÖNYE KSE 2 1 1 0 2 0 2 4 2 1 0 1 8 1 7 3 4 2 1 1 10 1 9 7
3 KISKORPÁDI SE LENGYELTÓTI VSE 3 2 1 0 13 4 9 7 1 0 0 1 1 2 -1 0 4 2 1 1 14 6 8 7
4 KISKORPÁDI SE JUTA SE 2 2 0 0 8 2 6 6 2 0 1 1 1 5 -4 1 4 2 1 1 9 7 2 7
5 KISKORPÁDI SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 2 1 0 1 4 4 0 3 2 1 1 0 3 2 1 4 4 2 1 1 7 6 1 7
6 KISKORPÁDI SE BERZENCE SE 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 0 1 1 2 -1 3 4 2 1 1 3 3 0 7
7 KISKORPÁDI SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 2 1 0 1 5 1 4 3 1 1 0 0 3 1 2 3 3 2 0 1 8 2 6 6
8 KISKORPÁDI SE BALATONBERÉNYI SE 2 0 0 2 1 7 -6 0 2 2 0 0 5 3 2 6 4 2 0 2 6 10 -4 6
9 KISKORPÁDI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 3 9 -6 3 3 2 0 1 4 9 -5 6
10 KISKORPÁDI SE CSÖKÖLY Ö.SE 2 1 1 0 7 1 6 4 2 0 1 1 0 5 -5 1 4 1 2 1 7 6 1 5
11 KISKORPÁDI SE MEZŐCSOKONYA SE 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 2 1 3 3 0 5
12 KISKORPÁDI SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 0 2 8 9 -1 3 4 1 0 3 8 11 -3 3
13 KISKORPÁDI SE FONYÓDI PETŐFI SE 2 1 0 1 3 3 0 3 1 0 0 1 0 6 -6 0 3 1 0 2 3 9 -6 3
14 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 2 1 0 1 1 8 -7 3 2 0 0 2 1 5 -4 0 4 1 0 3 2 13 -11 3
15 KISKORPÁDI SE KARÁD SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 0 1 2 2 4 -2 1
16 KISKORPÁDI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISKORPÁDI SE BÖHÖNYE KSE 2 2 0 0 6 3 3 6 2 2 0 0 19 1 18 6 4 4 0 0 25 4 21 12
2 KISKORPÁDI SE KAPOSMÉRŐI SE 2 2 0 0 12 4 8 6 2 2 0 0 6 2 4 6 4 4 0 0 18 6 12 12
3 KISKORPÁDI SE LENGYELTÓTI VSE 3 3 0 0 29 7 22 9 1 0 0 1 1 6 -5 0 4 3 0 1 30 13 17 9
4 KISKORPÁDI SE ÖREGLAKI MEDOSZ SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 2 1 0 19 9 10 7 4 2 1 1 21 12 9 7
5 KISKORPÁDI SE BERZENCE SE 2 1 1 0 6 4 2 4 2 1 0 1 5 3 2 3 4 2 1 1 11 7 4 7
6 KISKORPÁDI SE DÉL-BALATON FC BALATONSZE 2 1 0 1 8 3 5 3 1 1 0 0 4 1 3 3 3 2 0 1 12 4 8 6
7 KISKORPÁDI SE MEZŐCSOKONYA SE 2 1 0 1 7 3 4 3 2 1 0 1 5 5 0 3 4 2 0 2 12 8 4 6
8 KISKORPÁDI SE CSÖKÖLY Ö.SE 2 2 0 0 13 3 10 6 2 0 0 2 1 11 -10 0 4 2 0 2 14 14 0 6
9 KISKORPÁDI SE KARÁD SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 1 0 5 4 1 4 3 1 1 1 5 5 0 4
10 KISKORPÁDI SE JUTA SE 2 1 1 0 12 7 5 4 2 0 0 2 2 13 -11 0 4 1 1 2 14 20 -6 4
11 KISKORPÁDI SE BALATONBERÉNYI SE 2 0 0 2 1 11 -10 0 2 1 1 0 7 6 1 4 4 1 1 2 8 17 -9 4
12 KISKORPÁDI SE BALATONFÖLDVÁRI SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 4 13 -9 3 3 1 0 2 5 16 -11 3
13 KISKORPÁDI SE FONYÓDI PETŐFI SE 2 0 2 0 5 5 0 2 1 0 0 1 2 11 -9 0 3 0 2 1 7 16 -9 2
14 KISKORPÁDI SE ZAMÁRDI PETŐFI SE 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 2 6 -4 1
15 KISKORPÁDI SE SOMOGYVÁR K.Ö.SE 2 0 0 2 6 10 -4 0 2 0 0 2 4 8 -4 0 4 0 0 4 10 18 -8 0
16 KISKORPÁDI SE KISKORPÁDI SE 2 0 0 2 2 19 -17 0 2 0 0 2 4 15 -11 0 4 0 0 4 6 34 -28 0
 
BALATONBERÉNYI SE
----1 - 4-------0 - 7--
BALATONFÖLDVÁRI SE
--1 - 3------------
BERZENCE SE
---3 - 1----3 - 3------
BÖHÖNYE KSE
--3 - 1--------3 - 2---
CSÖKÖLY Ö.SE
-----11 - 2-------2 - 1-
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
----8 - 0--0 - 3-------
FONYÓDI PETŐFI SE
3 - 3-------------2 - 2
JUTA SE
---------6 - 1--6 - 6--
KAPOSMÉRŐI SE
-------6 - 1-----6 - 3-
KARÁD SC
-0 - 1-------------
KISKORPÁDI SE
---0 - 16-------2 - 3---
LENGYELTÓTI VSE
-13 - 3-----7 - 1--9 - 3----
MEZŐCSOKONYA SE
---------1 - 2-6 - 1---
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
--------2 - 3------
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
3 - 4------------3 - 6-
ZAMÁRDI PETŐFI SE
--0 - 4------------

Meccsek

FONYÓDI PETŐFI SE

2019. 08. 11. 15:00
Karád Sport Club
2019. 08. 11. 15:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
ELMARDT
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 08. 17. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 08. 17. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2019. 08. 25. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2019. 08. 25. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 08. 31. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 08. 31. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 09. 07. 14:30
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 09. 07. 14:30
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 09. 14. 14:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 09. 14. 14:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 09. 22. 14:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 09. 22. 14:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 09. 28. 14:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 09. 28. 14:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
09. 28. 14:00
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 10. 06. 13:00
Sportegyesület Juta
2019. 10. 06. 13:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
10. 06. 13:00
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 10. 13. 13:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2019. 10. 13. 13:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
10. 13. 13:00
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 10. 19. 12:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 10. 19. 12:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
10. 19. 12:30
BALATONFÖLDVÁRI SE
2019. 10. 26. 12:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2019. 10. 26. 12:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
10. 26. 12:00
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 11. 02. 11:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 11. 02. 11:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
11. 02. 11:00
KISKORPÁDI SE
2019. 11. 10. 11:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2019. 11. 10. 11:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
11. 10. 11:00
FONYÓDI PETŐFI SE
2019. 11. 16. 11:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 11. 16. 11:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
11. 16. 11:00
BÖHÖNYE KSE
2020. 02. 22. 12:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2020. 02. 22. 12:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
02. 22. 12:00
KARÁD SC
2020. 02. 29. 12:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2020. 02. 29. 12:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
02. 29. 12:00
FONYÓDI PETŐFI SE
2020. 03. 07. 12:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2020. 03. 07. 12:30
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
03. 07. 12:30
CSÖKÖLY Ö.SE
2020. 03. 14. 12:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 03. 14. 12:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
03. 14. 12:30
FONYÓDI PETŐFI SE
2020. 03. 21. 13:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2020. 03. 21. 13:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
03. 21. 13:00
KAPOSMÉRŐI SE
2020. 03. 29. 13:30
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 03. 29. 13:30
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
03. 29. 13:30
FONYÓDI PETŐFI SE
2020. 04. 04. 14:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2020. 04. 04. 14:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
04. 04. 14:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 04. 11. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2020. 04. 11. 14:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
04. 11. 14:30
FONYÓDI PETŐFI SE
2020. 04. 18. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2020. 04. 18. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
04. 18. 15:00
JUTA SE
2020. 04. 25. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2020. 04. 25. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
04. 25. 15:00
BERZENCE SE
2020. 05. 02. 15:00
Balatonföldvári Sportegyesület
2020. 05. 02. 15:00
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
05. 02. 15:00
FONYÓDI PETŐFI SE
2020. 05. 09. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2020. 05. 09. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
05. 09. 15:00
MEZŐCSOKONYA SE
2020. 05. 17. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2020. 05. 17. 15:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
05. 17. 15:00
FONYÓDI PETŐFI SE
2020. 05. 23. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2020. 05. 23. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
05. 23. 15:00
LENGYELTÓTI VSE
2020. 05. 31. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2020. 05. 31. 15:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
05. 31. 15:00
FONYÓDI PETŐFI SE

BALATONBERÉNYI SE

2019. 08. 11. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 08. 11. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
2019. 08. 18. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
2019. 08. 18. 15:00
Somogyvár Község Önkormányzati Sportegyesület
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 08. 25. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 08. 25. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
2019. 08. 31. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
2019. 08. 31. 15:00
Fonyódi Petőfi Sportegyesület Sportpálya
FONYÓDI PETŐFI SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 09. 08. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 09. 08. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
BERZENCE SE
2019. 09. 14. 14:30
Balatonföldvári Sportegyesület
2019. 09. 14. 14:30
Balatonföldvári Sportegyesület
BALATONFÖLDVÁRI SE
BALATONBERÉNYI SE
2019. 09. 22. 14:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 09. 22. 14:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
MEZŐCSOKONYA SE
2019. 09. 29. 14:00
Kiskorpádi Sportegyesület
2019. 09. 29. 14:00
Kiskorpádi Sportegyesület
KISKORPÁDI SE
09. 29. 14:00
BALATONBERÉNYI SE
2019. 10. 06. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 10. 06. 13:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
10. 06. 13:00
LENGYELTÓTI VSE
2019. 10. 13. 13:00
Böhönye Községi Sportegyesület
2019. 10. 13. 13:00
Böhönye Községi Sportegyesület
BÖHÖNYE KSE
10. 13. 13:00
BALATONBERÉNYI SE
2019. 10. 20. 12:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 10. 20. 12:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
10. 20. 12:30
KARÁD SC
2019. 10. 26. 12:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
2019. 10. 26. 12:00
Zamárdi Petőfi Sportegyesület
ZAMÁRDI PETŐFI SE
10. 26. 12:00
BALATONBERÉNYI SE
2019. 11. 03. 11:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 11. 03. 11:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
11. 03. 11:00
CSÖKÖLY Ö.SE
2019. 11. 10. 11:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2019. 11. 10. 11:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
11. 10. 11:00
JUTA SE
2019. 11. 16. 11:00
Kaposmérői Sportegyesület
2019. 11. 16. 11:00
Kaposmérői Sportegyesület
KAPOSMÉRŐI SE
11. 16. 11:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 02. 23. 12:00
Öreglaki MEDOSZ SE
2020. 02. 23. 12:00
Öreglaki MEDOSZ SE
ÖREGLAKI MEDOSZ SE
02. 23. 12:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 03. 01. 12:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 03. 01. 12:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
03. 01. 12:00
SOMOGYVÁR K.Ö.SE
2020. 03. 07. 12:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
2020. 03. 07. 12:30
DÉL-BALATON FC BALATONSZEMES
DÉL-BALATON FC BALATONSZE
03. 07. 12:30
BALATONBERÉNYI SE
2020. 03. 14. 12:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 03. 14. 12:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
03. 14. 12:30
FONYÓDI PETŐFI SE
2020. 03. 22. 13:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
2020. 03. 22. 13:00
Berzence Sportegyesület Sportpálya
BERZENCE SE
03. 22. 13:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 03. 29. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 03. 29. 13:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
03. 29. 13:30
BALATONFÖLDVÁRI SE
2020. 04. 04. 14:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
2020. 04. 04. 14:00
Mezőcsokonya Szabadidő és Futball Egyesület
MEZŐCSOKONYA SE
04. 04. 14:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 04. 12. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 04. 12. 14:30
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
04. 12. 14:30
KISKORPÁDI SE
2020. 04. 19. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
2020. 04. 19. 15:00
Lengyeltóti Városi Sportegyesület
LENGYELTÓTI VSE
04. 19. 15:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 04. 26. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 04. 26. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
04. 26. 15:00
BÖHÖNYE KSE
2020. 05. 03. 15:00
Karád Sport Club
2020. 05. 03. 15:00
Karád Sport Club
KARÁD SC
05. 03. 15:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 05. 10. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 05. 10. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
05. 10. 15:00
ZAMÁRDI PETŐFI SE
2020. 05. 17. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
2020. 05. 17. 15:00
Csököly Önkrományzati Sportegyesület
CSÖKÖLY Ö.SE
05. 17. 15:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 05. 24. 15:00
Sportegyesület Juta
2020. 05. 24. 15:00
Sportegyesület Juta
JUTA SE
05. 24. 15:00
BALATONBERÉNYI SE
2020. 05. 31. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
2020. 05. 31. 15:00
Balatonberényi Községi Sportegyesület
BALATONBERÉNYI SE
05. 31. 15:00
KAPOSMÉRŐI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom